Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
alapvetően jó és fiatal csapatunk van amiben rengeteg a potenciál... sztem a legfontosabb h roddy mellé szerezni kell még egy hasonló kaliberű célpontot , ill. valamit kezdeni kell a passrussal...peach
Hát ezt mondom én is
kell WR, Ravens jól behúzta Boldint és nem mi
Gonzó helyére TE
Abraham helyére DE
Nick helyére LB
és kb. 10db CB abból csak 2 jó lesz ami van az meg cut!!!!!!!!
:cool:errorlacy6
?Buga
Bakker Petersont jól odaírtam... 😀
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
alapvetően jó és fiatal csapatunk van amiben rengeteg a potenciál... sztem a legfontosabb h roddy mellé szerezni kell még egy hasonló kaliberű célpontot , ill. valamit kezdeni kell a passrussal...peach
Hát ezt mondom én is
kell WR, Ravens jól behúzta Boldint és nem mi
Gonzó helyére TE
Abraham helyére DE
Nick helyére LB
és kb. 10db CB abból csak 2 jó lesz ami van az meg cut!!!!!!!!
:cool:errorlacy6
?

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Hát ezt mondom én is
kell WR, Ravens jól behúzta Boldint és nem mi
Gonzó helyére TE
Abraham helyére DE
Nick helyére LB
és kb. 10db CB abból csak 2 jó lesz ami van az meg cut!!!!!!!!
:cool:errorlacy6
Esetleg Fitzgerald-ot nem lehetne elcsábitani Arizonaból?Vagy ő nagyon be van betonozva?Kenny
Iszonyat pénzt kellene fizetnünk neki és több, mint egy tucatnyi játékosunk vár szerződéshosszabbításraaztec
Emlegették Őt már afelől hogy marad-e Arizonában akkor nekem is átfutott hogy jöhetne hozzánk de állítólag akkor kijelentette kitart mellettük szerintem neki a 7 jobban kijárna mint egyes balfékeknek az 5.
Igazán nálunk is összekapkodhatná azt az 1200-1300yrd-ot 12,6 átlaggal Ryan csak dobna felé egy idényben 90-et. 😀 😀 😀
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
alapvetően jó és fiatal csapatunk van amiben rengeteg a potenciál... sztem a legfontosabb h roddy mellé szerezni kell még egy hasonló kaliberű célpontot , ill. valamit kezdeni kell a passrussal...peach
Hát ezt mondom én is
kell WR, Ravens jól behúzta Boldint és nem mi
Gonzó helyére TE
Abraham helyére DE
Nick helyére LB
és kb. 10db CB abból csak 2 jó lesz ami van az meg cut!!!!!!!!
:cool:errorlacy6
Esetleg Fitzgerald-ot nem lehetne elcsábitani Arizonaból?Vagy ő nagyon be van betonozva?Kenny
Iszonyat pénzt kellene fizetnünk neki és több, mint egy tucatnyi játékosunk vár szerződéshosszabbításra

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
alapvetően jó és fiatal csapatunk van amiben rengeteg a potenciál... sztem a legfontosabb h roddy mellé szerezni kell még egy hasonló kaliberű célpontot , ill. valamit kezdeni kell a passrussal...peach
Hát ezt mondom én is
kell WR, Ravens jól behúzta Boldint és nem mi
Gonzó helyére TE
Abraham helyére DE
Nick helyére LB
és kb. 10db CB abból csak 2 jó lesz ami van az meg cut!!!!!!!!
:cool:errorlacy6
Esetleg Fitzgerald-ot nem lehetne elcsábitani Arizonaból?Vagy ő nagyon be van betonozva?

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
alapvetően jó és fiatal csapatunk van amiben rengeteg a potenciál... sztem a legfontosabb h roddy mellé szerezni kell még egy hasonló kaliberű célpontot , ill. valamit kezdeni kell a passrussal...peach
Hát ezt mondom én is
kell WR, Ravens jól behúzta Boldint és nem mi
Gonzó helyére TE
Abraham helyére DE
Nick helyére LB
és kb. 10db CB abból csak 2 jó lesz ami van az meg cut!!!!!!!!
:cool:
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
olyan érzésem van , hogy annak a sok szerencsének és döntő momentumoknak amik a mi javunkra fordítottak meccseket az alapszakaszban annak az ellentetjét most egy dózisba megkaptuk a pofánkba... érdekes egy valami fortuna istenasszonya 😀

szar védelem ide vagy oda , egy irányítónak nemsok ilyen meccse van a pályafutása során mint most rodgersnek....

az is beigazolódott amitől féltem , hogy nekünk az uccsó 3 meccsünk már nagyon langyos volt + szabadnap , míg a packers folyamatos pörgésben volt... ez nagyon döntő volt.

az sem segített h ilyen szarul nem sokszor játszottunk a szezonban , ill. sztem az oldlvonal mellett is csúnyán el lettünk picsázva...

összességében szép szezon volt , de a vége sajna óriási blama...

alapvetően jó és fiatal csapatunk van amiben rengeteg a potenciál... sztem a legfontosabb h roddy mellé szerezni kell még egy hasonló kaliberű célpontot , ill. valamit kezdeni kell a passrussal...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Hát ez így sikerül. :mad:
Mondjuk ezzel az agyonfizetett, töketlen, mérgezett egér módjára szaladgáló SEC alakulattal nem is lehet nagyon messzire menni.
Ryanen látszott az akarás igaz sz@rul sült el a dolog. Gonzó 1/7 az egész meccsen az nagyon kevés egyetlen egyszer dobni felé. Olvadható volt hogy csak White a célpont mondjuk Jenkins is mozgott. Douglas egy kalap sz@r.
A D-ből Lofton, Spoon, Moore a jövő a többin szerintem el kell gondolkozni.

Jövőre elég lesz a 11-5 is vagy a 13-5!? 😀 😀 😀
Go Falcons!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Végtelenül csalodott vagyok.....Hihetelen, hogy mennyire nem sikerült semmi ezen a meccsen...mondjuk az ellenfél egy nagyon jó GB volt...
Hiába indult jól a meccs és vezettünk is...a GB Rodgers vezetésével simán átgyalogolt rajtunk.... 😕
A csapatnak is és Ryan-nek is a félidő előtti picksix betette a kaput....sajnálom nagyon...ha jobban belegondolunk egy ilyen idény után 2 meccsre voltunk / a hazai pálya előnye mellett / a SB-tól... :/
/ huuu mi lett volna ha Akers beveri azt a két FG-t a múlt héten.... :rolleyes: /

Ki tudja jövőre mi lesz...mennyire kerülnek el a sérülések..stb.
Persze továbbra is GO FALCONS !!!

Ja és remélem a GB ezek után a SB-on is diadalmaskodik....Keano
Adom...hatalmas blamaként éltem meg ezt a tegnap esti meccset...a védelem meg amit nyújtott az kb kritikán aluli igazából Rodgers jól tudott játszani mert engedtük,h jól játszon...semmi nyomás....a secondary-nek nevezhető valamink ott hátul( eltekintve attól,h a season-ban k*rva sokat köszönhettünk nekik mert megcsinálták a nagy playt) egy játékon kívül - amihez végülis aszisztáltak mikor összeszedték Nicholas(asszem ő volt) emberfeletti fumble-jét - az ég világon semmit nem csináltak!!Én Sb-be vártam ezt a csapatot, és simán bíztam benne hogyha kiesik a NO az NFC-ben simán mi lehetünk a befutók mert több csííít éreztem mint a GB-ben!!!
na de mind1 ez van meg bableves... :S
Nem írom h majd jövőre mert sehol még a megállapodás...
mindennek ellenére....le a kalappal a GB mert naon odatették magukat.....
GO FALCONS!!!!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azon se csodálkoznék, ha Tony visszavonulna.
Ekkora pofont... egyszerűen nem hiszem el. ebben a csapatban bőven benne volt a SB, jövőre meg ki tudja, mi vár ránk?berger90
Tudomásom szerint már bejelentette a visszavonulását a PO előtt.Delonso_
Azt mondta, 50-50szaba
remélem marad!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azon se csodálkoznék, ha Tony visszavonulna.
Ekkora pofont... egyszerűen nem hiszem el. ebben a csapatban bőven benne volt a SB, jövőre meg ki tudja, mi vár ránk?berger90
Tudomásom szerint már bejelentette a visszavonulását a PO előtt.Delonso_
Azt mondta, 50-50
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Végtelenül csalodott vagyok.....Hihetelen, hogy mennyire nem sikerült semmi ezen a meccsen...mondjuk az ellenfél egy nagyon jó GB volt...
Hiába indult jól a meccs és vezettünk is...a GB Rodgers vezetésével simán átgyalogolt rajtunk.... 😕
A csapatnak is és Ryan-nek is a félidő előtti picksix betette a kaput....sajnálom nagyon...ha jobban belegondolunk egy ilyen idény után 2 meccsre voltunk / a hazai pálya előnye mellett / a SB-tól... :/
/ huuu mi lett volna ha Akers beveri azt a két FG-t a múlt héten.... :rolleyes: /

Ki tudja jövőre mi lesz...mennyire kerülnek el a sérülések..stb.
Persze továbbra is GO FALCONS !!!

Ja és remélem a GB ezek után a SB-on is diadalmaskodik....


több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azon se csodálkoznék, ha Tony visszavonulna.
Ekkora pofont... egyszerűen nem hiszem el. ebben a csapatban bőven benne volt a SB, jövőre meg ki tudja, mi vár ránk?berger90
Tudomásom szerint már bejelentette a visszavonulását a PO előtt.
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Nem hittem el, hogy Rodgers mikből bújik ki, és ahogy írtátok fentebb is, a sok mistackle-ből jöttek a td-k utána...
Na meg ez, hogy egész meccsen nem kellett puntolnia a Packsnak... fájó vereség. Remélem jövőre is sikerül összehozni a PO-t, akkor legalább nem mondhatnák hogy csak az NFC West miatt jutottunk be, hiába vertünk meg nagy csapatokat is alapszakaszban.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Rohadtul nem éltem még át ekkora blamát, és olyan gyermeteg hibákkal játszottunk, hogy ilyet egy csapat sem engedhet meg magának. Amikor a Packers felállt egy játékhoz, 10ből 8szor visított, hogy mit fognak csinálni, és a helyszínen a D mégsem volt képes megállítani őket. Miss tackle-k, rossz playhívások, buta szabálytalanságok...így nem lehet.

Go Falcons!!!!!!!!!
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Hát csalódott vagyok nagyon,azt hittem többre leszünk képesek hazai pályán,de semmi nem jött össze,a másik oldalon meg minden.Kicsit betett a BYE és az utolsó pár "laza" meccs,a GB meg ugye az életéért játszott az utolsó hetekben.Nembaj,majd jövőre.
GO FALCONS!Kenny
ez a beszéd.
+1

GB
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
ez most szomorú, de az alapszakasz azért nagyon szép volt. 14-7 után ezt nem igen gondoltam volna. sokkal jobb volt a Packers, nincs mese.
nem tudom lehet e mást mondani..: majd jövőre! 😊

több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Hát csalódott vagyok nagyon,azt hittem többre leszünk képesek hazai pályán,de semmi nem jött össze,a másik oldalon meg minden.Kicsit betett a BYE és az utolsó pár "laza" meccs,a GB meg ugye az életéért játszott az utolsó hetekben.Nembaj,majd jövőre.
GO FALCONS!

több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Azon se csodálkoznék, ha Tony visszavonulna.
Ekkora pofont... egyszerűen nem hiszem el. ebben a csapatban bőven benne volt a SB, jövőre meg ki tudja, mi vár ránk?

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
áááááááá hogy vártuk ezt a meccset! erre tessék! nem is tudok nagyon mit mondani,basszus iszonyat csalódott vagyok...

magunkat szopattuk az egész meccsen! megnéztem most direkt az összefoglalót, és kiírtam a dolgokat!

- 14:7re vezettünk 3&3 Rodgers sack Babineaux által, erre Owens illegal contact--> 1st down--->TD

- 2. negyed 10mp van hátra Ryan INT (oviba nem dobnak ilyet) --> TD

- 3. negyed 3&13 Nicholas sack és punt helyett Jones elkapás később--> TD

- szintén 3. negyed 3&5 Abraham sack helyett 1st down majd --> TD

most már csak azt szeretném, hogy valamelyik NFC csapat nyerje a SB-t, az AFC rühhelem! mondjuk a Packerst nagyon szeretem, jó lenne ha ők nyernék! 😊

megint várhatunk 1 évet! 😕 😕 Tony se meg Abraham se lesz már fiatalabb...
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
hát... itt nem kell magyarázni semmit, hogy offense így meg defense úgy... pofon!
gondoltuk, hogy kikaphatunk, max. a különbség fáj.
most egy-két hétig halhatjuk a szöveget ők megmondták, de majd elmúlik. azért csak NFC alapszakasz elsők lettünk 😊 már ez öröm volt 😊
aggodalomra nincs ok, fiatal, ütős csapatunk van ami még erősebb lehet. irány a PB mert ugye ott a legtöbb játékost adjuk az összes csapat közül(próbálom magam vidítani 😀 )

több mint 13 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Két nagyon jó csapat találkozott ma este...
Az egyiknek minden összejött...
A másiknak meg semmi...
Azt sajnálom, hogy még mindig a mázil kategóriába leszünk sorolva.
Pedig 13 meccset nyertünk, de ez más senkit nem érdekel...

GO FALCONS!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A Steelers-Ravens meccs azért jó felhozó az esti főműsorra 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Egyre nehezebben birom a várakozást!
GO FALCONS!!!!+++++

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha most elkezdek sörözni tuti lemaradok az egész meccsről 😂 , szóval egyelőre lájtosan nyomulok 😀aztec
én most indulok buliba, de 1:50re itthon vagyok! 😀