Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Feltavnal vezetjuk a diviziot 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Win es 3k. Most ennyi. A tobbit ha nyugodtabb leszek.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na ez megint egy szaros győzelem volt, de legalább W... Offenzrő nem mondanék semmit... Judon egy állat lessz.. már most több sackje van szerintem mint Upshawnak 4 év alatt
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Reszkess vasas!Elam az 53-ban!
Peter
nevetsz, de szerintem hálókához képest jobb lesz..
malkav
Hát ha az mérce.egyébként ha Webbet dobjuk idén akkor is Weddle szerepét veszi át inkább.


több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Reszkess vasas!Elam az 53-ban!
Peter
nevetsz, de szerintem hálókához képest jobb lesz..
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha Torreyt kivágják következő offban visszahoznátok őt?
Peter
Nem... szerintem felesleges, perrimant kell beintegrálni....
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Reszkess vasas!Elam az 53-ban!

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Ha Torreyt kivágják következő offban visszahoznátok őt?
Peter
Talan tobbert jatszik, mint Wallace+SSS egyuttveve es nincs olyan jo. Bagoert johetne, de nem tudom elkepzelni. Penzert vannak nagyobb needek+FA. Sztem ugy jar mint Wallace, behuzza a nagy lovet, majd ha addig nem lesz szerencseje elmegy majd a stilusahoz igazitott csapathoz.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ha Torreyt kivágják következő offban visszahoznátok őt?

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
DB switch: the Ravens claimed CB Chris Lewis-Harris and waived CB Will Davis, per league source.
Érdekes
Peter
Kell a Bengals playbook, ennyi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
DB switch: the Ravens claimed CB Chris Lewis-Harris and waived CB Will Davis, per league source.
Érdekes

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Egy jo kis cikk

 www.theplayerstribune.com/ed-reed-hines-ward-ravens-steelers-rivalry-afc-north/
Peter
Tényleg fasza cikk főleg ez a feka akcentus..... azon gondolkodtam a mostani fiatal elkapók között nincs is olyan tipusú nagypofájú jó WR mint SSS, Ward vagy ilyenek ...
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Egy jo kis cikk

 www.theplayerstribune.com/ed-reed-hines-ward-ravens-steelers-rivalry-afc-north/

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Sziasztok, na mi a tipp vasarnapra ?
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
not practicing: TE Crockett Gillmore, CB Shareece Wright, LB Kamalei Correa and LB Elvis Dumervil. All 4 likely out for Sunday.

Sr limited

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ez sem rossz
 www.baltimorebeatdown.com/2016/11/3/13504284/eric-weddle-named-to-nfl-com-s-midseason-all-pro-team

több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Volt már?

 www.profootballfocus.com/pro-top-10-nfl-rookies-entering-week-9/


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Monroe, es a mostanaban egyre tobb figyelmet kapo/erdemlo marijuana-sztori

https://a.espncdn.com/photo/2016/1101/r147483_1296x729_16-9.jpg
Eugene Monroe was addicted to football -- and marijuana helped him quit
The retired lineman uses cannabis because he says it heals the hurt from a lifetime playing the game. This is his crusade to convince the NFL he's right.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kicsit olyan erzesem van mint amikor valaki 3-4 D alapanyagot probal 4-3 ba hasznalni ahelyett hogy meglevo emberekhez allitana a playokat.malkav
Ha kocka gurítjuk, ha gömb emeljük!!! (népszerű mondás a sorkatonaság idejéből)
Collapo
csak annak volt miertje.
no
... ha értelme nem is 😀 de jogos 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Kicsit olyan erzesem van mint amikor valaki 3-4 D alapanyagot probal 4-3 ba hasznalni ahelyett hogy meglevo emberekhez allitana a playokat.malkav
Ha kocka gurítjuk, ha gömb emeljük!!! (népszerű mondás a sorkatonaság idejéből)
Collapo
csak annak volt miertje.
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kicsit olyan erzesem van mint amikor valaki 3-4 D alapanyagot probal 4-3 ba hasznalni ahelyett hogy meglevo emberekhez allitana a playokat.malkav
Ha kocka gurítjuk, ha gömb emeljük!!! (népszerű mondás a sorkatonaság idejéből)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
😛
Sík Sándor:
Az acélember

Áll, egyenesen, egymagán
Az acélember a hegy homlokán.

Széttárva karcsú, hosszú karjai,
A kábelek kígyóit tartani.

Nem görnyedez és nem erőlködik:
Áll és feszül és hordja terheit.

De hűvös feje túl a drótokon
Hosszan elnéz a nyúlós utakon.

Lát, embereket és országokat,
Bolond és keserű látásokat:

Az éhes ember néma ráncait,
Dokkok penészes árusáncait,
Országhatárok inga-táncait,

És hall, hazug és gyilkos hangokat:
Borhősöket, barátokat, bankokat,
És népgyűléseket és tankokat.

Az eszme önmagára-lázadását,
A forradalmak bárgyú körfutását,
Az őrülések örök újulását.

A földgömb reng és ég a szemhatár.
Az acélember néz és konstatál.

Áll és szótalan ég felé feszül:
Hordja a kábelt rendületlenül.

S ha olykor egy-egy holdas éjszakán
Ráül terhével a szörnyű magány,

S a látomások emlékeitől
Dereka már-már megroppanni dől:

Ilyenkor elég egy szempillanás:
A szomszéd hegyen másik óriás,

A harmadik ormon a harmadik
Hordozza látomása titkait.

Egy pillanat, egy közös rezzenés:
A három acélember összenéz.

Testvér – mondja az acélpillanat –
Tudom: gyengének lenni nem szabad.

Tudom, a mi törvényünk állani:
Mi vagyunk a Vezeték várai.

Nem tudjuk honnan, nem tudjuk kinek,
De rajtunk megyen át az Üzenet.

Az ismeretlen Igét hordja vállunk.
Bennünket ideállítottak. Állunk.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na heten ma palyara kell lepni a fiukaknak, mit vartok? Valtozast, vagy üttünk meg egy szeget az ideny koporsojaba?
malkav
én nem tudom mitől lenne változás az off.-ban, nincs bennünk rejtett, kihasználatlan potenciál. egyszerűen talent-hiányos a támadórészlegünk, minden poszton.
gedam
En mondjuk ezzel pont nem ertek egyet, szerintem van talent az O-ban csak nem vagyunk kepesek hasznalni oket.... Kicsit olyan erzesem van mint amikor valaki 3-4 D alapanyagot probal 4-3 ba hasznalni ahelyett hogy meglevo emberekhez allitana a playokat. Ezert egy kicsit varom hogy ket het alatt mit tud kisajtolni Marty, mert szerintem több van ebben az egysegben mint amit mutatnak. Futassal es Hosszupaszokkal el kellene jutni RZ-ig, ott meg nem szarozni, hanem Waller,Gilmore tipusu magas emberekre radobalni a labdat...
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kerdes az hogy az OL es vele együtt Flakon mutat valamit, vagy megint mennek a felyardos paszok... jo lenne ha elkezdenenk hasznälni amink van...
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Na heten ma palyara kell lepni a fiukaknak, mit vartok? Valtozast, vagy üttünk meg egy szeget az ideny koporsojaba?
malkav
Sr-t kivéve minden kezdő gészséges.Heyward hiányát nagyon érezte a vasas,nem tudom milyen állapotban van de egy sokfutásos kevés pontos győzelmet várok.