Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
csaongi a kép jó, le is nyúltam twitter avatarnak 😊Fucu
csak nyugodtan, én is úgy találtam 😊
amúgy eredetileg az Angry Birds játékhoz készült a címlap, de azt hiszem teljesen passzol idecsongi
tényleg jó, nekem is teccik 😀

jameg örülök, hogy nem jött újabb újonc QB (hajrá Skelton!) és az OL kilátásaink kilátástalanok... :/

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Alan Faneca bejelentette viszavonulását. Nem teljesített már jól, de így még égetőbb lesz keresni egy helyettest (we want Baas!).Fucu
várható volt, hozzánk már csak levezetni jött
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Alan Faneca bejelentette viszavonulását. Nem teljesített már jól, de így még égetőbb lesz keresni egy helyettest (we want Baas!).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Érte is sokFucu
főleg úgy, hogy Orton>>>>KolbMarioAna
Teljesen más stílusú irányítók. De most ebbe nem megyek bele, nem lennék nem részrehajló, Kolb-homer vagyok.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Érte is sokFucu
főleg úgy, hogy Orton>>>>Kolb

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Érte is sok



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hééé, ez az ajánlat nem Ortonra, hanem Kolbra menne 😀
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
"If all the stories are correct, the opening day of Cardinals training camp will be like a Pop Warner team's first practice, with half the players wanting to be the starting quarterback." - Kent Somers



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kolb-hoz még: Adam Caplan is megszólalt, szerinte a Cards ajánlata ennél is jobb, első vagy második körös 2012-es pick, plusz egy kezdő szintű játékos (Calais Campbell, DE/DT vagy Dominique Rogers-Cromartie, CB).Deny
gyönyörű lenne

nálam akkor sem ér első kört OrtonFucu
😂 😂 😂
Csodálatos lenne!
Szerintem ér egy 2. kört és egy DT-t, tekintettel a tényre, hogy 1 mol DT-je nincs a Broncosnak.Helmut Zimmer
mondjuk egy 2. kört megérne de csak úgy simán játékos nélkül
DT-ből csak a kezdő hármasunk (Dockett-Campbell-Dan Williams) van szerződés alatt aki értékelhető. Na most ezt ha megbontja Whiz akkor kiborulok



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
szar
se Kolb, se Orton nem ér első körtFucu
Kolb-hoz még: Adam Caplan is megszólalt, szerinte a Cards ajánlata ennél is jobb, első vagy második körös 2012-es pick, plusz egy kezdő szintű játékos (Calais Campbell, DE/DT vagy Dominique Rogers-Cromartie, CB).Deny
gyönyörű lenne

nálam akkor sem ér első kört OrtonFucu
😂 😂 😂
Csodálatos lenne!
Szerintem ér egy 2. kört és egy DT-t, tekintettel a tényre, hogy 1 mol DT-je nincs a Broncosnak.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
és az Orton=2012. első kör elképzelés milyen lenne?aztec
szar
se Kolb, se Orton nem ér első körtFucu
Kolb-hoz még: Adam Caplan is megszólalt, szerinte a Cards ajánlata ennél is jobb, első vagy második körös 2012-es pick, plusz egy kezdő szintű játékos (Calais Campbell, DE/DT vagy Dominique Rogers-Cromartie, CB).Deny
gyönyörű lenne

nálam akkor sem ér első kört Orton



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Szerintem Orton ér első kört, mivel azonnal bevethető, stabil, megbízható QB, minimum 3-4 évre (ha nem sérül), ez pont egy első környi pick.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
és az Orton=2012. első kör elképzelés milyen lenne?aztec
szar
se Kolb, se Orton nem ér első körtFucu
Kolb-hoz még: Adam Caplan is megszólalt, szerinte a Cards ajánlata ennél is jobb, első vagy második körös 2012-es pick, plusz egy kezdő szintű játékos (Calais Campbell, DE/DT vagy Dominique Rogers-Cromartie, CB).
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
és az Orton=2012. első kör elképzelés milyen lenne?aztec
szar
se Kolb, se Orton nem ér első kört

persze, most elindultak a pletykák mert nincs miről írni. McNabb azért van újra terítéken mert együtt edz Fitz-ékkel, fogtam a fejem :/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
és az Orton=2012. első kör elképzelés milyen lenne?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, Schefter ma azt írta, hogy a Cards Gabbert-öt azért hagyta benn, mert Kolb-ra van esélyük, nagyon! 😊
The Cardinals and Eagles were allowed to discuss a deal at various points this offseason, including the first day of the draft. Arizona had the chance to draft Missouri quarterback Blaine Gabbert in Round 1 -- and passed. That tells me that the Cardinals believe they can find a way to land Kolb once trades are allowed
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
(tudom most az jön hogy és ki fog pass rusholni?! de akkor is a class legjobbnak tartott játékosa PP)

Fucu
Bízzatok Achodába 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
catattack 3 520
Most fejeződött be a chat Darren Urban-nel.
Voltak érdekes felvetések. A kedvencem: Kolbot Petersonért és a jövő évi első körért! 😂
Darrel úgy látja, hogy az összes RB marad... Az is érdekes lenne... :/
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
csaongi a kép jó, le is nyúltam twitter avatarnak 😊Fucu
csak nyugodtan, én is úgy találtam 😊
amúgy eredetileg az Angry Birds játékhoz készült a címlap, de azt hiszem teljesen passzol ide
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
tegnap este olvastam, csak nem raktam be ide.
elég korrekt ajánlat volt, de véleményem szerint azért nem ment bele a Cards, mert nem volt már bent Miller, Dareus, Green és Gabbert-et nem akarták húzni és mindenképpen (ezt Whis és Graves is hangsúlyozta draft előtt) olyan játékos akartak választani aki egyből javíthat a csapat teljesítményén. (tudom most az jön hogy és ki fog pass rusholni?! de akkor is a class legjobbnak tartott játékosa PP)

Annyira nem vagyok ki tőle, hogy nem cseréltünk le.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Lions | Made big offer to Arizona to tradeup

Wed, 04 May 2011 06:19:32 -0700

Updating a previous report, the Detroit Lions offered the Arizona Cardinals their first round, second round and fourth round draft choice for the Cardinals' first round draft choice.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Tried to trade up for Patrick Peterson

Wed, 04 May 2011 06:18:54 -0700

The Detroit Lions tried to trade up in the first round of the 2011 NFL Draft and were looking to draft CB Patrick Peterson but did not get the trade completed and Peterson went to the Arizona Cardinals.

Berakom ide is hátha valaki nem olvassa a Lions topikot.
Jól jártatok volna sztem.Bazzani
na ezt nem kellett volna kihagyni szerintem. attól hogy PP7 ez egy nagyon faintos üzlet lett volna. nem is értem miért nem?

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Made big offer to Arizona to tradeup

Wed, 04 May 2011 06:19:32 -0700

Updating a previous report, the Detroit Lions offered the Arizona Cardinals their first round, second round and fourth round draft choice for the Cardinals' first round draft choice.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Tried to trade up for Patrick Peterson

Wed, 04 May 2011 06:18:54 -0700

The Detroit Lions tried to trade up in the first round of the 2011 NFL Draft and were looking to draft CB Patrick Peterson but did not get the trade completed and Peterson went to the Arizona Cardinals.

Berakom ide is hátha valaki nem olvassa a Lions topikot.
Jól jártatok volna sztem.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kibékültél a drafttal Fucu? Nem volt más választásod. 😊
A TE-et és FB-et nem értem. Egy évben 2x használjuk a FB-et, a TE-et pedig max 2X egy meccsen. LB-t pedig ha jól rémlik többször!catattack
tudom, hogy nincs beleszólásom, de akkor is értetlenül álltam a dolgok előtt 😊
Sherman draftolása még mindig érthetetlen számomra, a Housler pick érthető volt, mert Dray és Spach blokkoló TE, Patrick meg sérült volt, meg nem is játszott jól. Azért sem mentek a passzok a TE-ek felé mert kellett mindig egy ember a passzvédekezéshez a csodás OL teljesítménye miatt. A probléma azzal volt, hogy pont őt és pont a harmadik körbe húztuk.

Fitz "edzőtábora" tovább folytatódik. Összesen 20 QB és WR gyakorol együtt az ADU-n, többek között a hetedik körös draft pick DeMarco Simpson, aki Fitznél lakik 😊

csaongi a kép jó, le is nyúltam twitter avatarnak 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
De cuki! :rolleyes:
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
😊