Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Shanny jo volt az elso felidoben. Ellenben Reidnek megvan az a szokasa, hogy a felidei elemzesek atlagon felul bevalnak kis edzoi csapataval.
ulpianus
Ez nálunk is így szokott idén lenni, nem is éreztem outcoacholva shannyt. Itt hosszútávon quinn szopta be a kelce vs neal match uppal amire semmit nem tudott/akart reagálni. Ilyenkor legalább jogosan szídhatom, hogy #36 a padon rohad...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Shanny jo volt az elso felidoben. Ellenben Reidnek megvan az a szokasa, hogy a felidei elemzesek atlagon felul bevalnak kis edzoi csapataval.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
nem vagyok profi edző de nem tudom mi volt ma shany-vel nagyon rossz hívásokat csinált 3-4 szer nem érdemeltünk győzelemt de akkor inkább kaptunk volna ki egy field góllal ne úgy hogy térdel az ellenfél annyira frusztráló az ilyen.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
A szezon egyik legbalfaszabb teljesítménye volt, megérdemeltük a L-t.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Ryan Schraeder gets five year contract extension from Falcons

ERRŐL VAN SZÓ KÉREMSZÉPEN!

-Base value: $32M. $19.5M over 3 years. $12.5M guaranteed-
Kenny
Epp ma olvastam rola milyen nehez volt neki a kezdet.
Teljesen megerdemli

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A hideg kiráz az első körös cb picktől. Interior ol is hamarábbra való mint a 6. kör szvsz.
peach
Te mit húznál elsőre ?
Midnight
DE, DT, G.
peach
25 pick környékén lesz értelmes DE,DT? Nem igazán olvasgattam mostanság, hogy milyen jó DE, DT prospectek vannak.
Midnight
DE : Charles Harris, Solomon Thomas
DT: Eddie Vanderdoes
Adirotor
Vanderdoes örül ha 2. napos pick lesz nem h 1. körös.
Harris sztem mire mi jövünk, kimegy.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
A hideg kiráz az első körös cb picktől. Interior ol is hamarábbra való mint a 6. kör szvsz.
peach
Te mit húznál elsőre ?
Midnight
DE, DT, G.
peach
25 pick környékén lesz értelmes DE,DT? Nem igazán olvasgattam mostanság, hogy milyen jó DE, DT prospectek vannak.
Midnight
DE : Charles Harris, Solomon Thomas
DT: Eddie Vanderdoes
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
A hideg kiráz az első körös cb picktől. Interior ol is hamarábbra való mint a 6. kör szvsz.
peach
Te mit húznál elsőre ?
Midnight
DE, DT, G.
peach
25 pick környékén lesz értelmes DE,DT? Nem igazán olvasgattam mostanság, hogy milyen jó DE, DT prospectek vannak.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
A hideg kiráz az első körös cb picktől. Interior ol is hamarábbra való mint a 6. kör szvsz.
peach
Te mit húznál elsőre ?
Midnight
DE, DT, G.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
A hideg kiráz az első körös cb picktől. Interior ol is hamarábbra való mint a 6. kör szvsz.
peach
Te mit húznál elsőre ?
Midnight
Guardot 😂😂😂
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
A hideg kiráz az első körös cb picktől. Interior ol is hamarábbra való mint a 6. kör szvsz.
peach
Te mit húznál elsőre ?
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
A hideg kiráz az első körös cb picktől. Interior ol is hamarábbra való mint a 6. kör szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Tudom messze van még (remélhetőleg nagyon messze), de nem volt kedvem nekiállni főzni.
25: R1P25
CB SIDNEY JONES
WASHINGTON
Alfordot nem tartjuk meg, a Huskiesos CB-páros meg menő.
57: R2P25
LB JARRAD DAVIS
FLORIDA
Amíg Quinn van, addig gyaníthatóan jönni fog Gátőr, Davisszel frankón teljes az LB-sor
89: R3P25
EDGE DEMARCUS WALKER
FLORIDA STATE
Megvan a tömege és a skillsetje is ahhoz, hogy ne kelljen DT-ket használni az erős oldalon.
128: R4P25
DL JALEEL JOHNSON
IOWA
Igazi 1-gap penetrator, a rush D-t mondjuk nem ő fogja stabilizálni.
167: R5P25
TE JEREMY SPRINKLE
ARKANSAS
All-round TE, ilyesmi játékos érkezhet Tamme és Toilolo sorsától függően.
204: R6P25
G ISAAC ASIATA
UTAH
Kitűnő futásblokkoló, nem biztos h illik a rendszerbe, de a 6. körben ennyi kockázat belefér.
243: R7P25
C KYLE FULLER
BAYLOR
BPA, plusz ha Garland tényleg a DL-ben folytatja, kell egy cserecenter.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Ja, Garland eredetileg DT-volt az egyetemen, ha jól olvastam, és később képezték át G/C-nek. Ezért imádom Quinn-t, mindig húz valami váratlant, ami még működik is. 😀
Az az Upshaw-Reed sack elég szürreális volt, ebben egyetértünk. 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Hát akkor Reed és Hageman, tessék virítani, itt az esély.
Creepy
B E N G A R L A N D
Kenny
Ha jól láttam Garlandt DT-t játszik a D-ben, persze ettől még jól nyomja 😊
Mondjuk az utóbbi meccseken már olyan szürreális dolgok is előfordultak h Upshawnak meg Reednek voltak hasznos megmozdulásai, szal akár túl is lendülhetünk Clayborn hiányán.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
Hát akkor Reed és Hageman, tessék virítani, itt az esély.
Creepy
B E N G A R L A N D

Szerkesztette: Kenny

több mint 7 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/djqfj8xky3brql4fghlx
Falcons lose Desmond Trufant to pectoral surgery
Falcons cornerback Desmond Trufant will miss the rest of the season with a pectoral injury, reports NFL Network's Mike Garafolo. Can Atlanta survive without its top defensive star?


Pedig reménykedtem, hogy nem kell műteni!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Nah Marcus Cannon is kb. annyiért hosszabbított, mint Schraeder. Nice job Dimmy!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Höböbö. Jussunk már be először a P.O-ba. Aztán mehet a matek, higy ki mikor hol. Nem verném magam a boldogságtól, hogy az uccsó két csop. meccsen dőljön el a sorsunk. A panthers és a saints is 1000%-on pörögne, hogy a dögöljön meg a szomszéd tehene is alapon magukkal rántsanak minket. Most azt mondom, hogy a köv 3 csoporton kívüli meccsünket hozni kell. Szvsz ez a legkönnyebb út. Ha ez megvan lehet matekozni.
Amúgy ha most kéne választani inkább játszanék a seahawksal mint a giantsel.
peach
arra remélem emlékszel,hogy hogyan ültette le DQ-t a Hawks nem is olyan rég.Bárkit csak ne a Hawks-ot.
Ez a csapat nem fog leolvadni,ebben biztos vagyok,szóval a PO-t én biztosnak érzem.
Kenny
De arra is, hogy hogy jöttünk vissza a 2. félidőben.
Claiborn pedig piszkosul fog hiányozni, a hageman mint DE projectben nem hiszek, nem is értem miért erölködünk ott vele.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Hát akkor Reed és Hageman, tessék virítani, itt az esély.
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Én is még óvatos vagyok a PO kérdésben....főleg hogy beindult a sérülés hullám nálunk is... :

" Adrian Clayborn to miss at least a month with torn MCL, partially torn meniscus " 😕


több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
Höböbö. Jussunk már be először a P.O-ba. Aztán mehet a matek, higy ki mikor hol. Nem verném magam a boldogságtól, hogy az uccsó két csop. meccsen dőljön el a sorsunk. A panthers és a saints is 1000%-on pörögne, hogy a dögöljön meg a szomszéd tehene is alapon magukkal rántsanak minket. Most azt mondom, hogy a köv 3 csoporton kívüli meccsünket hozni kell. Szvsz ez a legkönnyebb út. Ha ez megvan lehet matekozni.
Amúgy ha most kéne választani inkább játszanék a seahawksal mint a giantsel.
peach
arra remélem emlékszel,hogy hogyan ültette le DQ-t a Hawks nem is olyan rég.Bárkit csak ne a Hawks-ot.
Ez a csapat nem fog leolvadni,ebben biztos vagyok,szóval a PO-t én biztosnak érzem.

több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Én örülök neki hogy felpörgött a saints meg a panthers és hogy a tampa is ennyire éles így nem mondhatják hogy egy könnyű csoportból jutottunk tovább ha bejutunk.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Höböbö. Jussunk már be először a P.O-ba. Aztán mehet a matek, higy ki mikor hol. Nem verném magam a boldogságtól, hogy az uccsó két csop. meccsen dőljön el a sorsunk. A panthers és a saints is 1000%-on pörögne, hogy a dögöljön meg a szomszéd tehene is alapon magukkal rántsanak minket. Most azt mondom, hogy a köv 3 csoporton kívüli meccsünket hozni kell. Szvsz ez a legkönnyebb út. Ha ez megvan lehet matekozni.
Amúgy ha most kéne választani inkább játszanék a seahawksal mint a giantsel.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Pár napja agyaltam a kiemeléseken.
Ha 2.-ak vagyunk akk vár ránk egy bye week, az alatt Shanny vígan mehet HC interjúra máshova.
Ha 3.-ak vagyunk ha nyerünk a WC-hétvégén akkor valszeg Seattle-be utazunk, nem hiszem h lenne számunkra nehezebb feladat, mint a Seahawks a Qwest FIelden.
Ha 4.-ek vagyunk jó eséllyel a Giants-cel játszunk wild card körben, Eli Manning meg nem nagyon szokott PO-meccsen bukni lsd. a 2011-es WC-kör, amikor úgy elvertek minket, mint szódás a lovát.
Összegezve: Most légy okos Domokos! 😊
empty taxi
Ha lehet én akkor is a második helyet részesíteném előnyben még is csak otthon játszanánk akkor és nem idegenbe hidegben és reméljük Shanny-t csak a PO után hívják el valahova HC interjúra. Illetve kíváncsi vagyok ha elmegy valahova HC-nek ki lenne nálunk az OC?? És hogy ha így alakul akkor is ilyen hatékony lenne a támadásunk, de persze ez még nagyon messze van előbb nyerjük meg a csoportunkat 😀
Midnight
Hívni biztos fogják korábban, max azt mondhatja mint tavaly Shula, h amíg versenyben van a csapata, addig nem megy el. OC-utánpótlással kapcsolatban meg elmondtam a véleményemet nemrég: ha vki készen áll arra, hogy belülről előrelépjen, én azt preferálnám, ha nincs, akkor szét kell nézni a piacon, hogy ki van olyan szakember, aki a jelenlegi rendszer fundamentumait megtartaná és arra építene.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...