Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Sarkisiant elkezdték nagyon mondani a Seahawkshoz.

PLEASE
shawnka
Ha véletlen tényleg át megy | 🙏🙏🙏🙏🙏 | akkor ki jöhet a helyére ?
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 143 — Tyrone Creek
Sarkisiant elkezdték nagyon mondani a Seahawkshoz.

PLEASE
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Az ideivel együtt még 3 évig min. nyitva a championship window, csak sikerül az egyik évben 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Na, Mora és Arians már árról beszélnek, hogy mi nyerjük a SB-t. Jaj nekünk..
Creepy
Nem hiszem, hogy rá kellene parázni. A Philly mindenképp kemény dió lesz, utána meg tök mindegy ki jön, az még keményebb (hozzáteszem:SZERINTEM). Be kell bizonyítani a két meccsen, hogy idén is méltó a társaság a SB-ra. Ha nem, az úgyis kiderül. A végtelenségig meg csak nem fog a csapat minden SB-t elbukni, ha bejutunk.... 😀
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Na, Mora és Arians már árról beszélnek, hogy mi nyerjük a SB-t. Jaj nekünk..
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Hmm..
 twitter.com/Sp0rtsTaIkJ0e/status/950873420413263878
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
sziasztok, igen ez már az.

szóval múlt héten tök jó volt, úgyhogy mehet megint a közös meccsnézés nálam featuring your favourite Falcons fans such as Empty, Kenny és jómagam. de elférünk még, szóval ha úgy érzitek, akkor gyertek!

persze csak akkor, ha tudjátok, hogy milyen súlyú fejjel ment a hűtlen.
shawnka
Nehéz a feladvány 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 143 — Tyrone Creek
sziasztok, igen ez már az.

szóval múlt héten tök jó volt, úgyhogy mehet megint a közös meccsnézés nálam featuring your favourite Falcons fans such as Empty, Kenny és jómagam. de elférünk még, szóval ha úgy érzitek, akkor gyertek!

persze csak akkor, ha tudjátok, hogy milyen súlyú fejjel ment a hűtlen.
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Továbbra sem értem hooper ekézését, nem egy gonzo, de 3. körös másodéves játékosról beszélgetünk, kis türelem bajtársak... 😊
peach
Türelmes az idei évben a Magyar fociválogatottal vagyok mert még nem kaptak ki és gólt sem kaptak.
😁😁😁
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
muhaha: Newton Atlanta Hawks-kabátban ment ma be szekrényt pucolni


bergerdani


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Továbbra sem értem hooper ekézését, nem egy gonzo, de 3. körös másodéves játékosról beszélgetünk, kis türelem bajtársak... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
muhaha: Newton Atlanta Hawks-kabátban ment ma be szekrényt pucolni


Mindig jövőre
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
sajnos az egyetemi nagydöntő párosítása még engem se hoz nagyon lázba, de ide azért illik beírnom, hogy ha van Falcons fan, aki minimálisan is érdeklődik a college football iránt, nézzen bele a ma éjszakai fináléba, melyen a Georgia Bulldogs tulajdonképp hazai pályán, a Mercedes-Benz Stadiumban vívhatja ki a bajnoki címet

ráhangolódásként:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/8ea18cc783be6c95b76768ff820d5030.jpg
Nézd vissza a Rose Bowlt! | Bowl.hu
Tegyél magadnak egy szívességet és tekintsd meg a 2018-as Rose Bowl 44 percesre összevágott változatát!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
MERTNINCSEGYÉPKÉZLÁBTÁJJJTENDÜNKSEM!!!!! 😊
Nagyban-ban javítaná a RZ pozíciónkat. TD TD TD!!!
6atos
nem tudom mi a helyzet ERIC SAUBERT-el, Rosteren van de én nem emlékszek rá hogy játszot volna és azt se tudom milyen játékos lehet :/
Midnight
Én emlékszem rá. De mindegyik emlékemhez sárga zászló is kötődik, szóval én inkább nem szeretném őt látni, ha nem muszáj.... 😀
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Hooper háromszor is megmentette Ryan popiját azért 😀
Wyatt
Akkor ebben az idényben már háromszor sikerült is neki.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
MERTNINCSEGYÉPKÉZLÁBTÁJJJTENDÜNKSEM!!!!! 😊
Nagyban-ban javítaná a RZ pozíciónkat. TD TD TD!!!
6atos
nem tudom mi a helyzet ERIC SAUBERT-el, Rosteren van de én nem emlékszek rá hogy játszot volna és azt se tudom milyen játékos lehet :/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hooper háromszor is megmentette Ryan popiját azért 😀

több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
MERTNINCSEGYÉPKÉZLÁBTÁJJJTENDÜNKSEM!!!!! 😊
Nagyban-ban javítaná a RZ pozíciónkat. TD TD TD!!!
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
most már csak labdákat kell szerezni 😀
Midnight
+5 a to mutatónk mióta a panthers meccsel kezdetét vette a rájátszás 😊
peach
csak így folytassák 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
most már csak labdákat kell szerezni 😀
Midnight
+5 a to mutatónk mióta a panthers meccsel kezdetét vette a rájátszás 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Sztem amiben a legtöbbet kéne javulnunk abban nem fogunk tudni. Ez a redzone hatékonyság. Ha 50% felett lennénk azt mondanám megint mi vagyunk a legesélyesebbek a divízióban. Így csak élvezem az utazást, tart ameddig, így is már messzebb jutottunk mint amire számítottam a szezon felénél. Amúgy szídtam sarkot eleget, de ez a game plan és ahogy meg lett valósítva állva tapsolós 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
előbb jussunk túl a Philyn aztán majd beszélhetünk a döntőről hogy ki ellen lenne jobb játszani. Ami biztos hogy a védelem nagyon kemény ha ezt a szintet tudják hozni akkor nem lesz gond, illetve ha a támadok nem adják el a labdát nem hiszem hogy sok pontot fel fog tudni rakni valaki ellenünk. Nem tudom hogy Sark érdeme e de ahogy észre vettem a második félidei elemzések eddig beváltak nem csak most hanem az utóbbi meccseken. Ha nem is szerzünk annyi pontot mint tavaly még is egy picit erősebbnek érzem a csapatot főleg azért mert a védelem rengeteget javult, most már csak labdákat kell szerezni 😀
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Aztán elmegyünk a Sasokhoz és a védelmük levadásznak minket. Tartok én attól hogy azon gondolkodjunk hogy a Viks lenne nekünk jó döntőzni. Nekünk csak egy kicsit is megcsúszik a védekezésünk, befáradunk és nekünk kell az eredmény után menni és nem fordítva történik akkor ez az O nem képes szerintem a fordításra "MÉG". De ne legyen igazam és izzadjuk ki a W-t.
több mint 6 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
És a favoritok is mi vagyunk az Eagles ellen 😀 Még nem volt ilyen, hogy a 6. az 1. ellen az lett volna... elég menő. Amúgy egyetértek az előttem szólókkal, a Rams legyőzésében lehetett bízni, az Eagles megint a lehető legjobb eset, akit kaphattunk, de az fog csak igazán nagyot szólni, ha a Vikingst vagy a Saintset le tudnánk győzni a döntőben. Leginkább a Vikingst szeretném amúgy, hiába erősek, szerintem őket inkább meg lehet fogni majd.
Mindenesetre ez a 6. kiemelés az elmúlt évek legjobbja, és nagyon jó úton vagyunk afelé, amit tavaly mind megálmodtunk a Super Bowl után... 😀 Ismerjük be, mind vissza akarunk vágni, és egyelőre jó esélyünk van rá.

Szerkesztette: nnntm
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Most őszintén, nem teljesen mindegy, hogy mennyire ismeri el bármelyik újságíró/szakértő/akárki a csapatot, ha nyeri a meccseket? 2009-ben 13-3-mal nyertük az alapszakaszt, és 5.-k voltunk PR-on, ha jól emlékszem két NFC csapat is előzött. Aztán végül nem előzött senki 😊

Kenji mondta jól, az a csapat érdemli meg jobban, aki továbbjut. A másik meg nem annyira.