Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Mikor néztünk bele hasonlóan nagy lángosba legutóbb? Sztem az elmúlt 2,5-3 évben tuti nem. Talán a tavalyi pats meccsen voltunk ennyire esélytelenek, de oda úgy is mentünk fel, hogy a tele gatya szaga idáig bűzlött...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Offszezonban jön a retool, ha nem vezet eredményre, akk 2020-ban új HC-nk lesz.
empty taxi
Javítsatok ki ha tévednék de Quinn itt van 3-4 éve, és én nem emlékszem h ez idő alatt, akár egy középmezőnyi D lett volna a Falconsnál. Tudom vannak sérültek most, de ennyire kilátástalannak nem szabadna lennie egy védelemnek. Lehet túlértékelt ő a Seahawksban és Falconsban végzett és elért munkájáért.
KeyG
Az utóbbi két évben a D# top 10 volt. Azt minden védelem meg érezné ha 4 kezdő játékosa ki esik a fél szezonra :/
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Offszezonban jön a retool, ha nem vezet eredményre, akk 2020-ban új HC-nk lesz.
empty taxi
Javítsatok ki ha tévednék de Quinn itt van 3-4 éve, és én nem emlékszem h ez idő alatt, akár egy középmezőnyi D lett volna a Falconsnál. Tudom vannak sérültek most, de ennyire kilátástalannak nem szabadna lennie egy védelemnek. Lehet túlértékelt ő a Seahawksban és Falconsban végzett és elért munkájáért.
KeyG
Tavaly Top10 volt a D.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 314 — Omar's Coming Yo!
Csak az derült ki amit eddig is tudtunk, hogy zero depth van a csapatban.
Vannak előnyei ha sztárjátékosaid vannak, de pl ez hátrány, hogy szarrá kell fizetni őket és az utánuk következők nem ebben a ligában játszanak.
Amúgy az is elkeserítő valóban ahogy Quinn menedzseli a dolgokat, kirúgni nem feltétlen kell, de valami áthidaló megoldás kell, mert így ez a szezon kurva hosszú lesz.

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Offszezonban jön a retool, ha nem vezet eredményre, akk 2020-ban új HC-nk lesz.
empty taxi
Javítsatok ki ha tévednék de Quinn itt van 3-4 éve, és én nem emlékszem h ez idő alatt, akár egy középmezőnyi D lett volna a Falconsnál. Tudom vannak sérültek most, de ennyire kilátástalannak nem szabadna lennie egy védelemnek. Lehet túlértékelt ő a Seahawksban és Falconsban végzett és elért munkájáért.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Super Bowl hazai pályán mi? Rövidke kis szezon volt ez...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
 twitter.com/FalcoholicDW/status/1049027905152585730?s=19
több mint 5 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Botrány.

Mindig jövőre
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Offszezonban jön a retool, ha nem vezet eredményre, akk 2020-ban új HC-nk lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ezt hívják úgy, hogy kijózanító vereség. gondolom most jön majd az a rész, hogy igazolunk valakit FA-ról, mondjuk Dezt hogy még az öltöző is szét legyen baszódva.

jöhetne a bye
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Valaki valami pozitívat? 😀
Creepy
bármi lehet, csak ne az 1 éjszakás kaland utáni terhességi teszt 😊
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Valaki valami pozitívat? 😀
Creepy
Megraktam tippmixen a Falcons W-t. Pozitívnak számít? 😀
KeyG
Szerintem bukta. Uccsó drive, Vasas támad, 1 ponttal kikapunk. Kocsit, házat rá, SZÍVESEN! 😀
Kenji
A ti O-tok rendben van. A Steelers-nél akadozik az is. Ezért raktam rátok, és ne csináljatok azt amit a Bengals ellen. 😀
KeyG
Pedig.. 😂😂😂
Creepy
Hát, még van idő a meccsig, szólok a srácoknak, hogy ne basszák el.
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Valaki valami pozitívat? 😀
Creepy
Megraktam tippmixen a Falcons W-t. Pozitívnak számít? 😀
KeyG
Szerintem bukta. Uccsó drive, Vasas támad, 1 ponttal kikapunk. Kocsit, házat rá, SZÍVESEN! 😀
Kenji
A ti O-tok rendben van. A Steelers-nél akadozik az is. Ezért raktam rátok, és ne csináljatok azt amit a Bengals ellen. 😀
KeyG
Pedig.. 😂😂😂
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Valaki valami pozitívat? 😀
Creepy
Megraktam tippmixen a Falcons W-t. Pozitívnak számít? 😀
KeyG
Szerintem bukta. Uccsó drive, Vasas támad, 1 ponttal kikapunk. Kocsit, házat rá, SZÍVESEN! 😀
Kenji
A ti O-tok rendben van. A Steelers-nél akadozik az is. Ezért raktam rátok, és ne csináljatok azt amit a Bengals ellen. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Valaki valami pozitívat? 😀
Creepy
Megraktam tippmixen a Falcons W-t. Pozitívnak számít? 😀
KeyG
Szerintem bukta. Uccsó drive, Vasas támad, 1 ponttal kikapunk. Kocsit, házat rá, SZÍVESEN! 😀
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Valaki valami pozitívat? 😀
Creepy
Megraktam tippmixen a Falcons W-t. Pozitívnak számít? 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
alig várom már, hogy ma milyen módon sikerül összetörnie a szívemet a csapatnak
több mint 5 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
19:00 futam!!!
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Valaki valami pozitívat? 😀
több mint 5 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
 twitter.com/CoryWoodroof47/status/1047337672736428032/video/1
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
csak hogy feldobja valami az estét Jarrett is off..pár hétre... 😕
Keano
Most akartam beírni. Ez valami egészen szürreális, erre még a chargers is elégedetten csettintene.
peach
Tavalyi Giants jut eszembe. Jó szar helyzet.
több mint 5 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
csak hogy feldobja valami az estét Jarrett is off..pár hétre... 😕
Keano
Most akartam beírni. Ez valami egészen szürreális, erre még a chargers is elégedetten csettintene.
peach
gyorsan le is igazoltuk Michael Bennett-et / DT/ na nem azt...egy másikat.. 😊

Szerkesztette: Keano


több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
csak hogy feldobja valami az estét Jarrett is off..pár hétre... 😕
Keano
Most akartam beírni. Ez valami egészen szürreális, erre még a chargers is elégedetten csettintene.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
csak hogy feldobja valami az estét Jarrett is off..pár hétre... 😕


több mint 5 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
 fuzovelkifele.com/2018/10/quinn-egy-jo-csapatunk-van-meg-ha-az-eredmenyek-mast-is-mutatnak/

Hát ennek szívből örülök.
peach
Ryan olyan meccseket rak amiket talán még soha. Sarkisianpedig úgy néz ki megtalálta önmagát az ,hogy kiesett 4 kulcsjátékos azzal nem lehet mit kezdeni. Ezt minden csapat megérezné, a sors furcsa fintora , hogy pont akkorra áll össze minden amikor hazai pályán lesz a Super Bowl. Mert teljesen nyugodtan kijelenthetjük, HA nem esnek ki Nealek akkor toronymagas esélyesei lennénk a szezonnak ilyen játékkal.
Kenny
Nem akarok semmi balhét szítani, de megkérdezhetem, hogy miből gondolod, ha Nealék nem esnek ki akkor miért vagy olyan biztos benne, hogy sokkal jobb lenne a védelem?
kapitnono
Csupán abból, ha megnézed hogy most hányadik a D# és amikor Neal-ék a pályán vannak. Nem hiszem hogy ennyire a végén lenne a csapat ezen része ha játszanak.
Midnight
Csak magunkkal példálóznék konkrétan ugyanazok vannak a pályán mint tavaly és ég és föld a különbség
kapitnono
En erre csak azt mondom, hogy a mi D#-ünk folyamatosan fejlődött az elmúlt években, nem pedig volt egy jó évük. Folyamatosan össze szoktak és ennek az eredménye, hogy erős a kezdő D#. De ha ki esik a kezdő sor már nem tudják azt a teljesítményt hozni a cserék mint amit el várnánk. Nem tudom ha jax elvesztené 3 kezdő játékosát a védelemből mennyire esne vissza a teljesítményük.