Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jött a szokásos "a legjobb elérhető embert fogjuk választani" és az " az a játékost fogjuk kiválasztani aki erősítést jelent a csapatnak"
Az hogy erős a kínálat D téren azt is jelentheti, hogy a későbbi körökben is lehet találni jó játékosokat.

Kaptak már telefonhívásokat esetleges cseréről (csak draft picket lehet ugye), de Rod Graves hozzátette, hogy ez természetes dolog.

Részemről azt mondom, hogy nem lesz QB pick, Peterson, Quinn, Miller, Green. esetleg trade down (ha kell valakinek valaki "csúszó". Amukamara-nak is örülnék, de őt csak is a lefele csere után 1/5-nél kisebb sokkot kapnék 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Jó volt! Nekem úgy tűnik, hogy nem lesz QB pick. 😀

Szerk.:
Gondolom ezt a Ravens Flacco párhuzamból és hogy nem gondolják, hogy magasabb pickért mennek. Valamint hangsúlyozták, hogy nagyon erős a kínálat Defense fronton.
Ha jól értettem. :rolleyes:
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na igen, a free agency hiányában kicsit lapos az offseason, de azért jönnek a hírek leginkább a draftal kapcsolatban.

kb 5 perc múlva lesz egy kis sajtótájékoztató Whiz-el és Graves-el. Ilyen draft előtti kérdezz felelek. Konkrétumokat nem fogunk megtudni, de hátha ki tudunk olvasni valamit a sorok közül 😊
itt a link a live streamhez, akinek van kedve és angoltudása: http://www.azcardinals.com/photos-videos/live-video.html
talán még ma, de valószínűleg holnap fogok szemezgetni belőle

plusz egy kis cards draft törtéelem, statisztika, érdekességek. (ez is holnap)

Örülök, hogy nem hiába írogatok, csak néha jöhetnek a visszajelzések (bármi, nem nézünk senkit ki innen, ha kérdez vagy nem tud valamit. kérdezni és véleményt nyilvánítani szabad 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Örülök, hogy látok életjeleket, már kezdtem feladni

persze még 11-5 is 😀Fucu
Ne add fel. Mindig elolvasom a Cards híreket, de valljuk be, elég nagy a pangás. Majd jövő héten...
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ja és Skeltont akarom a kezdőbe 😊 Remélem meghallják a nagy víz túloldalán is.
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Örülök, hogy látok életjeleket, már kezdtem feladni

persze még 11-5 is 😀Fucu
Akkor tippelgessünk???

Én inkább pesszimista lennék kicsit... Nálam ez az év 9-7 😊
Remélem tévedek és meglepetés fog érni.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Örülök, hogy látok életjeleket, már kezdtem feladni

persze még 11-5 is 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Az NFL kiadta a 2011-es alapszakasz menetrendet: (időpontok ET, tehát keleti parti idő szerint vannak)
Fucu
Ebből még 10-6 is kijöhet. :cool:
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
írtam egy ilyet véleményeket várok
http://bowlhu.blog.hu/2011/04/08/az_arizonai_iranyito_kerdesFucu
Reális esély csak Bulgerre van szerintem, és ekkor is nagy verseny lesz Skeltonnal a kezdőért. Remélem Anderson repül.
1st: Skelton vs. Bulger
2nd: Hallcatattack
én is remélem Anderson repül és Skelton lesz a befutó a kezdő poszton... :rolleyes:
köszi Fucu az offszízün infókat 😀

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az NFL kiadta a 2011-es alapszakasz menetrendet: (időpontok ET, tehát keleti parti idő szerint vannak)

Week 1: Sunday, Sep. 11, Carolina, 4:15 PM
Week 2: Sunday, Sep. 18, at Washington, 1:00 PM
Week 3: Sunday, Sep. 25, at Seattle, 4:15 PM
Week 4: Sunday, Oct. 2, NY Giants, 4:05 PM
Week 5: Sunday, Oct. 9, at Minnesota, 1:00 PM
Week 6: BYE
Week 7: Sunday, Oct. 23, Pittsburgh, 4:05 PM
Week 8: Sunday, Oct. 30, at Baltimore, 1:00 PM
Week 9: Sunday, Nov. 6, St. Louis, 4:15 PM
Week 10: Sunday, Nov. 13, at Philadelphia, 1:00 PM
Week 11: Sunday, Nov. 20, at San Francisco, 4:05 PM
Week 12: Sunday, Nov. 27, at St. Louis, 1:00 PM
Week 13: Sunday, Dec. 4, Dallas, 4:15 PM
Week 14: Sunday, Dec. 11, San Francisco, 4:05 PM
Week 15: Sunday, Dec. 18, Cleveland, 4:15 PM
Week 16: Saturday, Dec. 24, at Cincinnati, 1:00 PM
Week 17: Sunday, Jan. 1, Seattle, 4:15 PM

Otthon kezdünk és otthon is fejezzük be a szezont, 2004-óta először nem lesz főműsor idős meccsünk, valamint a 49ers elleni négy éve tartó MNF sorozat is megszakad.
Hat alkalommal lesz olyan meccs ami arziónai idő szerint délelőtt 10-kor kezd majd (ezek a keleti parti idő szerinti délután 1-es meccsek, tehát nekünk a leg emberbarátibb időpontú).
Nem lesz viszont olyan, hogy egymás után két meccset játszunk a keleti parton. A december 24-i Bengals elleni túrán jó hideg lesz viszont. Ez lehet talán az egyetlen amikor rossz időjárásban játszanak a srácok (potenciális esélyes még a Philly és Baltimore elleni összecsapások)

A tavalyi mérlegek alapján nekünk van a leggyengébb sorsolásunk.
Az utazások során kicsivel kevesebb mint 24.000 mérföldet utazik majd a csapat

(és persze elindult a szóbeszéd, hogy az első héten összejöhet a Cam Newton - Blaine Gabbert párharc is, no thanks)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ma rendezik meg a Pat's Run-t.
Ez a rendezvény egy futóverseny amit Pat Tillman emlékére rendeznek meg 7 éve. A táv 4,2 mérföld és a cél a Sun Devil Stadium 42 yardos vonalánál van. A 42 azért fontos mert Tillman ebben a mezszámban játszott az Arizona State-en (és halálát követően vissza is vonultattak). Évről évre többen vesznek részt idén 28.000 főnél húzták meg az indulók számának határát.

a 42 yardos vonal a Sun Devil Stadium-ban:
http://yfrog.com/gy5nwdoj

Darren Urban (azcardinals.com , újságírója) futásra készen:
http://yfrog.com/h3seeoujj



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
azért ezt hogy kéri még sehol nem olvastam 😊 Azt viszont igen, hogy látja a potenciált Skelton-ban. (Remélem a magánedzések alatt összeszoknak rendesen). Hall-ról is jó véleménye van

itt egy videó érdemes megnézni, kis betekintés nagyjából hogyan telit eddig az offseason Whisnek és az edzőknek:
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/All-In--Combine-All-Access/81bdf278-eb3b-48fc-9469-21cd729531c7Fucu
Valamelyik Mizzou oldalon olvastam, direkt Gabbertre kihegyezve, lehet azért lett belőle kéri 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azért ezt hogy kéri még sehol nem olvastam 😊 Azt viszont igen, hogy látja a potenciált Skelton-ban. (Remélem a magánedzések alatt összeszoknak rendesen). Hall-ról is jó véleménye van

itt egy videó érdemes megnézni, kis betekintés nagyjából hogyan telit eddig az offseason Whisnek és az edzőknek:
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/All-In--Combine-All-Access/81bdf278-eb3b-48fc-9469-21cd729531c7



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Larry újabb mondatai jelentek meg a neten, melyben azt hangoztatja, kéri, hogy ne draftoljon a Cards új QB-t 1/5-re, bár hozzáteszi, ő csak egy játékos, nem az ő dolga ez.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kiegészítés a tegnapihoz, hogy 26 játékos volt az edzésen (a felsorolt héttel együtt). Larry-nek egy telefonjába került, hogy az ASU megengedje nekik, hogy használják a pályát és a konditermet 😊
Kedden nem volt egy defensive back sem, lehet ma még többen érkeznek.

Tetszik a résztvevők listája Sendlein és Hadnot centerek (Hadnot guardot is játszik), ott a két fiatal irányító, meg egy csomó elkapó. Lehet edzeni az időzítésen meg a pontosságon.
Nagyon tetszik Larry hozzáállása és hogy próbál vezérként előlépni.

(Ő volt az utolsó aki elhagyta tegnap a pályát edzés után, azért mert összeszedte az otthagyott cuccokat. Hát igen, neki adták ki a pályát, bár én szívesen összetakarítanék utánuk 😀)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Akartam már írni hogy a twitter alapján (amelyik cards játékos fent van) mindenki edzet már. Még Dockett is elkezdte a hétem.
Viszont Fitz nem szórakozik minden mindenkinek szólt hogy szervez közös edzéseket. Minneapolisból Arizonába hívta a személyi edzőjét, Bill Welle-t és a visszavonult korábbi elkapó edzőt, Jerry Sullivant.
Az Arizona State egyik edző pályáján gyakoroltak.
A résztvevők: Rex Hadnot, Lyle Sendlein, Tim Hightower, Clark Haggans,



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
annyi a hír, hogy kihirdették az előszezon meccseket:
Week 1 at Oakland
Week 2 at Green Bay
Week 3 vs SD
Week 4 vs Denver

broncos hagyományosan 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
vince young?braxa88
kisebb esélyt látok rá, mint a felsoroltak kb McNabb szintFucu
egyeetértek. amugy sztem ő marad tennesseeban.
ami a cardsot illeti vagy 1.körös QB lesz vagy Skeltont megpróbálják felépíteni. Sztem van benne potenciál.
veterán QB érkezésében vmiért nem hiszek.braxa88
Pedig nagyon valóaszínű egy veterám érkezése. Vagy Whiz nagyon kemény és kitart Anderson mellett, na ebbe belegondolni is szörnyü. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
vince young?braxa88
kisebb esélyt látok rá, mint a felsoroltak kb McNabb szintFucu
egyeetértek. amugy sztem ő marad tennesseeban.
ami a cardsot illeti vagy 1.körös QB lesz vagy Skeltont megpróbálják felépíteni. Sztem van benne potenciál.
veterán QB érkezésében vmiért nem hiszek.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
vince young?braxa88
kisebb esélyt látok rá, mint a felsoroltak kb McNabb szint



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
vince young?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
McNabb csak a vicc kedvéért volt megemlítve azért volt +1 és nem #10 😊
én Kolb-ot sem zárnám ki teljesen, de nagyon meglepődnék, ha a 2/6-ot odaadnánk



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Fasza lett Fucu!

Szerintem nem lesz QB draft. Annyi sebből vérzik ez a csapat, hogy az első köröket szinte biztos nem áldozzák be.
Bulger 1 fokkal elfogadhatóbb verzió, mint Anderson.
Kolb, McNabb felejtős. Orton, Palmer tuti marad.
Hall nagyon szimpi volt, de törékeny nagyon. Biztos összeszedettebb lenne jövőre, mert tehetséges.
Skelton jelenléte a pályán emlékeztet Warnerre. Szerintem sokat fejlődik jövőre. Főleg úgy, ha kezdőnek szánják!
Anderson egy nagy nulla!

Reális esély csak Bulgerre van szerintem, és ekkor is nagy verseny lesz Skeltonnal a kezdőért. Remélem Anderson repül.
1st: Skelton vs. Bulger
2nd: Hall
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
írtam egy ilyet véleményeket várok

http://bowlhu.blog.hu/2011/04/08/az_arizonai_iranyito_kerdes



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Elkezdődött a Cards draft board felépítése. Megérkeztek a megfigyelők és elfoglalták a főhadi szálláson azt a szobát (war room), ahol megvitatják és rangsorolják majd az újoncokat.

twitteren rákérdeztem Kent Somers-nél, hogy lehet-e tudni arról kik érkeznek látogatóba Glendale-be, de azt válaszolta, hogy a Whiz érában nem teszik publikussá kiket hívnak meg vizitre

szintén twitteren lehet értesülni a játékosokról:
- Kerry Rhodes ma Tom Brady-vel kondizott együtt
- Fitz Lisszabonban van
- Max Komar és Stephen Williams is együtt edzenek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter