Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Nem tud valaki egy oldalt ahol meglehet nézni mikor jár le a csapat tagok szerződése és menny helyünk van a sapka alatt ?
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Ehhez nem fűzök hozzá semmit. 😊
 www.thefalcoholic.com/2018/1/1/16837138/matt-ryan-has-more-passing-yards-through-10-seasons-than-any-quarterback-in-nfl-history
empty taxi
EMELEM!
 www.thefalcoholic.com/2018/1/1/16836878/julio-jones-reached-9000-receiving-yards-faster-than-any-other-wide-receiver
Kenny
most már csak annyi kellene, hogy az End Zone-ban is többet keressük.

más!!

2004 óta vagyok Falcons drukker, abban az évben is bejutottunk a rájátszásba. Vick vezetésével. a PO-ban aztán jött a Rams aztán pedig az Eagles. 😊

remélem a történelem csak részben ismétli majd önmagát, mert a Brian Dawkins által vezetett Eagles védelem ellen nem sok mindent tudtunk csinálni...
Sugar611
hehehe én is azóta nézem az NFL-t bár mivel nekem az első meccsem az Philly_atlanta meccs volt először még a phillynek szurkoltam 😀 de aztán tetszett meg Vick játéka azóta vagyok Falcons fan 😀
Midnight
Én is azon meccsen lettem falcons fun, bár nemtom miért mert ótvar szarok voltunk 😀
Amúgy a te draftot erős pickkel hülyeségnek gondolom, hooper másodéves és nem fogjuk feladni azt a picket, mellesleg okunk sincsen rá. Tavaly jött 5. körben saubert, az a projekt nem tudni, hogy áll. Vaktyúk is alapon lehet a leghátsó körökben találgatni hátha alapon, de az majdnem mindegy.
Ha akarjuk upgradelni a posztot én is a veteránok felé nézelődnék...
peach
én akkoriban nem igazán értettem mi a lényege ennek a focinak xD nem igazán tudtam hogy jók vagyunk e vagy nem 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 266 — a new hope (again)
Ehhez nem fűzök hozzá semmit. 😊
 www.thefalcoholic.com/2018/1/1/16837138/matt-ryan-has-more-passing-yards-through-10-seasons-than-any-quarterback-in-nfl-history
empty taxi
EMELEM!
 www.thefalcoholic.com/2018/1/1/16836878/julio-jones-reached-9000-receiving-yards-faster-than-any-other-wide-receiver
Kenny
most már csak annyi kellene, hogy az End Zone-ban is többet keressük.

más!!

2004 óta vagyok Falcons drukker, abban az évben is bejutottunk a rájátszásba. Vick vezetésével. a PO-ban aztán jött a Rams aztán pedig az Eagles. 😊

remélem a történelem csak részben ismétli majd önmagát, mert a Brian Dawkins által vezetett Eagles védelem ellen nem sok mindent tudtunk csinálni...
Sugar611
hehehe én is azóta nézem az NFL-t bár mivel nekem az első meccsem az Philly_atlanta meccs volt először még a phillynek szurkoltam 😀 de aztán tetszett meg Vick játéka azóta vagyok Falcons fan 😀
Midnight
Én is azon meccsen lettem falcons fun, bár nemtom miért mert ótvar szarok voltunk 😀
Amúgy a te draftot erős pickkel hülyeségnek gondolom, hooper másodéves és nem fogjuk feladni azt a picket, mellesleg okunk sincsen rá. Tavaly jött 5. körben saubert, az a projekt nem tudni, hogy áll. Vaktyúk is alapon lehet a leghátsó körökben találgatni hátha alapon, de az majdnem mindegy.
Ha akarjuk upgradelni a posztot én is a veteránok felé nézelődnék...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
nem TE kell, hanem 160 cm feletti WR, mert Sanu meg Julio ketten nem sokak.
shawnka
2 méteres TE??? Aki még blokkolni is tud!😁
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
nem TE kell, hanem 160 cm feletti WR, mert Sanu meg Julio ketten nem sokak.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Ehhez nem fűzök hozzá semmit. 😊
 www.thefalcoholic.com/2018/1/1/16837138/matt-ryan-has-more-passing-yards-through-10-seasons-than-any-quarterback-in-nfl-history
empty taxi
EMELEM!
 www.thefalcoholic.com/2018/1/1/16836878/julio-jones-reached-9000-receiving-yards-faster-than-any-other-wide-receiver
Kenny
most már csak annyi kellene, hogy az End Zone-ban is többet keressük.

más!!

2004 óta vagyok Falcons drukker, abban az évben is bejutottunk a rájátszásba. Vick vezetésével. a PO-ban aztán jött a Rams aztán pedig az Eagles. 😊

remélem a történelem csak részben ismétli majd önmagát, mert a Brian Dawkins által vezetett Eagles védelem ellen nem sok mindent tudtunk csinálni...
Sugar611
hehehe én is azóta nézem az NFL-t bár mivel nekem az első meccsem az Philly_atlanta meccs volt először még a phillynek szurkoltam 😀 de aztán tetszett meg Vick játéka azóta vagyok Falcons fan 😀
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Nézegetem egy mock draftot és az első 4 körben nem igazán írtak be nekünk TE én érzem csak úgy, hogy jó lenne egy TE a csapatba ??
Midnight
Én a suhancok TE re nem dobnék egy kört sem. Lesz változás csapatoknál bőven én rutinos TE hoznêk aki nagyban segítené Ryan munkáját. PL JG!!!😁😁😁
6atos
nem hiszem hogy lenne rá pénzünk
több mint 6 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Ehhez nem fűzök hozzá semmit. 😊
 www.thefalcoholic.com/2018/1/1/16837138/matt-ryan-has-more-passing-yards-through-10-seasons-than-any-quarterback-in-nfl-history
empty taxi
EMELEM!
 www.thefalcoholic.com/2018/1/1/16836878/julio-jones-reached-9000-receiving-yards-faster-than-any-other-wide-receiver
Kenny
most már csak annyi kellene, hogy az End Zone-ban is többet keressük.

más!!

2004 óta vagyok Falcons drukker, abban az évben is bejutottunk a rájátszásba. Vick vezetésével. a PO-ban aztán jött a Rams aztán pedig az Eagles. 😊

remélem a történelem csak részben ismétli majd önmagát, mert a Brian Dawkins által vezetett Eagles védelem ellen nem sok mindent tudtunk csinálni...
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Nézegetem egy mock draftot és az első 4 körben nem igazán írtak be nekünk TE én érzem csak úgy, hogy jó lenne egy TE a csapatba ??
Midnight
Én a suhancok TE re nem dobnék egy kört sem. Lesz változás csapatoknál bőven én rutinos TE hoznêk aki nagyban segítené Ryan munkáját. PL JG!!!😁😁😁
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Nézegetem egy mock draftot és az első 4 körben nem igazán írtak be nekünk TE én érzem csak úgy, hogy jó lenne egy TE a csapatba ??
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Ti amúgy nem fostok be a Ramstől?
bergerdani
Én úgy vagyok vele, hogy új OC-val, SB hangoverrel, és pech cunamival is bejutottunk a PO-ba. Lesz ami lesz.
Kenji
Hát igen, az a 9 felpattanó int... Bár három meccset is úgy húztunk be, hogy az ellen kickere kihagyta a meccs végi 3 pontost... 😊
peach
Mert az Univerzum gebasz mérője már ígyis kiakadt. De amúgy igazad van, az ilyet hajlamos az ember elfelejteni ilyenkor. 😊
Tegnap is kezdtem kicsit izgulni, hogy oké, bejutunk a PO-ba, az utolsó meccsen meg lerohad a fél társaság.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Ehhez nem fűzök hozzá semmit. 😊
 www.thefalcoholic.com/2018/1/1/16837138/matt-ryan-has-more-passing-yards-through-10-seasons-than-any-quarterback-in-nfl-history
empty taxi
EMELEM!
 www.thefalcoholic.com/2018/1/1/16836878/julio-jones-reached-9000-receiving-yards-faster-than-any-other-wide-receiver

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 266 — a new hope (again)
Ti amúgy nem fostok be a Ramstől?
bergerdani
Én úgy vagyok vele, hogy új OC-val, SB hangoverrel, és pech cunamival is bejutottunk a PO-ba. Lesz ami lesz.
Kenji
Hát igen, az a 9 felpattanó int... Bár három meccset is úgy húztunk be, hogy az ellen kickere kihagyta a meccs végi 3 pontost... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Ti amúgy nem fostok be a Ramstől?
bergerdani
Nem kell fosnotok. Szerintem a Panthers ellen mutatott játékkal meg lehet verni a Rams-et is akár. Jó kis meccsre számítok. Győzzön a jobbik csapat! 😀
Pizsama
igen, de inkább a Falcons.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Ti amúgy nem fostok be a Ramstől?
bergerdani
Nem kell fosnotok. Szerintem a Panthers ellen mutatott játékkal meg lehet verni a Rams-et is akár. Jó kis meccsre számítok. Győzzön a jobbik csapat! 😀
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Ti amúgy nem fostok be a Ramstől?
bergerdani
Én úgy vagyok vele, hogy új OC-val, SB hangoverrel, és pech cunamival is bejutottunk a PO-ba. Lesz ami lesz.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 266 — a new hope (again)
Ti amúgy nem fostok be a Ramstől?
bergerdani
Én max csak a rota vírustól...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Ti amúgy nem fostok be a Ramstől?

Mindig jövőre
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
buli buli buli buli buli buli szombat este szombat este gyere gyere gyere gyere gyere ne maradj le gyere ne maradj le
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 266 — a new hope (again)
Semmi meglepi, jónéhányan top10 védelmet vártunk idénre, quinn meg is csinálta. Jövőre jön az igazi meglepi, mikor már majd beszélnek is rólunk mert elit lesz az egység 😊
Kár, hogy shanny nem bírt a seggén maradni még egy évet, az isten se mente meg minket egy bajnoki címtől... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
 twitter.com/vxmcclure23/status/947838840261181440
empty taxi
Hogy is volt a védelmek nyerik a SB -et ?? 😁😁 ja még egy kicsit tudna erősebb lenni az O akkor jó lenne reménykedem lesz PO playbook 😁
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 twitter.com/vxmcclure23/status/947838840261181440


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 266 — a new hope (again)
Ehhez nem fűzök hozzá semmit. 😊
 www.thefalcoholic.com/2018/1/1/16837138/matt-ryan-has-more-passing-yards-through-10-seasons-than-any-quarterback-in-nfl-history
empty taxi
Pláne, hogy checkdown mullarky is volt oc-ja két évig 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ehhez nem fűzök hozzá semmit. 😊
 www.thefalcoholic.com/2018/1/1/16837138/matt-ryan-has-more-passing-yards-through-10-seasons-than-any-quarterback-in-nfl-history


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
nyugi pats,jövünk.
Kenny
gratulálok hogy bekerültetek, nagyon szurkoltam nektek, egy SB visszavágó is jöhetne a részemről😉
Cuchulain82
a gratulációt köszönjük, de én egy visszavágóról most lemondanék 😛

Mindig jövőre