Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Amerikában mindig január harmadik hétfőjén ünneplik a Martin Luther King napot.

"1987-ben Arizona állam bojkottálta az ünnepet, ezért 1991-ben a Superbowl megrendezésének jogát elvették Arizonától, és California állam kapta meg.1992-ben az arizóniaiak megszavazták a MLK Day megtartását, így visszakaták a jogot a Superbowl megtartásához."

Bocs ha ismert volt...bionic
nem ismertem, de korrekt 😊 mindig is híres white power állam volt 😀

igen a steelers LB edző, Keith Butler az elsődleges célpont, de olvastam másik edzőt is, de a nevét elfelejtetem 😊
a Senior Bowl-ig jó lenne találni valakit

Valaki esetleg: milyen 3-4 edzők vannak még szabadon?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
semmi hír. nagyon úgy tűnik valamelyik Steelers edzőre fáj a fogunk, de így rá fogunk bakni

Warnerrel rövid interjú a Cardsról:
http://www.azcentral.com/sports/cardinals/articles/2011/01/15/20110115arizona-cardinals-kurt-warner.htmlFucu
csak Bulger ne jöjjön, nem kell még egy Anderson....

Skelton jó lesz, backupnak meg ott van Hall. jó kell még egy tapasztaltabb valaki melléjük, de az nem tudom, ki lehetne...
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Amerikában mindig január harmadik hétfőjén ünneplik a Martin Luther King napot.

"1987-ben Arizona állam bojkottálta az ünnepet, ezért 1991-ben a Superbowl megrendezésének jogát elvették Arizonától, és California állam kapta meg.1992-ben az arizóniaiak megszavazták a MLK Day megtartását, így visszakaták a jogot a Superbowl megtartásához."

Bocs ha ismert volt...
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
semmi hír. nagyon úgy tűnik valamelyik Steelers edzőre fáj a fogunk, de így rá fogunk bakni

Warnerrel rövid interjú a Cardsról:
http://www.azcentral.com/sports/cardinals/articles/2011/01/15/20110115arizona-cardinals-kurt-warner.htmlFucu
ha jól tudom a Linebackerek edzőjére. sokan akarták vinni de mindenki hozott másik DC-t, mert nem foglalkozik csak a Steelerssel amíg PO-ban vannak
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
semmi hír. nagyon úgy tűnik valamelyik Steelers edzőre fáj a fogunk, de így rá fogunk bakni

Warnerrel rövid interjú a Cardsról:
http://www.azcentral.com/sports/cardinals/articles/2011/01/15/20110115arizona-cardinals-kurt-warner.html



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
húú de kihalt ez a topic :/
valami infó van def. koordinátor ügyben?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Asora nem fogunk annyit költeni amennyit kér, hiába a DRC csalódást keltő szezon, az edzők bíznak a "saját munkájukban".

Folyik a védekező koordinátor keresés. A héten két meg nem nevezett illetővel lesz interjúja Whiznek. Viszont az első számú célpont a Steelers LB edző Keith Butler, akit már kétszer próbált Glendale-be csábítani. A probléma az, hogy legutóbb a Steelers nem adott engedélyt az indterjúra. Most felröppent egy olyan hír az egyik Pittsburg-i újságban, hogy van egy cikkely Butler szerződésében, miszerint nem mehet máshova edzőnek, mert ő lesz a védekező koordinátor ha Dick LeBeau visszavonul.
az biztos, hogy 3-4-ben járatos ember fog érkezni, mert nem lesz változás a sémában.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Asomugha FA lesz. azért örülnék neki. egy 1. körös OLB drafttal ligaelső defense lenne 😊

najó azért a Ravens Defense a legjobb... :/
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
fene tudja hol van az a csapat aki SB-t játszott, annyi játékos azért nem távozott az elmúlt évben hogy ilyen gyatra teljesítményük legyen. mamii
Anélkül, hogy nagyon belemennék a részletekbe:
Vedd ki a Coltsból Peytont, a Patsből Bradyt, a Packersből Rodgers-t, a Steelersből Big Bent, stb. Persze ez csak a QB rész, de még a szar fallal is többre ment volna Warner.
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
szegény ember vízzel főz.
Fucu
szegény ember Whizzel főz!

én kérek elnézést... 😀csongi
Lehet, gáz, de nekem tetszett 😂
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
- legnagyobb pozitív csalódás
- legnagyobb negatív csalódásFucu
Nos, kis késéssel:
- pozitív: LSH (Tavaly a Titans ellen kedveltem meg nagyon, de tartottam tőle, hogy csak egy fellángolás és aztán visszamegy a szürke ködbe, de mégsem. Tartósan és biztosan hozza a meglepetéseket 😊 )
Feely: Kedveltem és jónak tartottam Rackers, amikor elment nem számítottam rá, hogy jó lesz az utánpótlás, de az lett. Sőt!

(Pozitív csalódásnak egyelőre nem, de reményt keltő kategóriában: Skelton. nem akarnám előre hájpolni, de klíváncsi vagyok mit mutat jövőre. Eddig még jó. 😉 )

- negatív: Wilson (Nagy kedvenc, de idén nem ment neki a szekér. És ő nem foghatja a támadó falra, sem a sz@r QB-re... :/ A nyilatkozatai alapján viszont nagyon remélem, hogy jövőre egy régi időket idéző Wilsont látunk majd. Összefoglalva: Sz@r volt, de jövőre k&@va jó lesz. Remélem. 😉
Faneca: Én nem ismertem őt (tudom, ciki), de a szezon elején nagyon nagy várakozás volt az olvasottak alapján ("öreg, de a veterán tapasztalata", "jó húzás"). Na, ebből semmi nem történt.
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Jövő évi menetrend:
Home: Rams, 49ers, Seahawks, Cowboys, Giants, Panthers, Browns, Steelers
Away: Rams, 49ers, Seahawks, Eagles, Redskins, Vikings, Bengals, Ravens

fasza szezonra számíthatunk... :/

most nézem hogy egy tavalyi 4. és egy idei 7. körös pickért a hülyének is megérné Rhodes 😀
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Köszi hogy felvilágosítottatok, ugyanis mindössze 2 meccset láttam ebben a szezonban, ennyit adott a sportTV. Akkor nem rossz volt az OC, hanem egyáltalán nem volt. Szerintem ez nagy hiba volt, fene tudja hol van az a csapat aki SB-t játszott, annyi játékos azért nem távozott az elmúlt évben hogy ilyen gyatra teljesítményük legyen. Tavaly a Packers elleni meccs az idény legjobbja volt szerintem, de mások szerint is, szóval a csapat nem volt rossz, ott voltak a rájátszásban, most meg ez az 5-11 nagyon gáz!
Fitzgerald mindenesetre most Mexikóban pihen, egészségére! Nekem ő a legjobb játékos, meg a Minnesotában Jared Allen😊😊😊


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
fontosabb FA-k
Unrestricted: Branch, Breaston, Faneca, Graham
Restricted: Douchet, Hightower
azért őket sajnálnám, bár Faneca úgy tudom nyugdíjba megy.

Pozitív csalódás: Skelton, Rhodes, Fitz, Roberts, Toler, Lenon, Graham, Feely
Negatív csalódás: O-Line, Beanie, Hightower, Wilson, Porter

ja és nemtudom minket mennyiben érint de Luck nem jön a draftraCards
Na akkor Breaston és Graham elé kell tolni valami zsíros szerződést! Faneca tuti nem lesz velünk jövőre, Branch meg eddig se mutatott sokat...
Doucet és Hightower nem hinném hogy máshova mennének, annyira nem brillíroztak idén, hogy más csapatok kapkodjanak utánuk.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Stanford szurkolóként engem eléggé érint 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
fontosabb FA-k
Unrestricted: Branch, Breaston, Faneca, Graham
Restricted: Douchet, Hightower
azért őket sajnálnám, bár Faneca úgy tudom nyugdíjba megy.

Pozitív csalódás: Skelton, Rhodes, Fitz, Roberts, Toler, Lenon, Graham, Feely
Negatív csalódás: O-Line, Beanie, Hightower, Wilson, Porter

ja és nemtudom minket mennyiben érint de Luck nem jön a draftra
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
AZért egy NT élete nem fenékig tejfel és nem csinálnak látványos dolgokat. pláne hogy nem is volt kezdő, bár az idény végén több lehetőséget kapott.
Az meg hogy első körös volt nem feltétlen jelenti hogy brillírozni kell első évében.
a túlsúlyban tényleg geci voltál 😛 (2-3 kg volt azaz elhízás)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Dan-t azért írtam, mert többet vártam tőle. Csak egy első körös volt! + volt az az elhízása év elején! (De g.ci vagyok)
Újoncok között ő volt szerintem a legkevesebb!
Viszont már nem emlékszem, de az egyik meccsen nagyon aprított! Az tetszett!
Ez azért közel sem akkora csalódás, mint a rutinos játékosoknál! Inkább csak alul teljesített.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
szegény ember vízzel főz.
Fucu
szegény ember Whizzel főz!

én kérek elnézést... 😀csongi
a lényeget sikerült megfogni a mondandómból 😀

viszont ez C'mon Man jelöléses 😛

érdekes, hogy catattack írta Dan Williams-t mint csalódást. Mit vártál tőle?Fucu
Annyira jókat írtál, hogy nem is tudtam mit írni rá 😊
Williams nem is nagyon játszott, vagy ha igen, akkor nem alkotott maradandót... Inkább Washingtont jegyeztem meg, ő nagyon jó lesz ott Dockett mellett.
Beanie egyértelmű csalódás nekem, de csak inkább félig, mert a fal is tehet arról, hogy nem futott annyit...
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
no és mekkora párharc lesz itt vasárnap: Haley vs Boldin 😊 (mondjuk sántít a párosítás, mert Haley nem S vagy LB, Boldin meg nem HC 😀)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szegény ember vízzel főz.
Fucu
szegény ember Whizzel főz!

én kérek elnézést... 😀csongi
a lényeget sikerült megfogni a mondandómból 😀

viszont ez C'mon Man jelöléses 😛

érdekes, hogy catattack írta Dan Williams-t mint csalódást. Mit vártál tőle?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
szegény ember vízzel főz.
Fucu
szegény ember Whizzel főz!

én kérek elnézést... 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Whiz is nagyon a begyemben van az OC-val együtt.mamii
Na az nincs!catattack
jaja, Whiz = HC+OC (jó, asszem azért Grimm besegít neki ebben, de Whiz hívja a playeket)

szerintem pont ez nem állapot, kellene mellé egy OC a köv. szezonra...csongi
igen Whiz hívta a playeket
Grimm a futásokért felelős, míg Mike Miller pedig passzjátékért felelős koordinátor volt. Ők csak a meccsek előtti gameplan összeállításában segítettek. Bár Miller év vége felé többször is megkapta a lehetőséget, hogy hívjon pár playt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
akkor jöjjön az én véleményem, újoncokat direkt nem írtam bele.

pozitív:
- Kerry Rhodes: elképesztő szezont produkált a védelem legjobbja volt (nem hiába választották meg a csapattársai az MVP-nek). Nagyon jó boltot csináltunk az idehozatalával. Ki az az Antrel Rolle?
- Paris Lenon: nem volt jó véleményem amikor ideszerződött, de jól teljesített. No, nem egy Dansby, de szegény ember vízzel főz.
- Alan Branch: futás ellen jó volt és sokszor csak egy lépés választotta el az irányítótól. Ami fontos még, hogy kiérdemelte, hogy elég sok játéklehetőséget vegyen el Campbelltől
- Jay Feely: Ő is jó választás volt az edzőtkől. Biztosan rúgta a FG-okat

negatív:
- Adrian Wilson: a kedvenc játékosom borzasztó évet produkált. Elhibázott szerelések tömkelege, elkapók levédekezésében gyalázatos teljesítmény. Egy szóval szar volt.
- DRC: év elején még nem mertek rá dobálni, de aztán rájöttek az elenfél edző, hogy nem is shutdown corner. Rengetegszer a nagy játékra megy és ebből sok yardot (esetenként TD-t) kaptunk.
- Calais Campbell: ugyanazokkal a társakkal a falban nem volt képes legalább a tavalyi játékát hozni, pedig az volt a minimum elvárt.
- Joey Porter: Nála is tudtuk, hogy nem lesz istencsászár, de ennél azért picit többre számítottam
- Komplett O-Line: Levi Bown-t guardnak maximum felhasználhatjuk. Keith csórikám lesérült, de nem is váltotta be a nagy reményeket. Lutui még úgy ahgy jó volt Seindleinel együtt, de azért a jótól még ők is messze voltak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Whiz is nagyon a begyemben van az OC-val együtt.mamii
Na az nincs!catattack
jaja, Whiz = HC+OC (jó, asszem azért Grimm besegít neki ebben, de Whiz hívja a playeket)

szerintem pont ez nem állapot, kellene mellé egy OC a köv. szezonra...