Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Na mindegy..ha februárban azt mondja valaki, hogy a divisional roundig jutunk egy olyan meccs után, simán kiröhögtem volna. Szóval jó volt ez a szezon, csak az esti meccs után kicsit keserű szájízzel mentem aludni..de lehet, hogy jobb is, hogy nem mentünk tovàbb..ha a Saints ejtett volna ki bennünket, na az elviselhetetlen lett volna..
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
A drafton meg kellene húzni egy jobb G-t, meg valami használható slot cornert, mert Poole amit idén művelt, az kritikán aluli.
Asszem peach írta, hogy tegnap a LoS-en vesztettük el a meccset, meg Sanyi is mondta meccs közben. Schweitzer szerintem rosszakat fog álmodni nagyon, mert borzalmas volt. Szegény Mack annyit szívott idén a két mellette lévő G-al, hogy már tegnap ő is kicsit vakon volt néha.
A másik amin elment, megint a derék Sark. 1&goal, kb 1:20 az órán, ellenfélnél 1 timeout, passzolunk sorozatban. Az meg már csak a pláne, hogy majdnem mindnél Juliot céloztuk. Az utolsó passznál is Ryan addig próbált futkározni, míg oda nem dobhatta neki. Őrület.
Az Eagles csinálta, amit neki kellett. Még azt se mondhatjuk, hogy hiba nélkül, mert fumble, elrontott PR, elrontott XP. Az, hogy nem tudtunk a labdavesztéseken kívül pontot csinálni, az meg megbocsáthatatlan egy ilyen offense-nél. Plusz tegnap még a defense is megment. 3&6,7,8-nál 10-15 yardos playeket engedtünk, néha úgy, hogy majdnem teljesen ugyanazt a playt hívta az Eagles.
Így nem lehet nyerni....nagyon felidegesített.
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 469 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Pfff, sajnálom, pedig szurkoltam a Falconsnak...a "Jags-emen" kívül az Atlanta és a Saints a két szimpi PO csapat!
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Ugyan, Kubiakot leszámítva ki lenne upgrade? Sark maradni fog a Shanny vonalat tovább tolva, hogy kap mégegy évet. Valahol jó is ez, szívesebben jönnek majd ide az edzők a jövőben, ha tudják, hogy nem lesznek kib*szva az első hiba után. Akármennyire is fáj ez nekünk, szurkolóknak.
Creepy
Szerintem amúgy tudatos döntés volt, hogy egy futás orientáltabb OC jöjjön Shanny helyére. Próbálták megtartani a rendszert a lehető legkisebb veszteséggel. A futójáték erőltetése, és a jobb időmenedzselés a SB fényében nem hülyeség, mert ott pl. szépen kiderült, hogy jó, ha az offense villámgyorsan tolja fel a pontokat a táblára, de közben meghal a #D. Sajnos Sarkról meg kiderült, hogy fogalma sincs, hogy hogyan kellene kezelni ezt az offense-t. 0 kreativitás, és konstans hülye playhívások. Tegnap is csak a fejemet fogtam.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Alapvetően quinn és dimmy nem hülye, látják ők, hogy az elmúlt 3 meccsen a pontjaink cirka 70%-t turnoverek után, rövid pályáról szereztük és az offense nagyon hektikus. Vagy haladni nem tudunk vagy ha mégis akkor a redzoneban elfogy a tudomány. Amúgy ez az egész szezonra igaz.
peach
És ugye tök jó lenne, ha értene is a játéknak minden részéhez. Bears topikban is erről ugatok évek óta. Jaj csak kel neki egy jó OCDC. Nem bazmeg, ha nem értesz hozzá, ne legyél vezetőedző


Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 369 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom mennyire kell ezt komolyan venni, mert Takk egy forró fejű tini, de azért ez baj..
 twitter.com/EvanBirchfield/status/952363731190722560
Creepy
Nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani ennek. Nálunk Ramsey tavaly nyíltan nyilatkozott arról, hogy le kéne váltani a teljes védelmi edzői stábot, idén mégis nagyon jól együtt tudott dolgozni Todd Washsal, aki maradt DC-nek,

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Nem tudom mennyire kell ezt komolyan venni, mert Takk egy forró fejű tini, de azért ez baj..
 twitter.com/EvanBirchfield/status/952363731190722560
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Ugyan, Kubiakot leszámítva ki lenne upgrade? Sark maradni fog a Shanny vonalat tovább tolva, hogy kap mégegy évet. Valahol jó is ez, szívesebben jönnek majd ide az edzők a jövőben, ha tudják, hogy nem lesznek kib*szva az első hiba után. Akármennyire is fáj ez nekünk, szurkolóknak.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 291 — a new hope (again)
A baj az, hogy Sark tuti marad
Creepy
Erre nem vennék mérget még 2-3 napig. Ha meg mégis és jövőre ugyanez lesz akkor simán benne van egy szezon közbeni oc csere.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
A baj az, hogy Sark tuti marad és jövőre is ez lesz, attól félek..Nehogy ez vágja haza DQ is..mert nagyon faszintos edző, ilyen jó D nem játszott még Atlantában, amióta NFL-t nézek..
Freemen meg állítólag sérülten játszott..nagyon faja.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 369 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pedig (as SB miatt) direkt távol maradtam minden szociális médiától és a bowl.hu-tól, hogy nehogy eljinxeljem a meccseteket, erre ez történik. Ahhhh
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
amúgy őrületesen szép szezon volt, hatalmas élményekkel. pedig már nem sok sportág miatt szorongatom úgy a karfámat, mint a foci miatt, de a Falcons bazmeg továbbra is gond nélkül kihozza belőlem a komplett fanboit.
shawnka
😊 mintha magamat olvastam volna csak a Falcons helyett Saints. Valamikor nagyon régen a DVTKval voltam így, amikor még volt Magyarországon labdarúgás, és a KEK-ben levertük fel Európát. Így öregen meg szkeptikus vagyok már, és nagyjabol az nfc meccsek jelentenek élményt.
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 147 — Tyrone Creek
amúgy az egész szezonban ez volt, az elvárt "kötelező" (fúj de gyűlölöm ezt) győzelmek nem jöttek (Buffalo, Miami), amiket nem vártunk (Packers, Hawks) igen. aztán a végén csak sikerül úgy alakítani, hogy a kezünkben legyen a sorsunk (Panthers, Eagles utolsó drive), de a makk is elfogy egyszer.

lehet ez kellett, mert ha itt konfdöntő van vagy SB, akkor el van könyvelve minden csodálatosnak, holott ugye. de legalább még mindenki fiatal, nem kell aggódni a következő évek miatt.

amúgy őrületesen szép szezon volt, hatalmas élményekkel. pedig már nem sok sportág miatt szorongatom úgy a karfámat, mint a foci miatt, de a Falcons bazmeg továbbra is gond nélkül kihozza belőlem a komplett fanboit.

We are the struggle.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 291 — a new hope (again)
Alapvetően quinn és dimmy nem hülye, látják ők, hogy az elmúlt 3 meccsen a pontjaink cirka 70%-t turnoverek után, rövid pályáról szereztük és az offense nagyon hektikus. Vagy haladni nem tudunk vagy ha mégis akkor a redzoneban elfogy a tudomány. Amúgy ez az egész szezonra igaz. Ez a dobjuk fel juliora a sarokba címűt is kb 10szer hívta be idén, abból egy td lett. Azért most is megpróbáltuk kétszer, mert ne legyen tévedés negyedikre is ez volt a hívás az elcsúszástól függetlenül. Már a snap előtt látszott mi lesz a játék, gyakorlatilag az end zone felét fel is adtuk nehogy szegény eagles megzavarodkon. A terron ward bubble screennél meg azt hittem lemegyek hídba...
A különbség ha jól emlékszem shanny és sark első szezonja között, hogy emlékeim szerint előbbinél a haladással nem volt gond csak a red zoneban fogyott el a tudomány és jöttek az intek. Sarkal az a legnagyobb baj, hogy haladni sem tudunk és egy sima game manager státuszba erőltette a liga egyik legjobb irányítóját. Ráadásul sztem különösebben élvezni sem lehetett a támadó focinkat, olyan színtelen-szagtalan unalmas és ez az ami legjobban elszomorít.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 377 — Omar's Coming Yo!
innét hajrá Saints természetesen
shawnka
He?
Creepy
WHO DAT

több mint 6 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
Félek jövőre negatív szezonunk lesz, ha Sark nem tud meg újulni és nem tudja kihasználni az offensben lévő erőt. Ha még is pozitív szezonunk lesz akkor az a D#-nek lesz köszönhető.
Midnight
Mennyire fix, hogy Sark marad? Ertem hogy Quinn ezt mondta, de hatha a felsobb vezetes osszeul es belatjak, hogy ennek nem lesz jo vege, mert igy a legjobb evek mennek el. Ha az o csak egy kategoriaval lenne rosszabb a tavalyinal az a Dnek hala orvosolhato lenne, de idenre sajnos nm egy kategoriat csokkent az o. Rams ellen is ha a special team nm hoz kiemelkedot, sztem akkor nagyon nyogvenyelos lett volna a meccs..
több mint 6 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
Durva milyen szerencsétlen ez a csapat. Kb sikerült hasonlóan kikapni mint az SB-n,megcsináljátok a munka nagy részét.Most is végig mentetek a pályán, aztán 9 yardon megállt a tudás. Julio is a legvégén esik el és utána a levegőt fogja meg. 😕
Ezt valahogy kinőnétek félelmetes csapat lehetnétek hosszú évekig.
Mr.Breaker
Sajnos mimdig van egy oc aki romba donti az almokat. Tavaly a merleg masik nyelve, amikor a sima field goal nem volt eleg,iden pedig a kreativitas teljes hianya...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Félek jövőre negatív szezonunk lesz, ha Sark nem tud meg újulni és nem tudja kihasználni az offensben lévő erőt. Ha még is pozitív szezonunk lesz akkor az a D#-nek lesz köszönhető.
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 872
Durva milyen szerencsétlen ez a csapat. Kb sikerült hasonlóan kikapni mint az SB-n,megcsináljátok a munka nagy részét.Most is végig mentetek a pályán, aztán 9 yardon megállt a tudás. Julio is a legvégén esik el és utána a levegőt fogja meg. 😕
Ezt valahogy kinőnétek félelmetes csapat lehetnétek hosszú évekig.
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 147 — Tyrone Creek
Sziasztok!
Új vagyok meg a forumon, egy ideje viszont mar olvasom a topicot.
Szamomra hihetetlen ez az utolso red zone game calling.
Mi a francert nem lehet pl 4&goala futast valasztani? Vagy pl en 1&goal ra is legalbb egy futast beprobaltam volna, hogy hatha kozeledunk ...
Egyebkent elegedett vagyok a vedelem fejlodesevel, nem tudom esetleg a tamado falat lehetne e erositeni? Ugy ereztem erre a meccsre elfogyott a kakao 😕
Tdog
persze, az teljesen nonszensz hogy 1 perccel a vége előtt 1. és gólra meg se próbáljuk. Coleman 7.9 yardot hozott 10 próbálkozásból. legalább ölni még az órát.

nem értem tényleg, egy 13 éves kisfiú, aki játszott 30 órát maddennel tudja hogyan kell menedzselni, de Sark még mindig nem tart ott.

WHO DAT
több mint 6 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
Sziasztok!
Új vagyok meg a forumon, egy ideje viszont mar olvasom a topicot.
Szamomra hihetetlen ez az utolso red zone game calling.
Mi a francert nem lehet pl 4&goala futast valasztani? Vagy pl en 1&goal ra is legalbb egy futast beprobaltam volna, hogy hatha kozeledunk ...
Egyebkent elegedett vagyok a vedelem fejlodesevel, nem tudom esetleg a tamado falat lehetne e erositeni? Ugy ereztem erre a meccsre elfogyott a kakao 😕
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
innét hajrá Saints természetesen
shawnka
He?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 659 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük srácok, egy lyukas garast nem adtam volna, hogy nyerhetünk, további jó építkezést 😊
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Kemény csapatotok van, jó küzdelem volt. Jövőre ugyanitt!

több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Tudom Quinn kijelentette, hogy marad Sark az OC, de nem lehetne még is inkább leváltani ?