Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
hülyeség volna.. grimes pb szezont futott, duntának meg már odaadtuk a nagy lóvét, szal sztem se így se úgy nem érné meg jelenleg..



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.thefalcoholic.com/2011/5/15/2172399/hypothetical-free-agency-heats-up-nnamdi-asomugha-to-falcons
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Figyeljétek meg Herzlich gyorsulni fog 😉 , a világ legnagyobb baromsága lenne nem adni neki egy lehetőséget. 😛

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
Amint lesz rá lehetőség idén rendesen be kell vásárolni, és lehetőleg minőségi játékosokat találni, az UDFA piacon, mert jövőre vékonyka draft lesz...aztec
DE meg OL re fogunk menni szvsz.peach
DE szvsz nem lesz normális UFA, leszámítva Charles Johnsont, OL-be meg visszaigazolásokra fogunk gyanítom rámenni ha az nem jön össze akk keresünk vmi másik veteránt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
Amint lesz rá lehetőség idén rendesen be kell vásárolni, és lehetőleg minőségi játékosokat találni, az UDFA piacon, mert jövőre vékonyka draft lesz...aztec
DE meg OL re fogunk menni szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Amint lesz rá lehetőség idén rendesen be kell vásárolni, és lehetőleg minőségi játékosokat találni, az UDFA piacon, mert jövőre vékonyka draft lesz...

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Although he's present for informal workouts with Falcons teammates this week, rookie Julio Jones (foot surgery) has not yet been able to run.
"He's been here," said Matt Ryan, "but I don't want to get into the (injury)." While it's encouraging to see Jones' commitment level, the news isn't quite as impressive as it first seemed. He's still expected to be fully healthy by training camp.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
plusz azt ne felejtsük el, hogy douglas is tud úgy játszani mint újonc szezonjában... valahol olvastam tavaly, hogy az olyan sérülés után min. 1 szezon míg az ember újra formába lendülhet...ha hozná azt a szintet mint rookieként még brutlabb volna,,,peach
Nekem Döglégy hozzáállása nem tetszett és a hülyeségei, ezt tetézte a szar játéka ami valószínű a sérülés miatt volt.
Én már kukába dobtam az idény végével.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
plusz azt ne felejtsük el, hogy douglas is tud úgy játszani mint újonc szezonjában... valahol olvastam tavaly, hogy az olyan sérülés után min. 1 szezon míg az ember újra formába lendülhet...ha hozná azt a szintet mint rookieként még brutlabb volna,,,



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
sztem a cinci egy segg volt h nem fogadta el a trade ajánlatunkat...
de mondjuk ezt még nem lehet előre megmondani, lehet később kiderül h jones sokkal inkább megérte...

koenen-t én bírom, igaz h tavaly gyengébb éve volt de összességében az egyik legjobb punter a ligában...

quizz-t sem ismerem, de az RB-k is sötét lovak sztem, simán benne van, hogy egy az egyetemen nem kiemelkedő RB az NFL-ben sztár lesz...peach
Quizz nagyon jó játékos volt collegeban csak egy 5-6 magas 196 fontos játékos nem éppen NFL-kompatibilis...empty taxi
MoJo tudom más tészta, de az ő magassága sem mondható igazán NFL kompatibilisnek.

Koenen nekem is szimpatikus.

Az Offense-ben pedig nagyon bízom, hogy hatalmasat homorítanak majd.

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
sztem a cinci egy segg volt h nem fogadta el a trade ajánlatunkat...
de mondjuk ezt még nem lehet előre megmondani, lehet később kiderül h jones sokkal inkább megérte...

koenen-t én bírom, igaz h tavaly gyengébb éve volt de összességében az egyik legjobb punter a ligában...

quizz-t sem ismerem, de az RB-k is sötét lovak sztem, simán benne van, hogy egy az egyetemen nem kiemelkedő RB az NFL-ben sztár lesz...peach
Quizz nagyon jó játékos volt collegeban csak egy 5-6 magas 196 fontos játékos nem éppen NFL-kompatibilis...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
sztem a cinci egy segg volt h nem fogadta el a trade ajánlatunkat...
de mondjuk ezt még nem lehet előre megmondani, lehet később kiderül h jones sokkal inkább megérte...

koenen-t én bírom, igaz h tavaly gyengébb éve volt de összességében az egyik legjobb punter a ligában...

quizz-t sem ismerem, de az RB-k is sötét lovak sztem, simán benne van, hogy egy az egyetemen nem kiemelkedő RB az NFL-ben sztár lesz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
Filóztam rajt hogy miért kellett ekkora áldozatot hoznunk az 1. körben.
A PB lárszott hogy nagyon tetszett MS és MR-nek is Calvin Johnson játéka, szerintem kellett egy ilyen célpont nekik is erre ugrottak rá Julio Jones személyére. 😀
K, RB ???errorlacy6
Szvsz próbáljuk másolni a SB-győztes Coltsot. Adott egy franchise QB, akkoriban működött még a futójáték is Indianapolisban, csakúgy mint nálunk, van egy jó TE, egy nem rossz fal, undersized DLine, annyi h a mi LB-sorunk erősebb, cserébe viszont nincs Bobzilla szintű safetynk. Ugye WR-corpban ott akk 2 extraklasszis volt Jelenleg nálunk 1 van White ehhez akartánk Greent csak ugye őt kivitte a Bengals, így maradt Julio. Green-pick után mondjuk elkezdték volna építeni Dimitroff szobrát gyanítom: helyi srác, a legnagyobb needre, aki a legtöbb szaki szerint korszakos zseni lesz, óriási marketingértéke lett volna, kutyát nem érdekelte volna a feltrade ára, amin most sokan polemizálnak h megérte-e (köztük én is). A Quizz-pick annyit jelent h nem hozzuk vissza Norwoodot, viszont a feltrade ott biztos h hülyeség volt, Boshert pedig állítólag punternek akarjuk és búcsút mondunk Koenennek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Filóztam rajt hogy miért kellett ekkora áldozatot hoznunk az 1. körben.
A PB lárszott hogy nagyon tetszett MS és MR-nek is Calvin Johnson játéka, szerintem kellett egy ilyen célpont nekik is erre ugrottak rá Julio Jones személyére. 😀
K, RB ???
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 163 — Falcons fan
Ugye az lehetséges, hogy Ryan felhívja Roddy-t és Julio-t, hogy nincs-e kedvük kicsit focizni, mert kibérelt egy pályát vhol Atlanta közelében? 😀 Csak hárman mennének, edzők nélkül stb. :cool:aztec
miért ne, gondolom szabadidejükben azt csinálnak amit akarnak 😊
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ugye az lehetséges, hogy Ryan felhívja Roddy-t és Julio-t, hogy nincs-e kedvük kicsit focizni, mert kibérelt egy pályát vhol Atlanta közelében? 😀 Csak hárman mennének, edzők nélkül stb. :cool:

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
igazából ennyi pick-ből egy Fitz-et, CJ-t vagy bárkit elhozhattunk volna. reméljük Julio lesz akkora kaliberű játékos. de mindenképpen bevállalós húzás volt. sokat fognak még erről beszélni.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
Ez a draft összességében nálam egy C+
Julio rohadt sokba került de a legnagyobb needre jött
Quizz feltrade-nél legszivesebben megfojtottam volna Dimitroffot
Dentet én bírom, de voltak bent nála jobb LB-k
Kellett DE, amikor húztuk Matthews volt a legjobb bent lévő
Andrew Jackson nagyon király pick
Ellenben Bosher rettenetes


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
összességében megvagyok elégedve, a 7. körös húzások speciel kurvajók. FA piacról kell majd CB és S, aztán winning.

Cliff Matthews: http://www.youtube.com/watch?v=ajnVMrltDc4&
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Jó lenne azért még needre húzni

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nagyon kellene még valaki a védelembe, ráadásul iszonyat jól draftolt a Tampa, a Saints is összességben legalább pariban van velünk, de inkább jobban húztak, egyedül a csoport utolsó Carolina lóg ki lefelé...hiába jött Julio, ha olyan brutál védelme lesz a Tampának, mint amire a tavalyi év javuló teljesítménye és az idei draft húzásai predesztinálják.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
ergó sztem logikus, h az amúgy is brutkó O-t erősítettük meg még jobban, pláne mert sztem ezzel a húzással gyak csapaton belül SB az elvárás...

mondjuk az OL-el nemtom mi lesz... :/
peach
a tavalyi után alap, hogy idén is valami nagy dolog a mérce, de szerintem JJ nem "akkora" erősítés ahhoz képest, hogy Jenkins 5 meccs kihagyással is 500 yardot fogott. A legtöbb csapatnál a 2. számú WR-nél is ilyesmi számok állnak.
Kicsit olyan érzésem van, mint amikor ifjonti hevében Payton 4 éve behúzta Meachemet, miközben 1. és 2. számú WR is rendelkezésre állt és legalább 3 nagyobb need volt az elkapónál a csapatban.

Nem akarok ünneprontó lenni, de avval, hogy jött Julio, a defense még nem lett jobb...szaba
így van. Nagyon optimistán kell az FA-piachoz hozzáállni, ha a 2. számú WR-posztot tekintitek a drafttal betöltendő legnagyobb lyuknak a rosteretekenatapapa
Nyilván Julioval, mint future no1 WR-el számol a Falcons. Roddy 30 éves, persze van még benne sok, de Jones olyan tehetség, akit nem lehetett otthagyni. No2 WR-nek luxus lenne sokáig.szaba
nem otthagyták hanem két év draftját rááldozták.
Persze, egyszer biztos 1. számú lesz, de addigra ki tudja mi lesz Turnerrel, Abrahammel, Gonzalezzel

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Nem akarok ünneprontó lenni, de avval, hogy jött Julio, a defense még nem lett jobb...szaba
így van. Nagyon optimistán kell az FA-piachoz hozzáállni, ha a 2. számú WR-posztot tekintitek a drafttal betöltendő legnagyobb lyuknak a rosteretekenatapapa
Nyilván Julioval, mint future no1 WR-el számol a Falcons. Roddy 30 éves, persze van még benne sok, de Jones olyan tehetség, akit nem lehetett otthagyni. No2 WR-nek luxus lenne sokáig.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
akeem dentről vkinek hasznos infója? nem mondom kellett az LB is, bár én meg voltam győződve O falember fog jönni...peach
Nicholas kijelentette h távozni fog, Peterson öreg és üveg, kellett a depth.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
a védelemmel sztem nem lesz gáz... grimes tavaly PB szezont futott és szezon végén már dunta sem volt annyira fos... decoud-ot nagyon bírom, moore meg tavaly volt először kezdő benne van potenciál bőven, idén hátha nem szopja annyira majd a passzokat... babineux kb. a leg alulértékeltebb DT a ligában, a mostani szezonban petersnek v jerrynek fel kell nőnie mellé mind futás ellen, mind pass siettetésben. a kezdő LB sorunk sztem rendben van, nicholas bárki helyett be tud ugrani, ott nincs gáz. a védelmünk legnagyobb gyenge pontja a DE. mivel az elmúlt időben ide draftoltak nem váltak be én FA-ról várok valakit aki azonnali segítséget nyújt ebben... ha nagyobb lesz a nyomás, hatékonyabb lesz a passz elleni védekezésünk is ami már elég lehet SB-re, persze ha a D tartja a turnover gyár formáját...

ergó sztem logikus, h az amúgy is brutkó O-t erősítettük meg még jobban, pláne mert sztem ezzel a húzással gyak csapaton belül SB az elvárás...

mondjuk az OL-el nemtom mi lesz... :/

akeem dentről vkinek hasznos infója? nem mondom kellett az LB is, bár én meg voltam győződve O falember fog jönni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...