Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Pár napja agyaltam a kiemeléseken.
Ha 2.-ak vagyunk akk vár ránk egy bye week, az alatt Shanny vígan mehet HC interjúra máshova.
Ha 3.-ak vagyunk ha nyerünk a WC-hétvégén akkor valszeg Seattle-be utazunk, nem hiszem h lenne számunkra nehezebb feladat, mint a Seahawks a Qwest FIelden.
Ha 4.-ek vagyunk jó eséllyel a Giants-cel játszunk wild card körben, Eli Manning meg nem nagyon szokott PO-meccsen bukni lsd. a 2011-es WC-kör, amikor úgy elvertek minket, mint szódás a lovát.
Összegezve: Most légy okos Domokos! 😊
empty taxi
Ha lehet én akkor is a második helyet részesíteném előnyben még is csak otthon játszanánk akkor és nem idegenbe hidegben és reméljük Shanny-t csak a PO után hívják el valahova HC interjúra. Illetve kíváncsi vagyok ha elmegy valahova HC-nek ki lenne nálunk az OC?? És hogy ha így alakul akkor is ilyen hatékony lenne a támadásunk, de persze ez még nagyon messze van előbb nyerjük meg a csoportunkat 😀
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintetek a második kiemelésre mennyi esélyünk van ?
Midnight
sok
5ből 5 simán hozható, az meg elég lesz. lehet a 4 is.
braxa88
Reméljük össze jön nem lenne jó hozzátok menni a PO ban, de azért nem lesz könnyű, egy fél meccses és egy győzelemmel ellenünk előnyben vagytok, legalább egy meccset buknotok kéne még és nem hiszem hogy fogtok
Midnight
a tegnapi után a browns ellen sem lennénk esélyesek, de reméljük h ez csak "semmisemjöttössze meccs" volt(bár annál komolyabb bajok voltak).

nem kell félnetek senkitől.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Pár napja agyaltam a kiemeléseken.
Ha 2.-ak vagyunk akk vár ránk egy bye week, az alatt Shanny vígan mehet HC interjúra máshova.
Ha 3.-ak vagyunk ha nyerünk a WC-hétvégén akkor valszeg Seattle-be utazunk, nem hiszem h lenne számunkra nehezebb feladat, mint a Seahawks a Qwest FIelden.
Ha 4.-ek vagyunk jó eséllyel a Giants-cel játszunk wild card körben, Eli Manning meg nem nagyon szokott PO-meccsen bukni lsd. a 2011-es WC-kör, amikor úgy elvertek minket, mint szódás a lovát.
Összegezve: Most légy okos Domokos! 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Szerintetek a második kiemelésre mennyi esélyünk van ?
Midnight
sok
5ből 5 simán hozható, az meg elég lesz. lehet a 4 is.
braxa88
Reméljük össze jön nem lenne jó hozzátok menni a PO ban, de azért nem lesz könnyű, egy fél meccses és egy győzelemmel ellenünk előnyben vagytok, legalább egy meccset buknotok kéne még és nem hiszem hogy fogtok
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintetek a második kiemelésre mennyi esélyünk van ?
Midnight
sok
5ből 5 simán hozható, az meg elég lesz. lehet a 4 is.
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Szerintetek a második kiemelésre mennyi esélyünk van ?
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
 twitter.com/sbnation/status/803005210918424576
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Mindkét rookie LB gyűjtött be INT-et az idén, Poole egyre jobb, Collins egész jól helyettesítette Tru-t, mi a franc történik itt? 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 twitter.com/PFF/status/802991867587653632


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
7-4-el nem álltunk tavaly... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/802974697302462464


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
nem e? evans kivételével true minden legit 1. számú wr-t eltüntet a pályáról. nah majd most megnézzük milyen is az, hogy azok ficánkolhatnak....
peach
Passz ellen 27. helye állunk, a RZ defense, pedig asszem nálunk a legrosszabb. Erre gondoltam, hogy liga rangsorban rosszabb már nem nagyon lehet. Szerintem Quinn kitalál majd valamit, hogy a #1CB hiánya ne legyen nagyon látványos.
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Én bízom Collinsban, hogy fel tud nőni a feladathoz. Nála el fog vállni a szar a májtól, kiderül, hogy lehet-e rá építeni, vagy Alfordhoz kell vágni egy csomó pénzt. Akár jól is kijöhetünk ebből, de a süllyesztő is a pakliban van.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Lépcsőzni így is lehet, a többieknek most meg kellene mutatni, hogy Tru nélkül is boldogulnak. Rosszabb meg már sokkal úgysem lehet a helyzet passz ellen. A playoffot meg kell csípni, aztán a többi már ajándék. Alford esélyével kapcsolatban Kenny-nek igaza van, csak szerintem nem fog tudni élni vele.
Kenji
nem e? evans kivételével true minden legit 1. számú wr-t eltüntet a pályáról. nah majd most megnézzük milyen is az, hogy azok ficánkolhatnak....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Lépcsőzni így is lehet, a többieknek most meg kellene mutatni, hogy Tru nélkül is boldogulnak. Rosszabb meg már sokkal úgysem lehet a helyzet passz ellen. A playoffot meg kell csípni, aztán a többi már ajándék. Alford esélyével kapcsolatban Kenny-nek igaza van, csak szerintem nem fog tudni élni vele.
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
Poole több mint bíztató idén,Collins jól szállt be Trufant helyére. Nyilván óriási veszteség,de elég mély a DB depth.
Alford meg akkora esélyt kapott ezzel,hogy CB1 lehet,szerződéshosszabbítás előtt,hogy talán még jól is kijöhetünk belőle,ha Alford átlagon felülit nyújt a hátralévő meccseken.

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Trufant off.....mellizom szakadás....fasza... 😕
Keano
Ennyit a lépcsőkről...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Trufant off.....mellizom szakadás....fasza... 😕


több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Pass D-nk az, ami nagyon hurka a RZ-ban, a 9 futott TD, amit kaptunk az ligaátlag. Összességében az elég szar valóban h az ellenfél 4 RZ tripből 3x TD-t csinál átlagban. Ennél szarabb RZ D#-e utoljára a 2010-es Eaglesnek volt, az a csapat egyébként megnyerte a csoportját 10-6-tal, majd a WC-körben 21-16-ra kikapott a későbbi SB-győztes GB-től
empty taxi
Ezt de szar volt olvasni 😀 mondjuk jó kérdés, hogy ez mitől lehet mert sztem mezőnyben nem vagyunk olyan borzasztóak mint a statok mutatják.
Ami brutál még számomra, hogy a 12 kiharcolt fumbleből 5 került is hozzánk. Az 41% ami nagyon kevésnek tűnik. Mi az átlagos stat a ligában? ( ha vkinek van kedve hozzá... 😊 )
peach
Amit én találtam stat az 35.71%-ot ír, ezzel 22.-ek vagyunk a ligában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Tudom, hogy nem fogunk, mint mindenki, én is jövőre várom a nagy bummot ettől a csapattól. De a PO-ba bejutni és ott nyerni egy-két meccset szerintem nem annyira lehetetlen dolog. 😊
A D szerintem az idén már nem nagyon lép majd sokkal magasabb szintre, de ha hozzák azt a lassú de folyamatos javulást, én már elégedett leszek. 😊
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
empty, most akkor örülünk vagy sírunk? 😊
Creepy
Nem empty vagyok, de szvsz majd kiderül ha bejutunk a po-ba. Mint mantráztam az egész szezonban ha találunk még egy-kétbfejlődési lépcsőt a D-ben bármi lehet. Volt már példa korábban ilyenre decemberben más csapatoknál. Amúgy felőlem 29. D-vel is nyerhetünk SB-t 😊 nem fogunk



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
empty, most akkor örülünk vagy sírunk? 😊
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Pass D-nk az, ami nagyon hurka a RZ-ban, a 9 futott TD, amit kaptunk az ligaátlag. Összességében az elég szar valóban h az ellenfél 4 RZ tripből 3x TD-t csinál átlagban. Ennél szarabb RZ D#-e utoljára a 2010-es Eaglesnek volt, az a csapat egyébként megnyerte a csoportját 10-6-tal, majd a WC-körben 21-16-ra kikapott a későbbi SB-győztes GB-től
empty taxi
Ezt de szar volt olvasni 😀 mondjuk jó kérdés, hogy ez mitől lehet mert sztem mezőnyben nem vagyunk olyan borzasztóak mint a statok mutatják.
Ami brutál még számomra, hogy a 12 kiharcolt fumbleből 5 került is hozzánk. Az 41% ami nagyon kevésnek tűnik. Mi az átlagos stat a ligában? ( ha vkinek van kedve hozzá... 😊 )

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Pass D-nk az, ami nagyon hurka a RZ-ban, a 9 futott TD, amit kaptunk az ligaátlag. Összességében az elég szar valóban h az ellenfél 4 RZ tripből 3x TD-t csinál átlagban. Ennél szarabb RZ D#-e utoljára a 2010-es Eaglesnek volt, az a csapat egyébként megnyerte a csoportját 10-6-tal, majd a WC-körben 21-16-ra kikapott a későbbi SB-győztes GB-től

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
a Falcoholic-on van egy cikk arról, hogy mikor nyert utolsára SB-t közepes D#.

itt egy lista, ami a SB győztes csapatok védelmét rangsorolja a kapott pontok tekintetében:

2015: Denver Broncos, 4th

2014: New England Patriots, 8th

2013: Seattle Seahawks, 1st

2012: Baltimore Ravens, 12th

2011: New York Giants, 25th

2010: Green Bay Packers, 2nd

2009: New Orleans Saints, 20th

2008: Pittsburgh Steelers, 1st

a Revens az első csapat, amelyiknek nem volt top10-es védelme, de hozzánk legközelebb a 2011-es Giants áll a maga 25. helyével.

mi most ebben a mutatóban a 29.-ek vagyunk...