Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Snagal Baltimore Ravens 849
a
De a sok álszent komment után had kérdezzem már meg mért nincs helye többé az nfl-ben?? Vick-nek van??
Snagal
Nincs. Vick gusztustalanabb mint Rice.JayB
ha következetesek lennének akkor most hirtelen új bizonyíték alapján tiltsák el őt is határozatlan időre... asszem lenne hőbörgés
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
BB-nél nem ment be hölgy kampányolni Rice-nál bement.peter
Ez most pro vagy kontra érv ? 😀
A barátnőmmel is megnézettem a felvétel szerinte a csaj is maszatolt valamit előtte szóval ő ebből a felvételből nem vonna le messzemenő következtetéseket......
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
a
De a sok álszent komment után had kérdezzem már meg mért nincs helye többé az nfl-ben?? Vick-nek van??
Snagal
Nincs. Vick gusztustalanabb mint Rice.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ilyen ügye nem volt. Valami csaj egy bárban megvádolta, hogy Ben megerőszakolta őt. Aztán a bíróság felmentette Bent, de a liga eltiltását valóban nem kerülhette el. Már a vád is elég volt hozzá, de bizonyíték, pláne videó nem volt az ügyben.Klaci
Tisztáznék: Tényleg nem azért hoztam fel BB esetét mert csoportrivális, hanem mert hasonló dolog volt (erőszakos cselekmény egy nővel szemben). Bizonyíték hiányában felmentették, Rice-t itt is felmentették. A Lényeg hogy ott megvolt a 6 meccses eltiltás és ügy lezárva itt meg rossz volt a büntetés mértéke és most próbálnak ezen javítani én ezt nem értem igazán...malkav
BB-nél nem ment be hölgy kampányolni Rice-nál bement.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ilyen ügye nem volt. Valami csaj egy bárban megvádolta, hogy Ben megerőszakolta őt. Aztán a bíróság felmentette Bent, de a liga eltiltását valóban nem kerülhette el. Már a vád is elég volt hozzá, de bizonyíték, pláne videó nem volt az ügyben.Klaci
Tisztáznék: Tényleg nem azért hoztam fel BB esetét mert csoportrivális, hanem mert hasonló dolog volt (erőszakos cselekmény egy nővel szemben). Bizonyíték hiányában felmentették, Rice-t itt is felmentették. A Lényeg hogy ott megvolt a 6 meccses eltiltás és ügy lezárva itt meg rossz volt a büntetés mértéke és most próbálnak ezen javítani én ezt nem értem igazán...
több mint 9 éve
Snagal Baltimore Ravens 849
am i the only one around here... aki már az eset után látta a videot??!
Persze, értem, hogy ez most "új", de az hogy kiütöm az asszonyt arról nehéz olyan új felvételt bemutatni ami ezt tovább súlyosbítja úgyhogy ez az új evidence egy bullshit. (és ha én láttam a videot korábban akkor gondolom más is, mivel nem vagyok insider, nem az atlantic city liftkezelője vagyok).
Ha meg már összeesküvés elmélet én tovább mennék: a ligának ég a pofája a döntés következetlensége miatt, ez tiszta sor, de nekem gyanús hogy a csapat (aminek a magam is a szurkolója vagyok és maradok is) is most válik meg tőle, amikor lemegy az első meccs és Rice nélkül is volt futójáték...

Sajnálom, hogy ennyi volt Rice, a második Ravens gyűrűhöz sokat hozzá tett, de amit művelt arra nincs mentség.
De a sok álszent komment után had kérdezzem már meg mért nincs helye többé az nfl-ben?? Vick-nek van??
Hogy is van ez? Kicsit nagy az a szemellenző...
(ui: Azér Hernandezzel ne állítsuk már párhuzamba basszus, hogy a Pecc egyből kirakta... nőt nem ütünk meg ez evidens,de azért akár mennyire erkölcsös vagyok, szerintem még mindig ég és föld a külömbség a pofon és a kettős gyilkosság között... ne röhögtessetek már ezekkel az érvekkel)
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A liga hozott egy szar döntést a 2 meccses eltiltással, most viszont korrigálta ezt. Meglehetett volna ezt lépni korábban is, nem tették, most a nyilvánosság hatására megtették. De tulajdonképpen irreleváns, hogy mikor tették meg, a lényeg hogy végül sikerült a helyes büntetést kiszabni Rice-ra. És mégis csak ez lenne a legfontosabb, hogy amelyik játékos elkövet egy ilyen hibát, az kapja is meg érte a korrekt büntetést.

Én sokkal jobban örülök ennek, hogy változtattak az ítéletükön, mintha kitartottak volna mellette és nem azért mert gópecces vagyok, hanem mert emberileg ez a helyes. Ugyanakkor megértem a Ravens szurkolókat is, de a lényeg szerintem, hogy Ray Rice megkapja a tetteiért járó méltó büntetést és végül megkapta.ervinator
igen de hogy hozhatnak új szabállyal ellentétes döntést? (első est 6 meccs,második eset örökre)

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A probléma ott van az üggyel, hogy:

-tudnia kellett az NFL,nek a videóról --> oda kellett volna basznia Ricenak takarosan. Ehelyett most azt akarják bemesélni, hogy nem tudtak róla. Ugyan már...

-miután qwa nagy felháborodás volt a kis eltiltásból (ami már elb*szott ügy volt nfl részről), úgy kellett ez a videó mint egy falat kenyér, hogy oda lehessen csapni csitítani a kedélyeket. szeretem az összeesküvés elméleteket.

Godell bebizonyította ismét, hogy egy inkompetens f*sz akinek semmi keresnivalója egy ilyen vállalkozás élén. Megjegyzem, ha nagyon megbolygatnák az eltiltás kérdését, lehet fennakadna a CBA szabályokon...
Egyébként azon túlmenően, hogy nem meglegyintette a hölgyeményt hanem telibeverte sok különbséget nem látok ami nem 2 meccset hanem meghatározatlan időre történő eltiltást ér. (kiváncsi leszek ki fogja elsőként félreérteni amit írok) Max az, hogy hazudott a ligának, az ütés nagyságáról...
Történt egy ítélethozatal ami ha jól tudom, nem követett semmilyen retorziót. Azt nem hiszem, hogy az aki meghozta az ítéletet ne látta volna ezt a videót. Márpedig mintha a jogerős ítéletekre reflektálnának az eltiltások...
És, hogy ne legyen a csapat saráról elterelve a szó:szerintem nekik is látniuk kellett a videót, szóval ki kellett volna már rég tenni a szűrét sajnos. Rohadtul nem jött jókor ez a botrány...
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Nem akarom a Vasasokat bántani vagy ilyesmi, de Big Bennnek is volt valami hasonló esete ha jól emlékszem...Kapott hat meccses eltiltást és kész.. Szerencsére ott nem volt videófelvétel, de ha az nyílvánosságra kerül akkor lehet ott is hasonlóan járnak el.
Nem akarom Védeni Rice-t mert nem sokat segít neki és valószínűleg nem is szorul a védelmemre, de a csajjal lerendezték a dolgot ha azóta összeházasodtak. Ergó az ügy úgymond házon belül meg lett oldva. Innentől kezdve az a gáz hogy kikerült a videó ezen minden jóérzésű ember felbassza magát, hogy ezért két meccs meg blabla és jön a tűzoltás -akkor basszuk ki a picsába- . Szerintem ha az elején gerincesek a főnökök és elmeszelik egy évre senki nem akadna ki ennyire. Itt most Rice lessz az áldozat (nem ártatlan) az NFL mi majd megmutatjuk oltárán, ami nem helyes. Egy biztos nekem hiányozni fog a játéka ettől függetlenül.malkav
Ilyen ügye nem volt. Valami csaj egy bárban megvádolta, hogy Ben megerőszakolta őt. Aztán a bíróság felmentette Bent, de a liga eltiltását valóban nem kerülhette el. Már a vád is elég volt hozzá, de bizonyíték, pláne videó nem volt az ügyben.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Josh Gordon és Daryl Washington is 1 évre lett eltiltva a füvezésért, miközben Blount-ot és Bell-t betépve elkapják a rendőrök és nem kapnak semmit...Erre kijön a Rice videó és akkor most őt is eltiltják nem meghatározott időre. Amit egyébként már láttak a csapat vezetői és az NFL döntéshozói is. Schefter véleményét teljesen adom, szánalmas amit műveltek az üggyel kapcsolatban.

A liga nagyobb része füvezik/doppingol/iszik/bulizik, csak nem kapják el őket. Akiket elkapnak azokat "példát statuálva" eltiltanak nevetségesen hosszú időre.

Az ítélethozó emberek mennyire lehetnek még képmutatóak? Azért az, hogy valaki a SAJÁT testét/eszét teszi tönkre (esetleg) a szerekkel NAGYOBB BŰN, mintha kiüti az asszonyt majd még húzza-vonja konkrétan mikor eszméletlen?

Kurva nagy gond van globálisan is a fejekben, ha a füves cigit nagyobb problémának gondolják, mint a feleségverést. Persze lehet, hogy csak én vagyok túl liberális. Ricky Williams szinte állandóan be volt szívva, Channing Crowder összehugyozta magát a pályán, Cedric Benson és Pacman Jones is ittasan verekedett. Na bumm, egy milliomos élsportoló él ilyesmikkel. Tudom, vannak Watt és társai sok egyéb jótékonykodással, és azt is értékelni kell tényleg, de ennyi erővel Manzielt már elmeszelhették volna örökre, mielőtt az NFL-be került 😀.

Tudjunk már különbséget tenni a családon belüli erőszak és a káros szenvedélyek között emberek.

*Ugyan ezt el fogom mondani a 49ers topikban is, ha kiderül esetleg McDonaldról, hogy ő is bűnös. Aki mellesleg ott lehetett a pályán tegnap.MarioAna
Neked tényleg ez a Bell&Blount ügy a mániád? Várd már meg, hogy lezárják a nyomozást vagy legyen belőle bármilyen ítélet. Utána lesz eltiltás is. De te tényleg ezért imádkozol? Mert lassan állandóan erről írsz! Bell tuti nem fogja megúszni, csak unalmas már állandóan ezt tőled olvasni.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem akarom a Vasasokat bántani vagy ilyesmi, de Big Bennnek is volt valami hasonló esete ha jól emlékszem...Kapott hat meccses eltiltást és kész.. Szerencsére ott nem volt videófelvétel, de ha az nyílvánosságra kerül akkor lehet ott is hasonlóan járnak el.
Nem akarom Védeni Rice-t mert nem sokat segít neki és valószínűleg nem is szorul a védelmemre, de a csajjal lerendezték a dolgot ha azóta összeházasodtak. Ergó az ügy úgymond házon belül meg lett oldva. Innentől kezdve az a gáz hogy kikerült a videó ezen minden jóérzésű ember felbassza magát, hogy ezért két meccs meg blabla és jön a tűzoltás -akkor basszuk ki a picsába- . Szerintem ha az elején gerincesek a főnökök és elmeszelik egy évre senki nem akadna ki ennyire. Itt most Rice lessz az áldozat (nem ártatlan) az NFL mi majd megmutatjuk oltárán, ami nem helyes. Egy biztos nekem hiányozni fog a játéka ettől függetlenül.
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 589
A liga hozott egy szar döntést a 2 meccses eltiltással, most viszont korrigálta ezt. Meglehetett volna ezt lépni korábban is, nem tették, most a nyilvánosság hatására megtették. De tulajdonképpen irreleváns, hogy mikor tették meg, a lényeg hogy végül sikerült a helyes büntetést kiszabni Rice-ra. És mégis csak ez lenne a legfontosabb, hogy amelyik játékos elkövet egy ilyen hibát, az kapja is meg érte a korrekt büntetést.

Én sokkal jobban örülök ennek, hogy változtattak az ítéletükön, mintha kitartottak volna mellette és nem azért mert gópecces vagyok, hanem mert emberileg ez a helyes. Ugyanakkor megértem a Ravens szurkolókat is, de a lényeg szerintem, hogy Ray Rice megkapja a tetteiért járó méltó büntetést és végül megkapta.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
| admin ilyenkor hol van? | Amadeus91
téged kellett volna már kirakni innen elég régen, mert sokat nem adsz hozzá a fórum színvonalához, csak röhögnek rajtad itt is...na csáAsbee
még mindig nem mondtál ép ellenérvet arra, hogy miért ne tiltsák el.Amadeus91
Eltiltották 2 meccsre.

Eszméletre verte a csajt, ezt eddig is tudta mindenki, kihúzta a liftből, ezt eddig is tudta mindenki, kapott 2 meccs eltiltást, kevésnek tűnt, de ez azért lett ennyi, mert az eset után összeházasodtak, ergo a csaj nem balhézott tovább.

Most hogy már a média és a hétköznapi emberek is látták az egész felvételt, befostak és kidobták a csapattól, aztán a liga is "új videóra" - itt majdnem beszartam a röhögéstől - hivatkozva megváltoztatja a döntését.

Nevetséges az egész.


UI: Én nem tettem volna ki, a csajjal lerendezték az eset után, sőt még össze is házasodtak, az eltiltást letöltötte volna, aztán rohanhat tovább.

Szánalmas, ahogy az NFL csapatok és a liga kibújik az egészből.Voice
Nem befostak, csak az van, hogy kissé szar reklám, hogy egy olyan játékos van a csapatodban, aki - a videón látható módon - verte az asszonyt. Amíg csak olvastak róla az emberek nem volt nagyobb gáz, páran persze rázták a rácsot, de a többség vállat vont, hogy na még egy hülye. Most viszont jól látható a történet, ahogy Rice kiüti a csajt, ez pedig innentől kezdve, hogy Avarage Joe is el tudja képzelni a történetet, nagyon rossz fényt vetne a franchisera. Ezen nem kell meglepődni, az utóbbi években volt jó pár ilyen; Chad Johnson karrierjébe is az asszony lefejelése tette be az utolsó szöget, DeSean Jackson-t jóval kevesebbért - ő róla nem tudok, hogy bárkit is vert volna - tette ki a Phily, csak mert, rossz fényt vetett a franchisera az, hogy ilyen ember volt a rosteren. Hernandezt meg azelőtt kirakta a Pats, mielőtt ténylegesen elítélték volna, emlékeim szerint. Az lett volna a világszenzáció, ha Rice megúszta volna eltiltás nélkül és rosteren marad. Értem én, hogy kedvenc játékos, meg kedvenc csapat, de az van, hogy ez a történet a videó kikerülése óta - konteó gyártást félretéve lehet új bizonyíték - el van döntve, gyakorlatilag menthetetlen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
| admin ilyenkor hol van? | Amadeus91
téged kellett volna már kirakni innen elég régen, mert sokat nem adsz hozzá a fórum színvonalához, csak röhögnek rajtad itt is...na csáAsbee
még mindig nem mondtál ép ellenérvet arra, hogy miért ne tiltsák el.Amadeus91
akkor mondok Én.szerintem Ray nem volt balhés srác,karitatív munka meg minden.magyarúl az első esete.sok ilyen és ehhez hasonló ügy volt és lesz a ligában.hogy mi a különbség?az a rohadt videóPeter
Az a rohadt videó! Bárcsak ne került volna nyilvánosságra!Schleck
melyik?a spygate?Peter
Huuuh! De megmondtad!Schleck
"na csá" (Y)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
| admin ilyenkor hol van? | Amadeus91
téged kellett volna már kirakni innen elég régen, mert sokat nem adsz hozzá a fórum színvonalához, csak röhögnek rajtad itt is...na csáAsbee
még mindig nem mondtál ép ellenérvet arra, hogy miért ne tiltsák el.Amadeus91
akkor mondok Én.szerintem Ray nem volt balhés srác,karitatív munka meg minden.magyarúl az első esete.sok ilyen és ehhez hasonló ügy volt és lesz a ligában.hogy mi a különbség?az a rohadt videóPeter
Az a rohadt videó! Bárcsak ne került volna nyilvánosságra!Schleck
melyik?a spygate?Peter
Huuuh! De megmondtad!

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
| admin ilyenkor hol van? | Amadeus91
téged kellett volna már kirakni innen elég régen, mert sokat nem adsz hozzá a fórum színvonalához, csak röhögnek rajtad itt is...na csáAsbee
még mindig nem mondtál ép ellenérvet arra, hogy miért ne tiltsák el.Amadeus91
Eltiltották 2 meccsre.

Eszméletre verte a csajt, ezt eddig is tudta mindenki, kihúzta a liftből, ezt eddig is tudta mindenki, kapott 2 meccs eltiltást, kevésnek tűnt, de ez azért lett ennyi, mert az eset után összeházasodtak, ergo a csaj nem balhézott tovább.

Most hogy már a média és a hétköznapi emberek is látták az egész felvételt, befostak és kidobták a csapattól, aztán a liga is "új videóra" - itt majdnem beszartam a röhögéstől - hivatkozva megváltoztatja a döntését.

Nevetséges az egész.


UI: Én nem tettem volna ki, a csajjal lerendezték az eset után, sőt még össze is házasodtak, az eltiltást letöltötte volna, aztán rohanhat tovább.

Szánalmas, ahogy az NFL csapatok és a liga kibújik az egészből.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
| admin ilyenkor hol van? | Amadeus91
téged kellett volna már kirakni innen elég régen, mert sokat nem adsz hozzá a fórum színvonalához, csak röhögnek rajtad itt is...na csáAsbee
még mindig nem mondtál ép ellenérvet arra, hogy miért ne tiltsák el.Amadeus91
akkor mondok Én.szerintem Ray nem volt balhés srác,karitatív munka meg minden.magyarúl az első esete.sok ilyen és ehhez hasonló ügy volt és lesz a ligában.hogy mi a különbség?az a rohadt videóPeter
Az a rohadt videó! Bárcsak ne került volna nyilvánosságra!Schleck
melyik?a spygate?

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
| admin ilyenkor hol van? | Amadeus91
téged kellett volna már kirakni innen elég régen, mert sokat nem adsz hozzá a fórum színvonalához, csak röhögnek rajtad itt is...na csáAsbee
még mindig nem mondtál ép ellenérvet arra, hogy miért ne tiltsák el.Amadeus91
akkor mondok Én.szerintem Ray nem volt balhés srác,karitatív munka meg minden.magyarúl az első esete.sok ilyen és ehhez hasonló ügy volt és lesz a ligában.hogy mi a különbség?az a rohadt videóPeter
Az a rohadt videó! Bárcsak ne került volna nyilvánosságra!

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
| admin ilyenkor hol van? | Amadeus91
téged kellett volna már kirakni innen elég régen, mert sokat nem adsz hozzá a fórum színvonalához, csak röhögnek rajtad itt is...na csáAsbee
még mindig nem mondtál ép ellenérvet arra, hogy miért ne tiltsák el.Amadeus91
akkor mondok Én.szerintem Ray nem volt balhés srác,karitatív munka meg minden.magyarúl az első esete.sok ilyen és ehhez hasonló ügy volt és lesz a ligában.hogy mi a különbség?az a rohadt videó

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
| admin ilyenkor hol van? | Amadeus91
téged kellett volna már kirakni innen elég régen, mert sokat nem adsz hozzá a fórum színvonalához, csak röhögnek rajtad itt is...na csáAsbee
még mindig nem mondtál ép ellenérvet arra, hogy miért ne tiltsák el.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
1. Én nagyon szerettem Rice játékát, de egy éves eltiltást (minimum) megérdemel
2. A liga döntéshozó testületének tagjat, akik a bizonyítékok tudatában 2 meccses eltiltásos büntetést hoztak, minimum pellengérre állítanám. Szerintem jönnének onnan is hamar lemondások.......
3. Én nagyon nem vagyok gópecces, de nem értem az összefüggést.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Szerinted oké, hogy elsimítják ezt az ügyet két meccs büntivel? Mi ez ha nem Rice pártolása.. csesszem meg van akit fűért, ittas vezetésért meszelnek el ennyire... Normálisak vagytok? Az tényleg hányadék, hogy megpróbálták kihúzni a sz@rból.Csabee13
Próbálj már meg gondolkodni is légyszi. Azt próbáltam meg elmagyarázni, hogy nem Rice pártolása megy, hanem a liga viselkedésén vannak kibukva néhányan. Adtak neki 2 meccses büntetést. Vicces egy ilyenért, ezt elismeri itt mindenki. Ravens szurkolók is. Viszont ha megadom neki ezt a büntetést, akkor nem tiltom el utána határozatlan időre. Ilyen alapon nem egy eltiltást újra lehetne tárgyalni...Asbee
és akkor hagyjuk a 2 meccset és hello? fogjuk a "rendszer hibájára"???

a korábbi 2 meccses eltiltás után már nem tud jól kijönni a liga( AZ EGY SÚLYOS HIBA), de még mindig inkább ez az út, minthogy megmaradjon a 2 meccs és utána mindenki mossa kezét, mintha csak egy "fél füves cigit szívott" volna, mert ez még annál is SÚLYOSABB HIBA lenne



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
| admin ilyenkor hol van? | Amadeus91
téged kellett volna már kirakni innen elég régen, mert sokat nem adsz hozzá a fórum színvonalához, csak röhögnek rajtad itt is...na csá


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Szerinted oké, hogy elsimítják ezt az ügyet két meccs büntivel? Mi ez ha nem Rice pártolása.. csesszem meg van akit fűért, ittas vezetésért meszelnek el ennyire... Normálisak vagytok? Az tényleg hányadék, hogy megpróbálták kihúzni a sz@rból.Csabee13
Próbálj már meg gondolkodni is légyszi. Azt próbáltam meg elmagyarázni, hogy nem Rice pártolása megy, hanem a liga viselkedésén vannak kibukva néhányan. Adtak neki 2 meccses büntetést. Vicces egy ilyenért, ezt elismeri itt mindenki. Ravens szurkolók is. Viszont ha megadom neki ezt a büntetést, akkor nem tiltom el utána határozatlan időre. Ilyen alapon nem egy eltiltást újra lehetne tárgyalni...Asbee
Ha azt mondod, nem szabadott volna módosítani az eltiltását de facto pártolod pont.

Értem amit leírsz, az érzéseid is értem.. Jogosan haragudhatsz a ligára de amint azt írod, hogy ha már egyszer megpróbálták elsikálni ki kellett volna tartaniuk (tudom nem ezt írtad szó szerint), azt nehéz másképpen értelmezni, mint hogy azt szeretnéd, hogy Rice játszon. Hoztak egy hibás döntést a büntetése kapcsán, módosították, és nem vállalták, hogy azt mondják baromság volt a két meccs bocsi. Előttem már leírták megy a kármentés.. Megérdemelte amit kapott a liga vezetése meg gerinctelen mi ebben az új?
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Szerinted oké, hogy elsimítják ezt az ügyet két meccs büntivel? Mi ez ha nem Rice pártolása.. csesszem meg van akit fűért, ittas vezetésért meszelnek el ennyire... Normálisak vagytok? Az tényleg hányadék, hogy megpróbálták kihúzni a sz@rból.Csabee13
Próbálj már meg gondolkodni is légyszi. Azt próbáltam meg elmagyarázni, hogy nem Rice pártolása megy, hanem a liga viselkedésén vannak kibukva néhányan. Adtak neki 2 meccses büntetést. Vicces egy ilyenért, ezt elismeri itt mindenki. Ravens szurkolók is. Viszont ha megadom neki ezt a büntetést, akkor nem tiltom el utána határozatlan időre. Ilyen alapon nem egy eltiltást újra lehetne tárgyalni...Asbee
én is ezt javaslom neked. Vélelmezvén, hogy igaz, amit a liga állít, hogy a videó új bizonyíték, akkor miért ne kaphatna újabb eltiltást? Ahogy azt meg is kapta egyébként.Amadeus91
Annyira naiv vagy, hogy neked is kéne pár pofon...Hogy lenne már új a videó😮Asbee
Pontosan miért is nem lehet új?Schleck
Közlemény, amikor kiszabták a 2 meccset:
NFL statement 'We requested from law enforcement any and all information about the incident, including the video from inside the elevator'
Nagyon megy az NFL részéről a sikálás. Valamikor hazudtak. Döntse el mindenki saját maga, hogy akkor vagy most.