Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Pontosan én sem ismerem a rendszert, de a szerződésbontásnak a liga adja meg a szabályait. Van pre-June 1st és post-June 1st kijelölésű szerződésbontás. Előbbit értelemszerűen az idő dönti el. Utóbbinál viszont van egy mozgástér. Az új CBA biztosít minden csapatnak talán 3 (?) post-June 1 kijelölésű cutot még június 1 előtt. Így lehet gondolom a bónuszokkal meg ilyesmikkel trükközni. A lényeg, hogy ha Clabot szimplán kivágják, akkor összességében kevesebb cap space-t nyerünk, mint ha virtuálisan júni 1 után bontjuk fel a szerződését. Mivel júni 1-vel kezdődik az új szezon hivatalosan, gondolom a pénzek előző vagy aktuális évre történő elszámolhatóságában van a trükk.deadmike
Aha. Értem, akkor itt a szezonok miatt lehet ez így. Nagy okosság!
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Pontosan én sem ismerem a rendszert, de a szerződésbontásnak a liga adja meg a szabályait. Van pre-June 1st és post-June 1st kijelölésű szerződésbontás. Előbbit értelemszerűen az idő dönti el. Utóbbinál viszont van egy mozgástér. Az új CBA biztosít minden csapatnak talán 3 (?) post-June 1 kijelölésű cutot még június 1 előtt. Így lehet gondolom a bónuszokkal meg ilyesmikkel trükközni. A lényeg, hogy ha Clabot szimplán kivágják, akkor összességében kevesebb cap space-t nyerünk, mint ha virtuálisan júni 1 után bontjuk fel a szerződését. Mivel júni 1-vel kezdődik az új szezon hivatalosan, gondolom a pénzek előző vagy aktuális évre történő elszámolhatóságában van a trükk.
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Világos, hogy játszanak a számokkal meg az időpontokkal, csak, ha már elküldték Clabot áprilisban, akkor miért csak juni1. után lesz kevesebb a fizujával /annak egy részével/ a cap? Ezt nem értem, hogy mi a jó ebben?
Ezt ha van időd elmagyarázni, azt megköszönöm!zsozso79
Minden bizonnyal így kötötték meg a szerződést vele, tehát május 31-ig tart. Ebben az esetben pedig odáig beleszámít a capbe. Hogy ennek konkrétan mi oka volt, azt nem tudom megmondani.Gyurma Pappa
Ok! Köszönöm!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Világos, hogy játszanak a számokkal meg az időpontokkal, csak, ha már elküldték Clabot áprilisban, akkor miért csak juni1. után lesz kevesebb a fizujával /annak egy részével/ a cap? Ezt nem értem, hogy mi a jó ebben?
Ezt ha van időd elmagyarázni, azt megköszönöm!zsozso79
Minden bizonnyal így kötötték meg a szerződést vele, tehát május 31-ig tart. Ebben az esetben pedig odáig beleszámít a capbe. Hogy ennek konkrétan mi oka volt, azt nem tudom megmondani.

több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Világos, hogy játszanak a számokkal meg az időpontokkal, csak, ha már elküldték Clabot áprilisban, akkor miért csak juni1. után lesz kevesebb a fizujával /annak egy részével/ a cap? Ezt nem értem, hogy mi a jó ebben?
Ezt ha van időd elmagyarázni, azt megköszönöm!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Elvileg augusztus elejéig, ha nincs szerződése az újoncnak, akkor el lehet cserélni. Szóval automatikusan nem válik szabadon igazolhatóvá.deadmike
Köszi, így már értem! Viszont így hülyeségnek tartom, hogy szét szedik június előtti meg utáni időpontokra a cap elosztását.
Akit kivágnak a keretből miért nem vonják le rögtön a fizuját a capből? Nekem ez így fa..ság, mert úgy is beszorítják az újak fizuját valahogy, akkor meg minek szopatják őket azzal, hogy most egy hülye szabály miatt 1 hónapig nincs szerződése?
Tudom az okosok ezt kidolgozták, de ezt akkor is faszságnak tartom. Meg értelmetlen is! /gondolom itt az FA a fő lényeg ebben/ zsozso79
Ha nem lenne egy "faszság" benne, akkor nem lehet játszani cap számokkal, és az lenne, mint az NBA-ban: vagy van pénzed, vagy nincs egy játékosra. Akkor nem lett volna pénz Baker igazolására és Tony visszaigazolására se, hogy csak titeket nézzünk.

több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Elvileg augusztus elejéig, ha nincs szerződése az újoncnak, akkor el lehet cserélni. Szóval automatikusan nem válik szabadon igazolhatóvá.deadmike
Köszi, így már értem! Viszont így hülyeségnek tartom, hogy szét szedik június előtti meg utáni időpontokra a cap elosztását.
Akit kivágnak a keretből miért nem vonják le rögtön a fizuját a capből? Nekem ez így fa..ság, mert úgy is beszorítják az újak fizuját valahogy, akkor meg minek szopatják őket azzal, hogy most egy hülye szabály miatt 1 hónapig nincs szerződése?
Tudom az okosok ezt kidolgozták, de ezt akkor is faszságnak tartom. Meg értelmetlen is! /gondolom itt az FA a fő lényeg ebben/
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Elvileg augusztus elejéig, ha nincs szerződése az újoncnak, akkor el lehet cserélni. Szóval automatikusan nem válik szabadon igazolhatóvá.
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Nincs valami szabály, amely alapján egy bizonyos határidőig meg kell állapodni a draftolt játékosokkal, mert utána szabadon szerződtethetővé válik? Nekem rémlik valami, hogy régebben volt valami szabály erre.
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
 dirtybirds.blog.hu/2013/05/13/salary_cap_helyzetjelentes

Egy kis írás a jelenlegi cap helyzetről. Aki lusta kattintani, annak itt a lényeg:
Az újoncok várhatóan 3,5 millát esznek meg a sapkából, ami jelenleg 2,18 milliós. De Clabo kivágása miatt jún 1-től ez a korlát megoldódik.
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Dansby aláírt a Cardinalshoz, szóval ennyit erről.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Nem gondoltam volna, hogy bármelyik NFL-csapattól esélyt kap, még undraftedként sem, de hajrá.
 www.al.com/sports/index.ssf/2013/05/former_alabama_kicker_jeremy_s.html
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Dansby nagy beast.én örülnék neki.Spoon-Nicholas-Dansby hármas nem lenne rossz.persze ha nem állunk át.

több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Richard Seymourt (DT) is szóba hozták velünk újra, még az FA periódus elején is érdeklődtünk utána. Viszont valószínűleg túl magas az ára a jelenlegi cap-szitunkhoz képest.
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Casey Barth 💋‍ és Momo Thomas (CB) atlantai karrierje gyorsan véget is ért.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
én ezt olvastam:

"Where the best remaining free agents fit after the draft:

Sione Pouha, DT

The second straight member of the 2012 Jets on our list, Pouha was cut in a March salary dump. New York simply could not justify a nearly $5 million contract here after Pouha struggled through a difficult season, but the 325-pound lineman may have enough left in the tank to plug gaps for a team shy on bodies up front. He had 57 tackles just two years ago. A nice depth piece, provided Pouha is not asked to do too much.

Possible landing spots: Atlanta, Denver, Kansas City"
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Állítólag érdeklődünk Karlos Dansby után, nem is olyan rossz ötlet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
szegény 55-ös mez 😕Buga
 www.youtube.com/watch?v=kbjnDzgXQMMBuga
ááááááá imádom ezt az embert! nagyon fog hiányozni!!
több mint 10 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
szegény 55-ös mez 😕Buga

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/columnist/bell/2013/05/08/keith-armstrong-coaching-candidates/2145467/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Egy hosszabb cikk a ST edzőnkről Keith Armstrongról, akinek ugye volt már 3 HC interjúra idén és mivelhogy néger így a Rooney rule miatt valszeg még lesz is neki.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
szegény 55-ös mez 😕

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!

Goodman a yeti!

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Sugar611
Azért elég szembetűnő hogy pl Trufant hogy csinálja az irányváltásokat és a többiek.(jó tudom nem azok a posztok nem azonos követelmények,de akkor is.)

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
 www.ajc.com/weblogs/atlanta-falcons/2013/may/02/video-desmond-trufants-path-atlanta/

Ajánlom a két videót a cikk alján. Főleg a 2. rész a jó, azon belül is a draft napja. 😊deadmike
kva jó videó. végig azon gondolkoztam, h trufanték sem a csóró feka fajtából valók, aztán persze a végén leesett, hogy van már pár playa a családból a ligában 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...