Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 118 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
egyébként is, joe után csak egyetlen qb jöhet számításba:
 youtu.be/LliI53zPLxw
gedam
Tom Brady + Joe Flacco + és még mobilis is... -> INSTANT FUTURE HOF
Igor
Erre ki is kaptak szombaton a.... Delawaretől (ami ugye tudjuk kinek az alma matere). Ráadásul Tom nem volt a csapata legjobb yardot futó játékosa sem (pedig általában ő szokott lenni).
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Clevelandben zajlanak az esemenyek, ugy erzem hamarosan nalunk is fognak. Dominoeffektus loading. Jo, tudom, úgysem, majd év végén.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
2 akkora homoly INT et dobni....kivancsi vagyok ra, Flakonnak mikor volt utoljara 106 os passer ratingje. Tudom nem lehet osszehasonlitani, ennyi jatekbol. De jatek a szamokkal. 😀
KeyG
Annyira nem rég, a 4. héten a Steelers ellen (109.5).
empty taxi
Nem 1 meccsre ertettem. 😊 LJ-nek osszessegeben 106 a ratingje.
KeyG
Ahogy Amendolanak vagy Edelmannak is magas a ratingja, így van ez azokkal akik keveset passzolnak...
malkav
Tőlük senki se számít dobásra, trükkös játék keretében dobnak. Jackson egy QB, tőle várható.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Flacco dobott ket olyan homály intet hogy azt sem ertem kinek akarta...hiaba van egy jo védekezésünk iden, ha az iranyitonk az SB ota szar. Komolyan tobbre mennénk ha elkuldenenk Flaccot, ha kell valakinek akkor 3 labda az ára. Betennenk a gyereket a kezdőbe, aztan nézzük meg mire kepes.
Ezen a meccsen kiderult hogy tud passzolni is, tizszer mobilisabb mint a tulfizetett. Legalább az iranyiton megsporolt penzt tudnank masra forditani. Eletem egyik legjobb dontese volt hogy nem vettem meg a Flacco feliratos Ravens mezt a Wembleyben xD
Voice
Flacco nem keres annyival többet,mint amit a Kölyöknek kéne kifizetni egy idő után.A kettő közti különbözetből nem teszed rendbe az O falat,ami konkrétan tegnap nem létezett és a futójátékot,távolról sem.Flacco szar,de Flacco mégis jó,ha teszel elé falat és egy rendes edzőt.Egyik sincs jelenleg.Eret vágnék minden második playhívás után,annyira bűn rossz elképzelés szerint játszunk...Flacco távolról sem ligaelit,sosem volt az,de simán jó lenne ide,ha lenne valami előtte,meg egy biztos kéz mögötte.A Kisgyereket meg belehet tenni 18 millióért,2éven belül meg ezekkel a futásokkal megy carreer endingre,azt akkor mire mentünk vele? Az meg hogy passzolt hármat a Zs Panthers D ellen a 4. negyedben, amikor már rég a kocsmába ittak,hát nem nagy sztori,erre nem alapoznám rá a csapatom jövőjét azért..Bár kinek mi. 😊
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Hat meghoztatok a kedvem, de vegulis nem hangzik rosszabbnak mint az elmult evek. Viszont a kozvelemeny utan tobb tomenyet keszitek be. 😊
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Flacco dobott ket olyan homály intet hogy azt sem ertem kinek akarta...hiaba van egy jo védekezésünk iden, ha az iranyitonk az SB ota szar. Komolyan tobbre mennénk ha elkuldenenk Flaccot, ha kell valakinek akkor 3 labda az ára. Betennenk a gyereket a kezdőbe, aztan nézzük meg mire kepes.
Ezen a meccsen kiderult hogy tud passzolni is, tizszer mobilisabb mint a tulfizetett. Legalább az iranyiton megsporolt penzt tudnank masra forditani. Eletem egyik legjobb dontese volt hogy nem vettem meg a Flacco feliratos Ravens mezt a Wembleyben xD
Voice
Ahhoz nagyon szarul kell játszania, hogy még szezon közben bedobjuk Lamart, de ha lesz még két három hasonló meccs akkor szerintem nagyon sok játékostól elköszönünk év végén (Flacco, Mosley, Smith, Williams, ők tuti mennek ha 8-8 alatt végzünk)
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Itt Black out volt a meccs, szoval meg nem neztem meg. Par szo rola elozetesnek?
new orl
Meg se nézd,csak akkor, ha mazochista vagy..Katasztrofa volt minden téren. Bengals meccsen ligaelitek voltunk a tegnapihoz képest..
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Flacco dobott ket olyan homály intet hogy azt sem ertem kinek akarta...hiaba van egy jo védekezésünk iden, ha az iranyitonk az SB ota szar. Komolyan tobbre mennénk ha elkuldenenk Flaccot, ha kell valakinek akkor 3 labda az ára. Betennenk a gyereket a kezdőbe, aztan nézzük meg mire kepes.
Ezen a meccsen kiderult hogy tud passzolni is, tizszer mobilisabb mint a tulfizetett. Legalább az iranyiton megsporolt penzt tudnank masra forditani. Eletem egyik legjobb dontese volt hogy nem vettem meg a Flacco feliratos Ravens mezt a Wembleyben xD

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ha ki kell kapni,idegenben NFC ellenfél ellen kell.A Panthers jó volt,mi szarok.Csak a produkció előhozza a tavalyi és azelőtti frusztrációt,h a SB óta középszerűek vagyunk.
Ha jövő héten és utána kiverjük a sz*rt is BB ből és a Kis Vörösből,minden megbocsátva és mi vagyunk nyerő pozícióban.
Sztem Joe volt rettenet , az ő vakegérsége nyomta rá a bélyeget.Rendre túldobta Crabet és Brownt,pedig Brownhoz hasonló mélységi célpontja még tán nem volt,neki nem kell lelassítania a mélységi dobáshoz,mint Torreynak vagy Wallace-nak.Rossz döntések sorozata.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
2 akkora homoly INT et dobni....kivancsi vagyok ra, Flakonnak mikor volt utoljara 106 os passer ratingje. Tudom nem lehet osszehasonlitani, ennyi jatekbol. De jatek a szamokkal. 😀
KeyG
Annyira nem rég, a 4. héten a Steelers ellen (109.5).
empty taxi
Nem 1 meccsre ertettem. 😊 LJ-nek osszessegeben 106 a ratingje.
KeyG
Ahogy Amendolanak vagy Edelmannak is magas a ratingja, így van ez azokkal akik keveset passzolnak...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
2 akkora homoly INT et dobni....kivancsi vagyok ra, Flakonnak mikor volt utoljara 106 os passer ratingje. Tudom nem lehet osszehasonlitani, ennyi jatekbol. De jatek a szamokkal. 😀
KeyG
Annyira nem rég, a 4. héten a Steelers ellen (109.5).
empty taxi
Nem 1 meccsre ertettem. 😊 LJ-nek osszessegeben 106 a ratingje.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Itt Black out volt a meccs, szoval meg nem neztem meg. Par szo rola elozetesnek?
new orl
Az első meg az utolsó driveot nézd meg, a többit tekerd át 😀 Vannak olyan meccsek, amikor az egyik csapatnak minden bejön, a másiknak semmi, ez most ilyen volt nekünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Itt Black out volt a meccs, szoval meg nem neztem meg. Par szo rola elozetesnek?
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
2 akkora homoly INT et dobni....kivancsi vagyok ra, Flakonnak mikor volt utoljara 106 os passer ratingje. Tudom nem lehet osszehasonlitani, ennyi jatekbol. De jatek a szamokkal. 😀
KeyG
Annyira nem rég, a 4. héten a Steelers ellen (109.5).
empty taxi
az nem 106 😊
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Flacot azonnal kivágni jöhet a helyére lemar jackson. Ennek a csapat semmi keresnivalója a play off ban. Gyengék vagyunk mint a harmat, ez nagyon gáz mecs volt, viszlát po. Remélem az egész edzöi stáb repülni fog, magam se értem hogy tudok ennek a fos csapatnak 5 éve szurkolni, de ez már nem is fog változni.
Norbi180
Mi sem értjük hogy tudsz nekik szurkolni, de még mindig jobb mint Browns drukkernek lenni (legalábbis az elmúlt idószakban)
De abban az esetben, ha enniyre megviselnek a vereségek és úgy érzed megkopott a hited, vár a Patriots szurkolótábor, ott nem kell megemészteni a vereségeket.... 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
2 akkora homoly INT et dobni....kivancsi vagyok ra, Flakonnak mikor volt utoljara 106 os passer ratingje. Tudom nem lehet osszehasonlitani, ennyi jatekbol. De jatek a szamokkal. 😀
KeyG
Annyira nem rég, a 4. héten a Steelers ellen (109.5).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
2 akkora homoly INT et dobni....kivancsi vagyok ra, Flakonnak mikor volt utoljara 106 os passer ratingje. Tudom nem lehet osszehasonlitani, ennyi jatekbol. De jatek a szamokkal. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Flacot azonnal kivágni jöhet a helyére lemar jackson. Ennek a csapat semmi keresnivalója a play off ban. Gyengék vagyunk mint a harmat, ez nagyon gáz mecs volt, viszlát po. Remélem az egész edzöi stáb repülni fog, magam se értem hogy tudok ennek a fos csapatnak 5 éve szurkolni, de ez már nem is fog változni.
Norbi180
Trollok voltak, vannak és lesznek és persze hülyék is...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Flacot azonnal kivágni jöhet a helyére lemar jackson. Ennek a csapat semmi keresnivalója a play off ban. Gyengék vagyunk mint a harmat, ez nagyon gáz mecs volt, viszlát po. Remélem az egész edzöi stáb repülni fog, magam se értem hogy tudok ennek a fos csapatnak 5 éve szurkolni, de ez már nem is fog változni.
Norbi180
Öröm újra téged olvasni

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pozitívum. LJ eléggé pofás támadást vezetett. 😊
KeyG
Plagium. 🤣
Amúgy meg

Pozitivum: Cam nálam volt fantasy ligában. Mondjuk ezt a hetet úgy is bukni fogom.
Collapo
Nálam a védelmetek volt 😕 Mondjuk egye fene aláírtam volna előre.
gabokocka
Ez volt a pláne. Nálam is a ravens d tolta

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Martyt rakjuk már ki könyörgöm.Mondjuk most a D is ultragáz volt.Ennyi volt a kraft a szezonra? Mindegy,kicsit legalább elhittük,hogy jó lesz,már ez is valami...Lassan,de biztosan.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Pozitívum. LJ eléggé pofás támadást vezetett. 😊
KeyG
Plagium. 🤣
Amúgy meg

Pozitivum: Cam nálam volt fantasy ligában. Mondjuk ezt a hetet úgy is bukni fogom.
Collapo
Nálam a védelmetek volt 😕 Mondjuk egye fene aláírtam volna előre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pozitívum. LJ eléggé pofás támadást vezetett. 😊
KeyG
Plagium. 🤣
Amúgy meg

Pozitivum: Cam nálam volt fantasy ligában. Mondjuk ezt a hetet úgy is bukni fogom.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 663
Flacot azonnal kivágni jöhet a helyére lemar jackson. Ennek a csapat semmi keresnivalója a play off ban. Gyengék vagyunk mint a harmat, ez nagyon gáz mecs volt, viszlát po. Remélem az egész edzöi stáb repülni fog, magam se értem hogy tudok ennek a fos csapatnak 5 éve szurkolni, de ez már nem is fog változni.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Pozitívum. LJ eléggé pofás támadást vezetett. 😊
KeyG
A csere D ellen,de ráhangolódásnak jó.
kátrány
LJ és csere és motivált, fordítva is azok voltak.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers