Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Mi derűl ki ebből a videoból amit eddig nem tudtunk?Peter
Ez az érthetetlen..... Eddig is láttunk részleteket. Változtat valamit is a dolgon ez? Ütés vagy pofon?
Mindkettő undorító persze! Nincs körülmény, ami feljogosítana rá, hogy ezt tegye. DE már megkapta a büntetését.
Kiszivárgott hosszabb videó miatt most hirtelen kirúgják a csapattól és örök eltiltást kap a ligától? Eddig is tudták a tényállást, olvasták a rendőrségi jelentéseket, mégse gondolták annyira szükségesnek ezt a szankcionálást. Ez így PONT MOST és PONT ÍGY álszentségFlacco5
Szóval jól értelmezem, hogy szerinted az kellene, hogy töltse le a két meccset és játsszon tovább nyugodtan?Schleck
Ha válaszolhatok én is, szerintem igen. Nem gondolod hogy az NFL eddig nem látta ezt a videót is ugye? Látták, kapott 2 meccset. Ha most megváltoztatják az nekem kellemetlen...kovi470
KÖSZÖNÖM!
Másodpercekkel előttem sikerült leírnod, de ugyanezt akartam. Látták a felvételt, olvasták a jelentéseket, tudták mivel van dolguk. (Csapat és a Liga is) Bevállalták.
Kijön a videó bulvárban (hónapokkal később) és ÁLSZENTSÉGBŐL mindenki mossa kezeit. Undorító dolog volt, amit Rice csinált. De ha a Csapat és a Liga ezt a büntetést hozta, akkor most égve is, mint a Reichstag ki kellene állnia mellette.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Mi derűl ki ebből a videoból amit eddig nem tudtunk?Peter
Ez az érthetetlen..... Eddig is láttunk részleteket. Változtat valamit is a dolgon ez? Ütés vagy pofon?
Mindkettő undorító persze! Nincs körülmény, ami feljogosítana rá, hogy ezt tegye. DE már megkapta a büntetését.
Kiszivárgott hosszabb videó miatt most hirtelen kirúgják a csapattól és örök eltiltást kap a ligától? Eddig is tudták a tényállást, olvasták a rendőrségi jelentéseket, mégse gondolták annyira szükségesnek ezt a szankcionálást. Ez így PONT MOST és PONT ÍGY álszentségFlacco5
Szóval jól értelmezem, hogy szerinted az kellene, hogy töltse le a két meccset és játsszon tovább nyugodtan?Schleck
Ha válaszolhatok én is, szerintem igen. Nem gondolod hogy az NFL eddig nem látta ezt a videót is ugye? Látták, kapott 2 meccset. Ha most megváltoztatják az nekem kellemetlen...kovi470
Valahogy én is így vagyok...ha elsőre 6 meccset kap, OK! Ha életfogytiglant Alcatrazban azt is megértem. De ítélet után újabb ítélet az röhejes!
több mint 9 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Mi derűl ki ebből a videoból amit eddig nem tudtunk?Peter
Ez az érthetetlen..... Eddig is láttunk részleteket. Változtat valamit is a dolgon ez? Ütés vagy pofon?
Mindkettő undorító persze! Nincs körülmény, ami feljogosítana rá, hogy ezt tegye. DE már megkapta a büntetését.
Kiszivárgott hosszabb videó miatt most hirtelen kirúgják a csapattól és örök eltiltást kap a ligától? Eddig is tudták a tényállást, olvasták a rendőrségi jelentéseket, mégse gondolták annyira szükségesnek ezt a szankcionálást. Ez így PONT MOST és PONT ÍGY álszentségFlacco5
Szóval jól értelmezem, hogy szerinted az kellene, hogy töltse le a két meccset és játsszon tovább nyugodtan?Schleck
Ha válaszolhatok én is, szerintem igen. Nem gondolod hogy az NFL eddig nem látta ezt a videót is ugye? Látták, kapott 2 meccset. Ha most megváltoztatják az nekem kellemetlen...

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mi derűl ki ebből a videoból amit eddig nem tudtunk?Peter
Ez az érthetetlen..... Eddig is láttunk részleteket. Változtat valamit is a dolgon ez? Ütés vagy pofon?
Mindkettő undorító persze! Nincs körülmény, ami feljogosítana rá, hogy ezt tegye. DE már megkapta a büntetését.
Kiszivárgott hosszabb videó miatt most hirtelen kirúgják a csapattól és örök eltiltást kap a ligától? Eddig is tudták a tényállást, olvasták a rendőrségi jelentéseket, mégse gondolták annyira szükségesnek ezt a szankcionálást. Ez így PONT MOST és PONT ÍGY álszentségFlacco5
Szóval jól értelmezem, hogy szerinted az kellene, hogy töltse le a két meccset és játsszon tovább nyugodtan?

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Mi derűl ki ebből a videoból amit eddig nem tudtunk?Peter
Ez az érthetetlen..... Eddig is láttunk részleteket. Változtat valamit is a dolgon ez? Ütés vagy pofon?
Mindkettő undorító persze! Nincs körülmény, ami feljogosítana rá, hogy ezt tegye. DE már megkapta a büntetését.
Kiszivárgott hosszabb videó miatt most hirtelen kirúgják a csapattól és örök eltiltást kap a ligától? Eddig is tudták a tényállást, olvasták a rendőrségi jelentéseket, mégse gondolták annyira szükségesnek ezt a szankcionálást. Ez így PONT MOST és PONT ÍGY álszentség
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Rice-nak ez a videó tuti betett. Egy hamar nem fog csapatot találni szerintem. Max a következő offseasonban tehet majd egy próbát.
Bár nem értem, ha akik meghozták a 2 meccses eltiltásról szóló ítéletet és látták a videót, azok hogy gondolták.
Meg mondjuk azt sem értem, hogy ez után az eset után, hogy nem maradt el az esküvő.Bondi
úgy hogy ennyit ér nekik a nők joga
így hogy bulvár botrány van már "new" evidence és jön a fullos eltiltás hogy mossák kezeiket
vérciki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ezek utàn mondjàk azt hogy az nfl-es kisemberek nem küzdenek komplexusokkal... Végleges eltiltàs se lepne meg. Ahogy kezelte az eszméletlen csajt az magàért beszél.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
függetlenül attól, amit korábban írtam, ez akkor is öngyilkosság... Rice röhögve talál csapatot és ontja még a yardokat majd... mi pedig Forsett-ben bízhatunk majd... Pierce ugyanis sztem szintén kuka...Collapo
ha a ligától kap eltiltást, akkor jó eséllyel neki vége van.Amadeus91
onnan kapott 2 meccset, nem?Negritis
hát ezek után nem vagyok róla meggyőződve megússza ennyivel, ez a videó sokat ront a helyzetén.Amadeus91
Elvileg az NFL minden bizonyítékot használhatott az vizsgálatkor, amit a rendőrség. Szóval látták a felvételt, és úgy hozták a 2 meccs eltiltást...kovi470
De füvezésért egész szezonra tiltanak el 😀 Murica

Perception is reality.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mi derűl ki ebből a videoból amit eddig nem tudtunk?

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
nem egészen értem...ez még a liftes sztori miatt van, vagy van más is?
mert a liftes ügy után hozták az új szabályt, ami súlyosabb ítéleteket hoz?
vagy ott is megy a visszaható jogalkotás?Klaci79
Baszki ez az, amit én sem értek.... Oké, nem lehet megütni egy nőt. Nincs rá magyarázat, ha megteszi valaki. DE megkapta a büntetését. Életben is és a ligától is.
Nem értem mit változtat ezen a most kikerült felvétel. Látta a liga. Látta valószínűleg a csapat is. Akkor nem rúgták ki. Miért pont most?!

Én még a felvételek ellenére is azt mondom, hogy hülyeség (volt) kirúgni.

Köszönöm a szép emlékeket! Köszönöm a SB gyűrűt, amihez hozzásegítetted a csapatot! Köszönök mindent Rice!
több mint 9 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
NFL has indefinitely suspended Ray Rice, Roger Goodell announces based on new video evidence that became available
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Rice-nak ez a videó tuti betett. Egy hamar nem fog csapatot találni szerintem. Max a következő offseasonban tehet majd egy próbát.
Bár nem értem, ha akik meghozták a 2 meccses eltiltásról szóló ítéletet és látták a videót, azok hogy gondolták.
Meg mondjuk azt sem értem, hogy ez után az eset után, hogy nem maradt el az esküvő.

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
nem egészen értem...ez még a liftes sztori miatt van, vagy van más is?
mert a liftes ügy után hozták az új szabályt, ami súlyosabb ítéleteket hoz?
vagy ott is megy a visszaható jogalkotás?
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha Michael Sam csinált volna ilyet, nem lenne ekkora ügy😀 Szvsz egy ideig kerülni fogják csapatok, de később akár le is igazolhatja valaki, végülis ha Vick visszatérhetett a ligába...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Szerintem Ricenak ennyi volt, én a helyében nem is keresgélnék (egyébként sem hiszem, hogy bevállalná őt bármelyik csapat) Nem gondoltam volna, hogy az első félidőt sikerül alulmúlnia bárminek, de "voálá"Blaise
Vick is játszik, szóval ha "elül" a balhé majd lesz még neki szerepe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem Ricenak ennyi volt, én a helyében nem is keresgélnék (egyébként sem hiszem, hogy bevállalná őt bármelyik csapat) Nem gondoltam volna, hogy az első félidőt sikerül alulmúlnia bárminek, de "voálá"
több mint 9 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
függetlenül attól, amit korábban írtam, ez akkor is öngyilkosság... Rice röhögve talál csapatot és ontja még a yardokat majd... mi pedig Forsett-ben bízhatunk majd... Pierce ugyanis sztem szintén kuka...Collapo
ha a ligától kap eltiltást, akkor jó eséllyel neki vége van.Amadeus91
onnan kapott 2 meccset, nem?Negritis
hát ezek után nem vagyok róla meggyőződve megússza ennyivel, ez a videó sokat ront a helyzetén.Amadeus91
Elvileg az NFL minden bizonyítékot használhatott az vizsgálatkor, amit a rendőrség. Szóval látták a felvételt, és úgy hozták a 2 meccs eltiltást...

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
függetlenül attól, amit korábban írtam, ez akkor is öngyilkosság... Rice röhögve talál csapatot és ontja még a yardokat majd... mi pedig Forsett-ben bízhatunk majd... Pierce ugyanis sztem szintén kuka...Collapo
ha a ligától kap eltiltást, akkor jó eséllyel neki vége van.Amadeus91
onnan kapott 2 meccset, nem?Negritis
hát ezek után nem vagyok róla meggyőződve megússza ennyivel, ez a videó sokat ront a helyzetén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
függetlenül attól, amit korábban írtam, ez akkor is öngyilkosság... Rice röhögve talál csapatot és ontja még a yardokat majd... mi pedig Forsett-ben bízhatunk majd... Pierce ugyanis sztem szintén kuka...Collapo
azért ebben nem bíznék, hogy Rice egyhamar új csapatot találna.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
én nem lennék biztos benne, hogy olyan hamar fog magának csapatot találni. nagy öngól őt most bárhova odavinni
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
függetlenül attól, amit korábban írtam, ez akkor is öngyilkosság... Rice röhögve talál csapatot és ontja még a yardokat majd... mi pedig Forsett-ben bízhatunk majd... Pierce ugyanis sztem szintén kuka...Collapo
ha a ligától kap eltiltást, akkor jó eséllyel neki vége van.Amadeus91
onnan kapott 2 meccset, nem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát ez szomorú.......Így teszi tönkre a nő a karriered 😀
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
függetlenül attól, amit korábban írtam, ez akkor is öngyilkosság... Rice röhögve talál csapatot és ontja még a yardokat majd... mi pedig Forsett-ben bízhatunk majd... Pierce ugyanis sztem szintén kuka...Collapo
ha a ligától kap eltiltást, akkor jó eséllyel neki vége van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
függetlenül attól, amit korábban írtam, ez akkor is öngyilkosság... Rice röhögve talál csapatot és ontja még a yardokat majd... mi pedig Forsett-ben bízhatunk majd... Pierce ugyanis sztem szintén kuka...Collapo
Így van, már felesleges kivágni Rizsát, akkor kellett volna, amikor kiderült vagy ha csak 2 meccset kapott, akkor játszatni.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
függetlenül attól, amit korábban írtam, ez akkor is öngyilkosság... Rice röhögve talál csapatot és ontja még a yardokat majd... mi pedig Forsett-ben bízhatunk majd... Pierce ugyanis sztem szintén kuka...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!