Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Ok, csak ez ne legyen köcsög, mikor mindenki más matt király 😉
peach
A Panthersnek nem kellett, rossz ember nem lehet. 😊
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Ok, csak ez ne legyen köcsög, mikor mindenki más matt király 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
We're the Mattlanta Falcons.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Csak Matt lehet rugo 😀
Adirotor
Igen, úgy tünik, a QB, a P és a K is csak Matt lehet. 😀
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Úgy látszik Bosher sérülése komolyabb...
" The Falcons sign P Matt Wile to fill the 53-man roster. He's spent time with the Carolina Panthers and the Dallas Cowboys "
Keano
Csak Matt lehet rugo 😀
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Úgy látszik Bosher sérülése komolyabb...
" The Falcons sign P Matt Wile to fill the 53-man roster. He's spent time with the Carolina Panthers and the Dallas Cowboys "


több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Lehet,hogy csak én siklottam el felette,de neveztünk már valakit Tamme helyére az 53ba?
Kenny
Még nincs. Mivel hivatalosan csak tegnap tettük Tamme-t IR-re így annyira nem meglepő ez a szitu.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
A germán hosszabbításán felül legalább annyira jó hír,hogy Trufant és Coleman is visszatértek az edzésekre,nagyon szükség van mindkettejük játékára a Cards ellen.

Lehet,hogy csak én siklottam el felette,de neveztünk már valakit Tamme helyére az 53ba?

Szerkesztette: Kenny

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
ROT tovabra is nem? Matthews van balra, nem? Lemaradtam valamirol? Mert ROTnek az osszes felsorolt (Johnson LOT valoban inkabb) ennyi penzt kapott az igaz. De 5 evre, nem haromra. Szal nem latom a nagy magiat ebben. Megerdemli, nem azt mondom.
ulpianus
Ha jól értelmezem Kenny hsz-ét, 5 éves hosszabbítást kapott Schraeder 32 millióért, ebből az első 3 évre 19.5 millió esik.
empty taxi
Ertem am. De nem olcsobb hogy ugyanazt megkapta. A 3 ev lett kicsit tobb (vagyis aranyaban ez tobb). A felsoroltaknak lehet az alirasi bonusz miatt az eleje tobb. Megkapta amiert a tobbiek 5 evet vallaltak. O pedig igazabol harmat. A legjobban fizetettek. Megerdemli, oke. Nektek is tetszik, nekem is. De ez a piaci plafon ar volt. Hulye lett volna nem alairni barki a posztjan. Ennel tobbet senki nem kap (Johnson igen, de azt megbeszeltuk). Egyebkent M. Schwartz akart tobbet ennel Clevelandben, nem kapta meg. Nalunk mar ugyanezt kapta.

Mindenesetre nem ezert a dontesert kell aggodni. Ebben biztos egyetertunk.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
ROT tovabra is nem? Matthews van balra, nem? Lemaradtam valamirol? Mert ROTnek az osszes felsorolt (Johnson LOT valoban inkabb) ennyi penzt kapott az igaz. De 5 evre, nem haromra. Szal nem latom a nagy magiat ebben. Megerdemli, nem azt mondom.
ulpianus
Ha jól értelmezem Kenny hsz-ét, 5 éves hosszabbítást kapott Schraeder 32 millióért, ebből az első 3 évre 19.5 millió esik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
ROT tovabra is nem? Matthews van balra, nem? Lemaradtam valamirol? Mert ROTnek az osszes felsorolt (Johnson LOT valoban inkabb) ennyi penzt kapott az igaz. De 5 evre, nem haromra. Szal nem latom a nagy magiat ebben. Megerdemli, nem azt mondom.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ez biz elit RT pénz, de megérdemli.
30+ millás összértékű szerződése az RT-k közül csak Austin Howardnak, Marcus Gilbertnek, Jermey Parnellnek, Mitchell Schwartznak, Bryan Bulagának és Lane Johnsonnak van, utóbbit future LT-nek szánják, a lóvéja már ezt tükrözi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Nem értek a számo, de ez elég barátinak tűnik elsőre.
peach
Top10-es Tackle fizetés a maga 6 millójával (habár még nem nyilvános az eloszlás), de a legjobbtól 5 millóra van. TD&Pioli magic. 😊

Szerkesztette: Creepy
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Ryan Schraeder gets five year contract extension from Falcons

ERRŐL VAN SZÓ KÉREMSZÉPEN!

-Base value: $32M. $19.5M over 3 years. $12.5M guaranteed-
Kenny
Helyes. Nem értek a számo, de ez elég barátinak tűnik elsőre.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
Ryan Schraeder gets five year contract extension from Falcons

ERRŐL VAN SZÓ KÉREMSZÉPEN!

-Base value: $32M. $19.5M over 3 years. $12.5M guaranteed-

több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
jó volt ez így...ha a hétvégén a Kansas hozza a papírformát a Tampa ellen akkor mögöttünk a csoportban mindenki 4-6-al áll...


több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Döntetlen. 😀
több mint 7 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Na ma ki kinek szurkol? Én a painters-nek 😀
Midnight
Tény, hogy most az lenne a szerencsésebb, de én nem szurkolok senkinek. Játszanak egy jó meccset, amit legyen érdemes végignézni. 😀
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Na ma ki kinek szurkol? Én a painters-nek 😀
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az megvan, hogy alexander és ford vezeti a ligát 10 sackkel? És az, hogy beaslynek 9,5 van? 😊
peach
biztos sokan várták ezt a triót az élre 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Az megvan, hogy alexander és ford vezeti a ligát 10 sackkel? És az, hogy beaslynek 9,5 van? 😊
peach
Ábrahám Jani óta várunk vmi ilyenre 😊

Az újonc védők meg tényleg jók. Igen, még Neal is, el kell ismernem. Jones fizikálisabban focizik annál, mint sokan várták, Campbell meg egy nagyon f@sza size & speed combo és ezt egyre ink ki fogja tudni használni. Plusz ne feledkezzünk meg Poole-ról sem, aki UDFA-ként korrektül nyomja nickelben. Titkon remélem h ő lesz a mi Chris Harrisünk.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ezt a draftot ertekelte kabe mindenki a legszarabbnak
Aztan latjuk: Neal, Jones, Campbell
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Azt is jó látni, hogy az újonc védőink kiemelkedő statokat mutatnak az újoncok között 😀
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Az megvan, hogy alexander és ford vezeti a ligát 10 sackkel? És az, hogy beaslynek 9,5 van? 😊
peach
Meg meg és szokatlan látvány, hogy a sack ranglistán egy falcos játékos neve áll 😀 , de nagyon tetszik remélem az elkövetkező években a top 5 ben mindig benne lesz 😀
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Az megvan, hogy alexander és ford vezeti a ligát 10 sackkel? És az, hogy beaslynek 9,5 van? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...