NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/09000d5d81db1716/How-they-got-there-Falcons
ezt végignézve borzalmas, hogy már kiestünk 😕

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
alapvetően jó és fiatal csapatunk van amiben rengeteg a potenciál... sztem a legfontosabb h roddy mellé szerezni kell még egy hasonló kaliberű célpontot , ill. valamit kezdeni kell a passrussal...peach
Hát ezt mondom én is
kell WR, Ravens jól behúzta Boldint és nem mi
Gonzó helyére TE
Abraham helyére DE
Nick helyére LB
és kb. 10db CB abból csak 2 jó lesz ami van az meg cut!!!!!!!!
:cool:errorlacy6
Vagy jó szemmel kell kiválasztani a projekt CB-t 😊 Williams és Shields is non-drafted 😊 Igaz, előbbi csak másfél szezont tud maga mögött kezdőként, Shields meg a mostani második felét, de rohamosan fejlődik.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
http://www.thefalcoholic.com/2011/1/18/1942774/a-potential-falcons-free-agent-wide-receiver-lance-moore

örülnék ha jönne! 😊Sugar602
Én szomorú lennék ha elmenne. Pláne Atlantába...hajdu
Én már annak is örülök hogy felmerült a neve. Ez azt jelenti hogy jó úton haladunk.errorlacy6
csak akkor fogjuk elengedni, ha más túlfizeti. hajrá.

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
http://www.thefalcoholic.com/2011/1/18/1942774/a-potential-falcons-free-agent-wide-receiver-lance-moore

örülnék ha jönne! 😊Sugar602
Én szomorú lennék ha elmenne. Pláne Atlantába...hajdu
Én már annak is örülök hogy felmerült a neve. Ez azt jelenti hogy jó úton haladunk.
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
http://www.thefalcoholic.com/2011/1/18/1942774/a-potential-falcons-free-agent-wide-receiver-lance-moore

örülnék ha jönne! 😊Sugar602
Én szomorú lennék ha elmenne. Pláne Atlantába...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha 5 linket akarsz berakni akkor azt 1 hsz-be szerkeszd és ne 5-be
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Best of 2010: Plays

5.

http://www.atlantafalcons.com/falconstv/?_id=4cdce22d345ad2367d020000

4.

http://www.atlantafalcons.com/falconstv/?video_id=726652195001

3.

http://www.atlantafalcons.com/falconstv/?_id=4cb225d7345ad28e2c000000

2.

http://www.atlantafalcons.com/falconstv/?_id=4cfc4aa0345ad2117f070000

1.

http://www.atlantafalcons.com/falconstv/?_id=4ca90b3c345ad2c470010000
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Na most a másod edzőnkre csaptak le a Barnák, Agancsos sapkások és a Kosok.
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
27. helyen fogunk Draftolni. Tarthatnánk már ott 😀

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
http://www.thefalcoholic.com/2011/1/18/1942774/a-potential-falcons-free-agent-wide-receiver-lance-moore

örülnék ha jönne! 😊Sugar602
Hát TOP a csávó, úgyhogy Atlantában olyan széles ajtót kellene kinyitni amin Moore bejön és ekkor a nagypofájú Douglas pedig kimegy ,hát miatta szélesebbre lesz szükség.
Lehet hogy kell neki még egy év igaz a szája meggyógyult azzal már most sem volt gond. (Nem vált színpatikussá a meccseken a semmittevését is cirkusszal zárta)
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
http://www.thefalcoholic.com/2011/1/18/1942774/a-potential-falcons-free-agent-wide-receiver-lance-moore

örülnék ha jönne! 😊Sugar602
kérdés, hogy mennyit ér Moore Brees nélkül... egyébként nem tud a Falcons olyat ajánlani, amit ne tudna matchelni a Saints 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.thefalcoholic.com/2011/1/18/1942774/a-potential-falcons-free-agent-wide-receiver-lance-moore

örülnék ha jönne! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
áhh..azért hihetetlen, h máris vége...jön megint a fél éves offseason... :/ ennyi csillogás nem volt elég.Zsoca
Reméljük tényleg csak fél év lesz, és nem lesz szezon nélküli év 2011.

De, ha lesz jövőre szezon, remélem egy erősebb védelemmel, főleg passz elleni védelemmel, legyen a cél a SB, és végre meg is kell nyerni. Lehet kicsit elszaladt velem a ló. 😀 És talán már Ryannek is lesz akkora tapasztalata a rájátszásban, hogy bárkit elkaphassunk. Go Falcons, 2011-ben is!
A 2010-es szezont pedig már nyerje akkor a Bears.Legrant
Az NFC South jövőre szerintem kurva nehéz lesz! a Saintsről ugye nem kell mondani semmit, a Tampa meg már idén is kurva jóó volt! tele vannak fiatal, jó játékosokkal akik már egy évvel tapasztaltabbak lesznek! a Panthers pedig már tuti nem lesz olyan gyenge, hogy mindenki simán oda-vissza megverje...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
biermannal az a baj egyelőre , h nem tud konstans teljesítményt nyújtani... sokszor megcsinánalja a nagy playeket , de utána eltűnik 10 playig megint... ha ezen tudna változtatni nem lenne vele baj , ha meg nemtud sztem akkor is meg kell tartani... a sec. sztem jó... nem kiemelkedő , de egy domináns passrussal (hol van ez még? 😀) simán jók lehetnének...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
áhh..azért hihetetlen, h máris vége...jön megint a fél éves offseason... :/ ennyi csillogás nem volt elég.Zsoca
Reméljük tényleg csak fél év lesz, és nem lesz szezon nélküli év 2011.

De, ha lesz jövőre szezon, remélem egy erősebb védelemmel, főleg passz elleni védelemmel, legyen a cél a SB, és végre meg is kell nyerni. Lehet kicsit elszaladt velem a ló. 😀 És talán már Ryannek is lesz akkora tapasztalata a rájátszásban, hogy bárkit elkaphassunk. Go Falcons, 2011-ben is!
A 2010-es szezont pedig már nyerje akkor a Bears.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
A kezdő LB sor adott jövőre: Spoon - Lofton - Nicholas (RFA lesz mondjuk de kb biztos h marad). Szal csak depth kell.
A WR-sorból Finnerannel szvsz nem hosszabítunk szal ide kell ember. Jenkinsnek idén szvsz több jó meccse volt mint rossz ő no2-nek nem rossz opció. Douglas-szel kapcsolatban meg idén olvastam vhol h állítólag az olyan sérülésből ami neki volt a visszatérés utáni 2. idényben szokták a régi szintet újrahozni úgyh vele kapcs én adnék még 1 év türelmet.
Gonzo kapcsán már balhésabb a szitu az idei TE-class a drafton igen gyenge, és csak RFA-k vannak jónevűek, szal ha ráhúzna még 1 évet annak nagyon örülnék.
DE-re viszont rohadt nagy szükség van! Abraham öregszik, Biermann szvsz nem vált be. A komoly pass rush pedig ugye javítja a sec teljesítményét (ami szvsz idénre fejlődött)
Komoly kérdés mi lesz az OL-lel: a kezdőből csak McClure-nak (akin lassan elkezd látszódni a kor) és Bakernek (aki idén sok hülyeséget csinált) van szerződése mondjuk a 2 G csak RFA (őket annyira nem lesz nehéz megtartani), Clabo viszont UFA lesz és idén rohadt jó volt, az egyik legjobb OT lesz az FA piacon. Ha más nincs taget rá!
RB-k közül mind Snelling mind Norwood RFA lesz én bízok mindkettőjükben.
Plusz ugye Koenen is UFA lesz...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
áhh..azért hihetetlen, h máris vége...jön megint a fél éves offseason... :/ ennyi csillogás nem volt elég.

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Remélem most már mindenki megnyugodott........... 😀
Az összes HC poszt elkelt úgyhogy mindenki marad a helyén......... 😂
El kell utazni szépen a PB-re...... 😀
Utána felkészülni a draftra és behúzni a legjobb emberkéket, és mindenkinek egy év pihenő.... 😂 :mad:
/jól meg kell gondolniuk vagy az Ő nézetükből -2 week bevétele v. -16/ 😀 :mad:
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
alapvetően jó és fiatal csapatunk van amiben rengeteg a potenciál... sztem a legfontosabb h roddy mellé szerezni kell még egy hasonló kaliberű célpontot , ill. valamit kezdeni kell a passrussal...peach
Hát ezt mondom én is
kell WR, Ravens jól behúzta Boldint és nem mi
Gonzó helyére TE
Abraham helyére DE
Nick helyére LB
és kb. 10db CB abból csak 2 jó lesz ami van az meg cut!!!!!!!!
:cool:errorlacy6
?Buga
Bakker Petersont jól odaírtam... 😀
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
alapvetően jó és fiatal csapatunk van amiben rengeteg a potenciál... sztem a legfontosabb h roddy mellé szerezni kell még egy hasonló kaliberű célpontot , ill. valamit kezdeni kell a passrussal...peach
Hát ezt mondom én is
kell WR, Ravens jól behúzta Boldint és nem mi
Gonzó helyére TE
Abraham helyére DE
Nick helyére LB
és kb. 10db CB abból csak 2 jó lesz ami van az meg cut!!!!!!!!
:cool:errorlacy6
?

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Hát ezt mondom én is
kell WR, Ravens jól behúzta Boldint és nem mi
Gonzó helyére TE
Abraham helyére DE
Nick helyére LB
és kb. 10db CB abból csak 2 jó lesz ami van az meg cut!!!!!!!!
:cool:errorlacy6
Esetleg Fitzgerald-ot nem lehetne elcsábitani Arizonaból?Vagy ő nagyon be van betonozva?Kenny
Iszonyat pénzt kellene fizetnünk neki és több, mint egy tucatnyi játékosunk vár szerződéshosszabbításraaztec
Emlegették Őt már afelől hogy marad-e Arizonában akkor nekem is átfutott hogy jöhetne hozzánk de állítólag akkor kijelentette kitart mellettük szerintem neki a 7 jobban kijárna mint egyes balfékeknek az 5.
Igazán nálunk is összekapkodhatná azt az 1200-1300yrd-ot 12,6 átlaggal Ryan csak dobna felé egy idényben 90-et. 😀 😀 😀
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
alapvetően jó és fiatal csapatunk van amiben rengeteg a potenciál... sztem a legfontosabb h roddy mellé szerezni kell még egy hasonló kaliberű célpontot , ill. valamit kezdeni kell a passrussal...peach
Hát ezt mondom én is
kell WR, Ravens jól behúzta Boldint és nem mi
Gonzó helyére TE
Abraham helyére DE
Nick helyére LB
és kb. 10db CB abból csak 2 jó lesz ami van az meg cut!!!!!!!!
:cool:errorlacy6
Esetleg Fitzgerald-ot nem lehetne elcsábitani Arizonaból?Vagy ő nagyon be van betonozva?Kenny
Iszonyat pénzt kellene fizetnünk neki és több, mint egy tucatnyi játékosunk vár szerződéshosszabbításra

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 303 — Omar's Coming Yo!
alapvetően jó és fiatal csapatunk van amiben rengeteg a potenciál... sztem a legfontosabb h roddy mellé szerezni kell még egy hasonló kaliberű célpontot , ill. valamit kezdeni kell a passrussal...peach
Hát ezt mondom én is
kell WR, Ravens jól behúzta Boldint és nem mi
Gonzó helyére TE
Abraham helyére DE
Nick helyére LB
és kb. 10db CB abból csak 2 jó lesz ami van az meg cut!!!!!!!!
:cool:errorlacy6
Esetleg Fitzgerald-ot nem lehetne elcsábitani Arizonaból?Vagy ő nagyon be van betonozva?

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
alapvetően jó és fiatal csapatunk van amiben rengeteg a potenciál... sztem a legfontosabb h roddy mellé szerezni kell még egy hasonló kaliberű célpontot , ill. valamit kezdeni kell a passrussal...peach
Hát ezt mondom én is
kell WR, Ravens jól behúzta Boldint és nem mi
Gonzó helyére TE
Abraham helyére DE
Nick helyére LB
és kb. 10db CB abból csak 2 jó lesz ami van az meg cut!!!!!!!!
:cool:
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
olyan érzésem van , hogy annak a sok szerencsének és döntő momentumoknak amik a mi javunkra fordítottak meccseket az alapszakaszban annak az ellentetjét most egy dózisba megkaptuk a pofánkba... érdekes egy valami fortuna istenasszonya 😀

szar védelem ide vagy oda , egy irányítónak nemsok ilyen meccse van a pályafutása során mint most rodgersnek....

az is beigazolódott amitől féltem , hogy nekünk az uccsó 3 meccsünk már nagyon langyos volt + szabadnap , míg a packers folyamatos pörgésben volt... ez nagyon döntő volt.

az sem segített h ilyen szarul nem sokszor játszottunk a szezonban , ill. sztem az oldlvonal mellett is csúnyán el lettünk picsázva...

összességében szép szezon volt , de a vége sajna óriási blama...

alapvetően jó és fiatal csapatunk van amiben rengeteg a potenciál... sztem a legfontosabb h roddy mellé szerezni kell még egy hasonló kaliberű célpontot , ill. valamit kezdeni kell a passrussal...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...