Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Campbell azért fel kellene hogy szedjen néhány kilócskát a SAM-hez. De örülök az ilyen "gondoknak". 😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ha tippelnem kéne akkor Campbell megy át az erős oldalra és Riley lesz a WILL.
Az UDFA-k közül Darius Englishre érdemes figyelni, All-SEC második válogatott volt a legutóbbi szezonban, 6-6 magas, képzett pass rusher, akit ha úgy alakul coverbe is hátra lehet küldeni. A nagy baja h irgalmatlan vékony, ha a konditeremben munkára sikerül fogni ő jó lehet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Köszi. Ez jó hír, ismerik is egymást, menő lesz ez így.
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Egyet aludva a draftra mégsem tűnik ez olyan rossznak.
McKinley,Riley instant kezdő,Harlow simán harcban lehet a kezdő posztért Schweitzerrel,Kazee mehet Poole helyére slotba aki ugye megy egy sorral hátrébb. Saubert pedig a 2017es Toilolo csak neki kicsit jobb keze van.Hill meg el fog férni az rb rotációban,mert tavaly is voltunk parában pár meccsen mert egy bevethető futónk volt,szóval az ő draftolása is indokolható.
Összeségében szerintem ez jó draft volt,szokás szerint kukázunk 1-2 használható udfat,meggyőzzük Freeneyt még egy évről és máris rendben vagyunk.
Kenny
Riley melyik poszton lesz instant kezdő a 3 LB poszt közül? Nagyon nem vagyok képben vele kapcsolatban.
Creepy
Jones mellett,egyetemen is együtt pusztítottak,most is együtt fognak.

Szerkesztette: Kenny

több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Egyet aludva a draftra mégsem tűnik ez olyan rossznak.
McKinley,Riley instant kezdő,Harlow simán harcban lehet a kezdő posztért Schweitzerrel,Kazee mehet Poole helyére slotba aki ugye megy egy sorral hátrébb. Saubert pedig a 2017es Toilolo csak neki kicsit jobb keze van.Hill meg el fog férni az rb rotációban,mert tavaly is voltunk parában pár meccsen mert egy bevethető futónk volt,szóval az ő draftolása is indokolható.
Összeségében szerintem ez jó draft volt,szokás szerint kukázunk 1-2 használható udfat,meggyőzzük Freeneyt még egy évről és máris rendben vagyunk.
Kenny
Riley melyik poszton lesz instant kezdő a 3 LB poszt közül? Nagyon nem vagyok képben vele kapcsolatban.
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Egyet aludva a draftra mégsem tűnik ez olyan rossznak.
McKinley,Riley instant kezdő,Harlow simán harcban lehet a kezdő posztért Schweitzerrel,Kazee mehet Poole helyére slotba aki ugye megy egy sorral hátrébb. Saubert pedig a 2017es Toilolo csak neki kicsit jobb keze van.Hill meg el fog férni az rb rotációban,mert tavaly is voltunk parában pár meccsen mert egy bevethető futónk volt,szóval az ő draftolása is indokolható.
Összeségében szerintem ez jó draft volt,szokás szerint kukázunk 1-2 használható udfat,meggyőzzük Freeneyt még egy évről és máris rendben vagyunk.

Szerkesztette: Kenny

több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
nemhivatalos UDFA-k:

Deron Washington, FS, Pittsburgh State
Andreas Knappe, OT, Connecticut
Marcellus Branch, CB, Robert Morris
Jermaine Grace, DE/OLB, Miami
Chris Odom, DE, Arkansas State
Tyler Renew, FB, The Citadel
Robert Leff, OT, Auburn
Josh Magee, WR, South Alabama
Quincy Mauger, SS, Georgia
Darius English, DE, South Carolina
Will Freeman, OL/DL, Southern Miss
Austin Trainor, QB, UWG (tryout)
Travis Averill, C-G, Boise State
Ray Buchanan Jr., CB, Northern Iowa has rookie minicamp invite.
Deante Burton, WR, Kansas State
Reginald Davis, WR, Texas Tech
Christian Tago, LB, San Jose State
Taylor Reynolds, CB, James Madison

Mindig jövőre
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Ott is van az idei udfa gyemant Robert Leff szemelyeben.

több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
G, RB, CB/S és TE. Mit gondoltok róluk? Mit lehet tőlük várni?
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Kíváncsi vagyok mit fognak mondani dimmyék. Sztem becumiztuk, hogy a letrade után beindult egy interior ol run és nem maradt olyan ember aki tetszett volna. Riley szvsz magasan lehetett a boardunkon mert nem volt pánik, gyorsan bent volt a pick mikor jöttünk. Lehet vissza kellett volna menni pár helyet az egyik 5. körössel, de sztem a chargers duplázására senki nem számított. Na m1, egyelőre swheitzer vs garland csata van rg-ben.
peach
Van még 3 pickünk "normális" helyen,szóval az bőven jó,továbbá bent van még Dorian Jonhson(esetleg Siragusa vagy Asiata aki még bent lehet) akiért még talán érdemes is lenne felmenni,safetyben pedig még bent van az én kis kedvencem Eddie Jackson.

Szerkesztette: Kenny

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Kíváncsi vagyok mit fognak mondani dimmyék. Sztem becumiztuk, hogy a letrade után beindult egy interior ol run és nem maradt olyan ember aki tetszett volna. Riley szvsz magasan lehetett a boardunkon mert nem volt pánik, gyorsan bent volt a pick mikor jöttünk. Lehet vissza kellett volna menni pár helyet az egyik 5. körössel, de sztem a chargers duplázására senki nem számított. Na m1, egyelőre swheitzer vs garland csata van rg-ben.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 youtu.be/5msbq_eLd-U
Zseni a srác 😀
mustaine
Instant pisiteszt a draft után.
Bazzani
Ahogy gabo mondta tegnap: "Nem szóltak neki, hogy csak a meccsre kell bevenni a cuccot, a draftra nem." 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 youtu.be/5msbq_eLd-U
Zseni a srác 😀
mustaine
Instant pisiteszt a draft után.

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Matt Miller írt egy mockot 1. kör után, benne azt h Marcus Williamset visszük a 2. körben, aki sztem bitang jó játékos, de ha 3 választásunk van még összesen és úgy sikerül safetyt draftolni, ráadásul ilyen korán, attól bizony idegállapotba kerülnék Mónika!
empty taxi
Én már nem lepődnék meg semmin. Tavaly is a s draft ellen voltam aztán meg mégis igaza lett az fo-nak nealel. Valljuk be, ricardonal vannak jobb játékosok, ha idén is úgy ítélik meg, hogy oda kell a talent m legyen. A draftjaink eléggé ülnek a quinn-pioli duó érkezése óta, mégha a pick bemondásakor mindenkivel nem is értetttem egyet. Sőt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Matt Miller írt egy mockot 1. kör után, benne azt h Marcus Williamset visszük a 2. körben, aki sztem bitang jó játékos, de ha 3 választásunk van még összesen és úgy sikerül safetyt draftolni, ráadásul ilyen korán, attól bizony idegállapotba kerülnék Mónika!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan

Zseni a srác 😀

több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
McKinley a tegnapi produkciója alapján rászolgált a "brotherhood" eszmeiségre abszolút,én kivagyok vele békülve,ha egészséges.Ha esetleg maradna Freeney is,akkor nagyon beteg front7 lesz itt.
Én még egy jövő évi pick beáldozását sem tartom valószínűtlennek ha mondjuk a második kör közepén még bent lenne Lamp esetlen Moton vagy Dawkins.
Annak viszont nem örülök,hogy Howard a csoportban kötött ki,amúgy is problémánk volt a TE-k levédekezésével,erre most kapunk egy szörnyet,akinek Wintson dobálhat.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Nem tom milyen bogyó volt McKinleyben, de elég durva ámokfutást nyomott a színpadon.
Ezek szerint Dimitroffnál annyival előrébb volt, mint Taco Charlton, hogy muszájnak vélte felcserélni.
Mondjuk simán benne van h base downokra elefánt SLB-t kerestünk (elvégre ez a szerepkör nem ment Beasleynek) azt arra tényleg a takarító a legjobb opció.
Ellenben jelen állás szerint McKinleyn kívül írd és mondd 3 pickünk maradt (2., 4., 5. kör), két opció van:
1. Azt mondjuk h fullra telített a keret, azt jó napot. Az LB-, DT-, OG-depth az ahol csehül állunk számszakilag, szal akár még meg is eshet.
2. Kicserélünk a 2. körből extrapick(ek)ért. Abból a szemszögből egyébként szerencsénk van h Lamp sem ment ki, a 2. napos OG-kínálatban meg sztem egyébként is több jó opció volt nekünk, így akár bele is férhet a hátracsere.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Én örülök. Jelenleg vállsérülésből épül fel, őt is kicsinek tartják a DE poszthoz, mint Beasley-t annak idején és a tehnikát még lehet fejleszteni, de gyors, hatalmas az upside és nagyon dolgozik benne a küzdőszellem. Pl. amikor Dimi felhívta, az első mondatában az is benne volt, hogy "..nyerjük meg azt a SB-t..". 😀 Sanders mondta neki még a pódiumon, hogy tanulja meg kontrollálni magát és az érzelmeit jól kezelje, akkor még sokra viheti (elkezdett üvölteni mint egy vadállat, amikor felment a pódiumra 😀). 😊
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Megmondtam vagy megmondtam, hogy megyünk majd felfele? 😊 amúgy örülünk vincent?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Na mégiscsak feltrédeltünk..Lamp meg bent maradt. Ki érti ezt? 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
érzek egy finom feltradet.
Kenny
Sztem meg kicserélünk az 1. körből.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
érzek egy finom feltradet.

több mint 7 éve
Arms Carolina Panthers 21
Sziasztok!

Mivel én viszonylag kevés hasznát veszem, a képen láthatóval megegyező zászló ingyen és bérmentve átvehető Miskolc Egyetemvárosban vagy Barcikán.

 thumbs.ebaystatic.com/images/g/Sc8AAOSwEzxYRJr7/s-l225.jpg
több mint 7 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
 index.hu/mindekozben/poszt/2017/04/24/szettarta_20_meteres_szarnyait_szoke_gabor_miklos_solyomszobra_az_nfl-csapat_stadionja_elott/