Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az megvan, hogy alexander és ford vezeti a ligát 10 sackkel? És az, hogy beaslynek 9,5 van? 😊
peach
biztos sokan várták ezt a triót az élre 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Az megvan, hogy alexander és ford vezeti a ligát 10 sackkel? És az, hogy beaslynek 9,5 van? 😊
peach
Ábrahám Jani óta várunk vmi ilyenre 😊

Az újonc védők meg tényleg jók. Igen, még Neal is, el kell ismernem. Jones fizikálisabban focizik annál, mint sokan várták, Campbell meg egy nagyon f@sza size & speed combo és ezt egyre ink ki fogja tudni használni. Plusz ne feledkezzünk meg Poole-ról sem, aki UDFA-ként korrektül nyomja nickelben. Titkon remélem h ő lesz a mi Chris Harrisünk.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ezt a draftot ertekelte kabe mindenki a legszarabbnak
Aztan latjuk: Neal, Jones, Campbell
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Azt is jó látni, hogy az újonc védőink kiemelkedő statokat mutatnak az újoncok között 😀
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Az megvan, hogy alexander és ford vezeti a ligát 10 sackkel? És az, hogy beaslynek 9,5 van? 😊
peach
Meg meg és szokatlan látvány, hogy a sack ranglistán egy falcos játékos neve áll 😀 , de nagyon tetszik remélem az elkövetkező években a top 5 ben mindig benne lesz 😀
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Az megvan, hogy alexander és ford vezeti a ligát 10 sackkel? És az, hogy beaslynek 9,5 van? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
sztem a chiefs ellen kikapunk, túl jók a védőik, simán kinéz 2 turnover amivel el is megy a meccs. A frisco, cards kettős must w. A saintset tuti L-re veszem én is. Viszont én se a panthers, se a rams ellenit nem tudom tuti w-re venni. A rams veszélyes fegyver tipik a bárkit és bárkitől típusú csapat. Ezzel együtt annyira gyatra az az O, hogy sztem egy jegelt rookie qb nem fog tudni akkorra már hatalmasat rúgni rajtuk. Jól jön, hogy előtte már bevetik így csökken a meglepetés faktor. A panthers meg nem annyira rossz mint amilyennek látszik ha kibírnának egy meccset harakiri nélkül akkor elverhetnének bárkit. Én azt mondom, hogy a 9 győzelem ami reálisan elvárható, a maradék háromból egy meglesz így 10-6-al nyerjük a csoportot. Ha sikerül kikapni a cardstól akkor viszont borul minden és dec. elején kezdődik nekünk a play off.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Megnyitom az alkalmi jósdámat, hadd folyjon rám a sav utólag 😀
vs. Cardinals A múlt heti gyalázat után gyanítom Quinn egész héten azzal van elfoglalva h rendbe tegye a rush D-t. Palmernek lefőtt a kávé, az éledező pass rushunk pedig elég lehet a nem túl jó Cards OL ellen. A PP vs. JJ csata klasszikusnak néz ki, de hazai pályán sztem W
vs. Chiefs Futni lehet ellenük, a RZ-hatékonyságon fog sok múlni. A túloldalt ha Maclin eddig nem épül fel, akkor sztem meglesz a W
@ Rams Kifejezetten jól sikerültek eddig a nyugati parti meccsek. Nyilván per pillanat nem lehet tudni h Goff mekkora lökést ad a O-nak, de a hasonló alapokon nyugvó, ám a csapatépítésben előrébb tartó Broncost is bedaráltuk -> W
vs. 49ers Kötelező W
@ Panthers Ugye itt ez így már 10-4, védőoldalon látszik az előrelépés a Panthersnél, de Juliora tovább sincs emberük, az OL-ükön meg képesek vagyunk átjutni W
vs. Saints Brees god mode-ba kapcsol, alulmaradunk egy pisztolypárbajban, egyébként is már fix a PO az utolsó hétre. L

Ez biza 11-5. A győzelmek közül az első kettő, ami cinkes a Cards védelme nem gyerekjáték, támadóoldalon meg David Johnson óriási fegyver, mindazonáltal ha tudjuk dominálni a LoS-et meglehet. A Chiefs hasonló csapat, mint a Cards, annyi különbséggel h kevesebb a playmakerük az O-ban, viszont stabilabb a fal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Amit szeretnék: legalább 4-2.
Amit valószínűnek tartok: 3-3
Rosszabbra meg nem akarok gondolni. 😀
Remélem nem gondolkodok nagyon rosszul....
Kenji
Én is valami hasonlóra számítok 😀 ami tuti, hogy nagyon sok fog múlni a D#-n, igaz én már most is nagyon meg vagyok velük elégedve a sok bekapót pont és yard ellenére, az elmúlt évekhez képest ezt lehet már D#-nek nevezni 😀. Nagyon kíváncsi vagyok hogy mi lesz ebből a csapat részből 1-2 év múlva. Látszik DQ keze benne bár lehet hogy csak én látom így.
több mint 7 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Amit szeretnék: legalább 4-2.
Amit valószínűnek tartok: 3-3
Rosszabbra meg nem akarok gondolni. 😀
Remélem nem gondolkodok nagyon rosszul....
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
A következő 6 meccset ki hogy látja? Arizona és a Chiefs elleni meccsek piszok nehéznek ígérkeznek és az egyiket jó lenne behúzni, 49 kötelező győzelem amilyen formában vannak rossz lenne tőlük kikapni, a rams az számomra mindig kérdéses csapat ha másik div-ben lennének szerintem simán tudnák vezetni a csoportjukat, a két csoport meg mindig kiélezett szokót lenni vagy túl nagy fölény az egyik csapat részére.
több mint 7 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Tamme vállát meg kell műteni, valószínűleg season ending
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
PFF-nek is feltűnt h Chester báucsi szar:  www.profootballfocus.com/pro-10-worst-players-from-sundays-week-10-nfl-action/
empty taxi
Sokan értetlenkedtünk szezon előtt, hogy miért húzodott sokáig az alá íratása. Mostmár tudjuk, hogy valszeg látta a stáb, hogy ürül a tank. Fel lehetne hánytorgatni, hogy akkor miért nem orvosolták vagy legalább próbálták meg orvosolni a problémát az offseasonban, hogy ha jön neki a fal akkor legyen egy korrekt back up mögötte. De szvsz felesleges, így is nagyon korrekt munkát végzett az fo, mindent nem lehetett tökéletesen megoldani.
peach
Így van, ill. draftolták Schweitzert, lehet jövőre már őt tervezik kezdőnek.
empty taxi
Igen, csak róla te magad mondtad, hogy udfa prospect volt akinek hosszú a tanulási idő kell, hogy egyáltalán nfl ready legyen ha lesz egyáltalán az valaha. Közben szépen megváltunk stonetól, persontól és garlandtól is. Nem azt mondom, hogy őket szívesebben nézném, de maradjunk annyiban, hogy se olyan veterán nem érkezett akit be lehet rakni ha ég a ház, se olyan rookie akit pályára lehet engedni 10 forduló után. Csak schweitzer akit kitárgyaltunk.
Ráadásul, habár az eagles meccset nem láttam, olyan érzésem van, hogy chester meccsről meccsre szarabb.
peach
True that.
Ha találgatnom kellene, azt mondom, hogy az volt a terv, hogy Chester még 1 évet elkaristol, utána átveszi a helyét Schweitzer.
Igazából jelen állás szerint akár bele is férhet egyébként egy korai körös guard húzás v kinyitjuk a pénztárcánkat azt TJ Langet v Larry Warfordot megfizetjük, ha kikerül a piacra. Lesz vagy 42 misi capspace-ünk a jövő offsezlonyra azt Schraeder a hosszabbítás az egyetlen fix magas tétel benne szvsz, max még Alford lehet, de nála nem vagyok biztos abban, hogy marad.
Folytatva a gondolatot jelen állás szerint a front7 továbbetetésén kívül guard ill. Alfie távozásával a CB lehet komolyabb hiányposzt nyáron, nagyon esetleg még a TE ha Tamme és Toilolo sem hosszabbít.
Gabriel RFA, Ricardo Allen ERFA, sztem ők tendert kapnak.
Ami még izgi h az összes csere LB (Worrilow, Spoon, Wheeler, Reynolds) lejáró.
Babs és Freeney valszeg visszavonul.
Pancake kell a csapatba és egy jó FB még nem is drága.
Ishmaeltől viszont sztem könnyes búcsút veszünk 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Ráadásul, habár az eagles meccset nem láttam, olyan érzésem van, hogy chester meccsről meccsre szarabb.
peach
És magával rántja az eddig tök jól teljesítő Schraedert is. Én még mindig Schweitzer beépítéséért lobbizom a bye alatt.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
PFF-nek is feltűnt h Chester báucsi szar:  www.profootballfocus.com/pro-10-worst-players-from-sundays-week-10-nfl-action/
empty taxi
Sokan értetlenkedtünk szezon előtt, hogy miért húzodott sokáig az alá íratása. Mostmár tudjuk, hogy valszeg látta a stáb, hogy ürül a tank. Fel lehetne hánytorgatni, hogy akkor miért nem orvosolták vagy legalább próbálták meg orvosolni a problémát az offseasonban, hogy ha jön neki a fal akkor legyen egy korrekt back up mögötte. De szvsz felesleges, így is nagyon korrekt munkát végzett az fo, mindent nem lehetett tökéletesen megoldani.
peach
Így van, ill. draftolták Schweitzert, lehet jövőre már őt tervezik kezdőnek.
empty taxi
Igen, csak róla te magad mondtad, hogy udfa prospect volt akinek hosszú a tanulási idő kell, hogy egyáltalán nfl ready legyen ha lesz egyáltalán az valaha. Közben szépen megváltunk stonetól, persontól és garlandtól is. Nem azt mondom, hogy őket szívesebben nézném, de maradjunk annyiban, hogy se olyan veterán nem érkezett akit be lehet rakni ha ég a ház, se olyan rookie akit pályára lehet engedni 10 forduló után. Csak schweitzer akit kitárgyaltunk.
Ráadásul, habár az eagles meccset nem láttam, olyan érzésem van, hogy chester meccsről meccsre szarabb.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
PFF-nek is feltűnt h Chester báucsi szar:  www.profootballfocus.com/pro-10-worst-players-from-sundays-week-10-nfl-action/
empty taxi
Sokan értetlenkedtünk szezon előtt, hogy miért húzodott sokáig az alá íratása. Mostmár tudjuk, hogy valszeg látta a stáb, hogy ürül a tank. Fel lehetne hánytorgatni, hogy akkor miért nem orvosolták vagy legalább próbálták meg orvosolni a problémát az offseasonban, hogy ha jön neki a fal akkor legyen egy korrekt back up mögötte. De szvsz felesleges, így is nagyon korrekt munkát végzett az fo, mindent nem lehetett tökéletesen megoldani.
peach
Így van, ill. draftolták Schweitzert, lehet jövőre már őt tervezik kezdőnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
PFF-nek is feltűnt h Chester báucsi szar:  www.profootballfocus.com/pro-10-worst-players-from-sundays-week-10-nfl-action/
empty taxi
Sokan értetlenkedtünk szezon előtt, hogy miért húzodott sokáig az alá íratása. Mostmár tudjuk, hogy valszeg látta a stáb, hogy ürül a tank. Fel lehetne hánytorgatni, hogy akkor miért nem orvosolták vagy legalább próbálták meg orvosolni a problémát az offseasonban, hogy ha jön neki a fal akkor legyen egy korrekt back up mögötte. De szvsz felesleges, így is nagyon korrekt munkát végzett az fo, mindent nem lehetett tökéletesen megoldani.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
PFF-nek is feltűnt h Chester báucsi szar:  www.profootballfocus.com/pro-10-worst-players-from-sundays-week-10-nfl-action/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
Ahogy statok alapján nézem ordenáré módon szét lettünk futva, viszont a 15 pontot még empty tweetje ellenére sem értem.
peach
Julio két droppal lezárt két akciót a 4. negyedben. Azzal nehéz kalkulálni.
Höri
Azokból egyet elkap,akkor kb nyerünk.

több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Ki is volt az, aki feltölti a meccseket? Nem láttam a tegnapit és kíváncsi vagyok, hogy mi a rák volt tegnap.
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ahogy statok alapján nézem ordenáré módon szét lettünk futva, viszont a 15 pontot még empty tweetje ellenére sem értem.
peach
Julio két droppal lezárt két akciót a 4. negyedben. Azzal nehéz kalkulálni.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Így van az Eagles kontrollálta az órát, nem volt szinte pályán az offense. 22 percet volt nálunk a laszti az eddigi átlag 30 helyett. Ez egy fél negyednyi mínusz pihenőidő a D-nek.
Ha meg pályára került, akkor egy pihent védelemmel kellett szembe nézni és a Schwartz vs. Shanny csatát is ink az előző nyerte, bár azért nem fölényesen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
alig volt pályán a falcons O

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Ahogy statok alapján nézem ordenáré módon szét lettünk futva, viszont a 15 pontot még empty tweetje ellenére sem értem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 twitter.com/PFF_Sam/status/797927681165787136


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...