Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Több NFL tisztviselő szerint a Ravens ki fogja vágni Ray Rice-t. Magyar idő szerint hajnal 2-kor tart Harbough sajtókonferenciát, ekkor sok minden kiderülhet.Voice
Schefter szerint már meg is történt.MarioAna
3 másodperccel gyorsabb voltam

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Több NFL tisztviselő szerint a Ravens ki fogja vágni Ray Rice-t. Magyar idő szerint hajnal 2-kor tart Harbough sajtókonferenciát, ekkor sok minden kiderülhet.Voice
Schefter szerint már meg is történt.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Több NFL tisztviselő szerint a Ravens ki fogja vágni Ray Rice-t. Magyar idő szerint hajnal 2-kor tart Harbough sajtókonferenciát, ekkor sok minden kiderülhet.Voice
meg is történt, ha minden igaz

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Több NFL tisztviselő szerint a Ravens ki fogja vágni Ray Rice-t. Magyar idő szerint hajnal 2-kor tart Harbough sajtókonferenciát, ekkor sok minden kiderülhet.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem megütötte... kiütötte egy balhoroggal. Bazz..

Inkább nem mondok semmit...
A tegnapi meccsre sem. Egy félidő előnyt senkinek nem lehet adni a ligában, szerintem is lesz ez még bőven jobb.. és bőven lesz a divízióban itt körbeverés, 10 meccsel meg lehet nyerni idén az AFC North-ot szerintem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.baltimoresun.com/sports/ravens/ravens-insider/bal-video-allegedly-shows-ray-rice-punching-fiancee-in-atlantic-city-elevator-tmz-video-20140908,0,2909626.htmlpage

első oldalon nem láttam, ha volt korábban sorry.
Nagyon durva...Rolni
Ez a leggyávább dolog amúgy. Semminemű verbális inzultusra nem ütsz meg egy nőt.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
1 meccs volt... bar fontos, de nem csak egy meccs a szezon... jobb lesz

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát számomra nem indul jól a szezon...A 2. kedvenc csapatom is kikapott...A D sokáig tartotta magát TD-t bem engedtek a 4. negyed végéig...Az O szarakodása miatt rengeteget voktak a pályán...Az O későn ébredt. Rengeteg drop a WR ektől. S.Smith asszem egymaga 5.droppolt...Igaz szerzett egy szép TD-t de akkor se fér bele ennyi hiba...Remélem csak jobb lesz....

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
az izgalmasabb lenne, hogy mi van az audioval, miket beszéltek
biztos nem csak ilyen egyszerű a sztori,
vagy de...
a legdurvább dolog eddig az volt ahogy a menyasszonyát kihúzta a liftből mint a rongyot, az után ez a bal horog már szinte semmi

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nem volt, de ez se sokat mondd el a tenyleges tortentekrol... na nem mintha egy no megutese nem lenne amugy is gyenge dolog...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
 www.baltimoresun.com/sports/ravens/ravens-insider/bal-video-allegedly-shows-ray-rice-punching-fiancee-in-atlantic-city-elevator-tmz-video-20140908,0,2909626.htmlpage

első oldalon nem láttam, ha volt korábban sorry.
Nagyon durva...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
nekem a konzervativ játékhivásaival van tele.. ahogy a stat is mutatja zéró sack!!!

Akkor rugjuk ki Suggssot és Dummervillt!!!
(Egyébként jogos)



amugy meg tök mindegy h brown mellett a safetyt is ráküldte ugy is csak diszkiséret volt stewart.

Pont azt mondom,hogy nem küldte.Kurvára nem mindegy,hogy a negyedik számú cornerünk simán vagy safety segítséggel védekezik a liga egyik elit elkapójával szemben.dábül kàveridzs!!!!


igy van kell egy top corner! mert nem muzsikál jól a sec.

Akkor megkérdezném,hogy miből és kit?melyik csapat tradeli el a top cornerét aki nálunk nikkel lesz és azt miből fogjuk kifizetni?
C Brown jól játszott,ahhoz képest meg kurva jól amit vártunk tőle.A passz az Ő hibája de a TD Stewarté és Peesé.


A kétpontos is szerintem.mit keres Asa (5'10) goalline szituációban a pályán?

Go RAVENS!!!!!!

Így van!!!!!

Ravens best defense

több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
nekem a konzervativ játékhivásaival van tele.. ahogy a stat is mutatja zéró sack!!! amugy meg tök mindegy h brown mellett a safetyt is ráküldte ugy is csak diszkiséret volt stewart. igy van kell egy top corner! mert nem muzsikál jól a sec. persze ha az irányitón nincs nyomás. smith td nem volt egyszerü. látom gerhart berger barátunk nem birt várni a meccs végéig 😀 amugy meg nem volt ez olyan gyenge teljesitmény forsett kellemesen csalodtam, és a fal egy kicsivel több idöt hagy joe-nak nem lesz itt gond! ezt a meccset gyors elkell felejteni. Go RAVENS!!!!!!
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
kár a meccsért, nincs gáz... hajrá csapoat... később többet...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A legjobb cornerünk hiánya meglátszott...kár érte 0-1.

Kell egy minőségi 3. corner, mehet a Trade. Van pénz, adhat cetlit, van valag játékos, minden adott.Voice
3,3-al vagyunk sapi alatt és 2-őt 2,5-et félre szoktunk rakni sérülésekre úgyhogy annyira sok pénz nincs.Chykie szerintem jól játszott egyébként,nem ment rá zászló,nem engedett nagy playt stb,Pees hibája hogy ha már neki jutott Green nem tette rá a safetyt is.ami nagy gáz szerintem,hogy nagyon sebezhetőek vagyunk a screenre.eddig sem voltam Pees fan hát ez a meccs sem változtatott ezen.fantáziátlan,sok yardot enged.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mondjuk én ezt a mecset szerettem volna megnyerni... (Nem mintha rajtam múlna) mert idegenben nem valószínű hogy elverjük a cicákat. Otthon nem szokott a kis vörös szerencsétlenkedni. Viszont érdekes hogy a Vasas mennyire szenvedett a végén a barnákkal. Érdekes lesz ez a csoport.
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ez rendkívül érdekes volt, ugye.
Első félidőt jobb, ha egy életre kitöröljük a fejekből. Kevés meccset kapcsoltam ki életemben, talán néhány éve a Texans elleni blowout L volt az utolsó. Itt közel jártam hozzá.
Második félidővel együtt már érdekesebb összképet kapunk. A védelem nagyrészt okés. Kellenek a Top Cornereink Top formában és akkor rendben lesznek. #O? Hát ezen még vakarom a fejem. Elkapók teljesítménye kezdetben siralmas volt, mindent elejtettek. Aztán ritmusba jött a passzjáték és majdnem meglett az a comeback win.

Nincs totális letargia. Ha megtalálja Flacco a ritmust az elkapókkal, akkor rendben leszünk mindkét oldalon. (Fal összességében közepesnél kicsit gyengébbre vizsgázott. Sok volt a nyomás Flaccon, ütötték, de még így is javulás a tavalyihoz képest)
Végül pedig a stat. adatok:
Flacco: 35/62, 345 yards, TD, INT
Forsett: 11 carries, 70 yards, TD
Ezt a 62-es számot bőven lejjebb fog kelleni vinni, ebben óriási segítség lesz, ha nem kismilliópontos hátrányból kell majd visszahozni a játékot. Kikaptunk, Belefér, Javuljunk.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A legjobb cornerünk hiánya meglátszott...kár érte 0-1.

Kell egy minőségi 3. corner, mehet a Trade. Van pénz, adhat cetlit, van valag játékos, minden adott.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
a második félidőben azért ennél több kell majd a csapattól...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Az mondjuk megér egy misét, hogy 3 ILB-vel köztük egy ST only playával futunk neki a meccsnek miközben van 6 aktív safetynk... smhBlaise
ST only?nézd újra 2011-et szerintem.ennyi safety meg a corner depth-ünk és a ST miatt kellPeter
Zach Orr 2011? Az a baj, hogy cipelünk vagy 6 ST only játékost, akik akkor jók ha nincsenek pályán... Ezek után remélem a St fogja eldönteni a meccset, mert nagyon rákészültünk.

Upd: közben eszembe jutott McClellan. Azt viszont így sem akarom elhinni, hogy Brownnak nincs helye az aktív rotációban.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Az mondjuk megér egy misét, hogy 3 ILB-vel köztük egy ST only playával futunk neki a meccsnek miközben van 6 aktív safetynk... smhBlaise
ST only?nézd újra 2011-et szerintem.ennyi safety meg a corner depth-ünk és a ST miatt kell

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Az mondjuk megér egy misét, hogy 3 ILB-vel köztük egy ST only playával futunk neki a meccsnek miközben van 6 aktív safetynk... smh
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
@RavensInsider: Ravens' scratches: Lardarius Webb, Michael Campanaro, Arthur Brown, John Urschel, Jah Reid, Deonte Thompson, Fitzgerald Toussaint

Brown és Webb más más okból de elgondolkodtatóPeter
Nem igazán tiszta mi is ez, a scratches - nem ismerem és a fordító után sem, szóval mi van ezekkel a játékosokkal ?Voice
Inaktívok. Brown fejvakarós, nagyon nem stimmelhet itt valami. Webb meg... ez van, porcelán.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
@RavensInsider: Ravens' scratches: Lardarius Webb, Michael Campanaro, Arthur Brown, John Urschel, Jah Reid, Deonte Thompson, Fitzgerald Toussaint

Brown és Webb más más okból de elgondolkodtatóPeter
Nem igazán tiszta mi is ez, a scratches - nem ismerem és a fordító után sem, szóval mi van ezekkel a játékosokkal ?Voice
Nem játszanak maPeter
Azért Webbért nagy kár, a legjobb cornerünk és egyébként is csehül állunk ott...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8