Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hírmorzsák a hétvégére (nem lesz sok)

- Whisenhunt látogatást tett a North Carolina és a Clemson pro day-én is. Előbbinél Robert Quinn, utóbbinál Da'Quan Bowers volt a fő látnivaló legalább is Cards szempontból.
- Érdekes cikk jelent meg az http://www.arizonasports.com/ -on (érdemes olvasgatni ezt is, a héten találtam rá), hogy Patrick Peteron-nak is vannak karakter problémái, ami visszatarthatja a Cards-t, hogy esetleg draftolja. Na az ügy annyi, hogy állítólag 80.000 dolcsit kért a család egyik barátja, hogy a Texas A&M-re írjon alá. Ennek alapján már majdnem Cam Newton-i "magasságokba" emelik Peterson-t. Azért ne hasonlítsuk össze a két játékost szerintem. Ha Miller kimegy és Peterson bent van szívfájdalom nélkül be kell húzni. Ennyi.

attól, hogy nem történik semmi lehet kérdezgetni, vitatkozni, ki mit hogyan csinálna csak aktívan szurkolótársak 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Üdv Neked is Helmut 😊

Most, hogy a draft egy hónapon belül van, tök véletlenül találtam egy Cards 7 körös mock draftot.
http://sportshaze.com/phoenix/arizona-cardinals/nfl-draft-2011-arizona-cardinals-full-7-round-mock-2517

nem is annyira rossz, lehet szemezgetni legalább a nevekből 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
...és de jól tette... kár, hogy nem ő a GM-ün!!!

Amúgy baráti üdv nektek 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az nfl.com-on elindították a szokásos sorozatukat, hogy a csapatok beat writerei draftolnak a saját csapatunknak, így jön ki majd egy ilyen mock draft
Darren Urban a Cards-nak Patrick Peterson-t húzta, mivel Von Miller-t kiszedte előle a Bills szakírója.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
gyakorlatilag semmi érdemleges hír nincsen mostanában
azért egy pár szösszenet
- a héten Blaine Gabbert-et magánedzésen figyelte meg a vezetőség (ifjabb és idősebb Bidwill, Steve Keim személyi vezető Rod Graves GM és Whis), előtte lévő este vacsorázni is voltak. Messze menő következtetéseket nem szabad levonni ebből a legfontosabb rész a vacsora volt, ott lehet igazából jobban megismerni a játékosokat, a mozgásukat számtalan videófelvételen ki lehet elemezni.
- A New Orleans-i tulajdonos találkozó alatt az ESPN West szakírója Mike Sando rákérdezett Whisnél hogy Levi Brown nem váltotta be a hozzá fűzött reményeit. Whis természetesen megvédte játékosát, mondván a tavalyi év előtt RT poszton játszott és nehéz az átállás LT posztra. De igazat adott, hogy fejlődnie kell kőleg abban hogy kiegyensúlyozott legyen a játéka. De bízik Leviben, jó játékosnak tartja. Ugye a legnagyobb kritika az vele szemben hogy 2007-ben 1/5-ös draft pick volt és ehhez képest alul teljesít. Csak tudni kell, hogy az volt Whis első éve a Cardsnál és mindenképpen a két falat (O és D) szerette volna a drafton erősíteni és ennek az volt az ára hogy Levi Brown bizony elég korán kellt el valódi értékéhez képest.
- Érdekes lesz az idei draftot megnézni, idén is 1/5-re húzunk és véleményem szerint egy igazán nagy hiányposzt van és ez a 3-4 olb Von Miller-el lehetne legjobban pótolni.
- Kiosztották a kompenzációs draft pickeket és a Cards kapott egy 7. köröset (248-ik választás). Így most lett nyolc választási lehetőségünk a drafton (kettő a 6. körben)

Nagyjából ezek voltak az elmúl két nap hírei. Elnézést az eltűnésemért de alapos okai vannak, nem ígérem, hogy minden nap írok ezentúl de igyekszem a legfontosabb dolgokat összegyűjteni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Semmi hír a csapatról?
Ha valaki tud valamit ne legyen rest megosztani 😊
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
4/6. Arizona Cardinals: Will Rackley, OL (Lehigh)
fetomy
ez volt a Te Sanzenbacher picked. 😀 már be is írtam chaten, hogy William Rackley, de nem jött össze 😕 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sziasztok, én draftoltam Fucu helyett a Cards-nak, hát olyan jó gondolom nem lett, mint ő csinált volna, de szerintem rossz sem 😊

1/5. Arizona Cardinals: Von Miller, OLB (Texas A&M)
Igazából így, hogy megmaradt, nem volt kérdés, de ezen szerintem nincs is sokat magyarázni.

2/6. Arizona Cardinals: Aaron Williams, CB (Texas)
Sajnos Gabbert nagyot csúszott, le is foglalta a figyelmemet, így nem vettem észre, hogy Mallett nem ment még ki, OL-ben nem volt már 2. kör elejét érő, hát gondoltam húzok egy CB-t. Aztán felvilágosítottak, hogy Will. S lesz, úgyhogy ez a pick ótvar :/

3/5. Arizona Cardinals: DeMarcus Love, OT (Arkansas)
4/6. Arizona Cardinals: Will Rackley, OL (Lehigh)

Ebből a két pickből már midnenképp OL-t akartam. 2-3 körösnek írogatják őket, Rackley még talán picit steal is, nem hiszem, hogy gond van velük.

5/5. Arizona Cardinals: Jordan Todman, RB (Connecticut)
Itt gondolkodtam, hogy mi legyen? QB vagy RB... Aztán úgy gondoltam, hogy legyen RB, Devlin volt a BQBA, ő meg úgy gondoltam marad 6-re is, Todman nem (mint ahogy kiderült nem is maradt volna)

6/6. Arizona Cardinals: Virgil Green, TE (Nevada)
Itt akartam Devlint, viszont nagyon vaciláltam rajta és Green-en, hisz elkapó TE tán jól jönne, Devlin meg azért nem kezdő szint még. De nem volt kérdés, mert Devlint kivitték előttem, egyértelmű volt a Virgil pick, szerintem ő itt steal. (Igaz gondolkodtam még Sanzenbacher-en is, mert k.vajó no2-3. elkapó lehet belőle, nem nagy rizikó, de aztán maradtam a TE-nél)

Összességében szerintem csak a 2. kört b.tam el, azért bocs 😊 Ott egy Mallett pick-el szerintem elég jó draft lenne, de hát ítéljétek meg ti 😛😊 Szerintem se reach se steal nem nagyon van, előbbit nem akartam, utóbbi meg csak olyan poszton lett volna, ami nem kell (annyira), kivéve talán Virgilt, ő sztem IRL előbb kel el.

Full Tracker
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Két vicces Larry videóval kívánok jó hétvégét! (Hátha még nem ismeritek 😊 )
http://www.youtube.com/watch?v=a7nRz7DiRAg&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ojqKZwgkXAs&feature=feedrec_grec_index
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Larry megcáfolta, hogy bármikor is kardoskodott volna Kolb-ért: “No, because I didn’t,” Fitzgerald said. “I never said anything about what I wanted. As a player, we don’t really have too much say so, if any, about what we want. We are just out there playing ball, we are paid to do our jobs and that is pretty much what they expect us to do. So I really don’t have any idea who is going to be out quarterback and to be honest with you I just want to win and whoever is going to helps us do that I am all for it.”
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Cipőket nézegettem neten, és rábukkantam egy festék szettre, mely állítólag nagyon tartós, meg szépen is dolgozik, ezzel a másfél perces videóval reklámozzák magukat http://www.youtube.com/watch?v=dxFaO-ZkLC0&feature=player_embedded
Hogy ez miért van itt a Cards topicban, nézzétek meg és rájöttök 😀

Akit amúgy érdekelne a festék, itt találtam: http://www.sneakerbox.hu/2011/03/04/jgoods-cipo-festes-tuning-egyedi/#more-11084
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
lehet valami oka hogy ilyen csöndesek agyunk az offseasonban és senkit se igazolunk?Cards
Kit? Minek?catattack
mostmár nincs CBA teljesen mindegy. de pl. Breastonról se tudni hogy hosszabbít-e vagy mi lesz
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
lehet valami oka hogy ilyen csöndesek agyunk az offseasonban és senkit se igazolunk?Cards
CBA nélkül nehéz kicsit 😊

több mint 13 éve
catattack 3 520
lehet valami oka hogy ilyen csöndesek agyunk az offseasonban és senkit se igazolunk?Cards
Kit? Minek?
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
lehet valami oka hogy ilyen csöndesek agyunk az offseasonban és senkit se igazolunk?
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A Cardinals-fanok bizonyára imádkoznak, hogy sikerüljön a csapatnál marasztalni Fitzgeraldot. Habár a tárgyalások már folynak, nem túl valószínű, hogy még a CBA lejárta előtt nyélbe ütnek egy szerződést.

„Egyre kevesebb időnk van arra, hogy valamit nyélbe üssünk még az idei év vége előtt” – mondta a Cardinals general managere, Rod Graves. Kent Somers, a The Arizona Republic munkatársa szerint az elkapó szinte biztos, hogy arra vár, hogy megtudja mik a csapat tervei a QB poszttal. Aztán majd utána eldönti, hogy marad-e vagy sem hosszútávra. Ha nem sikerül egyezségre jutniuk, az elkapó valószínűleg korlátlan szabadügynök lesz márciusban.

Szegény embert még az ág is húzza... Ha elszerződne csúnyán cserben hagyná a csapatot, egy sikertelen év miatt. Tavalyelőtt a SuperBowl előtt gondolom nem ez volt a véleménye. És nem is a QB posztot inkább az O-linet kéne gatyába rázni.Cards
Fitz már sokszor kinyilvánította, hogy maradni szeretne. Amúgy meg tényleg szinte ő a csapat szíve-lelke, mindenki szereti itt és ő is jól érzi magát. Persze minden a pénzről (is) szól itt, de őszintén csodálkoznék, ha a következő szezonban már nem nálunk lenne...

Kár hogy 2 éve Harrisont a SB-on nem sikerült beérnie és szerelnie...csongi
Ha jó emlékszem abban Rolle keze (illetve teste) is benne volt. Amikor Fitz az oldalvonalnál sprintelt Rolle beállt elé, hogy jobban lássa a Harrison TD-t, szóval egy kitűnő blokkot adott Fitznek, ezért nem (/sem) sikerült odaérnie időben.Spory
Igen, erre emlékszem, Rolle-t utána nagyon csúnyán le is cseszték emiatt, de ő is megfogadta hogy soha többet nem áll annyira a pályához közel. Késő bánat...
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Kár hogy 2 éve Harrisont a SB-on nem sikerült beérnie és szerelnie...csongi
Ha jó emlékszem abban Rolle keze (illetve teste) is benne volt. Amikor Fitz az oldalvonalnál sprintelt Rolle beállt elé, hogy jobban lássa a Harrison TD-t, szóval egy kitűnő blokkot adott Fitznek, ezért nem (/sem) sikerült odaérnie időben.
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
A Cardinals-fanok bizonyára imádkoznak, hogy sikerüljön a csapatnál marasztalni Fitzgeraldot. Habár a tárgyalások már folynak, nem túl valószínű, hogy még a CBA lejárta előtt nyélbe ütnek egy szerződést.

„Egyre kevesebb időnk van arra, hogy valamit nyélbe üssünk még az idei év vége előtt” – mondta a Cardinals general managere, Rod Graves. Kent Somers, a The Arizona Republic munkatársa szerint az elkapó szinte biztos, hogy arra vár, hogy megtudja mik a csapat tervei a QB poszttal. Aztán majd utána eldönti, hogy marad-e vagy sem hosszútávra. Ha nem sikerül egyezségre jutniuk, az elkapó valószínűleg korlátlan szabadügynök lesz márciusban.

Szegény embert még az ág is húzza... Ha elszerződne csúnyán cserben hagyná a csapatot, egy sikertelen év miatt. Tavalyelőtt a SuperBowl előtt gondolom nem ez volt a véleménye. És nem is a QB posztot inkább az O-linet kéne gatyába rázni.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Egy kis érdekesség: http://blog.azcardinals.com/2011/02/27/haley-wary-of-fitzs-tackling-skills/ 😊

Nem is tudtam, hogy Fitz ilyen vicces fiú 😊 A lényeg, hogy szereti a környezetében lévőket a földre vinni a legváratlanabb pillanatokban: csapattársait, az erőnléti edzőt, riportereket (pl. Darren Urbant is 😊)
A Chiefs elleni meccs előtt Haley már előre szólt neki nehogy megpróbálja megint, mert épp sérült a lába.

Kár hogy 2 éve Harrisont a SB-on nem sikerült beérnie és szerelnie...
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
holnap kezdődik a combine. mit gondoltok, egy esetleges jó produkciójával Von Miller előre kerülhet annyira hogy nem mi húzzuk. esetleg egy QB olyat tud nyújtani hogy bekerül a top 5-be?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
közben teljessé vált az edzői stáb.
Érkezett secondary edzőnek az elmúlt 14 évet a Bengalsban töltő Louie Cioffi. Valamint a tavaly még a Coltsban pár meccsen pályára is lépő korábbi Steelers CB Deshea Townsend. Ő segédedző lesz a secondary-nél.Fucu
és Chris Miller pedig OC lett, valószínűleg ő fogja akkor hívni majd a playeket

van most egy jó DC, megint van külön OC, és így Whiz tehermentesítve lesz. ha jól sül el a draft, talán jobb szezonunk lesz jövőre. bár inkább rosszabbat produkálni lenne nagyobb művészet 😊csongi
igazából sok különbség nem várható a playhívásoknál, mivel Miller is részt vett a heti playbook kialakításában. Igaz ennél csak jobb lehet 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
közben teljessé vált az edzői stáb.
Érkezett secondary edzőnek az elmúlt 14 évet a Bengalsban töltő Louie Cioffi. Valamint a tavaly még a Coltsban pár meccsen pályára is lépő korábbi Steelers CB Deshea Townsend. Ő segédedző lesz a secondary-nél.Fucu
Tényleg a Steelesrből élünk 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
közben teljessé vált az edzői stáb.
Érkezett secondary edzőnek az elmúlt 14 évet a Bengalsban töltő Louie Cioffi. Valamint a tavaly még a Coltsban pár meccsen pályára is lépő korábbi Steelers CB Deshea Townsend. Ő segédedző lesz a secondary-nél.Fucu
és Chris Miller pedig OC lett, valószínűleg ő fogja akkor hívni majd a playeket

van most egy jó DC, megint van külön OC, és így Whiz tehermentesítve lesz. ha jól sül el a draft, talán jobb szezonunk lesz jövőre. bár inkább rosszabbat produkálni lenne nagyobb művészet 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
közben teljessé vált az edzői stáb.
Érkezett secondary edzőnek az elmúlt 14 évet a Bengalsban töltő Louie Cioffi. Valamint a tavaly még a Coltsban pár meccsen pályára is lépő korábbi Steelers CB Deshea Townsend. Ő segédedző lesz a secondary-nél.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Washington egyetemen volt OLB egy 4-3-as rendszerben. A Cards 3-4-ében csak és kizárólag ILB-ként vehető számba (ott is a wwak side ILB), mivel 230 font a súllya, ami édes kevés egy 3-4 OLB-nek.Fucu
értem 😊