Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Svitek alákarcolt 2 évre és jött egy P Kenneth Parrish személyében...

Itt meg úgy látom kihaltak az Atlanta Fan tagok.... 😀
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
The Falcons have reportedly decided not to re-sign free agents WR Brian Finneran and CB Brian Williams.

Finn egyértelmű és várható volt, Williams szintúgy, és bejelentették MOST hogy méznek helyette fiatalabbat... :mad:
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Döglesz. Meierre számítanak maradnak, Norwoodtól meg szabadulnak elég nekik Turner Snelling kettős.
Na Ő is befuthat máshol.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
NFL Competition Committee Rich McKay, Atlanta Falcons Chairman.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
4,2 akar futni az aratásonerrorlacy6
4,43 jött neki össze, viszont vidáma szimpatikusan nyilatkozott. 😀errorlacy6
hivatalosan csak 4,53, nem? a 4,43-as ideje unofficial volt úgy tudomkaszo
Még rosszabb...
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 163 — Falcons fan
egész jól hangzik elsőrekaszo
4,2 akar futni az aratásonerrorlacy6
4,43 jött neki össze, viszont vidáma szimpatikusan nyilatkozott. 😀errorlacy6
hivatalosan csak 4,53, nem? a 4,43-as ideje unofficial volt úgy tudom
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Draft 2011: NFL Mock 1.0:

27. Atlanta Falcons - Boise State WR Titus Young

The receiver run ends with Atlanta, where GM Tom Dimitroff is an admitted "needs" drafter. That isn't to say Young isn't worth a day-one selection. He drew comparisons to DeSean Jackson at the Senior Bowl after averaging 17.11 yards per catch in 2010, 26.87 yards on kick returns with two touchdowns as a junior, and catching 19 TD passes in his final two seasons. With Tony Gonzalez fading, the Falcons are desperate for a vertical weapon to complement Roddy White.errorlacy6
egész jól hangzik elsőrekaszo
4,2 akar futni az aratásonerrorlacy6
4,43 jött neki össze, viszont vidáma szimpatikusan nyilatkozott. 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
Mondjuk állítólag a Pancserz is szeretné Shockeyt azt viszont nem díjaznám 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
2 TE felállás... 😀errorlacy6
Melyikük lesz Hernandez és melyikük Gronkowski? 😀, kicsit "öregecskék" már hozzá 😛

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
2 TE felállás... 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
a Szentek elengedték Jeremy Shockey-t! nem kéne nekünk Tony mellé?? 😊 bár ő se fiatal, de azért mégis...Sugar602
Szted melyik akar backup lenni?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a Szentek elengedték Jeremy Shockey-t! nem kéne nekünk Tony mellé?? 😊 bár ő se fiatal, de azért mégis...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
Ejj Nicholasnak nem kéne elhúzni, Spoon meg Lofton OK, de Petersonnál csoda h volt 2 egészséges szezonja zsinórban... A DE, WR, TE need mellé nem lenne jó ha egy kezdő LB-t is kellene draftolni, nem beszélve arról h OL meg S depth sem ártana


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Én csak azt nem értem hogy mi abban a ráció, hogy a jelenlegi "fiatal" stadionunkat kisebbre cseréljük ami nyitott is... Marha jól jött volna most is a PO-ban, hogy egész szezonban jó idő volt és a meccs előtt leszakadt a hó, még az is a GB-nek lett volna jobb. csak azért csinálják mert ennyire SB-t akarnak rendezni???Buga
Hát utána már nem kell dB rekordokat dönteni. Ha azt mondanák nyitott 100.000 férőhelyes akkor jól van de kisebbet???errorlacy6
Falcons owner Arthur Blank has hinted at his desire for a new stadium at least since 2008. Industry observers said the reason for this includes his desire for a better revenue-sharing agreement with the GWCCA, the ability to offer suites at a higher cost to shield the well-heeled from the elements and to snag a Super Bowl, which the NFL has been granting to new facilities.

It also would allow the Falcons to downsize the stadium, an industry trend. The idea is to offer fewer seats at a higher premium.

emberek ez az nfl (nem az ncaa)... a profiknál az a lényeg, hogy minél magasabb áru jegyekért minél kényelmesebb széken pöffeszkedhessenek a kilátogató "szurkolók"

+

Greg Beadles, chief financial officer for the Falcons, said an open-air stadium could open the door to a much talked about MLS soccer team in Atlanta, one of the city’s missing sports franchises.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Én csak azt nem értem hogy mi abban a ráció, hogy a jelenlegi "fiatal" stadionunkat kisebbre cseréljük ami nyitott is... Marha jól jött volna most is a PO-ban, hogy egész szezonban jó idő volt és a meccs előtt leszakadt a hó, még az is a GB-nek lett volna jobb. csak azért csinálják mert ennyire SB-t akarnak rendezni???Buga
Hát utána már nem kell dB rekordokat dönteni. Ha azt mondanák nyitott 100.000 férőhelyes akkor jól van de kisebbet???
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Én csak azt nem értem hogy mi abban a ráció, hogy a jelenlegi "fiatal" stadionunkat kisebbre cseréljük ami nyitott is... Marha jól jött volna most is a PO-ban, hogy egész szezonban jó idő volt és a meccs előtt leszakadt a hó, még az is a GB-nek lett volna jobb. csak azért csinálják mert ennyire SB-t akarnak rendezni???

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
csodálkozom, hogy nem írt róla még Falcons fan, de egyre nagyobb az esélye az új stadion felépítésének
2017-ben nyílhat meg, nem Dome, hanem nyitott, 65000 férőhellyelJJ
nekem igazából m1, hogy hol játszunk. örülnék az új stadionnak is de a domeot is szeretem...

nicholas szar volna ha elmenne...peach
Valószínű érzi Spoon szemben nem túl erős mondjuk innen Peterson a nyugdíj közeli.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
csodálkozom, hogy nem írt róla még Falcons fan, de egyre nagyobb az esélye az új stadion felépítésének
2017-ben nyílhat meg, nem Dome, hanem nyitott, 65000 férőhellyelJJ
nekem igazából m1, hogy hol játszunk. örülnék az új stadionnak is de a domeot is szeretem...

nicholas szar volna ha elmenne...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Free agent SLB Stephen Nicholas has changed agents to Doug Hendrickson and C.J. LaBoy of Octagon Sports.
Nicholas' old representation couldn't get him an extension, and he likely wants to test unrestricted free agency for the first time in his career. The 28-year-old (in May) will appeal to 4-3 teams, primarily as a "SAM" linebacker.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
csodálkozom, hogy nem írt róla még Falcons fan, de egyre nagyobb az esélye az új stadion felépítésének
2017-ben nyílhat meg, nem Dome, hanem nyitott, 65000 férőhellyelJJ
Febr. 07. én már feldobtam a hírt (Új ROCK tulajdonost és szabadtéri stadiont fogunk inkább összehozni a jelek szerint úgyhogy egy 33 éves corner még elfér a sufniban)
Legalább nem szakad be a tető a hó miatt mint máshol 😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
csodálkozom, hogy nem írt róla még Falcons fan, de egyre nagyobb az esélye az új stadion felépítésének
2017-ben nyílhat meg, nem Dome, hanem nyitott, 65000 férőhellyel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Draft 2011: NFL Mock 1.0:

27. Atlanta Falcons - Boise State WR Titus Young

The receiver run ends with Atlanta, where GM Tom Dimitroff is an admitted "needs" drafter. That isn't to say Young isn't worth a day-one selection. He drew comparisons to DeSean Jackson at the Senior Bowl after averaging 17.11 yards per catch in 2010, 26.87 yards on kick returns with two touchdowns as a junior, and catching 19 TD passes in his final two seasons. With Tony Gonzalez fading, the Falcons are desperate for a vertical weapon to complement Roddy White.errorlacy6
egész jól hangzik elsőrekaszo
4,2 akar futni az aratáson
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Két újraigazolás, TE Robbie Agnone és DE Trey Lewis személyében.deny79
Hát most kivagyunk a vízből.
Most kíváncsi leszek ki viszi Asot, Millerre raktak Aso 30mill. sok volt nekik.errorlacy6
Aso meg fogja kérni szerintem az évenkénti 14-15 milliót is könnyen, de amíg nincs CBA, addig senki nem viszi. Ezek a játékosok meg kellenek, keretfeltöltési célokkal.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Két újraigazolás, TE Robbie Agnone és DE Trey Lewis személyében.deny79
Hát most kivagyunk a vízből.
Most kíváncsi leszek ki viszi Asot, Millerre raktak Aso 30mill. sok volt nekik.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Két újraigazolás, TE Robbie Agnone és DE Trey Lewis személyében.