Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
alapvetően jó és fiatal csapatunk van amiben rengeteg a potenciál... sztem a legfontosabb h roddy mellé szerezni kell még egy hasonló kaliberű célpontot , ill. valamit kezdeni kell a passrussal...peach
Hát ezt mondom én is
kell WR, Ravens jól behúzta Boldint és nem mi
Gonzó helyére TE
Abraham helyére DE
Nick helyére LB
és kb. 10db CB abból csak 2 jó lesz ami van az meg cut!!!!!!!!
:cool:errorlacy6
Esetleg Fitzgerald-ot nem lehetne elcsábitani Arizonaból?Vagy ő nagyon be van betonozva?Kenny
Iszonyat pénzt kellene fizetnünk neki és több, mint egy tucatnyi játékosunk vár szerződéshosszabbításra

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 312 — Omar's Coming Yo!
alapvetően jó és fiatal csapatunk van amiben rengeteg a potenciál... sztem a legfontosabb h roddy mellé szerezni kell még egy hasonló kaliberű célpontot , ill. valamit kezdeni kell a passrussal...peach
Hát ezt mondom én is
kell WR, Ravens jól behúzta Boldint és nem mi
Gonzó helyére TE
Abraham helyére DE
Nick helyére LB
és kb. 10db CB abból csak 2 jó lesz ami van az meg cut!!!!!!!!
:cool:errorlacy6
Esetleg Fitzgerald-ot nem lehetne elcsábitani Arizonaból?Vagy ő nagyon be van betonozva?

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
alapvetően jó és fiatal csapatunk van amiben rengeteg a potenciál... sztem a legfontosabb h roddy mellé szerezni kell még egy hasonló kaliberű célpontot , ill. valamit kezdeni kell a passrussal...peach
Hát ezt mondom én is
kell WR, Ravens jól behúzta Boldint és nem mi
Gonzó helyére TE
Abraham helyére DE
Nick helyére LB
és kb. 10db CB abból csak 2 jó lesz ami van az meg cut!!!!!!!!
:cool:
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
olyan érzésem van , hogy annak a sok szerencsének és döntő momentumoknak amik a mi javunkra fordítottak meccseket az alapszakaszban annak az ellentetjét most egy dózisba megkaptuk a pofánkba... érdekes egy valami fortuna istenasszonya 😀

szar védelem ide vagy oda , egy irányítónak nemsok ilyen meccse van a pályafutása során mint most rodgersnek....

az is beigazolódott amitől féltem , hogy nekünk az uccsó 3 meccsünk már nagyon langyos volt + szabadnap , míg a packers folyamatos pörgésben volt... ez nagyon döntő volt.

az sem segített h ilyen szarul nem sokszor játszottunk a szezonban , ill. sztem az oldlvonal mellett is csúnyán el lettünk picsázva...

összességében szép szezon volt , de a vége sajna óriási blama...

alapvetően jó és fiatal csapatunk van amiben rengeteg a potenciál... sztem a legfontosabb h roddy mellé szerezni kell még egy hasonló kaliberű célpontot , ill. valamit kezdeni kell a passrussal...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Hát ez így sikerül. :mad:
Mondjuk ezzel az agyonfizetett, töketlen, mérgezett egér módjára szaladgáló SEC alakulattal nem is lehet nagyon messzire menni.
Ryanen látszott az akarás igaz sz@rul sült el a dolog. Gonzó 1/7 az egész meccsen az nagyon kevés egyetlen egyszer dobni felé. Olvadható volt hogy csak White a célpont mondjuk Jenkins is mozgott. Douglas egy kalap sz@r.
A D-ből Lofton, Spoon, Moore a jövő a többin szerintem el kell gondolkozni.

Jövőre elég lesz a 11-5 is vagy a 13-5!? 😀 😀 😀
Go Falcons!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Végtelenül csalodott vagyok.....Hihetelen, hogy mennyire nem sikerült semmi ezen a meccsen...mondjuk az ellenfél egy nagyon jó GB volt...
Hiába indult jól a meccs és vezettünk is...a GB Rodgers vezetésével simán átgyalogolt rajtunk.... 😕
A csapatnak is és Ryan-nek is a félidő előtti picksix betette a kaput....sajnálom nagyon...ha jobban belegondolunk egy ilyen idény után 2 meccsre voltunk / a hazai pálya előnye mellett / a SB-tól... :/
/ huuu mi lett volna ha Akers beveri azt a két FG-t a múlt héten.... :rolleyes: /

Ki tudja jövőre mi lesz...mennyire kerülnek el a sérülések..stb.
Persze továbbra is GO FALCONS !!!

Ja és remélem a GB ezek után a SB-on is diadalmaskodik....Keano
Adom...hatalmas blamaként éltem meg ezt a tegnap esti meccset...a védelem meg amit nyújtott az kb kritikán aluli igazából Rodgers jól tudott játszani mert engedtük,h jól játszon...semmi nyomás....a secondary-nek nevezhető valamink ott hátul( eltekintve attól,h a season-ban k*rva sokat köszönhettünk nekik mert megcsinálták a nagy playt) egy játékon kívül - amihez végülis aszisztáltak mikor összeszedték Nicholas(asszem ő volt) emberfeletti fumble-jét - az ég világon semmit nem csináltak!!Én Sb-be vártam ezt a csapatot, és simán bíztam benne hogyha kiesik a NO az NFC-ben simán mi lehetünk a befutók mert több csííít éreztem mint a GB-ben!!!
na de mind1 ez van meg bableves... :S
Nem írom h majd jövőre mert sehol még a megállapodás...
mindennek ellenére....le a kalappal a GB mert naon odatették magukat.....
GO FALCONS!!!!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azon se csodálkoznék, ha Tony visszavonulna.
Ekkora pofont... egyszerűen nem hiszem el. ebben a csapatban bőven benne volt a SB, jövőre meg ki tudja, mi vár ránk?berger90
Tudomásom szerint már bejelentette a visszavonulását a PO előtt.Delonso_
Azt mondta, 50-50szaba
remélem marad!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azon se csodálkoznék, ha Tony visszavonulna.
Ekkora pofont... egyszerűen nem hiszem el. ebben a csapatban bőven benne volt a SB, jövőre meg ki tudja, mi vár ránk?berger90
Tudomásom szerint már bejelentette a visszavonulását a PO előtt.Delonso_
Azt mondta, 50-50
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Végtelenül csalodott vagyok.....Hihetelen, hogy mennyire nem sikerült semmi ezen a meccsen...mondjuk az ellenfél egy nagyon jó GB volt...
Hiába indult jól a meccs és vezettünk is...a GB Rodgers vezetésével simán átgyalogolt rajtunk.... 😕
A csapatnak is és Ryan-nek is a félidő előtti picksix betette a kaput....sajnálom nagyon...ha jobban belegondolunk egy ilyen idény után 2 meccsre voltunk / a hazai pálya előnye mellett / a SB-tól... :/
/ huuu mi lett volna ha Akers beveri azt a két FG-t a múlt héten.... :rolleyes: /

Ki tudja jövőre mi lesz...mennyire kerülnek el a sérülések..stb.
Persze továbbra is GO FALCONS !!!

Ja és remélem a GB ezek után a SB-on is diadalmaskodik....


több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azon se csodálkoznék, ha Tony visszavonulna.
Ekkora pofont... egyszerűen nem hiszem el. ebben a csapatban bőven benne volt a SB, jövőre meg ki tudja, mi vár ránk?berger90
Tudomásom szerint már bejelentette a visszavonulását a PO előtt.
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Nem hittem el, hogy Rodgers mikből bújik ki, és ahogy írtátok fentebb is, a sok mistackle-ből jöttek a td-k utána...
Na meg ez, hogy egész meccsen nem kellett puntolnia a Packsnak... fájó vereség. Remélem jövőre is sikerül összehozni a PO-t, akkor legalább nem mondhatnák hogy csak az NFC West miatt jutottunk be, hiába vertünk meg nagy csapatokat is alapszakaszban.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Rohadtul nem éltem még át ekkora blamát, és olyan gyermeteg hibákkal játszottunk, hogy ilyet egy csapat sem engedhet meg magának. Amikor a Packers felállt egy játékhoz, 10ből 8szor visított, hogy mit fognak csinálni, és a helyszínen a D mégsem volt képes megállítani őket. Miss tackle-k, rossz playhívások, buta szabálytalanságok...így nem lehet.

Go Falcons!!!!!!!!!
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Hát csalódott vagyok nagyon,azt hittem többre leszünk képesek hazai pályán,de semmi nem jött össze,a másik oldalon meg minden.Kicsit betett a BYE és az utolsó pár "laza" meccs,a GB meg ugye az életéért játszott az utolsó hetekben.Nembaj,majd jövőre.
GO FALCONS!Kenny
ez a beszéd.
+1

GB
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
ez most szomorú, de az alapszakasz azért nagyon szép volt. 14-7 után ezt nem igen gondoltam volna. sokkal jobb volt a Packers, nincs mese.
nem tudom lehet e mást mondani..: majd jövőre! 😊

több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 312 — Omar's Coming Yo!
Hát csalódott vagyok nagyon,azt hittem többre leszünk képesek hazai pályán,de semmi nem jött össze,a másik oldalon meg minden.Kicsit betett a BYE és az utolsó pár "laza" meccs,a GB meg ugye az életéért játszott az utolsó hetekben.Nembaj,majd jövőre.
GO FALCONS!

több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Azon se csodálkoznék, ha Tony visszavonulna.
Ekkora pofont... egyszerűen nem hiszem el. ebben a csapatban bőven benne volt a SB, jövőre meg ki tudja, mi vár ránk?

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
áááááááá hogy vártuk ezt a meccset! erre tessék! nem is tudok nagyon mit mondani,basszus iszonyat csalódott vagyok...

magunkat szopattuk az egész meccsen! megnéztem most direkt az összefoglalót, és kiírtam a dolgokat!

- 14:7re vezettünk 3&3 Rodgers sack Babineaux által, erre Owens illegal contact--> 1st down--->TD

- 2. negyed 10mp van hátra Ryan INT (oviba nem dobnak ilyet) --> TD

- 3. negyed 3&13 Nicholas sack és punt helyett Jones elkapás később--> TD

- szintén 3. negyed 3&5 Abraham sack helyett 1st down majd --> TD

most már csak azt szeretném, hogy valamelyik NFC csapat nyerje a SB-t, az AFC rühhelem! mondjuk a Packerst nagyon szeretem, jó lenne ha ők nyernék! 😊

megint várhatunk 1 évet! 😕 😕 Tony se meg Abraham se lesz már fiatalabb...
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
hát... itt nem kell magyarázni semmit, hogy offense így meg defense úgy... pofon!
gondoltuk, hogy kikaphatunk, max. a különbség fáj.
most egy-két hétig halhatjuk a szöveget ők megmondták, de majd elmúlik. azért csak NFC alapszakasz elsők lettünk 😊 már ez öröm volt 😊
aggodalomra nincs ok, fiatal, ütős csapatunk van ami még erősebb lehet. irány a PB mert ugye ott a legtöbb játékost adjuk az összes csapat közül(próbálom magam vidítani 😀 )

több mint 13 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Két nagyon jó csapat találkozott ma este...
Az egyiknek minden összejött...
A másiknak meg semmi...
Azt sajnálom, hogy még mindig a mázil kategóriába leszünk sorolva.
Pedig 13 meccset nyertünk, de ez más senkit nem érdekel...

GO FALCONS!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A Steelers-Ravens meccs azért jó felhozó az esti főműsorra 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 312 — Omar's Coming Yo!
Egyre nehezebben birom a várakozást!
GO FALCONS!!!!+++++

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha most elkezdek sörözni tuti lemaradok az egész meccsről 😂 , szóval egyelőre lájtosan nyomulok 😀aztec
én most indulok buliba, de 1:50re itthon vagyok! 😀
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha most elkezdek sörözni tuti lemaradok az egész meccsről 😂 , szóval egyelőre lájtosan nyomulok 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=titGE4kaLiI
Én már cupa ideg vagyok 😀Buga
na ez a jó időzítés. 😀Zsoca
DEFEND THE DOME!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
előkerült a Ryan mez és a sapka. már teljes díszben várom a meccset, oly soká van még a kickoff 😀shawnka
még én is nektek drukkolok