Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
például ez sem DPI


shawnka
ahogy Illegal hands to the face se
 cdn-e1.streamable.com/video/mp4-mobile/pyq8.mp4?token=1477929715_a0bbea4717ecce4b0c8ae41f300ff8e3dd6906fa
braxa88
Azért az ilyen dolgokat le lehetne zárni egyszerűbben is. Ha "illegal use of hands", akkor a zebra dobja be a zászlót, és kész, le van zárva a történet. De az, hogy elengedi, megvárja mi lesz a playből, és a DPI-t emiatt leszarja, az nincs jól.
Kenji
Persze
braxa88
Nagyon rágyógyultál erre a történetre. Ha elfogadjuk, hogy mindkét fél szabálytalankodott, akkor négy lehetőség van bírói ítéletek szempontjából:

1 Bedobják a DPI-t. A legrosszabb a Hawks-nak.
2. Bedobják mindkettőre. Ez a 2. legrosszabb, újra jöhet ugyanonnan a Falcons.
3. Csak az OL hibát veszik észre. Már majdnem megfelelő, de ezután még jöhetne a Falcons, csak 10 yard-ról hátrébb.
4. Nem dobnak be semmit. A Hawks számára ideális megoldás. Labdát veszt a Falcons, kitérdeli a Hawks a maradék időt.

Akárhogy csűröd-csavarod, teszel be videókat, a bírók végül a Hawks számára legjobb variáció mellett döntöttek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
például ez sem DPI


shawnka
ahogy Illegal hands to the face se
 cdn-e1.streamable.com/video/mp4-mobile/pyq8.mp4?token=1477929715_a0bbea4717ecce4b0c8ae41f300ff8e3dd6906fa
braxa88
Azért az ilyen dolgokat le lehetne zárni egyszerűbben is. Ha "illegal use of hands", akkor a zebra dobja be a zászlót, és kész, le van zárva a történet. De az, hogy elengedi, megvárja mi lesz a playből, és a DPI-t emiatt leszarja, az nincs jól.
Kenji
Persze
több mint 7 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
például ez sem DPI


shawnka
ahogy Illegal hands to the face se
 cdn-e1.streamable.com/video/mp4-mobile/pyq8.mp4?token=1477929715_a0bbea4717ecce4b0c8ae41f300ff8e3dd6906fa
braxa88
Azért az ilyen dolgokat le lehetne zárni egyszerűbben is. Ha "illegal use of hands", akkor a zebra dobja be a zászlót, és kész, le van zárva a történet. De az, hogy elengedi, megvárja mi lesz a playből, és a DPI-t emiatt leszarja, az nincs jól.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
például ez sem DPI


shawnka
ahogy Illegal hands to the face se
 cdn-e1.streamable.com/video/mp4-mobile/pyq8.mp4?token=1477929715_a0bbea4717ecce4b0c8ae41f300ff8e3dd6906fa
több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Osztom, amit írtatok, így simán ki lehet kapni. Csak nehogy megint felpattanjunk a szopórollerre, mint tavaly az ötödik hét után.

Mindig jövőre
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A bírókat azért nem ekézem, mert abból a szemszögből konzekvensek voltak, hogy baromságra nem dobtak semmit, viszont mind2 oldalt engedtek el látható szabálytalanságokat. Plusz meg lehet itt említeni a Soldi-féle mantrát: ha tényleg jobb vagy, mint az ellenfél, akkor bírói ellenszélben is képes vagy győzni és itt én nem is éreztem bírói ellenszelet.
Shanny kapott egy durva outcoachingot az 1. félidőben. Kell néha ilyen is, a végén még elvinnék HC-nek vhova. 😊 Az volt a terv h vertikális passzjátékkal kinyújtjuk a pályát, hogy utána bevonhassuk a játékba 2 RB-t akár futással akár passzal. Nem hülyeség, csak 2 dologgal nem számolt Kyle:
1. Ha előtte nem futunk sikeresen, akkor egy ligaelit védelem nem eszi meg a play actiont.
2. Nem voltunk felkészülve Kris Richard blitzcsomagjaira
Aztán a félidőben sikerült bizonyítani h nem rossz ez a coaching staff. Jó érzékkel találtuk meg a zónahatárokat utána.
Julio a Talib elleni szenvedés utána bizonyította h elit CB mellett is tud nagy meccset játszani.
2 koránt sem ligaelit OL ellen játszottunk az elmúlt 2 hétben, de az feltétlen pozitívum a szezon elejéhez képest, hogy 4-man rush-sal is sikerült siettetni az ellenfél irányítóját, ami a szezon elején nagyon nem ment.
Nem akarom elkiabálni, de a végén még Keanu Nealből játékos lesz, ebben kevéssé hittem.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Érdekes, de egyáltalán nem vagyok ideges az L miatt. Grat a srácoknak meg a stábnak mert iszonyat nagyot küzdöttek és a béka segge alól jöttek vissza a meccsbe. Pedig normál esetben agyfaszt kapnék, hogy előnyben 3,5 percel a vége előtt hova rohanunk mint a barmok és passzoltatjuk ryant. Oké, hogy előtte így fordítottunk csak time management is létezik a világon. Egy ilyen felpattanó int meg mindig benne van. A másik ami viszont aggasztóbb, hogy az uccsó drivenál ugyanazt az eszetlen, bombázzunk 4et 15-20 (40) yardra és egy játékból érjünk fel minél hamarabb "taktikát" követtük megint mint a tampa ellen. Persze ha bejön vagy befújják jj ellen a jogos dpi-t most örömködés van, de én ebbe a hozzáállásban nem látom a bussinesst.
Amúgy dpi ide, dpi oda az is baromi érdekes volt, hogy a hawks ol holding nélkül le tudta hozni a meccsett. Csak élőben, streamről szemmel volt vagy 3-4 ordas nagy, de a rigók basztak fütyülni...
A jó a rosszban szvsz, hogy ha tegnap nyertünk volna az isten sem mentett volna meg attól, hogy a hype gép a pr-ok elejére repített volna minket ami nem biztos, hogy szerencsés lenne nekünk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
2 hazai Chargers, Packers utána 2 vendég Tampa, Eagles...jól lenne egy 3-1-el kijönni ebből és úgy menni a bye week-re...
Keano
Az eddigi teljesítmény alapján a következő 4 meccstől én 4 W várok bár lehet optimista vagyok 😀
Midnight
Benne van a 4-0, de a 3-1 is bőven elég ha a 3 győzelem egyike a Bucs elleni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
2 hazai Chargers, Packers utána 2 vendég Tampa, Eagles...jól lenne egy 3-1-el kijönni ebből és úgy menni a bye week-re...
Keano
Boltstol ki lehet kapni.
Janek
Tőlünk sajnos nem fognak...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
2 hazai Chargers, Packers utána 2 vendég Tampa, Eagles...jól lenne egy 3-1-el kijönni ebből és úgy menni a bye week-re...
Keano
Az eddigi teljesítmény alapján a következő 4 meccstől én 4 W várok bár lehet optimista vagyok 😀
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
2 hazai Chargers, Packers utána 2 vendég Tampa, Eagles...jól lenne egy 3-1-el kijönni ebből és úgy menni a bye week-re...
Keano
Boltstol ki lehet kapni.

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Felejtsd el a liga legjobb védelmét, ezt ma az egyéni téboly nullázta, mint csapatot. Nyílván a profiknál nem így megy, de én seahawks helyében holnap tutti draft pickre váltanék legalább egy szupersztárt.
Amúgy óriási gratu. A Falcons csapatként küzdött, egyenes derékkal kapott ki. A két csapat közül a Falcons volt az egészségesebb, abból még lehet valami....

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
2 hazai Chargers, Packers utána 2 vendég Tampa, Eagles...jól lenne egy 3-1-el kijönni ebből és úgy menni a bye week-re...

Szerkesztette: Keano


több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Nyilván fáj a be nem fújt DPI, de az 1. félidei gameplan után csoda h volt esélyünk a győzelemre. Belefért a vereség egyrészt, másrészt viszont sajna ez jelentheti azt is h a rájátszásban is idegenben játszunk a Seahawksszal és nem otthon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Sajnos ez benne van jól játszott a csapat a liga egyik legjobb D#-nek 350+ yard nem is rossz a védelem is fejlődik megítélésem szerint, ha így folytatjuk PO lesz. Remélem a következő 4 meccs könnyebb lesz
több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 143 — Tyrone Creek
például ez sem DPI

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ehhez nem fűznék semmit 😀
 twitter.com/NFLonFOX/status/787716589403549696


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A kiváló védelem mellé kap még egy challenge-et ma a passzjáték: lightos eső és erős szél várható a meccs alatt Seattle-ben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Nemtudom mi ez, de ha olyan akár be is nyomhatnád mindig eredmény követőbe 😉
peach
Acestream HD stream. Szükséged van az Ace player programra, hogy nézhesd, de általában HD minőség, meg tudod állítani a streamet és akár vissza is lehet hajtani meccs közben.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
a 8. heti GB elleni meccsünk 19 óráról átkerült 22.25-re 😊
Keano
remélem, a sport így le is adja, kurvára elegem van a streamvadászatból.
bergerdani
redditen kb minden héten van vagy ace vagy 720p 60fps.Ha nem találod írj rám meccs előtt 10 perccel és linkelek.
Kenny
Nemtudom mi ez, de ha olyan akár be is nyomhatnád mindig eredmény követőbe 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
a 8. heti GB elleni meccsünk 19 óráról átkerült 22.25-re 😊
Keano
remélem, a sport így le is adja, kurvára elegem van a streamvadászatból.
bergerdani
redditen kb minden héten van vagy ace vagy 720p 60fps.Ha nem találod írj rám meccs előtt 10 perccel és linkelek.

több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
a 8. heti GB elleni meccsünk 19 óráról átkerült 22.25-re 😊
Keano
remélem, a sport így le is adja, kurvára elegem van a streamvadászatból.

Mindig jövőre
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
a 8. heti GB elleni meccsünk 19 óráról átkerült 22.25-re 😊

Szerkesztette: Keano


több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Visszanéztem végre a meccset. Rájöttem, hogy rohadtul irritált, hogy nincs 3. számú rb az aktív rosteren. Igazán nagy buli volna ha freeman v coleman garbage time-ban szedne össze vmi sérülést. Felesleges kozkázat szvsz.
peach
Ezaz, csak pozitívan. 😊
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Visszanéztem végre a meccset. Rájöttem, hogy rohadtul irritált, hogy nincs 3. számú rb az aktív rosteren. Igazán nagy buli volna ha freeman v coleman garbage time-ban szedne össze vmi sérülést. Felesleges kozkázat szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...