NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ti mit gondoltok egy olyan cseréről hogy:
Ravens adja: Jimmy Smith + 3. Kör
Cards adja: Patrick Peterson
Ti úgy is PO contender csapat vagytok+ Smith sem élete évében van és a fizetésük is hasonló
Csak valaki kérdezte tőlem és úgy gondoltam megkérdezem tőletek
noflyzone
3. kort nem adnek fel, de 5-et igen.
Szoval nem ragaszkodok az érkező szemelyehez, de valamilyen shut down cornert jo lenne szerezni, mert az nincs a csapatban. Illetve kellene a tamadofalba 2 jo jatekos, az emlitett TE-ek mehetnének cserebe.
Nagyjabol rendben is lenne a csapat utana.
Voice
Cuki hozzáállás. Végül is pont egy 5. kör a difi a két játékos között 😊
Wyatt
Igazad van.. ha Moss 4. kört ér, akkor valóban én is max kondicionális 7. köröst adnék pluszba.

Amúgy ha Cardinalstol kéne lopni, én akkor már Bucannont is lopnám szotyiért...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ti mit gondoltok egy olyan cseréről hogy:
Ravens adja: Jimmy Smith + 3. Kör
Cards adja: Patrick Peterson
Ti úgy is PO contender csapat vagytok+ Smith sem élete évében van és a fizetésük is hasonló
Csak valaki kérdezte tőlem és úgy gondoltam megkérdezem tőletek
noflyzone
3. kort nem adnek fel, de 5-et igen.
Szoval nem ragaszkodok az érkező szemelyehez, de valamilyen shut down cornert jo lenne szerezni, mert az nincs a csapatban. Illetve kellene a tamadofalba 2 jo jatekos, az emlitett TE-ek mehetnének cserebe.
Nagyjabol rendben is lenne a csapat utana.
Voice
Cuki hozzáállás. Végül is pont egy 5. kör a difi a két játékos között 😊

több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ti mit gondoltok egy olyan cseréről hogy:
Ravens adja: Jimmy Smith + 3. Kör
Cards adja: Patrick Peterson
Ti úgy is PO contender csapat vagytok+ Smith sem élete évében van és a fizetésük is hasonló
Csak valaki kérdezte tőlem és úgy gondoltam megkérdezem tőletek
noflyzone
3. kort nem adnek fel, de 5-et igen.
Szoval nem ragaszkodok az érkező szemelyehez, de valamilyen shut down cornert jo lenne szerezni, mert az nincs a csapatban. Illetve kellene a tamadofalba 2 jo jatekos, az emlitett TE-ek mehetnének cserebe.
Nagyjabol rendben is lenne a csapat utana.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Kösz tucker hogy elment rajtad a mecs, béna balfék hogy a szarba lehet kihagyni egy extra pontot vicc.
Norbi180
Béna balfék, szerintem vágjátok ki!!!!!!4
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Magas színvonalú jó meccs volt kár ,hogy a végén kikaptunk.Ettől a Saintstől nem szégyen,jobban bánt a Browns elleni bénázás.A Brees/Kamara/Thomas trió a legmagasabb polcon van ,nem sok hozzájuk hasonló egység van jelenleg.
Ettől függetlenül a citrom díjas , sajnos Jimmy Smith.Nem emlékszek,hogy így alázták volna valaha is a pályafutása alatt.Ilyen is előfordul,ha a futó játék hatékonyabb akkor talán nyertünk volna.
Crab egyre felszabadultabb,már az aranylánc is kint fityeg.
kátrány
Nagyon diplomatikus vagy 😊 Mikozben egyetertek, a megfogalmazas miatt picit pontositok. A hatekonyabb futojatek nelkul szarban leszunk altalanossagban es JS egy ev kivetelevel sosem volt hasznos es nagyon jo es semmi meglepo nincs benne hogy egy jo O megegeti, szerencse (je)re nem talalkozunk sokkal. AB-val gyakran de arra meg megkapja a felmentest, mert AB mast is.
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Magas színvonalú jó meccs volt kár ,hogy a végén kikaptunk.Ettől a Saintstől nem szégyen,jobban bánt a Browns elleni bénázás.A Brees/Kamara/Thomas trió a legmagasabb polcon van ,nem sok hozzájuk hasonló egység van jelenleg.
Ettől függetlenül a citrom díjas , sajnos Jimmy Smith.Nem emlékszek,hogy így alázták volna valaha is a pályafutása alatt.Ilyen is előfordul,ha a futó játék hatékonyabb akkor talán nyertünk volna.
Crab egyre felszabadultabb,már az aranylánc is kint fityeg.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 040
Dec. 22. The Baltimore Ravens at the Los Angeles Chargers tilt will follow at 8:20 p.m.

Ez jó hír. Így szinte tuti TV-s meccs.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Ti mit gondoltok egy olyan cseréről hogy:
Ravens adja: Jimmy Smith + 3. Kör
Cards adja: Patrick Peterson
Ti úgy is PO contender csapat vagytok+ Smith sem élete évében van és a fizetésük is hasonló
Csak valaki kérdezte tőlem és úgy gondoltam megkérdezem tőletek
noflyzone
inkabb toluk kerdezd 😊 De azt mond nekik hogy JS azert elete eveben van. A formajarol/tudasarol/egeszsegrol tereld a szot.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én bemondanám a renonszot erre is

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ti mit gondoltok egy olyan cseréről hogy:
Ravens adja: Jimmy Smith + 3. Kör
Cards adja: Patrick Peterson
Ti úgy is PO contender csapat vagytok+ Smith sem élete évében van és a fizetésük is hasonló
Csak valaki kérdezte tőlem és úgy gondoltam megkérdezem tőletek
noflyzone
Ebben mi az üzlet a Cardinals számára?
több mint 5 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Ti mit gondoltok egy olyan cseréről hogy:
Ravens adja: Jimmy Smith + 3. Kör
Cards adja: Patrick Peterson
Ti úgy is PO contender csapat vagytok+ Smith sem élete évében van és a fizetésük is hasonló
Csak valaki kérdezte tőlem és úgy gondoltam megkérdezem tőletek

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Vártok vmit a Trade Deadlineba? Én speciel a 2 lejáró TE (Boyle, Williams) kezdenék vmit, ahhoz jók h ingyen menjenek el. És mivel Hurst és Andrews a jövő, én hoznék vmelyikük helyett OL-be vkit.
KeyG
Nem hiszem, hogy lenne bármilyen csere....
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vártok vmit a Trade Deadlineba? Én speciel a 2 lejáró TE (Boyle, Williams) kezdenék vmit, ahhoz jók h ingyen menjenek el. És mivel Hurst és Andrews a jövő, én hoznék vmelyikük helyett OL-be vkit.
KeyG
Nem.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Vártok vmit a Trade Deadlineba? Én speciel a 2 lejáró TE (Boyle, Williams) kezdenék vmit, ahhoz jók h ingyen menjenek el. És mivel Hurst és Andrews a jövő, én hoznék vmelyikük helyett OL-be vkit.
KeyG
Kötve hiszem h komolyabb ellenértéket lehetne értük kapni, mint az esetleges comp pick.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 040
Vártok vmit a Trade Deadlineba? Én speciel a 2 lejáró TE (Boyle, Williams) kezdenék vmit, ahhoz jók h ingyen menjenek el. És mivel Hurst és Andrews a jövő, én hoznék vmelyikük helyett OL-be vkit.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pozitívum: ezt a meccset ennél nagyobb zakóra vettem év elején

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 040
Külső szemlelokent én nem éreztem gyengének a Ravens-t.
Persze nyilván elkeseredettek vagytok, mert nagy lehetőség lett volna, de a D oldalon és az O oldalon is általában magabiztos volt. Igaz mondjuk, hogy bizonyos szituációkban vannak furcsa hívások, vagy inkább úgy mondom, hogy valami működik, de aztán azt mégis elengedik és másba kezdenek. Flacco kifejezetten eretten, jól játszott. Persze ebből többet ki kellett volna hoznia, de én ezt az elkapócsapatot nem érzem annyira erősnek, amivel ligaelit csapatot lehet verni.
Ennyi pontot kapni a NO-tol bőven jó, de ennél többet kellett volna szerezni és nem 1-el.
Klaci79
És ha azt nézed, Flacconak a Bowl óta ez a legjobb elkapósora. Miközben egyikük se Brown vagy Juju. Rengetegen húzzák Flaccora a vizes lepedőt NFL berkekben, magyar szinten is emlegetik állandóan az ELIT "jelzőt" rá. És nem értek együtt velük, Flacco nem Brees, Rodgers, Brady , de bebizonyította h képes Bowlt nyerni(ha van személyzet) , és ezt jelenleg nagyon kevesen mondhatják el magukról a ligában.
KeyG
Ki is az a fantasztikus QB aki nyert tavaly? 😊
new orl
Flacconak nem 1 jó Playoff szereplése volt. Tudom te negatív vagy vele. de most mond meg, ha Aiken és Perriman az elkapói egy QB-nak, melyik QB tud űrszámokat hozni?
KeyG
en nem vele vagyok negativ, hanem az edzokkel akik ezt jatszatjak vele. Kicsit Trestman erzesem van. De ha ezt jatszatjak vele akkor az altaluk tamasztott elvarasnak kell megfelelnie es az nem megy. Tudjunk futni 150-t es a teljesitmenye fel fog ugrani es mindenki le fogja szarni a szamait. De a Saints jo pelda DB 4-5000 yardokat dobalt, de Kamara-Ingram parossal jobb a csapat es DB kevesebb yardot dob. Kit erdekel? Attol meg o a legjobb. 😊
new orl
Én nem érzem a Trestman féle kilátástalanságot. Az viszont igaz h nem tudunk futni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Külső szemlelokent én nem éreztem gyengének a Ravens-t.
Persze nyilván elkeseredettek vagytok, mert nagy lehetőség lett volna, de a D oldalon és az O oldalon is általában magabiztos volt. Igaz mondjuk, hogy bizonyos szituációkban vannak furcsa hívások, vagy inkább úgy mondom, hogy valami működik, de aztán azt mégis elengedik és másba kezdenek. Flacco kifejezetten eretten, jól játszott. Persze ebből többet ki kellett volna hoznia, de én ezt az elkapócsapatot nem érzem annyira erősnek, amivel ligaelit csapatot lehet verni.
Ennyi pontot kapni a NO-tol bőven jó, de ennél többet kellett volna szerezni és nem 1-el.
Klaci79
És ha azt nézed, Flacconak a Bowl óta ez a legjobb elkapósora. Miközben egyikük se Brown vagy Juju. Rengetegen húzzák Flaccora a vizes lepedőt NFL berkekben, magyar szinten is emlegetik állandóan az ELIT "jelzőt" rá. És nem értek együtt velük, Flacco nem Brees, Rodgers, Brady , de bebizonyította h képes Bowlt nyerni(ha van személyzet) , és ezt jelenleg nagyon kevesen mondhatják el magukról a ligában.
KeyG
Ki is az a fantasztikus QB aki nyert tavaly? 😊
new orl
Flacconak nem 1 jó Playoff szereplése volt. Tudom te negatív vagy vele. de most mond meg, ha Aiken és Perriman az elkapói egy QB-nak, melyik QB tud űrszámokat hozni?
KeyG
en nem vele vagyok negativ, hanem az edzokkel akik ezt jatszatjak vele. Kicsit Trestman erzesem van. De ha ezt jatszatjak vele akkor az altaluk tamasztott elvarasnak kell megfelelnie es az nem megy. Tudjunk futni 150-t es a teljesitmenye fel fog ugrani es mindenki le fogja szarni a szamait. De a Saints jo pelda DB 4-5000 yardokat dobalt, de Kamara-Ingram parossal jobb a csapat es DB kevesebb yardot dob. Kit erdekel? Attol meg o a legjobb. 😊
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 040
Külső szemlelokent én nem éreztem gyengének a Ravens-t.
Persze nyilván elkeseredettek vagytok, mert nagy lehetőség lett volna, de a D oldalon és az O oldalon is általában magabiztos volt. Igaz mondjuk, hogy bizonyos szituációkban vannak furcsa hívások, vagy inkább úgy mondom, hogy valami működik, de aztán azt mégis elengedik és másba kezdenek. Flacco kifejezetten eretten, jól játszott. Persze ebből többet ki kellett volna hoznia, de én ezt az elkapócsapatot nem érzem annyira erősnek, amivel ligaelit csapatot lehet verni.
Ennyi pontot kapni a NO-tol bőven jó, de ennél többet kellett volna szerezni és nem 1-el.
Klaci79
És ha azt nézed, Flacconak a Bowl óta ez a legjobb elkapósora. Miközben egyikük se Brown vagy Juju. Rengetegen húzzák Flaccora a vizes lepedőt NFL berkekben, magyar szinten is emlegetik állandóan az ELIT "jelzőt" rá. És nem értek együtt velük, Flacco nem Brees, Rodgers, Brady , de bebizonyította h képes Bowlt nyerni(ha van személyzet) , és ezt jelenleg nagyon kevesen mondhatják el magukról a ligában.
KeyG
Ki is az a fantasztikus QB aki nyert tavaly? 😊
new orl
Flacconak nem 1 jó Playoff szereplése volt. Tudom te negatív vagy vele. de most mond meg, ha Aiken és Perriman az elkapói egy QB-nak, melyik QB tud űrszámokat hozni?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Külső szemlelokent én nem éreztem gyengének a Ravens-t.
Persze nyilván elkeseredettek vagytok, mert nagy lehetőség lett volna, de a D oldalon és az O oldalon is általában magabiztos volt. Igaz mondjuk, hogy bizonyos szituációkban vannak furcsa hívások, vagy inkább úgy mondom, hogy valami működik, de aztán azt mégis elengedik és másba kezdenek. Flacco kifejezetten eretten, jól játszott. Persze ebből többet ki kellett volna hoznia, de én ezt az elkapócsapatot nem érzem annyira erősnek, amivel ligaelit csapatot lehet verni.
Ennyi pontot kapni a NO-tol bőven jó, de ennél többet kellett volna szerezni és nem 1-el.
Klaci79
És ha azt nézed, Flacconak a Bowl óta ez a legjobb elkapósora. Miközben egyikük se Brown vagy Juju. Rengetegen húzzák Flaccora a vizes lepedőt NFL berkekben, magyar szinten is emlegetik állandóan az ELIT "jelzőt" rá. És nem értek együtt velük, Flacco nem Brees, Rodgers, Brady , de bebizonyította h képes Bowlt nyerni(ha van személyzet) , és ezt jelenleg nagyon kevesen mondhatják el magukról a ligában.
KeyG
Ki is az a fantasztikus QB aki nyert tavaly? 😊
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Külső szemlelokent én nem éreztem gyengének a Ravens-t.
Persze nyilván elkeseredettek vagytok, mert nagy lehetőség lett volna, de a D oldalon és az O oldalon is általában magabiztos volt. Igaz mondjuk, hogy bizonyos szituációkban vannak furcsa hívások, vagy inkább úgy mondom, hogy valami működik, de aztán azt mégis elengedik és másba kezdenek. Flacco kifejezetten eretten, jól játszott. Persze ebből többet ki kellett volna hoznia, de én ezt az elkapócsapatot nem érzem annyira erősnek, amivel ligaelit csapatot lehet verni.
Ennyi pontot kapni a NO-tol bőven jó, de ennél többet kellett volna szerezni és nem 1-el.
Klaci79
A Ravens nem volt gyenge. A D1 hatalmasat kuzdott az O1-el es remek csata volt koztuk ahol mi voltunk a jobbak az elejen de ok a vegen. Az O-unk viszont nem egy ligaelit D-el talalkozott megha a Saints ligaelit csapat osszesegeben. Mire gondolsz magabiztonsagon? Flacco-t maskeppen latjuk, es kb BB szintjen van es BB a jobb O miatt sokkal konnyebb helyzetben van, de a elkaposorotok talan mindenkinel jobb es nem alltok veretlenul ( ha nem tudtok futni nem sokat ernek ), de a Saints-nek egy darab WR1 van, ami kiemelkedo ligaszinten es dominalnak hosszu evek ota. Raadasul nekunk inkabb futni kellett volna tudni hogy tobb eselyunk legyen. A palyan toltott ido egy Saints O ellen meghatarozo es az O nem tudott segiteni. A ST meg a belefektetett penz/ hangsulyhoz kepest irto gyenge. 2 egysegunk papiron eros abbol a D hozta magat, a ST nem bukta el, de semmi pozitivat sem tett hogy gyozzunk. Az O kepes barmire, de egy NE, Saints, Vasas.....kivalo tamadokat nem tudunk majd futojatek nelkul megverni. Lent kell tartani ezeket az O-ket es kikesziteni a D-uket, mert sem a OL/Flacco/WR/OC teren nem vagyunk ligaelit szoval egy pisztolyparbajban ritkan fogunk gyozni hiaba gyengebbek altalaban a D-eik.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 040
Külső szemlelokent én nem éreztem gyengének a Ravens-t.
Persze nyilván elkeseredettek vagytok, mert nagy lehetőség lett volna, de a D oldalon és az O oldalon is általában magabiztos volt. Igaz mondjuk, hogy bizonyos szituációkban vannak furcsa hívások, vagy inkább úgy mondom, hogy valami működik, de aztán azt mégis elengedik és másba kezdenek. Flacco kifejezetten eretten, jól játszott. Persze ebből többet ki kellett volna hoznia, de én ezt az elkapócsapatot nem érzem annyira erősnek, amivel ligaelit csapatot lehet verni.
Ennyi pontot kapni a NO-tol bőven jó, de ennél többet kellett volna szerezni és nem 1-el.
Klaci79
És ha azt nézed, Flacconak a Bowl óta ez a legjobb elkapósora. Miközben egyikük se Brown vagy Juju. Rengetegen húzzák Flaccora a vizes lepedőt NFL berkekben, magyar szinten is emlegetik állandóan az ELIT "jelzőt" rá. És nem értek együtt velük, Flacco nem Brees, Rodgers, Brady , de bebizonyította h képes Bowlt nyerni(ha van személyzet) , és ezt jelenleg nagyon kevesen mondhatják el magukról a ligában.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Külső szemlelokent én nem éreztem gyengének a Ravens-t.
Persze nyilván elkeseredettek vagytok, mert nagy lehetőség lett volna, de a D oldalon és az O oldalon is általában magabiztos volt. Igaz mondjuk, hogy bizonyos szituációkban vannak furcsa hívások, vagy inkább úgy mondom, hogy valami működik, de aztán azt mégis elengedik és másba kezdenek. Flacco kifejezetten eretten, jól játszott. Persze ebből többet ki kellett volna hoznia, de én ezt az elkapócsapatot nem érzem annyira erősnek, amivel ligaelit csapatot lehet verni.
Ennyi pontot kapni a NO-tol bőven jó, de ennél többet kellett volna szerezni és nem 1-el.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Na akkor egy alvás után:

Az ST munka kalap szar,24 yardot sikerült visszahordani az egész meccsen,Kochon,Tuckeren folyamatosan ott van a nyomás,nem tudok rájuk pozitívat mondani.Szegény Tucker elhibázta,de ugyis kikaptunk volna hosszabbításban,szal Ő a király.

D: Engedtek Breesnek 2 olyan driveot,amin csak pislogtam,mint hal a szatyorban,nyeltünk minden játékot,teljes összeomlás,kilátástalanság, miközben egész meccsen beton volt és élmény volt nézni őket. Kb ezen el is ment a meccs. Smith egy szar,semmit sem ért a tegnapi játéka.

O: Megint azt éreztem,mint tavaly,hogy bár tudunk most haladni,de teljes sötétség van Flacco és az OC fejében.A legelső screen szerű Collins futás jól ült a LOS-tól indulva 9,5 km-ről,erre ennek fényében ezt csináltuk egész meccsen.Hoztunk is vele vagy 4 yardot utána,remek hívás.A többi futást nem véleményezem,hisz leírtátok már,hogy nincs futójáték,cifrázni ezt nem lehet,szar,na.

Brown embertelen passzokat kap el,ennek ellenére 7 passz megy felé,szerintem erőltethettük volna jobban is és Flacco is lehetett volna pontosabb is,de egész mérkőzésen mást nem csinált mint rohangált a zsebben,ennyire sikerült megvédeni.
És úgy összességében a játékhívások szarok OC oldalról,egysíkú,mindenki tudja mit fogunk játszani első kettőre és harmadikra meg egy félig világtalan passz ami vagy bejön, vagy nem..Kezd megint erősödni bennem az a gondolat, hogy MM menjen a p*csába.

Összességében: Kikaptunk egy jó csapattól,mert nincsenek playmakereink,miközben hogyha az apró momentumokat megragadtuk volna,akkor ez egy nagyon laza,nagyon sima win.Ennyi hiányzott a sikerhez és épp ezért fájó is,hogy majdnem megint meg volt. Felkészül a Panthers, aztán ütjük a Vasast és a Cicákat,vagy lehúzzuk idénre a rolót.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Jelen pillanatban a D PO-t er az O nem ( kompletten ). Egy jobb Flacco vagy egy jobb OC kell. A Saints nem azert Nr1 mert tele vannak sztarokkal, legalabbis kevesebb van nekik mint a Vasasnak, KC-nek. Akar Hill-LJ osszehasonlitas, hogy kell fegyvert csinalni egy nem teljesen kesz futoQB-bol.

PS. Nalunk miert latszik hogy mi futni fogunk 10-bol 8-szor eloben, meg nekem is.
Kivancsi lennek egy olyan statisztikara milyen messze kapja meg a futo a LOS-tol a labdat. Nekem erzesre nagyon messzinek tunik, de mindenkeppen le kellene roviditeni mert az OL nem jo runblock-ban szoval inkabb bezarul mint fejlodne a lyuk az ido telesevel. Nem clutch kell ide eloszor hanem egy boszme fal hogy ne legyen nyomas Flacco-n mert az alatt borzalmas es akkor a futojatek is mukodne. Meggyozodesem, hogy a WR-TE-RB elkapo allomany clutch-nak tunne. De lecserelhetjuk a WR-ket jovore megint es huzhatunk 3 TE-t. Lesznek meccsek amikor megsuvegeljuk oket es lesznek mikor arrol lesz szo hogy kellenek sztarok a csapatban.
new orl
lehet itt flaccozni a végtelenségig, de konkrétan jobb számokat produkált tegnap, mint brees, úgy hogy a futásunk 0 volt és folyamatosan 3. és hosszúk alakultak ki, mert azért csak erőltettük. míg breesnek volt egy alvin kamarája, aki 3 yardot bármikor ment előre és 3. és inch vagy negyedik és centi volt. onnan azér van variációs lehetőség. az ő off.-ük nem a qb-vel volt jobb, ha jobb volt egyáltalán, hanem a fallal és az rb-vel. nem tudom mit vártok flaccotól? a berögződött előítéletetek miatt nagyító alatt vizsgáljátok minden passzát, felesleges. jól játszott tegnap, dobott 2td-t, ment előre 300yardot, 1.40 alatt vezetett egy td drájvot, amivel a maga dolgát megtette, hogy egyenlő legyen, mi kell még? pörgese a faszán a labdát?
gedam
Nincs eloiteletem vele kapcsolatban es egy sorozat ami tenyeken alapul, ha a dobasaival kell nyerni akkor az nem jon ossze inkabb mint igen. En ev eleje mondom hogy futas nelkul sehol se leszunk, amihez fal kellene. De ha eszrevetted akkor mi dobo csapat lettunk es nem csak kenyszerbol. Az OL abban egesz jo, rengeteg elkapo jott, MM filozofiaja. Ha igy akarunk jatszani akkor akkor eloitelet nelkul mondom, hogy jobb QB kell mint Flacco. De ahogy irtam feljebb egy jobb OC is johetne, aki Flacco erossegere epitene, mert van neki.

Osszehasonlitani a 2 D-t nem lehet tehat ezt felesleges ugy nezni hogy tobbet passzolt. Az meg elgondolkodtato hogy 279 passzolt yard es 2 TD az jo es legyunk elegedettek, foleg ugy hogy passzal akarunk haladni. DB jol dobott, jol dontott a vedoinknek semmi koze nem volt a labdaihoz. Volt egy ket fajo drop most naluk. Irjatok hogy picik hianyoznak hogy nyerjunk egy ilyen szoros meccset es ezert clutch kell, akkor a hulyeje ne adjon +10-12 yardot egy 15 mp jatekban reg kifutva a zsebbol es benyeli a sack-et. Az INT elmaradasat koszonjuk meg a 2 vedonek es tobb olyan passza volt ami a pontatlansaga miatt halt el. A D hatalmasatt jatszott hogy szoros lett ( azert a vegere elfogytak fizikailag, fejben es a Saints tul jo) es nem az O. Egy SP-al a fedelzeten mi nyertunk volna tegnap.