Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A liga 200 milliós kölcsönt ad a Falconsnak az új stadionhoz!
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2013-05-21/story/falcons-get-200-million-nfl-loan-stadium
Blank szeretné, ha 2017es szezonra már birtokba vehetné a csapat az új stadiont. A "baromi öreg", jelenleg asszem 21 éves GeorgiaDome meg le lesz dózerolva...iktriad
én azt értem, hogy más kultúra, meg nem is lopnak annyit, de ezt a mentalitást hogy az úristenben nem lehet nálunk is alkalmazni? ha már stadiont akarunk, azt valahogy így kéne...berger90
Azért mondj még egy olyan ligát, ahol csak úgy simán kipengetnek egy csapatnak a 32ből 200 millió $t kölcsönbe?
Ahhoz hogy ez megtörténjen kell egy annyira jól menő üzlet, mint az NFL.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A liga 200 milliós kölcsönt ad a Falconsnak az új stadionhoz!
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2013-05-21/story/falcons-get-200-million-nfl-loan-stadium
Blank szeretné, ha 2017es szezonra már birtokba vehetné a csapat az új stadiont. A "baromi öreg", jelenleg asszem 21 éves GeorgiaDome meg le lesz dózerolva...iktriad
én azt értem, hogy más kultúra, meg nem is lopnak annyit, de ezt a mentalitást hogy az úristenben nem lehet nálunk is alkalmazni? ha már stadiont akarunk, azt valahogy így kéne...

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Toilolo is aláírt,már csak Renfree és a 2 corner maradt.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A liga 200 milliós kölcsönt ad a Falconsnak az új stadionhoz!
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2013-05-21/story/falcons-get-200-million-nfl-loan-stadium
Blank szeretné, ha 2017es szezonra már birtokba vehetné a csapat az új stadiont. A "baromi öreg", jelenleg asszem 21 éves GeorgiaDome meg le lesz dózerolva...
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Újabb aláírók: Goodman, Maponga és Motta is aláírtak. Úgy tűnik hátulról kezdjük rendezni a sorokat. Hátra van még Renfree, Toilolo és a két CB
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ilgjrbx4xkpavlp2zdft
Mike Smith: Falcons are not 10 yards from Super Bowl
The Atlanta Falcons might have come up 10 yards shy of a Super Bowl appearance last season, but head coach Mike Smith won't allow his team to look back and wonder what could have been.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Happy Birthday Matt Ryan!
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Másik hír: megvan az első aláírónk a draftról: Kemal Ishmael (DB) írt alá elsőként. Úgy tűnik szépen lassan elkezdik megkötni a szerződéseket a kiválasztottakkal.
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Dimitroff nyilatkozott Ryan új szerződésének ügyében. Nem számolt be semmi újról, szóval még nem igazán tárgyalnak a felek. De hangsúlyozta, hogy a vezetőség jó kapcsolatot ápol Ryan ügynökségével és amit leülnek az asztalhoz, pikk-pakk megköttethet az üzlet. Persze szeretnék ezt minél hamarabb nyélbe ütni, de úgy érzik, nem sürgeti őket semmi.
Nem tudom, hogy attól érdemes-e tartani, hogy csinál egy Flacco-t és csak jövőre hajlandó aláírni... jól és rosszul is kijöhet belőle.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Kyle Love??
 www.thefalcoholic.com/2013/5/16/4337430/a-free-agent-possibility-for-the-falcons-kyle-loveSugar611
Mindenképpen olcsóbb lenne mint Seymour.És szerintem a mi helyzetünkben ez fontos.Seymour tavaly majd 14 millióért írt alá 1 évre,mi ezt tuti nem tudjuk neki kifizetni.

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Kyle Love??
 www.thefalcoholic.com/2013/5/16/4337430/a-free-agent-possibility-for-the-falcons-kyle-love
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Ok! Sorry!!!

Én részemről befejeztem.Egyébként szerintem egy csapatnak szurkolunk itt a legtöbben, meg amúgy is az NFL-re nem jellemző ez a stílus, ezért rágtam be én is kicsit a nekem szánt "hozzászólásoktól"
Maradjunk a csapat körüli híreknél és várjuk az előszezont, EGYÜTT!!!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Kezd ebből elegem lenni, hadd ne kelljen moderálnom uraim!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
még csak annyi peach, hogy legközelebb te is olvasd el mit írtam, kérdeztem és akkor talán nem fogsz hülyeségeket írni!!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Köszi tomi-tomi, hogy leírtad, most már teljesen értem. De amit én írtam az az én véleményem és kulturált emberek tiszteletben szokták tartani a másik véleményét. Semmi szükség a kioktató, nagyképű, fellengzős dumádra amit írtál, hogy én mit "faszozok" le!

Elhiheted, hogy ha pontosan tudtam volna milyen szabály vonatkozik erre, akkor nem írom ezt.
Sőt, kifejezetten okos szabálynak tartom így, mert a játékosokat és azok érdekeit helyezi előtérbe.

DE azért még egyszer kösz!!!!zsozso79
nem akarok vitát szítani, de lehetőleg legközelebb ha nem tudsz valamit, akkor nézz utána mielőtt hülyeséget írsz, vagy kérdezz itt a fórumon mert aki vágja az válaszolni fog. aztán ha ezek után meg kioktatnak (megj. sztem egyáltalán nem volt olyan a válasz ) nem kell csodálkozni és felháborodni.... 😉peach
én kérdeztem és nem hülyeséget írtam.
A gyengébb felfogásúak kedvéért még egyszer leírom, hogy azt amit írtam(faszságnak tartom ezt a szabályt) az én véleményem. Ugyan úgy, ahogy neked is van véleményed. Tehát nem ilyen hozzászólásokat kellene írni "egyeseknek", hanem segíteni a másikat és pont!

Ezek alapján te sem csodálkozz, ha egy öntelt bunkónak tartanak!!!! Okostolyászsozso79
"okostolyás"

touche

több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Köszi tomi-tomi, hogy leírtad, most már teljesen értem. De amit én írtam az az én véleményem és kulturált emberek tiszteletben szokták tartani a másik véleményét. Semmi szükség a kioktató, nagyképű, fellengzős dumádra amit írtál, hogy én mit "faszozok" le!

Elhiheted, hogy ha pontosan tudtam volna milyen szabály vonatkozik erre, akkor nem írom ezt.
Sőt, kifejezetten okos szabálynak tartom így, mert a játékosokat és azok érdekeit helyezi előtérbe.

DE azért még egyszer kösz!!!!zsozso79
nem akarok vitát szítani, de lehetőleg legközelebb ha nem tudsz valamit, akkor nézz utána mielőtt hülyeséget írsz, vagy kérdezz itt a fórumon mert aki vágja az válaszolni fog. aztán ha ezek után meg kioktatnak (megj. sztem egyáltalán nem volt olyan a válasz ) nem kell csodálkozni és felháborodni.... 😉peach
én kérdeztem és nem hülyeséget írtam.
A gyengébb felfogásúak kedvéért még egyszer leírom, hogy azt amit írtam(faszságnak tartom ezt a szabályt) az én véleményem. Ugyan úgy, ahogy neked is van véleményed. Tehát nem ilyen hozzászólásokat kellene írni "egyeseknek", hanem segíteni a másikat és pont!

Ezek alapján te sem csodálkozz, ha egy öntelt bunkónak tartanak!!!! Okostolyás
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Köszi tomi-tomi, hogy leírtad, most már teljesen értem. De amit én írtam az az én véleményem és kulturált emberek tiszteletben szokták tartani a másik véleményét. Semmi szükség a kioktató, nagyképű, fellengzős dumádra amit írtál, hogy én mit "faszozok" le!

Elhiheted, hogy ha pontosan tudtam volna milyen szabály vonatkozik erre, akkor nem írom ezt.
Sőt, kifejezetten okos szabálynak tartom így, mert a játékosokat és azok érdekeit helyezi előtérbe.

DE azért még egyszer kösz!!!!zsozso79
nem akarok vitát szítani, de lehetőleg legközelebb ha nem tudsz valamit, akkor nézz utána mielőtt hülyeséget írsz, vagy kérdezz itt a fórumon mert aki vágja az válaszolni fog. aztán ha ezek után meg kioktatnak (megj. sztem egyáltalán nem volt olyan a válasz ) nem kell csodálkozni és felháborodni.... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Köszi tomi-tomi, hogy leírtad, most már teljesen értem. De amit én írtam az az én véleményem és kulturált emberek tiszteletben szokták tartani a másik véleményét. Semmi szükség a kioktató, nagyképű, fellengzős dumádra amit írtál, hogy én mit "faszozok" le!

Elhiheted, hogy ha pontosan tudtam volna milyen szabály vonatkozik erre, akkor nem írom ezt.
Sőt, kifejezetten okos szabálynak tartom így, mert a játékosokat és azok érdekeit helyezi előtérbe.

DE azért még egyszer kösz!!!!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Köszi, így már értem! Viszont így hülyeségnek tartom, hogy szét szedik június előtti meg utáni időpontokra a cap elosztását.
Akit kivágnak a keretből miért nem vonják le rögtön a fizuját a capből? Nekem ez így fa..ság, mert úgy is beszorítják az újak fizuját valahogy, akkor meg minek szopatják őket azzal, hogy most egy hülye szabály miatt 1 hónapig nincs szerződése?
Tudom az okosok ezt kidolgozták, de ezt akkor is faszságnak tartom. Meg értelmetlen is! /gondolom itt az FA a fő lényeg ebben/ zsozso79
(Az okosok évente több száz millió dollár profitot termelnek, Te pedig faszságnak gondolod a (gazdasági) szabályaikat, mert nem érted azokat.)

Mindennek az alapja, hogy az NFL-ben szigorú fizetési sapka (hard cap) van. Egy adott csapatnak akkor ér véget az idény, ha már nem lép többet pályára (a Falcons-nak a PO vereség másnapján), ekkortól elkezdődik számára egy átmeneti időszak. Bizonyos szabályok már az új idényre érvényesek (feltöltheti a keretét 90 főre), de például cap-et még nem számolnak. Amikor mindenki befejezi a játékot és az utolsók is kaptak átmeneti időszakot, akkor kezdődik hivatalosan az új idény. Erre az időpontra és innentől végig az egész idény minden percében viszont minden csapat köteles az új idény szerződés számai alapján a meghirdetett fizetési sapka alá beférni. Ekkor vannak az első nagy kivágási hullámok.
Ha egy csapat kivág valakit, akkor alapszabályként a hátralévő fizetésének összes garantált tartalmát köteles arra az évre egyben elkönyvelni. Ezt hívják dead money-nak. A dead money menedzselésének egyik eszköze, hogy adott dátum utáni (ez az a bizonyos június 1.) cut-nál két részben lehet elkönyvelni. Adott évben csak az adott évi halott pénzt könyvelik el és a maradék egészét egyben a következő évre terhelik.
Annak érdekében, hogy csak ezért ne várjon egy csapat egy játékos kivágásával, s ezzel megfossza a FA piac legélénkebb szakaszának árfelhajtó hatásaitól, tehát jó szerződési lehetőségektől, lehetőség van dátum előtti kivágásnál jelezni, hogy a dead money számolásnál tekintsék dátum utáni kivágásnak. Tehát kifejezetten a játékos érdekét támogató szabályt faszoztál le.
Viszont egy ilyen kivágás helyet teremtene a sapka alatt, a csapat rögtön szerződtethetne valakit ennek segítségével. A kivágás önmagában azt jelzi, hogy a FO benézett valamit, hibázott; viselje ennek következményeit, egy ilyen manőverrel ne teremtsen magának kedvező lehetőséget. Ezért nem vezetheti ki a könyveiből a kivágott játékos fizetését, ki kell várnia a dátumot, már csak az erősen lerabolt FA piacon használhatja a felszabaduló helyet. Ez pedig az egész NFL alap filozófiáját tükrözi vissza: a paritásra való törekvést.


Az UDFA játékosok szerződése az esetek döntő részében nem érinti a cap-et. Csak a legjobban fizetett 51 játékos fizetését kell figyelembe venni, ebbe a körbe nem szokott UDFA bekerülni. Btw azért a Falcons UDFA játékosai, mert már leszerződtette őket a csapat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Bocs, hogy ilyet hozok fel, de korábban valaki érdeklődött, hogy mit is csinálnak a játékosok egy-egy csapatvizit alkalmával. Érdemes elolvasni a Saints topikban, ata nagyon szépen összeszedte, hogy Vaccaro kiválasztása miként zajlott, érdekes lehet mindenkinek.

több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Két udfa igazolást jelentettek be: Saeed Lee (CB) és Jeremy Shelley 💋‍. Előbbi az újoncok táborában bizonyított annyira, hogy kapott egy szerződést, utóbbi meg valószínűleg a kisebbik Barth 💋‍ elküldése után jött, hogy legyen némi motiváció Bryantnek.
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
olvastam jó véleményeket Clancy -ről is, igaz ő valószínűleg a gyakorló csapatba kerül és esetleg jövőre kerülhet fel ha úgy taljesít. Ezzel kapcsolatban tudtok már valamit Banksről és Schillerről, ők bekerülnek vajon a roosterbe? Dícsérték mind a kettőt!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
roto szerint aláirt Clancy(LB) és Wingo(RB)
Utóbbinak nagyon örülök,mert nem csak szerintem de a kintiek szerint is simán átveheti Snelling helyét a keretben.

több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Ezek alapján juni 1-ig ne is várjunk rá hogy kit szerződtetünk? Itt első sorban az UDFA játékosokra gondolok, mivel ő rájuk ugye viszont vonatkozik, hogy mehet akár hová ha hívják. Jól tudom?
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Végül is ez olyan mint az európai fociban, ha közlik valakivel már áprilisban, hogy szezon végén mehetsz.Csak itt megadják a lehetőséget, hogy közben le is szerződj máshová./jó persze itt holtidény van, de valami hasonló a dolog/.