Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
lehet örülni 😊
Ravens agreed to terms with G/T Marshal Yanda on a multi-year contract.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van helyette Mana Silva 😊

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Herzlich mégsem jön, ment a Giantsbe, ahogy nézem.Vrijbloed
😕
Sajnos...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Herzlich mégsem jön, ment a Giantsbe, ahogy nézem.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Ezt a UDFA sessiont eléggé meghúzzátok...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És megnyílt az út végleg a Mount Cody-éra előtt 😊

több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Heap-en nagyon meglepődtem én is, remélem, hogy kevesebb pénzért visszajön hozzánk, a tavalyi év alatt láthattuk, hogy a két rookie TE-nk még nem az igazi (nemegyszer kellet ugye a TE helyére egy OL-t behozni a futásnál). Persze remélem és örülök, ha fejlődnek, de azért én Heap-et igazán megtartanám. Mase szerintem ha nem jön vissza hozzánk kevesebbért akkor visszavonul, kemény és jó játékos, de akárhogy is nézzük már öreg és azért a piacon keringenek nála fiatalabb és jobb játékosok is szép számmal, nem hiszem, hogy bárki is lecsapna rá... Én azért szívesen látnám mind2-jüket nálunk még egy évre 😊. Gregg-en annyira nem lepődtem meg, tavaly se volt már az igazi és idővel ugye fiatalítani kell a DL-ben is.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
McGahee szinte biztos volt,hogy cut lesz,mert a szerepeltetéséhez mérten igen sokat keres.

Sajnos Gregg is benne volt a levegőben,a térdsérülése óta már nem volt a régi,és tele a DL fiatal játékosokkal,nem mellékesen idén a nagy lóvé oda kell,mert Ngata hosszú távú szerződése prioritás.Nekem kedvencem,sírok,rívok....

Heap viszont nagyon meglepett,ahogy Mase is.Mase már 37 ,neki már benne van,hogy visszavonul és Boldin az egyetlen 1.számú WR lehet,de Heap nélkül nem tudom mennyire lesz hatékony az O.Heap magas szintű, univerzális TE,fontos elkapásokkal.
Nagyon bízok benne,hogy kevesebbért újraszerződnek.

Ha a biztos vagy "biztos"szerződéssel bíró játékosok bérét összeadtuk a cutok előtt,118M környékén mozgott,szal mindenképp kellett érvágás,csak ahogy régen,mikor csodaszernek számított vagy hatott vagy nem.Valaki csodaszernek gondolta.
Most is muszáj volt némi mozgásteret biztosítani a cap alatt.kátrány
Heap esetében viszont - bár sérülékeny - ott lehet az is, hogy valaki nagyobb pénzért elhappolja... őt nagyon bánnám.
Mase sztem nem szerződik, hanem visszavonul, öreg már, csökken a szerepe... nálunk korszakos játékos, máshova nem hiszem, hogy kellene (37 és van még kint név bőven a piacon).
Gregg az egyik absz. kedvencem, szóval Őt nagyon bánom, ha tényleg megy... pedig sanszos, mert falba tényleg sok ember jött az elmúlt időben... 😕
Yanga, Ngata prioritás és túl sok safety-t se dobálhatunk ki... bár Landry megy...
Örülünk a szezonnak és várjuk, hogy mi lesz a FA alatt.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
McGahee szinte biztos volt,hogy cut lesz,mert a szerepeltetéséhez mérten igen sokat keres.

Sajnos Gregg is benne volt a levegőben,a térdsérülése óta már nem volt a régi,és tele a DL fiatal játékosokkal,nem mellékesen idén a nagy lóvé oda kell,mert Ngata hosszú távú szerződése prioritás.Nekem kedvencem,sírok,rívok....

Heap viszont nagyon meglepett,ahogy Mase is.Mase már 37 ,neki már benne van,hogy visszavonul és Boldin az egyetlen 1.számú WR lehet,de Heap nélkül nem tudom mennyire lesz hatékony az O.Heap magas szintű, univerzális TE,fontos elkapásokkal.
Nagyon bízok benne,hogy kevesebbért újraszerződnek.

Ha a biztos vagy "biztos"szerződéssel bíró játékosok bérét összeadtuk a cutok előtt,118M környékén mozgott,szal mindenképp kellett érvágás,csak ahogy régen,mikor csodaszernek számított vagy hatott vagy nem.Valaki csodaszernek gondolta.
Most is muszáj volt némi mozgásteret biztosítani a cap alatt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Meg Derrick Mason is. Heap meg Mason lehet, hogy visszajön olcsóbban.tenorx
Nagyon valószínű,hogy ők kevesebbért visszajönnek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És Herzlich is ide jön 😕
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elvileg Damien Berry, a Miami RB az első UDFA érkező ide. Kristóf majd áradozik róla 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Meg Derrick Mason is. Heap meg Mason lehet, hogy visszajön olcsóbban.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Bekezdtetek, Todd Heap, Willis McGahee és Kelly Gregg kirakva.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
iccaka hábéóztunk, a szivbajnokaival - a nejem szeptember 11-én meccset akar nézni Oher miatt 😐 erre varjál gombot
ha kimegy sandrabullock majd énis szurkolok nektek 😛sutianap
Mindig hozsannázom a nők fantasztikus bölcsességét . 😊 ,hogy Oherre kíváncsiak.
Megcsapja a purple haze ?kátrány
tudod ki csapja Ziggy stardust, a fődhő 😂sutianap
majd play guitar ,mint az ohio és akire gondolsz az talán a pont / nyomás kisebb lesz 😀

szóval rossz nyomon járok,de nem ér befolyásolni ,én az asszonyt csak csupa lényegtelen dologban tudom befolyásolni,a fiúkat pedig még abban sem
szóval,ha a szíve vágya a purple and black ... 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
iccaka hábéóztunk, a szivbajnokaival - a nejem szeptember 11-én meccset akar nézni Oher miatt 😐 erre varjál gombot
ha kimegy sandrabullock majd énis szurkolok nektek 😛sutianap
Mindig hozsannázom a nők fantasztikus bölcsességét . 😊 ,hogy Oherre kíváncsiak.
Megcsapja a purple haze ?kátrány
tudod ki csapja Ziggy stardust, a fődhő 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Youtube-ozgattam és találtam egy jó kis videót :
http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related

Ravens defense az egyik kedvenc filmem,óriási kedvenc betétdalával,ami a film színvonalához felnő ,fenomenális a zene és a hentelés ,szinkronban
http://www.youtube.com/watch?v=WQwew_hsj1Y&feature=related


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
iccaka hábéóztunk, a szivbajnokaival - a nejem szeptember 11-én meccset akar nézni Oher miatt 😐 erre varjál gombot
ha kimegy sandrabullock majd énis szurkolok nektek 😛sutianap
Mindig hozsannázom a nők fantasztikus bölcsességét . 😊 ,hogy Oherre kíváncsiak.
Megcsapja a purple haze ?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hehheh... az a film sok rajongót hozott Ohernek... és a csapatnak (?)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
iccaka hábéóztunk, a szivbajnokaival - a nejem szeptember 11-én meccset akar nézni Oher miatt 😐 erre varjál gombot
ha kimegy sandrabullock majd énis szurkolok nektek 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
ha már ennyire készül a Klán Mekklénéknél, ideje lenne kihivni Wallace-t, hogy vivjanak Stirling hidjánál borús szeptember tizedikére s rá egy napra 😛
s mijen néven álltok ki Béres Ravens vagy Baltimore Update? 😉sutianap
90 napos diéta és Béres Alexa...
Wallace majd az Imi-é lesz,ha nem is 1. fordulótól,de talán a 2.meccsen. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Azt mondja magáról,hogy sokkal gyorsabb.Egyébként is DE volt college-ban .Rookie szezonjában 2 safety-je volt.Az Eagles és a Raiders ellen.Az Eagles ellen fontos volt,az a meccs szoros volt.Azon a meccsen volt Reed –nek a 108yardos int.return TD-je. Szeretünk Rex…kátrány
Azért azt nem mondanám, hogy szoros meccs volt (36-7-re nyertetek, nálunk év mélypontja volt az a meccs, főleg a 4. negyed - kb. 24-0...), de a safety még 10-7-nél volt, amit hívhatunk szoros helyzetnek, bár a mutatott játék, akkor is felétek dőlt már.Deny
Igen,erre emlékszek,hogy a safetynél még szoros és izgalmas volt,aztán még a Reed int. return TD megnyugtatott.
Attól a meccstől féltem előtte,azért értékelődött fel utólag.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azt mondja magáról,hogy sokkal gyorsabb.Egyébként is DE volt college-ban .Rookie szezonjában 2 safety-je volt.Az Eagles és a Raiders ellen.Az Eagles ellen fontos volt,az a meccs szoros volt.Azon a meccsen volt Reed –nek a 108yardos int.return TD-je. Szeretünk Rex…kátrány
Azért azt nem mondanám, hogy szoros meccs volt (36-7-re nyertetek, nálunk év mélypontja volt az a meccs, főleg a 4. negyed - kb. 24-0...), de a safety még 10-7-nél volt, amit hívhatunk szoros helyzetnek, bár a mutatott játék, akkor is felétek dőlt már.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
ha már ennyire készül a Klán Mekklénéknél, ideje lenne kihivni Wallace-t, hogy vivjanak Stirling hidjánál borús szeptember tizedikére s rá egy napra 😛
s mijen néven álltok ki Béres Ravens vagy Baltimore Update? 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Jameel McClain rendkívül motiváltan készül a szezonra.Leadott 10font súlyt,így most 244font.Szálkásodott ,a testzsírból vesztett,ami jó.A robbanékonyságán és a ütéserején javít.Most az edzés mellett boxol,kempózik Ray Lewis-sal ,jógázik.
Azt mondja magáról,hogy sokkal gyorsabb.Egyébként is DE volt college-ban .Rookie szezonjában 2 safety-je volt.Az Eagles és a Raiders ellen.Az Eagles ellen fontos volt,az a meccs szoros volt.Azon a meccsen volt Reed –nek a 108yardos int.return TD-je. Szeretünk Rex…

Egyébként is,most a fogyás a trendi Baltimore-ban,Cody fogy,mondjuk neki alapvető érdeke ,hogy a súlyát karban tartsa.Ő nem árulta el,mennyit fogyott,azt mondte,idénykezdetkor megtudjuk.

Arty Jones-is vékonyabb,szálkásabb ,gyorsabb ,mint idény végén.

Ngata is fogyott,25 fontot,most 325 font.Egyértelműen gyorsabb D Line-t álmodott meg Pagano,az új DC.
Még nem volt DC,így keveset tudunk Paganoról,szenvedélyes ember és edző.Úgy tűnik a gyorsaságot komolyan gondoljaHa Kindle tudná hozni amit tud,JJ most egészségesen jobb szezont produkál,mint tavaly és hozná,amit tud akkor sok 3.és sok szituáció lesz.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related