Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
 twitter.com/AdamSchefter/status/806871147644145664
21 millió garanált?
miafasz?
Értem én hogy nincs Trufant a szezonban,és buffolni kell Alford önbizalmát,de ez,ez kicsit sok 😀

Szerkesztette: Kenny

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
6-7 millióra tettem szezon előtt alfordot, ez "kicsit" több. Ennyi pénzért viszont a barom dolgait illene elhagynia...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Valami infó a sérültekről ? Azon kívül hogy a Julio, Sanu , Matthews , Freeney négyesből senki nem edzett tegnap.... Ja és közben Alford..4 év 38 misi...hmmm...

Szerkesztette: Keano


több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Tegnap Collinstól mind a két mozzanat megvan. Az elsőnél, nem rajta múlt, hogy nem lett belőle nagy játék, a WR elbal****kodta. A második alkalomnál, pedig jól követte az elkapót, és asszem Collinst találta el a labda. Nekem nincs bajom vele, azt hittem többet fognak rá dobálni, de az elmúlt két meccs alapján úgy látom, hogy a Falcons secondaryből teljesen mindegy, hogy kire dobálnak. Így, hogy nincs Tru, az egyetlen jó eleme is kiesett az egységnek. Ebben a szezonban volt olyan QB aki nem szedte szét a secondarynket? Így kapásból talán csak Lynch rémlik, aki küzdött vele.
Kenji
Így van, ha visszanézett volna, akkor sima int. 😊 Nem olyan rossz ez a secondary, látnátok a Titansét... Persze Trufant kiesése nagy veszteség, de ha PO-t akar a csapatotok, akkor meg kell oldani a pótlását.
Nandito
Mindent elmond h az általad is kitűnően ismert Blidi Wreh-Wilsont igazoltuk le a múlt héten 😀
empty taxi
Rostertölteléknek jó. 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Nem tudom szerintem idén a statisztika nem igazán tükrözi a D# erejét még így is hogy még nem állt össze a rendszer. Meg vagyok velük elégedve igaz néha benéznek egy-egy nagy játékot, de attól szerintem jók. 29 sacks nem is emlékszek hogy mikor volt ennyi vagy hogy mikor volt utoljára nálunk olyan akinek 2 számjegyű volt ez a statisztikája 😀. Inkább érzem a közép mezőnyben a védelmünket mint a vége fele bár ez lehet az erős támadó sor miatt van.
Midnight
A legnagyobb baj, hogy pont a tán két legfontosabb mutatóban vagyunk ultra szarok. Red zone & 3rd down védekezés. Az elöbbi különösen kriminálisan szar 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Tegnap Collinstól mind a két mozzanat megvan. Az elsőnél, nem rajta múlt, hogy nem lett belőle nagy játék, a WR elbal****kodta. A második alkalomnál, pedig jól követte az elkapót, és asszem Collinst találta el a labda. Nekem nincs bajom vele, azt hittem többet fognak rá dobálni, de az elmúlt két meccs alapján úgy látom, hogy a Falcons secondaryből teljesen mindegy, hogy kire dobálnak. Így, hogy nincs Tru, az egyetlen jó eleme is kiesett az egységnek. Ebben a szezonban volt olyan QB aki nem szedte szét a secondarynket? Így kapásból talán csak Lynch rémlik, aki küzdött vele.
Kenji
Így van, ha visszanézett volna, akkor sima int. 😊 Nem olyan rossz ez a secondary, látnátok a Titansét... Persze Trufant kiesése nagy veszteség, de ha PO-t akar a csapatotok, akkor meg kell oldani a pótlását.
Nandito
Mindent elmond h az általad is kitűnően ismert Blidi Wreh-Wilsont igazoltuk le a múlt héten 😀

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Tegnap Collinstól mind a két mozzanat megvan. Az elsőnél, nem rajta múlt, hogy nem lett belőle nagy játék, a WR elbal****kodta. A második alkalomnál, pedig jól követte az elkapót, és asszem Collinst találta el a labda. Nekem nincs bajom vele, azt hittem többet fognak rá dobálni, de az elmúlt két meccs alapján úgy látom, hogy a Falcons secondaryből teljesen mindegy, hogy kire dobálnak. Így, hogy nincs Tru, az egyetlen jó eleme is kiesett az egységnek. Ebben a szezonban volt olyan QB aki nem szedte szét a secondarynket? Így kapásból talán csak Lynch rémlik, aki küzdött vele.
Kenji
Így van, ha visszanézett volna, akkor sima int. 😊 Nem olyan rossz ez a secondary, látnátok a Titansét... Persze Trufant kiesése nagy veszteség, de ha PO-t akar a csapatotok, akkor meg kell oldani a pótlását.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Nem tudom szerintem idén a statisztika nem igazán tükrözi a D# erejét még így is hogy még nem állt össze a rendszer. Meg vagyok velük elégedve igaz néha benéznek egy-egy nagy játékot, de attól szerintem jók. 29 sacks nem is emlékszek hogy mikor volt ennyi vagy hogy mikor volt utoljára nálunk olyan akinek 2 számjegyű volt ez a statisztikája 😀. Inkább érzem a közép mezőnyben a védelmünket mint a vége fele bár ez lehet az erős támadó sor miatt van.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Amikor szétdobálták a secondaryt akkor sem az volt az esetek nagy részében, hogy 1v1-ben megverték az embereinket. Helmut írta egykor, hogy a hawks féle d nagyon bonyolult zónázásra épül ezért igencsak sokáig tart megtanítani a játékosoknak, hogy mikor kit hol kell átvenniük, átengedniük a különböző zónákban. Asszem ott is a 3. évben kezdett el működni a rendszer. Szóval jövőre meglátjuk, ill. amikor van nyomás a qb-n már idén is néztünk ki hátul pofásnak 32. pass d ide vagy oda. Amúgy a fentiekben leírt természetesen az lb sorra is vonatkozik.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Aszongya, hogy:
Falcons schedule: @ Rams, vs. 49ers, @ Panthers, vs. Saints
Buccaneers schedule: vs. Saints, @ Cowboys, @ Saints, vs. Panthers

A mienk vmivel könnyebb. Drága new orleansi barátaink sokat tehetnek azért, hogy meglegyen a csoportgyőzelem.
empty taxi
A Buccaneersnek? 😀 😀 😀

több mint 7 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Tegnap Collinstól mind a két mozzanat megvan. Az elsőnél, nem rajta múlt, hogy nem lett belőle nagy játék, a WR elbal****kodta. A második alkalomnál, pedig jól követte az elkapót, és asszem Collinst találta el a labda. Nekem nincs bajom vele, azt hittem többet fognak rá dobálni, de az elmúlt két meccs alapján úgy látom, hogy a Falcons secondaryből teljesen mindegy, hogy kire dobálnak. Így, hogy nincs Tru, az egyetlen jó eleme is kiesett az egységnek. Ebben a szezonban volt olyan QB aki nem szedte szét a secondarynket? Így kapásból talán csak Lynch rémlik, aki küzdött vele.
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Nem értem, mi bajotok van Collinsszal. Ahhoz képest, hogy milyen rossz volt tavaly, most teljesen elfogadható és biztató szintet hoz. A pff az egyik legjobb védő értéket adta neki a KC ellen, de korábban is volt kiemelhető meccse. Nyilván nem hibátlan, de itt nálatok már van, aki lecserélné. Vagy nem szeretitek valamiért?
Nandito
Én néztem tegnap a meccset és nem tudom nekem úgy tűnt hogy nincs totál nincs képben. Igaz az is biztos hogy nem egyből fogja levédekezni a legjobb wr-ket, de majd meg látjuk nyomás alatt nő a pálma 😉
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Nem értem, mi bajotok van Collinsszal. Ahhoz képest, hogy milyen rossz volt tavaly, most teljesen elfogadható és biztató szintet hoz. A pff az egyik legjobb védő értéket adta neki a KC ellen, de korábban is volt kiemelhető meccse. Nyilván nem hibátlan, de itt nálatok már van, aki lecserélné. Vagy nem szeretitek valamiért?

Music City Miracle
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
...Amúgy én collinsot még nem kapálnám el...
peach
A tegnapi meccsről, a Falcoholic-ról lőttem:
"The Falcons got torched a bit through the air today, but Jalen Collins wasn’t to blame. He was targeted just twice, per Andrew Hirsh with the Falcons, and didn’t allow a reception. The man has come a long way, even if he’s not going to get truly tested again until the Saints game."
De én vele nem tudok objektív lenni, az Alford ellenes érzéseim így öltenek formát, hogy Collinsban bízom. 😊
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Amúgy akeem királyall mivan cb poszton?
peach
IR-en van. 😀
Creepy
Oh szegény pára 😀

Amúgy én collinsot még nem kapálnám el, ez a 2. éve és már a draftolásakor is tudtuk, hogy focizni meg kell tanítani. Ebből ott tartunk, hogy már jobb mint volt annak ellenére, hogy a hozzáállása nem biztos, hogy a legjobb. A fizikai paraméterei kíválóak az biztos, ill. emlékszem még mikor nem is olyan rég az előző fórumon a grimes név szitok szónak számított. 😀
Szóval ha jövőre sem tud normális cb-re hajazó megmozdulásokat csinálni akkor majd elkönyvelem bustnak.
peach
Ja nem elkapálni akartam csak ha esetleg van más opció a még jobban bele jön addig használhatnánk őt vagy fel váltva. Az első 2-3 évben nem szoktam senkit leírni bele kell szokniuk a profi fociba. Tavaly VB-t is sokan leszólták most meg 10.5 sacks 😀
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Amúgy akeem királyall mivan cb poszton?
peach
IR-en van. 😀
Creepy
Oh szegény pára 😀

Amúgy én collinsot még nem kapálnám el, ez a 2. éve és már a draftolásakor is tudtuk, hogy focizni meg kell tanítani. Ebből ott tartunk, hogy már jobb mint volt annak ellenére, hogy a hozzáállása nem biztos, hogy a legjobb. A fizikai paraméterei kíválóak az biztos, ill. emlékszem még mikor nem is olyan rég az előző fórumon a grimes név szitok szónak számított. 😀
Szóval ha jövőre sem tud normális cb-re hajazó megmozdulásokat csinálni akkor majd elkönyvelem bustnak.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Amúgy akeem királyall mivan cb poszton?
peach
IR-en van. 😀

Szerkesztette: Creepy
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Napi fun fact: a mi strength of schedule-ünk a legerősebb a ligában jelen állás szerint.
empty taxi
Az a durva, hogy ez szezon előtt is így volt és nem változott. Pedig általában ezek nem jönnek be év végire.

Amúgy akeem királyall mivan cb poszton?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Deji nem tűnik olyan szörnyűnek 5 meccs alapján illet ven nem tudom a cards ellen mennyire volt ügyes. Nem biztos hogy rosszabb lenne mint Collins
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A jelenlegi CB-állomány:
Robert Alford: megfelelő CB2, a nagy játék mind2 értelemben benne van
Jalen Collins: Fizikailag kitűnő, technikailag kevésbé.
Brian Poole: UDFA rookie, aki nickelként korrektül teljesít.
C.J. Goodwin: ST gunner
Deji Olatoye: a Cards ellen volt eddig csak aktív, tavaly a Cowboysban játszott 5 meccset, ez alatt 13 szerelés 1 INT és 1 PDef jött neki össze
Blidi Wreh-Wilson: múlt kedden igazoltuk, 2013-ban a Titans draftolta a 3. körben, mindent elmond h a nem épp bivalyerősségű Titans secondaryből kivágták TC végén. Mondjuk LeVitre összekukázása már bejött Tennesseeből, csak kettőjük között az a különbség, hogy LeVitrenek volt olyan NFL szezonja mielőtt idekerült, amiben jó játékosnak tűnt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
Collins helyet kit tudnánk berakni?
Midnight
Senkit.Azért játszik ő.

több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Collins helyet kit tudnánk berakni?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Napi fun fact: a mi strength of schedule-ünk a legerősebb a ligában jelen állás szerint.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
kár ezért a meccsért nagyon.Viszont tisztán látszik mennyit ér a secondary Trufant nélkül.Alford kuka,Poole remek nickel,Collins nem kezdő kaliber még.Komoly problémák lesznek itt.

több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Aszongya, hogy:
Falcons schedule: @ Rams, vs. 49ers, @ Panthers, vs. Saints
Buccaneers schedule: vs. Saints, @ Cowboys, @ Saints, vs. Panthers

A mienk vmivel könnyebb. Drága new orleansi barátaink sokat tehetnek azért, hogy meglegyen a csoportgyőzelem.
empty taxi
Hát reméljük a Dallas is meg teszi amit meg kell tennie és akkor sima ügy persze nem ártana ha mind a 4 meccset behúznánk. Empty ha mind a két csapat behúzza az összes meccsét ki lesz előrébb?
Midnight
Ugye 1-1 az egymás elleni és 5-1 a divmérleg úgyh a közös ellenfelek elleni mérleg dönt.
Közös ellenfelek:
- Raiders: mi nyertünk, ők nem
- Broncos: mi nyertünk, ők nem
- Seahawks: ők nyertek, mi nem
- Chargers: ők nyertek, mi nem
- Cardinals: mi nyertünk, ők nem
- Chiefs: ők nyertek, mi nem
- Rams: ők kikaptak, ugye a feltételezés szerint pedig mi nyerni fogunk.
- 49ers: ők nyertek, ugye a feltételezés szerint pedig mi nyerni fogunk.

Ez azt jelenti h a közös ellenfelek ellen a mi mérlegünk 5-3, az övék 4-4, így akkor mi nyernénk a csoportot.
Persze 11-5-tel röhögve robog be wild cardon a Tampa is.
empty taxi
Köszönöm a választ. Na kíváncsi vagyok hogy alakul majd, remélem meg lesz a csoport győzelem. És legalább egy PO meccs is, ha ez így össze jön akkor jó évet zártunk persze ha SB-t nyerünk valahogy akkor se leszek szomorú, igaz az utóbbi elég optimista hozzá állás, de azért egy minimális esélyt látók rá 😀