Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért Whiz mondatát nem értem QB ügyben.
Vajon kire vadászik?
FUCU neked mi a véleményed? Skelton lesz a kezdő? Lehet hogy ők nem látnak benne akkora potenciált mint mi?
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
...Derek Anderson el lesz küldve.Fucu
na véééégre! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Délutánból este lett és nem is lesz olyan részletes mint terveztem

- a játékosok megjelentek az edzőközpontban, az első Richard Bartel volt az első aki megjelent. Utána Mike Leach, Skelton érkezett, de Dockett is befutott. A kntiek szerint nehéz számolni ki van és ki nem mert van egy hátsó bejárat ami a riporterek elkerülése miatt van sok játékos azt használja.
- Whiz sajtótájékoztatót tartott a szokásos hangulatban 😊
Kezdetnek elmondta, hogy jó minden újságírót újra látnia, erre valaki visszakérdezett, hogy mindenkit? a válasz: majdnem mindenkit 😊
a másik aranyköpése: szerinte John Lott örül legjobban, hogy a játékosok edzhetnek újra mert így nem egyedül kell kondiznia az edzőteremben, van kihez beszélnie 😊
Érdemben annyit mondott, hogy több szálon is keresnek irányítót és hogy nagyon meglepődne ha ebben az ügyben ma történne előrelépés. Azt is mondta, hogy jó lenne ha 70 szerződés alatt álló játékossal indulna el az edzőtábor szombaton Flagstaff-ben.
- Ahogy az várható Gerald Hayes és Derek Anderson el lesz küldve. Előbbi pénzügyi okok miatt, utóbbi meg... azt tudjuk 😊 Joey Porter is esélyes egy cut-ra, de az övé attól függ, hogy miként alakul a FA.
- A reggeli UDFA adag mellé jöttek még páran
Sean Jeffcoat (WR, Elon)
Jake Vermiglio (OT, NC State)
Eric Mensik (OT, Oklahoma)
Ricky Lumpkin (DT, Kentucky)
Duke Lemmens (DE, Florida)

A Pat Devlin-es hír pletyka volt, mert a srác a Dolphins-t választotta, így Max Hall még versenyben maradt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Viszont pörögnek az események. délután írok kicsit bővebb infókatFucu
szuppper, köszi 😊

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
NAVÉÉÉGRE EGY JÓÓÓ HÍÍÍÍR!!! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na az UDFA pletykák máris elindultak, hivatalosan ma 16:01-kor írhatnak alá
a hírek szerint velük egyeztünk meg eddig:
Davieun Curry-Chapman (WR, Northern Arizona)
Pat Devlin (QB, Delaware)
DJ Young (OL, Michigan State)
Kristofer O’Dowd (OL, USC)
Andrew Rich (S, BYU)

Devlin-ről és O'Dowd-ról már hallottam a többiekről nem.
Höri írt róluk pár sort (és a többi csapat választottjáról is):
http://nflscout.blogter.hu/474946/holtszezon_naplo_1_resz



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pat Devlin a fedélzeten. A QB probléma meg is van oldva.iktriad
ez még koránt sem biztos, főleg nem az hogy a QB probléma megoldva 😉

Viszont pörögnek az események. délután írok kicsit bővebb infókat

Az biztos, hogy a játékosok Csütörtökön kell hogy jelentkezzenek Tempében a főhadiszálláson. Pénteken fizikai felmérők, majd utazás Flagstaff-be az edzőtáborba. Első edzés szombat délután (és valószínűleg lesz egy vasárnap is)Fucu
A "QB probléma megoldva" dolog egy ironikus megjegyzés volt a részemről(tudtam hogy kellett volna oda 1 ilyen 😊 ) . Amúgy lehet Favre érkezése is benne van a pakliban, bár az öreg szavatossága szerintem tavaly végleg lejárt....
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Pat Devlin a fedélzeten. A QB probléma meg is van oldva.iktriad
ez még koránt sem biztos, főleg nem az hogy a QB probléma megoldva 😉

Viszont pörögnek az események. délután írok kicsit bővebb infókat

Az biztos, hogy a játékosok Csütörtökön kell hogy jelentkezzenek Tempében a főhadiszálláson. Pénteken fizikai felmérők, majd utazás Flagstaff-be az edzőtáborba. Első edzés szombat délután (és valószínűleg lesz egy vasárnap is)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pat Devlin a fedélzeten. A QB probléma meg is van oldva.
több mint 12 éve
Cards 136 — Cardinals fan
A pangás közepette megvan az új CBA 😊
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Gyerekek, óriási farkasfalka összecsapás volt ma a Margitszigeten! Sajnos kikapott a Budapest Wolves a Beograd Vukoki-tól a VI. CEFL Bowl-on, de csak egy ponttal... 33:34-re :/ óriási élmény volt, életem egyik legizgalmasabb amerikai foci meccse! 😀 igazi csemege volt, uborkaszezonban... 😉Cardinalis
...és mi van a Cardinals-szal?catattack
hát ezért írtam, hogy az "életem egyik legizgalmasabb amerikai foci meccse" 😉
...bárcsak egyszer kimehetnék egy Cardinals meccsre is! és ha az is ilyen thriller lenne, akkor szerintem én a helyszínen szívinfarktust is kapnék... 😛

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
catattack 3 520
Gyerekek, óriási farkasfalka összecsapás volt ma a Margitszigeten! Sajnos kikapott a Budapest Wolves a Beograd Vukoki-tól a VI. CEFL Bowl-on, de csak egy ponttal... 33:34-re :/ óriási élmény volt, életem egyik legizgalmasabb amerikai foci meccse! 😀 igazi csemege volt, uborkaszezonban... 😉Cardinalis
...és mi van a Cardinals-szal?
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Gyerekek, óriási farkasfalka összecsapás volt ma a Margitszigeten! Sajnos kikapott a Budapest Wolves a Beograd Vukoki-tól a VI. CEFL Bowl-on, de csak egy ponttal... 33:34-re :/ óriási élmény volt, életem egyik legizgalmasabb amerikai foci meccse! 😀 igazi csemege volt, uborkaszezonban... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jason Wright visszavonult, ezzel kicsit tisztább lett a RB poszt, így esélyes, hogy Hightower fog sokat a ST-ben játszani

Ha lehet hihetni a híreknek akkor hamarosan lesz egyezség és beindulhat a szabad ügynök piac, érdekes resz, várjuk már nagyon



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
helyzetjelentés Arizonából :/
Porvihar Phoenixben
A hatalmas homokvihar teljesen ellepte az amerikai Arizona állam legnagyobb városát, Phoenixet.

http://www.idokep.hu/hirek/porvihar-phoenixben-2011-julius

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
Én még azóta sem néztem meg azt a mecset és nem is fogom szerintem

Spory megelőzött (nem a videóval, hanem a topik újraélesztésével), mivel azt akartam megosztani veletek, ami a legutóbbi pletyka hogyan szerzünk QB-t
Nos:
DRC for Kolb csere. várom a véleményeteketFucu
csak hogy én is hozzászóljak, ez még viccnek is rossz... DRC ne menjen sehova, pláne ne Kolbért.csongi
Kérdés az hogy DRC-nek mikor van kedve játszani. Ha lelkes akkor nagyon elit CB, de másik esetben meg meh, inkább fel se ment volna. Szóval ti tudjátok hogy mennyire kell.

több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Én még azóta sem néztem meg azt a mecset és nem is fogom szerintem

Spory megelőzött (nem a videóval, hanem a topik újraélesztésével), mivel azt akartam megosztani veletek, ami a legutóbbi pletyka hogyan szerzünk QB-t
Nos:
DRC for Kolb csere. várom a véleményeteketFucu
csak hogy én is hozzászóljak, ez még viccnek is rossz... DRC ne menjen sehova, pláne ne Kolbért.
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
sziasztok, elég lassan telik ez az uborkaszezon... :rolleyes: és még egyáltalán nem biztos, hogy lesz szezon... :/
unaloműzőnek egy pintyfotó 😀 😂

még több emberkezes madárkép itt:

szerintem ez például egy NFL csapatlogónak is beillene 😛

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem baj... offoljatok csak. Úgyis lassan pereg az élet 😀 Kolbot meg tartsátok meg szerintem vagy legalábbis ne küldjétek hozzánk 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Oké, lenne benne reláció, de várhatólag Kevin Kolb-ot nem csak egy backup RB szintre értékelik az Eagles vezetői. De cáfolandó az én írásom, ma olyan hírek jöttek ki, hogy Daryl Washington, LB lehet Kolb ellenértéke.Deny
Nem a lehetséges tradet vázoltam ezzel...csak ,hogy kellhet RB.Ám félek,hogy Kevin értéke megy még lejjebb. :cool: :rolleyes:Greengo
Akkor meg nem lesz csere szerintem, mert nekünk is kelleni fog egy minőségi backup QB, Vick mögé mindig kell. De lehet lassan szét offoljuk a Cards topicot 😊
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Oké, lenne benne reláció, de várhatólag Kevin Kolb-ot nem csak egy backup RB szintre értékelik az Eagles vezetői. De cáfolandó az én írásom, ma olyan hírek jöttek ki, hogy Daryl Washington, LB lehet Kolb ellenértéke.Deny
Nem a lehetséges tradet vázoltam ezzel...csak ,hogy kellhet RB.Ám félek,hogy Kevin értéke megy még lejjebb. :cool: :rolleyes:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Oké, lenne benne reláció, de várhatólag Kevin Kolb-ot nem csak egy backup RB szintre értékelik az Eagles vezetői. De cáfolandó az én írásom, ma olyan hírek jöttek ki, hogy Daryl Washington, LB lehet Kolb ellenértéke.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
DRC for Kolb cseréhez még annyit,hogy ha a legoptimálisabb esetben júli elején megállapodnak és azonnal létrejönne a trade mire menne a Cards Kevinnel?Mármint mennyire lenne ready a Cards playbookjával szeptemberre?Ha meg úgy sem tud már felkészülni akkor meg nem érdemesebb inkább húzni az időt,hogy még lejjebb menjen az ára(?)vagy akár várni még egy szezont a következő draftig és egy friss QB-ra építeni?

Deny:RB igen is kellhet...mert Lewis hasonlóan nem lesz ready a szezonra,Harrison sem biztos,hogy marad(bár én bízom ebben a verzióban) így viszont kellhet back up Shady mögé.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Utólag (okosan visszagondolva) már látható, hogy a pickes dolog PR volt erősen, amit a drafton való késői Eagles CB pick meg is erősít, azaz, akar Reid egy minőségibb CB-t még. Pont ezért nem nagyon lehet más posztban gondolkodni, ahogy Spory felveti a futót, mert igazából nekünk a támadósor kész (na jó, backup QB kéne, ha Kevin csere lesz), védelemben D-Line-t hagytuk drafton is, max Babin elképzelhető oda, LB sor sok emberes, de a secondary, az borzadály.Deny
A futó-csere felvetésem nem a ti szempontotok alapján történt, csak arra utaltam, ha már adni kell valakit, akkor adjunk egy futót, azt nem vettem figyelembe, hogy arra nektek nincs is szükségetek 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Utólag (okosan visszagondolva) már látható, hogy a pickes dolog PR volt erősen, amit a drafton való késői Eagles CB pick meg is erősít, azaz, akar Reid egy minőségibb CB-t még. Pont ezért nem nagyon lehet más posztban gondolkodni, ahogy Spory felveti a futót, mert igazából nekünk a támadósor kész (na jó, backup QB kéne, ha Kevin csere lesz), védelemben D-Line-t hagytuk drafton is, max Babin elképzelhető oda, LB sor sok emberes, de a secondary, az borzadály.