Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
nősülés? 😊
Creepy
Hivatalos nevén EL GM játék élő draft, de az elfogyasztott alkoholmennyiség alapján simán lehetett volna legénybúcsú is 😀
empty taxi
az elfogyasztott italmennyiség egyenes arányosságban van a reachek számával 😀
Kenny


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
nősülés? 😊
Creepy
Hivatalos nevén EL GM játék élő draft, de az elfogyasztott alkoholmennyiség alapján simán lehetett volna legénybúcsú is 😀
empty taxi
az elfogyasztott italmennyiség egyenes arányosságban van a reachek számával 😀
Kenny
Akartuk Pepperst, de már bereacheltek érte, bocsi. 😀 De én Willist láttam legjobbnak, második kör elejét jósolnak neki, Rivers második kör vége, Feeney második közepe, Harris pedig nem sistem fit, meg szar a futás ellen.
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
nősülés? 😊
Creepy
Hivatalos nevén EL GM játék élő draft, de az elfogyasztott alkoholmennyiség alapján simán lehetett volna legénybúcsú is 😀
empty taxi
az elfogyasztott italmennyiség egyenes arányosságban van a reachek számával 😀

Szerkesztette: Kenny

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
nősülés? 😊
Creepy
Hivatalos nevén EL GM játék élő draft, de az elfogyasztott alkoholmennyiség alapján simán lehetett volna legénybúcsú is 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
nősülés? 😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Empty most ne maradj le. 😊
Creepy
Vannak, akik igazolni tudják a távollétem okát 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Falcons on the Clock! Szurkolói mock draft játék!

 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Na Gabriel nem írta alá a tendert. Mostmár nem tárgyalhat senkivel. Ha június 15-ig nem írja alá az egy éves 2.8 millás szerződést, akár a tavalyi fizetésének 115%-át is fizethetjük neki, ami 660k. És én simán játszatnám ennyiért. Nehogy már egy olyan játékos diktálja a tempót, akit kivágott a Browns, majd volt egy jó szezonja és senki sem akart érte egy második kört sem adni, akármilyen hasznos is volt tavaly. Főleg hogy most Free is nagy pénzt szeretne. Nem vetne jó fényt a franchise-ra szvsz.
Creepy
Na, kirongyoltam, erre Gabriel aláírta..ennyit erről. 😀
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Empty most ne maradj le. 😊
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
A Steelers után majd ti jöttök, úgy hogy készüljetek!

 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Na Gabriel nem írta alá a tendert. Mostmár nem tárgyalhat senkivel. Ha június 15-ig nem írja alá az egy éves 2.8 millás szerződést, akár a tavalyi fizetésének 115%-át is fizethetjük neki, ami 660k. És én simán játszatnám ennyiért. Nehogy már egy olyan játékos diktálja a tempót, akit kivágott a Browns, majd volt egy jó szezonja és senki sem akart érte egy második kört sem adni, akármilyen hasznos is volt tavaly. Főleg hogy most Free is nagy pénzt szeretne. Nem vetne jó fényt a franchise-ra szvsz.
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Nézegettem a sorsolásunk és nem tűnik olyan nehéznek. Akár egy 13-3 is benne lehet, ha hozzuk a tavalyi formát ami szerintem el várható a fiúktól, de ha nem jön össze az se baj. Így draft előtt ki mit vár a csapattól az idei szezonra?
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Quinn mindig tud újat mutatni. 😊
 twitter.com/RapSheet/status/855436413319487491

Szerkesztette: Creepy
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Na mindenki örül, hogy 5 prime time meccsünk lesz, csak én pityergek, mert nem birok majd lazán leülni meccset nézni 7-kor, hanem felvételről kell megnéznem másnap és időközben nem megtudni az eredményt. #mindenszar
Creepy
Szintén zenész 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Na mindenki örül, hogy 5 prime time meccsünk lesz, csak én pityergek, mert nem birok majd lazán leülni meccset nézni 7-kor, hanem felvételről kell megnéznem másnap és időközben nem megtudni az eredményt. #mindenszar
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Moton nekünk sztem nem system fit, Isidorát még nem néztem meg annyira h markáns véleményem legyen róla, a másik 3-nak kifejezetten örülnék.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Na a PFF kicentizte, melyik G-k lennének a legjobbak számunkra:
 twitter.com/pff/status/855228649322270721
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei teljes program:
 twitter.com/AtlantaFalcons/status/855209228746805248
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Na, ki az akit nem szeretnénk itt látni?
 twitter.com/knoxbardeen/status/855078547421057024
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Quinn interjúja tegnapról, ha valaki nem látta volna.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/18036438_10154675344057842_6363711188303347712_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=cuCkLB8S4oAQ7kNvgHjydto&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYCQ_usVbDtxEpm9fNYeDwqonnOqd2fw7o8AgBDNTXXUCQ&oe=664DEC1D
Head Coach Dan Quinn Addresses Media | Head Coach Dan Quinn speaks to the media as the team has returned for offseason workouts. | By Atlanta FalconsFacebook
Head Coach Dan Quinn speaks to the media as the team has returned for offseason workouts.


Wes és Garland küzd a kezdő pozícióért, Ricoval meg van elégedve. Ez most smoke screen?
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Ryanre is azt mondták, hogy bust lesz aztán tessék...abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy 16 éve folyamatosan van fr. qb a csapatnál, kivéve a vick féle csukdás évet. A 90-es éveket nem ismerem, de tudtommal redman is vállalható irányító volt, előtte meg ugye bartkowski... szóval itt hagyomány a jó qb, nem kell parázni 😀
peach
Azért Favret csak sikerült elcserélni. 😀
Creepy
Ez is csak engem igazol. Nem fért be, ennyi. Mondjuk favre sem biztos, hogy az lett volna aki ha itt marad, ill. mindenki jótékonyan elfelejti, hogy mikor beállt borzalmas volt, akárcsak gb-ben az első évében 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Ryanre is azt mondták, hogy bust lesz aztán tessék...abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy 16 éve folyamatosan van fr. qb a csapatnál, kivéve a vick féle csukdás évet. A 90-es éveket nem ismerem, de tudtommal redman is vállalható irányító volt, előtte meg ugye bartkowski... szóval itt hagyomány a jó qb, nem kell parázni 😀
peach
Azért Favret csak sikerült elcserélni. 😀
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Ryanre is azt mondták, hogy bust lesz aztán tessék...abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy 16 éve folyamatosan van fr. qb a csapatnál, kivéve a vick féle csukdás évet. A 90-es éveket nem ismerem, de tudtommal redman is vállalható irányító volt, előtte meg ugye bartkowski... szóval itt hagyomány a jó qb, nem kell parázni 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Az. Ryan 32 éves, a mostani trendek szerint még 4-5 éve minimum van a ligában. Sztem majd 3 év múlva lesz esedékes kb ezzel foglalkozni. Persze csak ha hirtelen nem jön a fal, mint pl. schaubnak. Csere hátvédet viszont lehet nézegetni, nevelgetni.
peach
Igazad lehet. De úgy vagyok vele, hogy jobb félni, mint megijedni. Sloterre ráférne néhány év tanulás az NFL-ben a saját állítása szerint. Inkább ez, mint hogy kényszerből behúzzunk egy ordas nagy bustot, aztán szopjunk, mint a torkos borz.
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Letrade nélkül luxuspicknek érezném ennyi választásból csere QB-t hozni, pláne úgy, hogy Schaub azért nem aprópénzért írt alá.
empty taxi
Hatodik körünk nincs, szóval a letrade által megszerzett pick magától értetődött.
De Schaubnak nem egy 1+1 éves szerződése van? Ez miatt ötlött fel bennem, hogy hátha ezért kapott ilyen szerződést. Aztán lehet, hogy csak én látok bele sokat.