Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a Campbell tesók közös interjúja:

http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Campbell-Brothers-Reunite/19a1e8a5-0c6c-41ef-9ede-d7ea1013ee4d



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha csak reklamálnom kell akkor megteszem minden nap 😊

Daryn Colledge a bajnok Packers LG-ja volt, nem egy elit, de megbízható játékos.
Már csak két kezdőt kell szerződtetni a falba 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ezt a távozós dolgot az újságírók mondták csak, mert Fitz-től ilyet én nem olvastam soha. A franchise arca kap megint egy fasza kis szerződést



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Fitz-nek még élő szerződése van (ezt a távozós dolgot a sportv-ből hallottátok?), de remélem hosszabbítunk vele rohadt gyorsan csak előbb legyen meg a keretFucu
jaigen, köszi, tényleg már márciusban elkezdtek tárgyalni az új szerződéséről:
http://sport365.hu/amerikai-sportok,nfl,nfl:-uj-szerzodeserol-targyal-a-liga-egyik-legjobb-elkapoja,8079
lehet, hogy innen vették a távozós dolgot...
"Igaz felmerült annak a lehetősége is, hogy távozik, ugyanis pályafutása alatt mindenképpen szeretne egy aranygyűrűt nyerni, ha ez összejönne a jelenlegi Cardinalsal az maga lenne a csoda."
én azért még hiszek a csodákban 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Steve Breaston távozik a csapattólFucu
b@ssszuskulacs 😕
Fitzről van valami hír/pletyka? remélem marad... :rolleyes:Cardinalis
Fitz-nek még élő szerződése van (ezt a távozós dolgot a sportv-ből hallottátok?), de remélem hosszabbítunk vele rohadt gyorsan csak előbb legyen meg a keret



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Steve Breaston távozik a csapattólFucu
b@ssszuskulacs 😕
Fitzről van valami hír/pletyka? remélem marad... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jaja, köszi most olvasom én is. Faneca helyére jönne, de akkor is Sendlein-el meg kéne állapodni hosszú távra. Aztán Lutui-val, vagy az ő helyére egy RG-t (de ezt esetleg Rex Hadnot is meg tudja oldani). plusz nem ártana egy RT. Most feltételezzük, hogy Levi Brown megbízhatóan és jól fog játszani ( 😂 )



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Colledge Arizona felé tart,ő azért elég nagy upgrade lenne,kezdetnek nem lenne rossz... 😊

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Steve Breaston távozik a csapattól és a Chiefs-ben folytatja pályafutását. Nagyon sajnálom, hogy (szerintem) a Kolb b*szakodás miatt nem voltunk képesek megtartani. Sőt amíg mások iratják elá az embereket addig mi egy Jeff Kng-et szereztünk. Oké ehhez hozzá kellene szoknom mert minden évben ez van, de akkor is O-Line honnan a tökömből lesz?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
.....viszont Kolbért még a DRC+2. kört is sokallomFucu
Azert a nyomorultert meg egy sima 2. kor is sok lenne. Komolyan nem ertem, hogy mitol van mindenki ennyire beleajulvalotus86
lehet, hogy még mindig tart a szerelem 😂

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Nem kérdés, hogy pofátlan a kérésünk, de azért az se semmi, hogy egy második kört adnátok ti.... 😀

Jobban jártatok volna McNabbel, ha már Eagle kell 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
catattack 3 520
Itt van egy problémákkal teli csapat. Nem gondolnám, hogy a viszonylag működő részt kellene megbontani Kolb miatt, aki egy zsákbamacska. Olyan szar a csapat, hogy nem hinném, hogy a QB kérdést ennyire SOS-ben kellene megoldani, amennyiben ez tényleg megoldandó feladat. Ott van Skelton oszt kész! Nem olyan rossz ő! Az utolsó meccsein jó volt!
Ha minden áron hozni akarnak valakit, akkor egy veteránt!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
.....viszont Kolbért még a DRC+2. kört is sokallomFucu
Azert a nyomorultert meg egy sima 2. kor is sok lenne. Komolyan nem ertem, hogy mitol van mindenki ennyire beleajulva. Orton bar nem egy Montana, de denverben megmutatta, hogy nem elveszett gyerek, Kolb meg.....
De ott van Skelton is, aki azert fejlodhet, szoval tenyleg nem ertem ezt az egeszet. DRC + pick.....pofam leszakad.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
bezony, pici Skelton-t GM game-ben is behúztam a poén kedvéért 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a hivatalos 21 fős UDFA lista:
Stephen SKelton, TE, Forham
Jared Campbell, S, Miami
(ki találja ki, hogy miért emelem ki őket? 😊)

Northern Arizona WR Daiveun Curry-Chapman
Fresno State CB Desia Dunn
Baylor P Derek Epperson
Wofford S Tommy Irvin
Elon WR Sean Jeffcoat
Florida LB Duke Lemmens
Kentucky DT Ricky Lumpkin
Oklahoma T Eric Mensik
Syracuse CB Da’Mon Merkerson
Oregon State WR Aaron Nichols
UMass G Greg Niland
USC C Kris O’Dowd
Kansas State RB William Powell
BYU S Andrew Rich
Florida State LB Kendall Smith
BYU T Jason Speredon
Kansas T Brad Thorson
N.C. State G Jake Vermiglio
Michigan State T D.J. YoungFucu
tesók?
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a hivatalos 21 fős UDFA lista:
Stephen SKelton, TE, Forham
Jared Campbell, S, Miami
(ki találja ki, hogy miért emelem ki őket? 😊)

Northern Arizona WR Daiveun Curry-Chapman
Fresno State CB Desia Dunn
Baylor P Derek Epperson
Wofford S Tommy Irvin
Elon WR Sean Jeffcoat
Florida LB Duke Lemmens
Kentucky DT Ricky Lumpkin
Oklahoma T Eric Mensik
Syracuse CB Da’Mon Merkerson
Oregon State WR Aaron Nichols
UMass G Greg Niland
USC C Kris O’Dowd
Kansas State RB William Powell
BYU S Andrew Rich
Florida State LB Kendall Smith
BYU T Jason Speredon
Kansas T Brad Thorson
N.C. State G Jake Vermiglio
Michigan State T D.J. Young



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Somers: Hearing there has been progress in Eagles-Cardinals trade talks for Kolb. Don't know more than that.
Haladnak a tárgyalások, lehet hogy már 2 elsőköröst kérünk. 😀

Közben Orton a Dolphinssal tárgyal.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Somers: One reason Cards might have Kolb rated over Orton. Orton rating on third-down last year was 58, 14th in AFC.
plusz még egy adat: he also only completed 43% of his passes in the Red Zone

oké nem volt mellette egy Fitz, de akkor is, nálunk pont ezek amik kellenek, viszont Kolbért még a DRC+2. kört is sokallomFucu
Én egy az egyben odaadnám és még mi járnánk jól. DRC tavaly szar volt ugyan, de egy gyenge szezon bárkinek becsúszhat. Emiatt hülyeség lenne leírni őt. Jöjjön csak hozzánk, és durván alázni fogunk 😀
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Somers: One reason Cards might have Kolb rated over Orton. Orton rating on third-down last year was 58, 14th in AFC.
plusz még egy adat: he also only completed 43% of his passes in the Red Zone

oké nem volt mellette egy Fitz, de akkor is, nálunk pont ezek amik kellenek, viszont Kolbért még a DRC+2. kört is sokallom



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na Eagles fanok,nekünk azt kell mondani,hogy bizony megéri az árát Kolb 😂 (am k*rvára nem 😀,de lehet,hogy pont az irreális elvárások miatt marad a nyakunkon)

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Pofátlan bizony.Ortonnal jobban járnátok az tény.
Pofátlan ezt még én is elismerem. De egyenlőre úgy néz ki, hogy DRC + 2. kört adnátok ti, ami még mindig hatalmas ár. Én attól tartok, hogy ez a nagy ár lesz az mi miatt a nyakunkon marad Kóbi.Shawn84
Rég alá kellett vna írni ennyiért. :mad:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kolb ára arcpirító...Ortonért kell menni...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Azért Whiz mondatát nem értem QB ügyben.
Vajon kire vadászik?
FUCU neked mi a véleményed? Skelton lesz a kezdő? Lehet hogy ők nem látnak benne akkora potenciált mint mi?silent7939
csak annyi hogy kivárnak, nem akarnak elhamarkodottan dönteni.
szerintem most ostromolják Bulger ügynökét, meg rákérdeztem Hasselbeckre is (aki ugye megegyezett a Titans-el). Ebből gyanúsan Orton vagy Kolb lesz. De Kolbászért a DRC+1. kör az pofátlan kérés.

Nem tudom ki fog kezdeni. Szeretném azt látni, hogy Skelton fejlődött annyit, hogy elnavigálja normálisan a támadókat. Biztos, hogy látnak benne potenciált, különben nem mondaná minden edző amikor megkérdezik őket Skeltonról

A hírek szerint megegyeztünk Jeff King-el, aki egy igazi blokkoló TE (ex Pantherses). Tapasztalt játékos, három éves szerződést kötünk vele
A másik hír, hogy Ben Graham is megegyezett a csapattal és így továbbra is nálunk fog játszani. Örülünk Vincent!Fucu
Pofátlan ezt még én is elismerem. De egyenlőre úgy néz ki, hogy DRC + 2. kört adnátok ti, ami még mindig hatalmas ár. Én attól tartok, hogy ez a nagy ár lesz az mi miatt a nyakunkon marad Kóbi.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért Whiz mondatát nem értem QB ügyben.
Vajon kire vadászik?
FUCU neked mi a véleményed? Skelton lesz a kezdő? Lehet hogy ők nem látnak benne akkora potenciált mint mi?silent7939
csak annyi hogy kivárnak, nem akarnak elhamarkodottan dönteni.
szerintem most ostromolják Bulger ügynökét, meg rákérdeztem Hasselbeckre is (aki ugye megegyezett a Titans-el). Ebből gyanúsan Orton vagy Kolb lesz. De Kolbászért a DRC+1. kör az pofátlan kérés.

Nem tudom ki fog kezdeni. Szeretném azt látni, hogy Skelton fejlődött annyit, hogy elnavigálja normálisan a támadókat. Biztos, hogy látnak benne potenciált, különben nem mondaná minden edző amikor megkérdezik őket Skeltonról

A hírek szerint megegyeztünk Jeff King-el, aki egy igazi blokkoló TE (ex Pantherses). Tapasztalt játékos, három éves szerződést kötünk vele
A másik hír, hogy Ben Graham is megegyezett a csapattal és így továbbra is nálunk fog játszani. Örülünk Vincent!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Állítólag az Eagles 1. kört kér DRC mellé, ti eddig DRC+2. kört ajánlottatok