Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Na heten ma palyara kell lepni a fiukaknak, mit vartok? Valtozast, vagy üttünk meg egy szeget az ideny koporsojaba?
malkav
Remelem jatszik BB es ugy nyerunk. Nem mi vvagyunk az eselyesek, de meg tudjuk nyerni. Ha nem 2 mecs hatranyban leszunk es akkor szeg.
több mint 7 éve
gedam 5 702
Na heten ma palyara kell lepni a fiukaknak, mit vartok? Valtozast, vagy üttünk meg egy szeget az ideny koporsojaba?
malkav
én nem tudom mitől lenne változás az off.-ban, nincs bennünk rejtett, kihasználatlan potenciál. egyszerűen talent-hiányos a támadórészlegünk, minden poszton.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na heten ma palyara kell lepni a fiukaknak, mit vartok? Valtozast, vagy üttünk meg egy szeget az ideny koporsojaba?
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Azt ecsetelik, hogy jovore Londoni merkozes lesz. Jag+ LAR lesz a gazda es 8 csapat nem volt meg ideat. Ok a Jag szempontjabol neztek, igy 2 r4ealis lehetoseg maradt SS+a Ravens, de SS inkabb Mexikoba menne. 😊
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ahogyan az várható volt Elam lesz az aki visszatérhet IR-ről.

Szerkesztette: Peter

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Az OL 2 helyen valtozott. KO nagy ervagas, de Monroe (alig volt ep) Hurst parosnal a Stanley/ Lewis jobb is talan LT-ben. De nem egyy kategoria a ketto. Siman edzoi hiba, de nem akarok vitazni, valaszatok ki ti kie a feleloseg.
no
Korábban már leírtam,hogy Castillot már a KO-Monroe dologért kirugnám.az,hogy nem tette át KO-t LT-be hatással van ránk a mai napig mert ha átrakja nem tradelünk Monroeért,megmaradnak a draftpickek.tehát Monroe nem itt sérül le,nem innen vonul vissza egy rakat deadmoneyt hagyva maga után és ha nem kell őt fizetnünk és nincs a deadmoney sem többet tudunk KO-nak is ajánlani.mióta itt van Castillo egyszer volt király falunk de az inkább Kubinak köszönhető.tavaly ugyanazzal az öt emberrel a közelébe nem voltunk a 2014-esnek.egy forintot nem ér az ember szerintem dehát tudod "a régi szép idők Phillyben".
Peter
Alapvetoen oda jutunk mindig, hogy 4-5-en kirugnank a 75%-t a stabnak. Vannak kozos pontok is. En nekem mindegy ezek maradnak vagy jon 9 uj juhasz, a lenyeg a kovetkezetesseg a taktika-jatekosallomany-edzoi felfogas teren. Labjegyzetben megjegyeznem ( mert nem birom ki ), az uj brigadnak jobban elhinnem hogy kepesek ra, de ha ezek az Anyaszomoritok maradnak itt az ideje elkezdeni ram cafolni.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Itt OL szinten van nagy baj,de ket het alatt rendbe lehet hozni... emlekeztek amikor a NE-t tonkrevagta par eve a chiefs, lehet hogy nalunk is valtozik a dolog es lesz ebbol valami...
De azzal absz egyetertek, hogy a secben Webb a leggyengebb pont es töle szabadulni kell. Es most nekem nagyon faj, hogy Brooksot kivagtuk mert be lehetne rakni webb helyere. De akar Elamet is aztan megletjuk javult-e valamit.
malkav
Webb helyere barkit be lehet rakni, mert mindegy, de a leggyorsabb LB aki tud utkozni es mar megtriplaztad a hatekonysagot. Viszont 1 dolgot nem lehet elvenni tole, konzekvensen o adja fel eloszor az ellenfel uldozeset. 😊
no
😀

Levine lassu FS-nek ?
malkav
Webb-hez kepest raketa, legutobb mig o futott 50 yardot, Webb 25-t+ 5-t a szalag atszakitas utani levezetoben, csak annak a franya Wr-nek nem mondta meg senki Webb-nek nem a Gline-nal van a celszalag.
Nem akarom en bantani, de a Forset fele frappans felmondolevelet megkaphatna es arra emlekeznenk milyen jo CB volt a seruleseig.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Az OL 2 helyen valtozott. KO nagy ervagas, de Monroe (alig volt ep) Hurst parosnal a Stanley/ Lewis jobb is talan LT-ben. De nem egyy kategoria a ketto. Siman edzoi hiba, de nem akarok vitazni, valaszatok ki ti kie a feleloseg.
no
Korábban már leírtam,hogy Castillot már a KO-Monroe dologért kirugnám.az,hogy nem tette át KO-t LT-be hatással van ránk a mai napig mert ha átrakja nem tradelünk Monroeért,megmaradnak a draftpickek.tehát Monroe nem itt sérül le,nem innen vonul vissza egy rakat deadmoneyt hagyva maga után és ha nem kell őt fizetnünk és nincs a deadmoney sem többet tudunk KO-nak is ajánlani.mióta itt van Castillo egyszer volt király falunk de az inkább Kubinak köszönhető.tavaly ugyanazzal az öt emberrel a közelébe nem voltunk a 2014-esnek.egy forintot nem ér az ember szerintem dehát tudod "a régi szép idők Phillyben".

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Itt OL szinten van nagy baj,de ket het alatt rendbe lehet hozni... emlekeztek amikor a NE-t tonkrevagta par eve a chiefs, lehet hogy nalunk is valtozik a dolog es lesz ebbol valami...
De azzal absz egyetertek, hogy a secben Webb a leggyengebb pont es töle szabadulni kell. Es most nekem nagyon faj, hogy Brooksot kivagtuk mert be lehetne rakni webb helyere. De akar Elamet is aztan megletjuk javult-e valamit.
malkav
NE az más tészta,kb 1,5 másodpercig vann Bradynél a labda.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Itt OL szinten van nagy baj,de ket het alatt rendbe lehet hozni... emlekeztek amikor a NE-t tonkrevagta par eve a chiefs, lehet hogy nalunk is valtozik a dolog es lesz ebbol valami...
De azzal absz egyetertek, hogy a secben Webb a leggyengebb pont es töle szabadulni kell. Es most nekem nagyon faj, hogy Brooksot kivagtuk mert be lehetne rakni webb helyere. De akar Elamet is aztan megletjuk javult-e valamit.
malkav
Webb helyere barkit be lehet rakni, mert mindegy, de a leggyorsabb LB aki tud utkozni es mar megtriplaztad a hatekonysagot. Viszont 1 dolgot nem lehet elvenni tole, konzekvensen o adja fel eloszor az ellenfel uldozeset. 😊
no
😀

Levine lassu FS-nek ?
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Itt OL szinten van nagy baj,de ket het alatt rendbe lehet hozni... emlekeztek amikor a NE-t tonkrevagta par eve a chiefs, lehet hogy nalunk is valtozik a dolog es lesz ebbol valami...
De azzal absz egyetertek, hogy a secben Webb a leggyengebb pont es töle szabadulni kell. Es most nekem nagyon faj, hogy Brooksot kivagtuk mert be lehetne rakni webb helyere. De akar Elamet is aztan megletjuk javult-e valamit.
malkav
Webb helyere barkit be lehet rakni, mert mindegy, de a leggyorsabb LB aki tud utkozni es mar megtriplaztad a hatekonysagot. Viszont 1 dolgot nem lehet elvenni tole, konzekvensen o adja fel eloszor az ellenfel uldozeset. 😊
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Itt OL szinten van nagy baj,de ket het alatt rendbe lehet hozni... emlekeztek amikor a NE-t tonkrevagta par eve a chiefs, lehet hogy nalunk is valtozik a dolog es lesz ebbol valami...
De azzal absz egyetertek, hogy a secben Webb a leggyengebb pont es töle szabadulni kell. Es most nekem nagyon faj, hogy Brooksot kivagtuk mert be lehetne rakni webb helyere. De akar Elamet is aztan megletjuk javult-e valamit.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Az OL 2 helyen valtozott. KO nagy ervagas, de Monroe (alig volt ep) Hurst parosnal a Stanley/ Lewis jobb is talan LT-ben. De nem egyy kategoria a ketto. Siman edzoi hiba, de nem akarok vitazni, valaszatok ki ti kie a feleloseg.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
malkav
Ja,félreolvastam.nem hiszem,hogy össze tudna jönni egy ilyen trade de nem hangzik roszzul. 😊

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Lehetne 0-7 is, olyan nincs hogy az ellen nem hibazik. a 10 pontunkbol 10 szereztuk a hibajukbol. Sztem is jo F, de akkor sincs elete formajaba. Ha fogtuk volna a futast... ez volt a fo baj.
Az 5 sack jol hangzik es eddigiekhez kepest volt nyomas, de kamikazezot a 2 Qb, idejuk lett volna szabadulni a labdatol.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hat ha Haribo jo edzö most megmutathatja, van ket het rendbetenni a fejeket, aztan osszerakni ertelmes gamplant es megnezni mire megyunk a vasas ellen. Ugy latszik a 2012-es SB szereples mindket csapatra (Bal, SF) atkot hozott... es ket eve meg majdnem sikerult letolni az NE-t a rajatszasban hihetetlen...

Azt a szaros secet kellene valahogy rendbetenni, mert azert a fiatal passrusherekböl meg lehet valami... es a D meglenne.
Az O meg.... nem tudom, valami jobb falat kell osszerakni, vagy Castillo nyakaba kell varni az egeszet, es hozni kell egy olyan OL coachot aki szarbol is tud varat epiteni. Most RB, WR sekcio annyira nem talent szegeny....
malkav
Akkor tradelni kell egy o falemberért nincs mese!ha Stanley és Yanda serülése elhúzódik akkor meg pláne.
Peter
Olyan nincs, hogy tradelunk OL- coach-ert adunk picket es melle kapunk egy falembert is ?
malkav
Castilloert max egy használt kotont adnak nemhogy jó játékost.
Peter
Nem is öt akartam eltradelni, inkabb valaki masert +1 OL jatekosert adnek picket.. amugy a kotont, mig lehet valamire hasznälni szovel en nem basznam el Castillora.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hat ha Haribo jo edzö most megmutathatja, van ket het rendbetenni a fejeket, aztan osszerakni ertelmes gamplant es megnezni mire megyunk a vasas ellen. Ugy latszik a 2012-es SB szereples mindket csapatra (Bal, SF) atkot hozott... es ket eve meg majdnem sikerult letolni az NE-t a rajatszasban hihetetlen...

Azt a szaros secet kellene valahogy rendbetenni, mert azert a fiatal passrusherekböl meg lehet valami... es a D meglenne.
Az O meg.... nem tudom, valami jobb falat kell osszerakni, vagy Castillo nyakaba kell varni az egeszet, es hozni kell egy olyan OL coachot aki szarbol is tud varat epiteni. Most RB, WR sekcio annyira nem talent szegeny....
malkav
Akkor tradelni kell egy o falemberért nincs mese!ha Stanley és Yanda serülése elhúzódik akkor meg pláne.
Peter
Olyan nincs, hogy tradelunk OL- coach-ert adunk picket es melle kapunk egy falembert is ?
malkav
Castilloert max egy használt kotont adnak nemhogy jó játékost.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Tudom ma megint edzöt akarok kirugatni, de könyörgöm...
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hat ha Haribo jo edzö most megmutathatja, van ket het rendbetenni a fejeket, aztan osszerakni ertelmes gamplant es megnezni mire megyunk a vasas ellen. Ugy latszik a 2012-es SB szereples mindket csapatra (Bal, SF) atkot hozott... es ket eve meg majdnem sikerult letolni az NE-t a rajatszasban hihetetlen...

Azt a szaros secet kellene valahogy rendbetenni, mert azert a fiatal passrusherekböl meg lehet valami... es a D meglenne.
Az O meg.... nem tudom, valami jobb falat kell osszerakni, vagy Castillo nyakaba kell varni az egeszet, es hozni kell egy olyan OL coachot aki szarbol is tud varat epiteni. Most RB, WR sekcio annyira nem talent szegeny....
malkav
Akkor tradelni kell egy o falemberért nincs mese!ha Stanley és Yanda serülése elhúzódik akkor meg pláne.
Peter
Olyan nincs, hogy tradelunk OL- coach-ert adunk picket es melle kapunk egy falembert is ?
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hat ha Haribo jo edzö most megmutathatja, van ket het rendbetenni a fejeket, aztan osszerakni ertelmes gamplant es megnezni mire megyunk a vasas ellen. Ugy latszik a 2012-es SB szereples mindket csapatra (Bal, SF) atkot hozott... es ket eve meg majdnem sikerult letolni az NE-t a rajatszasban hihetetlen...

Azt a szaros secet kellene valahogy rendbetenni, mert azert a fiatal passrusherekböl meg lehet valami... es a D meglenne.
Az O meg.... nem tudom, valami jobb falat kell osszerakni, vagy Castillo nyakaba kell varni az egeszet, es hozni kell egy olyan OL coachot aki szarbol is tud varat epiteni. Most RB, WR sekcio annyira nem talent szegeny....
malkav
Akkor tradelni kell egy o falemberért nincs mese!ha Stanley és Yanda serülése elhúzódik akkor meg pláne.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hat ha Haribo jo edzö most megmutathatja, van ket het rendbetenni a fejeket, aztan osszerakni ertelmes gamplant es megnezni mire megyunk a vasas ellen. Ugy latszik a 2012-es SB szereples mindket csapatra (Bal, SF) atkot hozott... es ket eve meg majdnem sikerult letolni az NE-t a rajatszasban hihetetlen...

Azt a szaros secet kellene valahogy rendbetenni, mert azert a fiatal passrusherekböl meg lehet valami... es a D meglenne.
Az O meg.... nem tudom, valami jobb falat kell osszerakni, vagy Castillo nyakaba kell varni az egeszet, es hozni kell egy olyan OL coachot aki szarbol is tud varat epiteni. Most RB, WR sekcio annyira nem talent szegeny....
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem nagyon van mit mondani a meccsról. Kikaptunk a Geno Smith majd a miatta padra szoruló Fitzmagic vezette JEtstól. 6 futott yard, talán ennyi first downunk is lehetett. A második félidőben jó ha volt egy.

A browns otthonit megfoghatjuk, meg egyet a vasas ellen brahiból, de egyébként back to back 5-11.
Amint Yanda bevethető Zuttaht kidobnám a fenébe. Urshell játszon centert. Nem azért, hogy Flaccot ne törjék össze, mert tökmindegy, Mallettel sem lennénk rosszabbak hanem, hogy kiderüljön Urshell jó e centerként vagy nem.
Webb is mehet amerre lát, ahogy Doomot sem erőltetném. Játszon Correa és Judon, Ha mindkettő szar, annyira nem lehetnek, hogy ne legyen egy két momentumuk amibe bele tudnak kapaszkodni. A rutin pedig sokat számíthat.

Egyébként pedig a liga 5 legrosszabb csapata között vagyunk.
Blaise
En Fitzet kedvelem.. azzal, hogy Genot kinyirtuk, magunkkal tettunk rosszat.. vagy Fitzet is le kellett volna utni (probalkoztunk amugy..), es akkor nyerhettunk volna.
Az hogy a futast megoltek, az varhato volt, viszont a passzjatektol picit tobbet vartam.. a ket picken, es a gyenge pass D-n ment el a dolog, ez van.

Szerintem Judont rotaljak szep lassan, azzal nincs baj.. es azert csinaltunk 5 sacket, amit ha minden meccsen hozunk, kb. NFL rekord lenne....

Szerintem a bottom 5 eros, en 16-24 kozott latom magunkat, de foleg azert mert nem tudunk egy normalis meccset osszerakni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 172
Velemenyek a tegnapi meccsel kapcsolatban Igor, Blaise.... estleg Peter
Mondanek en is velemenyt de en nem lattam a meccset, mert szar volt a neten, de igy utolag lehet nem is baj.
malkav
Ne nézd meg.koporsószög.gyenge Flacco és gameplan offense oldalon.a futást fogta szépen a Jets ezért harmadik és sok várt az offensre szinte mindig.kétszer vagy háromszor volt olyan,hogy Zuttaht a snap után egyből hátranyomták és az ő lábában boltlott el Flacco.borzalom volt nézni.Flaccoval meg sportpszichológusnak kellene foglalkozni mert ennyire fosni nem lehet ilyen szinten.a gameplanben nem értem,hogy ha tudják,hogy szar a falunk,nincs ideje Flacconak akkor miért nem állunk rá egy gyorspasszos játékra.elkapók;Hét meccs alatt kb húsz olyan passz volt,hogy nem tudtam eldönteni ki a corner és ki a wr.nem küzdenek a labdáért,rossz pozicióban vannak,borzalom az is.

D jó volt összeségében de megint benyelt egy nagy playt.Webb kuka,nem megoldás sajnos de viszont drága.

St végre király volt.td és blokkolt rugás is volt viszont Hesternek reszeltek szerintem.ennyi fumblit nem nyel be Harbough.

Nekem csak az fáj,hogy egy közepes offensel simán lehetnénk 7-0-án.
Peter
És pont ez a legfájóbb az egészben, hogy simán lehetne 7-0 és agyalnánk rajta miért nem elég látványos a csapat. Azt mondanánk hogy az ilyen szoros meccseket kell megnyerni. És nem akarom mondani tegnap pl Williams fumble hibáját, Mosley hibáját a WAS ellen, a sok benyelt visszahordás, Raiders ellen azt hiszem 2. Giants ellen 2 hosszú play. Ezek az "apró" hibák évekig nem voltak meg a csapatban, Cundiff-ot ne nézzük. Fáj ezeket látni egy szurkolónak, hogy kivehetnek 6 Pro Bowl játékost a keretből és mégis, ilyen dolgokon csúszik el a dolog. Az O az tényleg fos, nincs rá jobb szó, de valamiért mindig meccsben vagyunk, mindig hülyeségeken bukunk el, és az idegtől a meccs végén, mindig reggel alszik el az ember a Sunday Night Football után.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Velemenyek a tegnapi meccsel kapcsolatban Igor, Blaise.... estleg Peter
Mondanek en is velemenyt de en nem lattam a meccset, mert szar volt a neten, de igy utolag lehet nem is baj.
malkav
Ne nézd meg.koporsószög.gyenge Flacco és gameplan offense oldalon.a futást fogta szépen a Jets ezért harmadik és sok várt az offensre szinte mindig.kétszer vagy háromszor volt olyan,hogy Zuttaht a snap után egyből hátranyomták és az ő lábában boltlott el Flacco.borzalom volt nézni.Flaccoval meg sportpszichológusnak kellene foglalkozni mert ennyire fosni nem lehet ilyen szinten.a gameplanben nem értem,hogy ha tudják,hogy szar a falunk,nincs ideje Flacconak akkor miért nem állunk rá egy gyorspasszos játékra.elkapók;Hét meccs alatt kb húsz olyan passz volt,hogy nem tudtam eldönteni ki a corner és ki a wr.nem küzdenek a labdáért,rossz pozicióban vannak,borzalom az is.

D jó volt összeségében de megint benyelt egy nagy playt.Webb kuka,nem megoldás sajnos de viszont drága.

St végre király volt.td és blokkolt rugás is volt viszont Hesternek reszeltek szerintem.ennyi fumblit nem nyel be Harbough.

Nekem csak az fáj,hogy egy közepes offensel simán lehetnénk 7-0-án.

több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem nagyon van mit mondani a meccsról. Kikaptunk a Geno Smith majd a miatta padra szoruló Fitzmagic vezette JEtstól. 6 futott yard, talán ennyi first downunk is lehetett. A második félidőben jó ha volt egy.

A browns otthonit megfoghatjuk, meg egyet a vasas ellen brahiból, de egyébként back to back 5-11.
Amint Yanda bevethető Zuttaht kidobnám a fenébe. Urshell játszon centert. Nem azért, hogy Flaccot ne törjék össze, mert tökmindegy, Mallettel sem lennénk rosszabbak hanem, hogy kiderüljön Urshell jó e centerként vagy nem.
Webb is mehet amerre lát, ahogy Doomot sem erőltetném. Játszon Correa és Judon, Ha mindkettő szar, annyira nem lehetnek, hogy ne legyen egy két momentumuk amibe bele tudnak kapaszkodni. A rutin pedig sokat számíthat.

Egyébként pedig a liga 5 legrosszabb csapata között vagyunk.