Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
ki mit szólna vasárnap egy közös meccsnézéshez? helyszín TBD.

Mindig jövőre
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Nem lesz nehéz,csak passzolni kell a cb-kre es vagy elkapas vagy dpi...
Janek
Olvastam az Eagles HC nyilatkozatát, hogy lesz olyan is, amikor Julio-t man-to-man coverage-ben akarják majd fogni..vagy smokescreen (ez a legvalószínűbb, nem hülyék ott a D edzők) vagy az egyik CB Benwikere sorsára fog jutni.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Most a második helyen vagyunk kiemelve a po-ban amikor a seahawks-nak jobb a mérlege egy döntetlennel ez hogy lehet? Vagy csak elrontották a kiírást ?
Midnight
Utóbbi.
empty taxi
Köszi
Midnight
Lehet hogy butaság, de nem a több győzelem miatt...bár szerintem is a seahawks mérlege a jobb...mondjuk a hétvégén zakóznak és egyértelmű lesz...feltéve ha nyerünk 😊
Keano
Nem lesz nehéz,csak passzolni kell a cb-kre es vagy elkapas vagy dpi...
Ha nem törik össze Maty ice akkor 14-31 nektek a tippem.

több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Most a második helyen vagyunk kiemelve a po-ban amikor a seahawks-nak jobb a mérlege egy döntetlennel ez hogy lehet? Vagy csak elrontották a kiírást ?
Midnight
Utóbbi.
empty taxi
Köszi
Midnight
Lehet hogy butaság, de nem a több győzelem miatt...bár szerintem is a Hoax mérlege a jobb...mondjuk a hétvégén zakóznak és egyértelmű lesz...feltéve ha nyerünk 😊
Keano
Az ő win percentage-ük 68.8, a mienk 66.7 jelenleg, kár bármit is belemagyarázni.
empty taxi
Nézegetem és több cikkben is minket sorolnak a második helyre és nem értem miért, de lényegtelen az lesz a lényeg hogy a 16. forduló után legyen jobb a mérlegünk 😀
Midnight
Totál lényegtelen. Továbbra is erős a schedule, először jussunk csak be a po-ba akárhanyadik helyen, ott meg majd hülyére verünk mindenkit.
peach
Seattle-be mondjuk pont nem kéne menni, sokkal jobb lenne itthon játszani velük...
empty taxi
A hát nem igazán ott 13-an vannak mostanság :/
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Most a második helyen vagyunk kiemelve a po-ban amikor a seahawks-nak jobb a mérlege egy döntetlennel ez hogy lehet? Vagy csak elrontották a kiírást ?
Midnight
Utóbbi.
empty taxi
Köszi
Midnight
Lehet hogy butaság, de nem a több győzelem miatt...bár szerintem is a Hoax mérlege a jobb...mondjuk a hétvégén zakóznak és egyértelmű lesz...feltéve ha nyerünk 😊
Keano
Az ő win percentage-ük 68.8, a mienk 66.7 jelenleg, kár bármit is belemagyarázni.
empty taxi
Nézegetem és több cikkben is minket sorolnak a második helyre és nem értem miért, de lényegtelen az lesz a lényeg hogy a 16. forduló után legyen jobb a mérlegünk 😀
Midnight
Totál lényegtelen. Továbbra is erős a schedule, először jussunk csak be a po-ba akárhanyadik helyen, ott meg majd hülyére verünk mindenkit.
peach
Seattle-be mondjuk pont nem kéne menni, sokkal jobb lenne itthon játszani velük...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Most a második helyen vagyunk kiemelve a po-ban amikor a seahawks-nak jobb a mérlege egy döntetlennel ez hogy lehet? Vagy csak elrontották a kiírást ?
Midnight
Utóbbi.
empty taxi
Köszi
Midnight
Lehet hogy butaság, de nem a több győzelem miatt...bár szerintem is a Hoax mérlege a jobb...mondjuk a hétvégén zakóznak és egyértelmű lesz...feltéve ha nyerünk 😊
Keano
Az ő win percentage-ük 68.8, a mienk 66.7 jelenleg, kár bármit is belemagyarázni.
empty taxi
Nézegetem és több cikkben is minket sorolnak a második helyre és nem értem miért, de lényegtelen az lesz a lényeg hogy a 16. forduló után legyen jobb a mérlegünk 😀
Midnight
Totál lényegtelen. Továbbra is erős a schedule, először jussunk csak be a po-ba akárhanyadik helyen, ott meg majd hülyére verünk mindenkit.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Most a második helyen vagyunk kiemelve a po-ban amikor a seahawks-nak jobb a mérlege egy döntetlennel ez hogy lehet? Vagy csak elrontották a kiírást ?
Midnight
Utóbbi.
empty taxi
Köszi
Midnight
Lehet hogy butaság, de nem a több győzelem miatt...bár szerintem is a Hoax mérlege a jobb...mondjuk a hétvégén zakóznak és egyértelmű lesz...feltéve ha nyerünk 😊
Keano
Az ő win percentage-ük 68.8, a mienk 66.7 jelenleg, kár bármit is belemagyarázni.
empty taxi
Nézegetem és több cikkben is minket sorolnak a második helyre és nem értem miért, de lényegtelen az lesz a lényeg hogy a 16. forduló után legyen jobb a mérlegünk 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Most a második helyen vagyunk kiemelve a po-ban amikor a seahawks-nak jobb a mérlege egy döntetlennel ez hogy lehet? Vagy csak elrontották a kiírást ?
Midnight
Utóbbi.
empty taxi
Köszi
Midnight
Lehet hogy butaság, de nem a több győzelem miatt...bár szerintem is a Hoax mérlege a jobb...mondjuk a hétvégén zakóznak és egyértelmű lesz...feltéve ha nyerünk 😊
Keano
Az ő win percentage-ük 68.8, a mienk 66.7 jelenleg, kár bármit is belemagyarázni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Most a második helyen vagyunk kiemelve a po-ban amikor a seahawks-nak jobb a mérlege egy döntetlennel ez hogy lehet? Vagy csak elrontották a kiírást ?
Midnight
Utóbbi.
empty taxi
Köszi
Midnight
Lehet hogy butaság, de nem a több győzelem miatt...bár szerintem is a seahawks mérlege a jobb...mondjuk a hétvégén zakóznak és egyértelmű lesz...feltéve ha nyerünk 😊

Szerkesztette: Keano


több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Most a második helyen vagyunk kiemelve a po-ban amikor a seahawks-nak jobb a mérlege egy döntetlennel ez hogy lehet? Vagy csak elrontották a kiírást ?
Midnight
Utóbbi.
empty taxi
Köszi
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Most a második helyen vagyunk kiemelve a po-ban amikor a seahawks-nak jobb a mérlege egy döntetlennel ez hogy lehet? Vagy csak elrontották a kiírást ?
Midnight
Utóbbi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Most a második helyen vagyunk kiemelve a po-ban amikor a seahawks-nak jobb a mérlege egy döntetlennel ez hogy lehet? Vagy csak elrontották a kiírást ?
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
MVP pozícióban van előtte, nem pedig Qb poszton. Ryan kb top3 QB idén, RW-nek top10-ben sincsenek a számai, de az MVP cím nem a legjobb QB-t jelenti.

Sokkal inkább szól ez ennek szerintem. Nyilván senki sem vitatja, hogy melyik Qb nyújtott eddig jobb teljesítményt (Ryan).
undisputedly
Talán azért fura, mert az MVP megnevezéshez az ember a "klasszikus" MVP-t társítja, az pedig azért nem így szokott értékelni. Persze, papíron elvileg az nyer, aki a legfontosabb a csapatának .... aztán általában mégsem. Benne van a szempontrendszerben bőven az is, hogy az egyéni statok legyenek a csúcson, és a csapat is legyen sikeres. Brees, Stafford, Rivers fantasztikusan játszanak, és ugyanolyan fontosak a saját csapatuknak, mint Wilson, mégsem jönnek számításba, mert a csapat (vagy inkább az eredményesség) nem elég jó. Wilsonnak pedig még önmagához mérten is erősen mérsékeltek (eddig) a statjai. Ilyen számokkal sikeres csapatból sem szokás MVP jelöltként szóba jönni, nemhogy nyerni.

A PFF a "klasszikus" MVP szavazással szemben play-by-play értékel és összesít. Ez egy másik szempontrendszer, ami szerint pl. jobban kidomborodik az, ha valaki csinál meccsenként 2-3 extrém nagy játékot és mellé "elpötyöget" hiba nélkül 10 passzt, mint az, ha valaki lehoz egy 400 yardos, 4TD-s meccset tökéletesen, de extrém, wow playek nélkül. Vannak játékosok akiket ez a megközelítés "szeret", és vannak akiket kevésbé. Wilson-t ezek szerint nagyon "szerette" idén.

Mindenki kiválaszthatja azt, amelyik neki jobban tetszik. Nekem egyikkel sincs problémám. Sőt, érdekes a 2 különböző szempontrendszer egymás mellett.
peterk2005
Pont Brady a legnagasabban ertekelt QBjuk. Es asszem Luck vagy Ryan a masodik.
MVP szerintem is hulyeseg, de kepzeld el ha lenne egy olyan fala mint az Atlantaje 😀
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
MVP pozícióban van előtte, nem pedig Qb poszton. Ryan kb top3 QB idén, RW-nek top10-ben sincsenek a számai, de az MVP cím nem a legjobb QB-t jelenti.

Sokkal inkább szól ez ennek szerintem. Nyilván senki sem vitatja, hogy melyik Qb nyújtott eddig jobb teljesítményt (Ryan).
undisputedly
Talán azért fura, mert az MVP megnevezéshez az ember a "klasszikus" MVP-t társítja, az pedig azért nem így szokott értékelni. Persze, papíron elvileg az nyer, aki a legfontosabb a csapatának .... aztán általában mégsem. Benne van a szempontrendszerben bőven az is, hogy az egyéni statok legyenek a csúcson, és a csapat is legyen sikeres. Brees, Stafford, Rivers fantasztikusan játszanak, és ugyanolyan fontosak a saját csapatuknak, mint Wilson, mégsem jönnek számításba, mert a csapat (vagy inkább az eredményesség) nem elég jó. Wilsonnak pedig még önmagához mérten is erősen mérsékeltek (eddig) a statjai. Ilyen számokkal sikeres csapatból sem szokás MVP jelöltként szóba jönni, nemhogy nyerni.

A PFF a "klasszikus" MVP szavazással szemben play-by-play értékel és összesít. Ez egy másik szempontrendszer, ami szerint pl. jobban kidomborodik az, ha valaki csinál meccsenként 2-3 extrém nagy játékot és mellé "elpötyöget" hiba nélkül 10 passzt, mint az, ha valaki lehoz egy 400 yardos, 4TD-s meccset tökéletesen, de extrém, wow playek nélkül. Vannak játékosok akiket ez a megközelítés "szeret", és vannak akiket kevésbé. Wilson-t ezek szerint nagyon "szerette" idén.

Mindenki kiválaszthatja azt, amelyik neki jobban tetszik. Nekem egyikkel sincs problémám. Sőt, érdekes a 2 különböző szempontrendszer egymás mellett.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.profootballfocus.com/pro-pff-2016-midseason-awards/
Minden elfogultság nélkül elég vicces Wilsont Ryan elé rakni,de ez legyen a legkevesebb bajunk.
Kenny
MVP pozícióban van előtte, nem pedig Qb poszton. Ryan kb top3 QB idén, RW-nek top10-ben sincsenek a számai, de az MVP cím nem a legjobb QB-t jelenti.

Amíg RW sérült volt, 3-9 pont között tettünk fel a táblára. A falunk a liga legrosszabbja. Viszont amikor egészséges annyira, hogy kompenzálja a falat bizonyos mértékig, akkor olyanok történnek, mint ma hajnalban. Felteszünk 30+ pontot egy erős védelemnek. (persze így sem jó az offense, de RW nélkül a liga legrosszabbja).

Sokkal inkább szól ez ennek szerintem. Nyilván senki sem vitatja, hogy melyik Qb nyújtott eddig jobb teljesítményt (Ryan).
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
 www.profootballfocus.com/pro-pff-2016-midseason-awards/
Minden elfogultság nélkül elég vicces Wilsont Ryan elé rakni,de ez legyen a legkevesebb bajunk.

több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
..Blank-nek elvárásai voltak a szezon előtt..
Kenny
Ha jól emlékszem, három kezdőt akart az idei draftról, négy lett belőle, a tavalyiak is kezdenek bevállni, várható volt. 😊
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
2019-ig hosszabbítottunk Dimitroffal. Remélem, megtanulnak dolgozni együtt az edzői karral lassan.
bergerdani
Jó döntés.Amennyiben 3 évig együtt marad ez a Dimitroff-Pioli-Quinn-Shanahan négyes.
Blank-nek elvárásai voltak a szezon előtt,úgy néz ki megugrotta az FO.

Szerkesztette: Kenny

több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
2019-ig hosszabbítottunk Dimitroffal. Remélem, megtanulnak dolgozni együtt az edzői karral lassan.

Mindig jövőre
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
És csak Julio képes egy 75 meccses rekordot 74 alatt megdönteni. 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Reálisan ki mennyi esélyt lát arra, hogy megnyerjük az SB-t ?
Midnight
megnyerni kb 5% alatt, de bejutni adnék 30%-ot is. Lassan teljesen elfogy a konkurencia

több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
"I don’t know if you guys know this or not, but the Atlanta Falcons have a pass rush this season. They are top ten in the NFL in sacks "

Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen.

több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
jöhetne már egy kemény D eddig a denveren kivül csupa vanilia csapat volt(Hox nem ér ott meg nincs oline)
Janek
Arizona jó lesz ? 😀
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
jöhetne már egy kemény D eddig a denveren kivül csupa vanilia csapat volt(Hox nem ér ott meg nincs oline)