Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Mindenesetre ez a trade már sokkal jobban hangzik(reálisabb) mint az eddig elhangzott sok pick(csereérték) Kolbért.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ez egy valós felvetés,én is néhány napja olvastam.Méghozzá egy olyan cikk mellett,ahol Andy Reid azt mondta,hogy egy játékos (Kolb)-játékos cserét részesítene előnyben.

több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Véleményem szerint Kolb erősen túl van értékelve, bár lehet hogy ezért megköveznek majd 😀silent7939
Legalábbis Deny biztosan 😀

Nem mintha értenék hozzá, DE:
Én nagyon szeret(t)em DRC játékát. Pláne, ha jó napot fogott ki 😛 . Tolerben látok potenciált, hogy nagyon jó páros legyenek. Őket egészíti ki Peterson. Van egy posztunk, amiről elmondható, hogy még a cserék is tehetségesek. (Tudom, Fucu még Adams-et is sokra tartja 😉 , én őt nem csipázom annyira.) Ezt "lefejezni" nem látom jónak.
Kolbról leginkább a kommentekben/hírekben olvasok, de azokból nem az jött le, hogy ez a csere nekünk annyira jó lenne.
Nem lehetne, hogy inkább adjuk oda Andersont cserébe? 😉 Na jó, mehet Abdullah is (személy szerint őt sem kedvelem 😊 ). Vagy passzoljuk el valamelyik RB-t (Beannie-e, vagy HT-t), még őket is inkább mint DRC-t.
A hozzá-nem-értő véleményét olvastátok 😊 .

(Öööö...., csak kérdezem: Fucu: csak a topikot akartad feldobni, vagy ez egy valós felvetés??)
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Szerintem semmi szükségünk QB-ra... én látok potenciált Skeltonban és lehet hogy ez a szezon még nem lenne az övé de a következőben nem lenne vele semmi gond. Kolb szerintem semmivel sem jobb... ha így lenne akkor nem Vick lenne a kezdő qb.
Véleményem szerint Kolb erősen túl van értékelve, bár lehet hogy ezért megköveznek majd 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem értek egyet az előttem szólóval.Először is értéket tekintve,Kolb jó esetben ér egy 2.kört,DRC a tavalyi éve ellenére minimum egy elsőt,persze ez szubjektív,én így gondolom.Ráadásul Kolbot jelenleg nem tartom sokkal többre Skeltonnál,se tudást,se potenciált nézve.Ez az üzlet,ebben a formában szvsz csak az Eaglesnek lenne jó. (persze utánna meglehet,hogy Kolb itt megtalálja számításait,mint franchise QB,de ezt most nem tudom elképzelni)

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Véleményem szerint te is, mi is jól jártok/járunk. Hozzátok kerül egy fiatal, potenciállal teli, de már valamennyit bizonyító QB, aki Fitzgerald mellett tud majd szárnyalni, mi pedig kapunk megfelelő árat érte, illetve én személy szerint örülök, hogy végre valahol bizonyíthat.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
köszönjük emesék, értelmesebbeket is, ha lehet



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én még azóta sem néztem meg azt a mecset és nem is fogom szerintem

Spory megelőzött (nem a videóval, hanem a topik újraélesztésével), mivel azt akartam megosztani veletek, ami a legutóbbi pletyka hogyan szerzünk QB-t
Nos:
DRC for Kolb csere. várom a véleményeteketFucu
Hoyer for FitzWyatt
Benne vagyook 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én még azóta sem néztem meg azt a mecset és nem is fogom szerintem

Spory megelőzött (nem a videóval, hanem a topik újraélesztésével), mivel azt akartam megosztani veletek, ami a legutóbbi pletyka hogyan szerzünk QB-t
Nos:
DRC for Kolb csere. várom a véleményeteketFucu
deal 😀braxa88
+1 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én még azóta sem néztem meg azt a mecset és nem is fogom szerintem

Spory megelőzött (nem a videóval, hanem a topik újraélesztésével), mivel azt akartam megosztani veletek, ami a legutóbbi pletyka hogyan szerzünk QB-t
Nos:
DRC for Kolb csere. várom a véleményeteketFucu
Hoyer for Fitz

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én még azóta sem néztem meg azt a mecset és nem is fogom szerintem

Spory megelőzött (nem a videóval, hanem a topik újraélesztésével), mivel azt akartam megosztani veletek, ami a legutóbbi pletyka hogyan szerzünk QB-t
Nos:
DRC for Kolb csere. várom a véleményeteketFucu
deal 😀
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én még azóta sem néztem meg azt a mecset és nem is fogom szerintem

Spory megelőzött (nem a videóval, hanem a topik újraélesztésével), mivel azt akartam megosztani veletek, ami a legutóbbi pletyka hogyan szerzünk QB-t
Nos:
DRC for Kolb csere. várom a véleményeteket



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nagy a pangás...., gondoltam ajánlok egy videót:
A jelenlegi játékosok top100-as listáján Fitz lett a 14. Todd Haley méltatja Larry-t. Szép képsorok 😊 . Illetve választ kaptam egy engem sokat foglalkoztató kérdésre: A SB-on az utolsó támadásnál mi lett volna, ha (persze a "mi lett volna, ha" kérdéseknek mincs semmi értelme, tudom 😛 ) Warner el tudja dobni a labdát? Hol volt Larry? Nos, ez is kiderül 😉
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Top-100-Larry-Fitzgerald/7fbb9583-32b2-4f9d-9e9b-48191c8ad73eSpory
Valahogy nem szeretem ezt visszanézni 😕
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Nagy a pangás...., gondoltam ajánlok egy videót:
A jelenlegi játékosok top100-as listáján Fitz lett a 14. Todd Haley méltatja Larry-t. Szép képsorok 😊 . Illetve választ kaptam egy engem sokat foglalkoztató kérdésre: A SB-on az utolsó támadásnál mi lett volna, ha (persze a "mi lett volna, ha" kérdéseknek mincs semmi értelme, tudom 😛 ) Warner el tudja dobni a labdát? Hol volt Larry? Nos, ez is kiderül 😉
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Top-100-Larry-Fitzgerald/7fbb9583-32b2-4f9d-9e9b-48191c8ad73e
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
A legnagyobb hír ami az elmúlt hetekben a Cardinals-al kapcsolatos, hogy Adrian Wilson is fent van már a twitteren. Taps és sikoly!!
http://twitter.com/#!/adrian_wilson24Fucu
Csempiönsííííp 😀

több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A legnagyobb hír ami az elmúlt hetekben a Cardinals-al kapcsolatos, hogy Adrian Wilson is fent van már a twitteren. Taps és sikoly!!
http://twitter.com/#!/adrian_wilson24Fucu
hát tényleg uborkaszezon van, ha ez a legnagyobb hír 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A legnagyobb hír ami az elmúlt hetekben a Cardinals-al kapcsolatos, hogy Adrian Wilson is fent van már a twitteren. Taps és sikoly!!
http://twitter.com/#!/adrian_wilson24



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
???, vagy ezt csak azért írtad, hogy felülre kerüljön a fórumon? 😊

Csongi képével kapcsolatban: van egy olyan emlékképem, mintha itt olvastam volna, hogy esetleg Kurt eljönne QB (segéd)edzőnek. Ez csak itt vetődött fel, hogy jó lenne, vagy volt valami alapja, vagy álmodtam, esetleg a pálinkamámor.....?Spory
Hibásan is írtam és nálam is pálinkamámor volt!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ezt csak én vetettem fel, semmi alapja nincs.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Fuckin' Arizona Rule This World!catattack
???, vagy ezt csak azért írtad, hogy felülre kerüljön a fórumon? 😊

Csongi képével kapcsolatban: van egy olyan emlékképem, mintha itt olvastam volna, hogy esetleg Kurt eljönne QB (segéd)edzőnek. Ez csak itt vetődött fel, hogy jó lenne, vagy volt valami alapja, vagy álmodtam, esetleg a pálinkamámor.....?
több mint 12 éve
catattack 3 520
Hall figyeli a mestert! 😀
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azért ment le, hogy dobáljon. írta is twitteren, hogy senki ne vonjon le ebből semmilyen következtetést 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Kurt nem bírta ki, hogy ne dobáljon kicsit Fitzéknek 😊
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81fd04dd/article/fitzgerald-how-i-spent-my-winter-vacation?module=HP_spotlight

Ezt az embert nem lehet nemszeretni.szaba
Igen, ő azon kevesek egyike, aki nem csak a pályán nagy, hanem azon kívül is.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81fd04dd/article/fitzgerald-how-i-spent-my-winter-vacation?module=HP_spotlight

Ezt az embert nem lehet nemszeretni.