Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az is nonszensz, hogy csak így jönnek a hírek, hogy ez 4 meccset kapott, az 6-ot, miközben már fél éve tudtak a történtekről. Ezt valahogy kornkrétan le kéne szabályozni, hogy mi alapján mekkora büntetést lehet kiszabni, mert így csak az egymásra mutogatás megy majd, hogy ez a csapat jól járt, az meg szarul.gabokocka
Én Gyulával értek egyet ezekben az ügyekben. Ezek bűnügyek, amivel nem a ligának - egy sportszervezetnek - kéne foglalkoznia, Mert nem hivatott rá, nincs is meg hozzá a háttere. Ezek az igazságszolgáltatásra tartoznak. Ha a ligában erkölcsi rendet akarnak - ez rendben van, támogatom - azt sokkal egyszerűbben meg lehet oldani: egyszerűen bele kell írni a szabálykönyvbe, hogy akit köztörvényes bűnügyben elítéltek, az nem lehet NFL játékos. Kész. A rendőrség, bíróság eldönti, hogy bűnös-e - ott megvan a tudás és háttér a mérlegeléshez, arányításhoz -, aztán a liga alkalmazza a szabályt, ha elmeszelik. De nem játszik bíróságosdit saját maga.

(Az eltiltásokat a sporttal kapcsolatos ügyekre kéne korlátozni. Teljesítménynövelők, egyéb visszaélések, stb.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Sziasztok!

Forsett lehet most az első számú RB vagy Pierce kaphat még egy esélyt?


több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensSalaryCap: Releasing Rice would save $3.529M against 2014 Cap. Could be carried over into 2015 to offset $9.5M of dead money caused by release. Ugly.

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Collapo: azért szerintem az jogos, hogy egy csokilopást mondjuk nem ugyanúgy büntetnek, mint mondjuk egy emberölést. 😊
Soldados
Nem a liga feladata a bűn súlyosságát mérlegelni, bűn mindkettő, s mint ilyen a sport szellemiségével nem összeegyeztethető. Szerintem.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
off:
de milyen qrva gyors volt már Rizs... 😀
mint Tyson fénykorában...
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Robilluma
OFF:
Azért jövök a Bell-Blount üggyel, mert talán az a legaktuálisabb. Ha majd jön a hír arról, hogy Pacman vagy egy másik cicust elkapják betépve, akkor ő lesz a téma.
Bell felőlem hozhatja majd a számokat, el is fogom ismerni ha hosszú távon liga top10 futó lesz, mint ahogy most hiszik róla sokan. Nekem nem azzal van a bajom, hogy Steelers játékos és ezért utálnom kell. Polamalu például az egyik kedvencem, nem fogom azért nem szeretni és szapulni mert ott játszik. Az én "mániám" (mint ahogy ti látjátok) az, hogy fantasy rangsorban a 10. legjobb futó helyen volt (tudom, a projected pontok számítanak ott). Szar a Pitt OL azt tudom, de könyörgök, hol van ő egy NFL top10 futóhoz? Lehet az, idővel.

A Bernard hasonlatra inkább nem reagálok, teljesen más játékstílust képviselnek mind a ketten és más a szerepkörük. Volt/van Bengals futó akit Bellhez hasonlítottam, ha a füves ügyet ki tudták egyes fórumozók ragadni a környezetből akkor ennek is utánajárhatnak, hogy ki az.

A hosszú TD-jénél kb 5 tiszta elhibázott szerelés volt a védelem részéről, amiből ő max 2-t kényszerített ki. Az a Browns védelem nincs NCAA szintű sajnos.

és nem fogok vitatkozni erről, főleg nem egy külsős topikban. Teljesen elvittétek más irányba a témát, mint amiről szólt volna az írásom. Ha én is mennék a Vikings/Steelers/Ravens topikba vergődni az első GB/Bengals beszólásra, akkor elmenne rá az egész napom.
OFF VÉGE.MarioAna
Gratulálok, igazad van! Most már akkor lehetne értekezni a Ravensről és Riceról ebben a topikban?! Ha gondolod gyere át a Steelersbe és írd le ott is párszor, hogy nem tartod top 10-es futónak Bellt.
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
OFF
Én nem tudom, hogy miért, nem is érdekel, de mégis mindig szóba hozod. Itt azzal jöttél, hogy micsoda álszent a liga, mert a füvezést jobban bünteti, mint a családon belüli erőszakot, de még ebbe is belekevered Bellt, hogy bezzeg őt nem tiltották el. Meracsúnyagonoszsztílersz Goddell bácsi kiskedvence (lol). /Amúgy kíváncsi vagyok, h a nőverést hova helyezné bárki egy betépve elgázolt gyerek mellett? És itt jegyzem meg, h remélem eltiltják Bellt 4 meccsre./
De legalább a nagy Steelers utálatodban közben tisztában lehetnél egy eltiltás kiszabásának a procedúrájával...
Robilluma
OFF:
Azért jövök a Bell-Blount üggyel, mert talán az a legaktuálisabb. Ha majd jön a hír arról, hogy Pacman vagy egy másik cicust elkapják betépve, akkor ő lesz a téma.
Bell felőlem hozhatja majd a számokat, el is fogom ismerni ha hosszú távon liga top10 futó lesz, mint ahogy most hiszik róla sokan. Nekem nem azzal van a bajom, hogy Steelers játékos és ezért utálnom kell. Polamalu például az egyik kedvencem, nem fogom azért nem szeretni és szapulni mert ott játszik. Az én "mániám" (mint ahogy ti látjátok) az, hogy fantasy rangsorban a 10. legjobb futó helyen volt (tudom, a projected pontok számítanak ott). Szar a Pitt OL azt tudom, de könyörgök, hol van ő egy NFL top10 futóhoz? Lehet az, idővel.

A Bernard hasonlatra inkább nem reagálok, teljesen más játékstílust képviselnek mind a ketten és más a szerepkörük. Volt/van Bengals futó akit Bellhez hasonlítottam, ha a füves ügyet ki tudták egyes fórumozók ragadni a környezetből akkor ennek is utánajárhatnak, hogy ki az.

A hosszú TD-jénél kb 5 tiszta elhibázott szerelés volt a védelem részéről, amiből ő max 2-t kényszerített ki. Az a Browns védelem nincs NCAA szintű sajnos.

és nem fogok vitatkozni erről, főleg nem egy külsős topikban. Teljesen elvittétek más irányba a témát, mint amiről szólt volna az írásom. Ha én is mennék a Vikings/Steelers/Ravens topikba vergődni az első GB/Bengals beszólásra, akkor elmenne rá az egész napom.
OFF VÉGE.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az én számomra nem is a kiütés volt a megdöbbentő abban a videoban, hanem egyáltalán a bármilyen fajta aggodalom hiánya, kb le se szarta a nőt, én csak veszekedtem, ordítoztam eddig nővel (megütni nincs szándékomban), de volt, hogy mondtam olyat amit abban a pillanatban megbántam és tudtam h nem kellett volna. mikor kiborult ezen, azonnal hátraléptem, és véget vetettem az egésznek és próbáltam engesztelni a hölgyet, mert átléptem a határt.

itt az ember kiütötte a picsába és kb még ő érezte magát kellemetlenül, hogy most ezzel itt mivan és foglalkozni kell vele. kihúzta félig mint egy zsák krumplit, fogalma nem volt és nem is érdekelte, hogy mi van a csajjal, és látszik, hogy legszívesebben elsétálna és otthagyná a gecibe, hogy ne fárassza. nem tudom melyik nfl játékos írta, hogy így kiütöd a lányomat és halott ember vagy. hát kb.

a Ravens pedig az egyetlen járható utat választotta, hogy utólag és nem akkor az lényegében mindegy, Rice bárki számára vállalhatatlan, ahogy Hernandez is volt, akit a vád pillanatában tettek ki, pedig neki még hozzáadott értéke is volt a csapat számára Rice-szal ellentétben. nem tudom miért kellett erre eddig várni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Talán ata írta korábban azt, amivel maximálisan egyetértek:
Kiderült, hogy elgyepálta az asszonyt. Vajon mire gondoltak, amikor eltiltották két meccsre? Beöltöztek szadomazo cuccba és túl nagyott csapot a picsájára vagy mi? Erre most kijön a videó és próbálják visszalapátolni a szart a lóba.
Az is nonszensz, hogy csak így jönnek a hírek, hogy ez 4 meccset kapott, az 6-ot, miközben már fél éve tudtak a történtekről.
Ezt valahogy kornkrétan le kéne szabályozni, hogy mi alapján mekkora büntetést lehet kiszabni, mert így csak az egymásra mutogatás megy majd, hogy ez a csapat jól járt, az meg szarul.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 632 — balazs.t85@gmail.com
Lehet hülye kérdés ilyen esettben marad Dead money Rice kivágása miatt ill. maradt a Patsnél Dead money Hernandez után?malkav
Csak 7,500,000-al terheli az idei sapkát. 2013-ban is volt 2,500,000.
több mint 9 éve
nfl_lover 912
amúgy ne lepődjetek meg, ha holnap vagy a közeljövőben repül Goodell isbaggio
a próféta szóljon belőled, pezsgőt bontanék, szó szerint, de még így sem gondolom ezt...az a gáz, hogy így is rengeteg pénzt csinál, és ugye, a kutya ugat, az előbbi meg...
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Sztem a két sztori nagyon nem ugyanaz. Ricet tuti ki kell fizetni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Lehet hülye kérdés ilyen esettben marad Dead money Rice kivágása miatt ill. maradt a Patsnél Dead money Hernandez után?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
négy konteó:

1. Goodell környezetéből valaki van benne a kiszivárogtatásban. mindenképpen szar ítélet volt az első, de mivel akkor még nem volt nőabuzálók elleni szabályozás, a csajszi meg visszavonta a feljelentést (money over face), ezért nem nagyon lett volna jogalap többre büntetni.
most itt van a szabályozás, még a festék sem száradt meg a papíron, csodák csodájára egyből megjött a video is, hogy lehessen mire hivatkozni a súlyosbításnál

2. Ozzie környezetéből valaki van benne a kiszivárogtatásban. mindenképpen vállalhatatlan döntés volt kiállni Rizsa mellett, de nem tudták, mi van a tarsolyban Rizsa után. első meccs, futás nagyjából oké, akkor mehet a saving face.

2a. Ozzie környezetéből valaki van benne a kiszivárogtatásban. mindenképpen vállalhatatlan ítélet volt a két meccs, de nem akarták Goodell alatt vágni a fát. szabályozás megvan, csodák csodájára egyből megjött a video is, hogy végre ki lehessen tenni a valagát a bátor csávónak.

3. Rizsa környezetéből valaki van benne a kiszivárogtatásban. belátta, hogy hatalmas hibát követett el, amikor hidegre tette a nála harminc kilóval könnyebb menyasszonyát, aki mellesleg a lányának az anyja is. azóta mardossa a lelkiismeret, mióta megbeszélték az asszonnyal, hogy ha nem vonja vissza azt a feljelentést, akkor ugrik a sok pénz, és helyette havi két látogatás lesz a dutyiban, és végül a pénzt választották a hűvös helyett. most nem bírta tovább, és megszellőztette a felvételt, hogy ez a hatalmas szikla legördüljön a szívéről.

szerintetek? szerintem biztos az utolsó a legvalószínűbb..

néhány dolog a végére.
- egyrészt (5%) nem sajnálom a csajszit. Rizsa vagy négy súlycsoporttal van feljebb, szénné van gyúrva, és valószínűleg az agya is károsodott kicsit a foglalkozási ártalmak miatt. egy ilyen embernek nemcsak nem szólunk be, hanem nem is ütjük meg.
- másrészt (95%) sajnálom a csajszit. 16 éves kora óta ismeri Rizsát, már gyerek is súlyosbítja a helyzetet, eddig is voltak már kisebb csetepaték, de azoknak a végére mindig emlékezett. persze megpróbálhatott volna különválni és tartásdíjat szedni Rizsától, de azért a kommunikációs diplomával mégsem tudná olyan jól ellátni a kislányt.
- harmadrészt bár köpködöm Goodell-t, de látok olyan verziót, ahol ez volt az egyetlen mód arra vonatkozóan, hogy idén már ne legyen a pályán rizsa.
- negyedrészt nem tudom, Rizsa és az ügyvédje mennyire vezették meg Ozzie-t meg a Team senior vice president of public and community relations Kevin Bryne-t, de ha pontosan tudták, hogy mi történt, és ennek ellenére mégis összehozták azt a komédiát pár hónappal ezelőtt, akkor úgy tisztességes, hogy holnap ott figyel a felmondólevelük Bisciotti és/vagy Cass asztalán.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
amúgy ne lepődjetek meg, ha holnap vagy a közeljövőben repül Goodell is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pár apróság:

BB-ügy: a vádemelésig sem jutott az ügy, mert a nyomozás során nem találtak bizonyítékot, ennek ellenére kapott 4 meccses eltiltást "nevelő célzattal".
Bell-Blount: nem zárult le az ügy, a nyomozás, majd ha ez megtörténik, megkapják az eltiltásukat.

De ami a lényeg:
Ha hozol egy rossz döntést, majd szembesülsz vele, hogy az rossz volt, és ennek ellenére kitartasz mellette ahelyett hogy kijavítanád, akkor ostoba is vagy. Sokkal nagyobb ciki makacsul ragaszkodni a szarhoz, minthogy kijavítani a hibát, ha ki lehet. Ez a helyes döntés mind a csapattól, mind a ligától, ennek örülni kell. Az persze kurva gáz, hogy a liga "új" bizonyítékra hivatkozik és attól nekem is forog a gyomtom, de még jobban forogna, ha inkább maradnak a rossz ítéletnél. Így kijavították, csak persze szemét álszent módon, mintha ők nem látták volna a felvételt, ez gusztustalan, de a döntés akkor is most jó.

Collapo: azért szerintem az jogos, hogy egy csokilopást mondjuk nem ugyanúgy büntetnek, mint mondjuk egy emberölést. 😊

ON:
Csütörtökön remélem, megint egy legendás darabját látjuk majd a Rivalrynak! Győzzön a jobb! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azt hiszem a témában utoljára fogok megszólalni, utána hagyom, hogy a nálam tájékozottabbak leírják a tutit.

- A liga döntése így is, úgy röhej, az volt a két meccs is és az a mostani is... akkor azt mondták, hogy nem volt komoly, most azt, hogy az a döntés nem volt komoly... lose-lose
- A csapatnak a döntéstől függetlenül, a videó nyilvánosságra hozatalának pillanatában (miért most került ki?) kellett volna Rice-t release-elni, Nincs mese, nőt ütni szégyen. Bizonyítástól függetlenül, de bizonyított, így ebbe most nem mennék ennél jobban bele.
- Az indefinit eltiltás azért van, mert megvárják, hogy visszavonul-e... no meg azért, hogy a börtönválogatottak vetminért két év múlva ne hozzák vissza.

De ha már felmerült a dopping, a spygate, vagy akár Lewis esete... miben más egy törvényszegés a másiktól?? Miért ér az egyik kevesebbet, mint a másik? Sporthoz nem méltó magatartás, rossz példa a fiatalok előtt.. mégis, az egyikkel el lehet lenni a másik fejvesztéssel jár... ez nem érdekes?

És igen, Vick az állatkínzás után visszajött és - tudtommal - adakozik, bűnbánó, stb. Lewis dettó. A füvesek... talán.

Miért nem tiltanak el minden törvényszegőt (edit) végleg??

Mert dopping, botrány, cirkusz és rivaldafény nélkül ez a sport is megrekedne az NHL magasságában... nem lenne világszenzáció. Szóval a liga lassan dönthetne, hogy minden bűn bűn-e vagy nem...

GYK mégegyszer: Rice felfüggesztése pedig jogos, és a csapatnak sem kellene megtartani... viszont szerintem könnyen benne van ebben az ítéletben, hogy két év múlva Rice újra pályán van és yardokat hoz valahol vetminért.... ami - a liga, a sport, a világ és miegymás kapcsán - az igazán GÁZ

A magam részéről újra irány a foci... Forsett az új Rice!!! | bunyó nélkül |

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Neked tényleg ez a Bell&Blount ügy a mániád? Várd már meg, hogy lezárják a nyomozást vagy legyen belőle bármilyen ítélet. Utána lesz eltiltás is. De te tényleg ezért imádkozol? Mert lassan állandóan erről írsz! Bell tuti nem fogja megúszni, csak unalmas már állandóan ezt tőled olvasni.Klaci79
Nyilván. Minden vágyam, hogy a túlhypeolt 3-as átlaggal futó Bell-t a rácsok mögött lássam. Szándékosan próbálom mindig szóba hozni, és belefűzni minden cikkbe, hátha esetleg valami liga fejes olvassa azt amiket írok és így befolyásolhatom a döntésüket.
| irony off | MarioAna
OFF
Én nem tudom, hogy miért, nem is érdekel, de mégis mindig szóba hozod. Itt azzal jöttél, hogy micsoda álszent a liga, mert a füvezést jobban bünteti, mint a családon belüli erőszakot, de még ebbe is belekevered Bellt, hogy bezzeg őt nem tiltották el. Meracsúnyagonoszsztílersz Goddell bácsi kiskedvence (lol). /Amúgy kíváncsi vagyok, h a nőverést hova helyezné bárki egy betépve elgázolt gyerek mellett? És itt jegyzem meg, h remélem eltiltják Bellt 4 meccsre./
De legalább a nagy Steelers utálatodban közben tisztában lehetnél egy eltiltás kiszabásának a procedúrájával...

Ez utóbbi ironizálásod is korrekt, ebbe is sikerült beleszőni egy Bell fikázást. Nem 3-as volt az átlaga tavaly, hanem 3,5, bár kicsire nem adunk, kerekíts nyugodtan lefelé. Ahogy az sem számít, hogy milyen fal mögött tette ezt. Megnézném Bernard átlagát a Steelers fal mögött... Túlhypeolva? Aki megdönti az all-time Steelers-es rookie scrimmage yardot, amit Franco Harris tartott, annak meg lehet veregetni sztem a vállát, pláne ha mindezt 13 meccs alatt Lisfranc sérülésből felépülve tette.
Egyébként a játéka is megérdemli a hype-ot, elég megnézni a Browns elleni meccset. Kiváló vision, remek irányváltások, és kimagasló route-futás WR posztról, majdnem, mint egy gyengébb slot WR. Erre építette a stáb az O idei nagyon sokoldalú screen játékát, amit be is mutattak az első félidőben (a meccsen 109 futott yard, 5,2 y/c-val és még 88 elkapott yard mellé). Nagyon jó RB. Bengals szemüvegen át persze nyilván nem.
ON

Én megértem a Ravens-eseket, h dühösek és fáj nekik az eset, mert Rice nem ilyen embernek tűnt az eset előtt. Sőt. Ez az ami igazán felkavaró tud lenni.
Ami megtörént az viszont megtörtént. Tovább kell lépni, nem kell sajnálni, mint embert.

Az azért szerencse(?), hogy a night clubok és otthonok nincsenek bekamerázva és/vagy nem hozzáférhetőek a nagyközönségnek egy-egy atrocitás után, mert hirtelen a fél liga közellenség lenne...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Gyors kérdés:
A ma nyilvánosságra hozott "új" videó előttiről tudna vki linket adni?Beki
 www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=EujyCRyFs6g#t=59

én ezt láttam anno

persze már akkor is szó volt róla, hogy megverte a nőjétZERO_L
No, igen ez a mainak egy része, de valahogy én sem gondolnám ez alapján, hogy részeg lenne a felesége pl., mert ahhoz túlságosan nyugodt volt Rice.
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Neked tényleg ez a Bell&Blount ügy a mániád? Várd már meg, hogy lezárják a nyomozást vagy legyen belőle bármilyen ítélet. Utána lesz eltiltás is. De te tényleg ezért imádkozol? Mert lassan állandóan erről írsz! Bell tuti nem fogja megúszni, csak unalmas már állandóan ezt tőled olvasni.Klaci79
Nyilván. Minden vágyam, hogy a túlhypeolt 3-as átlaggal futó Bell-t a rácsok mögött lássam. Szándékosan próbálom mindig szóba hozni, és belefűzni minden cikkbe, hátha esetleg valami liga fejes olvassa azt amiket írok és így befolyásolhatom a döntésüket.
| irony off |
Látom a lényeget sikerült nagyon jól megragadni 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Gyors kérdés:
A ma nyilvánosságra hozott "új" videó előttiről tudna vki linket adni?Beki


én ezt láttam anno

persze már akkor is szó volt róla, hogy megverte a nőjét



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Gyors kérdés:
A ma nyilvánosságra hozott "új" videó előttiről tudna vki linket adni?Beki
én már nem tudom hol láttam de hónapokkal ezelőtt volt és kb ugyan ez látszott rajta (mivel egy liftben történt milyen új videó lenne?)
Akkor is látszott hogy nem csak úgy megsuhintotta hanem konkrétan kiütötte, és az is rajta volt ahogy utána megpróbálja kihúzni a liftből... én semmi újat nem láttam ezen a felvételenSnagal
Hát akkor nem tudom másként felfogni az esetet, mint hogy az NFL új döntésével elismerte, hogy hibázott az előző 2 meccses eltiltás során.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Gyors kérdés:
A ma nyilvánosságra hozott "új" videó előttiről tudna vki linket adni?
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Csakhogy lezárjam magamban a dolgot:

1. A kezdetben kiszabott büntetést kevésnek érzem a mostanit nem érzem soknak, de zavar hogy ezzel vége Rizsa karrierjének.
2. Az egész ügy úgy gáz ahogy van és erről nem Rizsa hanem a fejesek tehetnek.
3. Szerintem nem lehet ez az ügyet sem Herni sem a füvesek ügyével összehasonlítani..
4. Nem gondolom hogy a füvezés nagyobb bűn lenne mint az asszonyverés, de pl az füves/ittasvezetés azért már ciki mert ott nem csak magadat veszélyezteted
5. Végezetül pedig ez van az élet megy tovább Rizsa nélkül is..
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
a
De a sok álszent komment után had kérdezzem már meg mért nincs helye többé az nfl-ben?? Vick-nek van??
Snagal
Nincs. Vick gusztustalanabb mint Rice.JayB
ha következetesek lennének akkor most hirtelen új bizonyíték alapján tiltsák el őt is határozatlan időre... asszem lenne hőbörgésSnagal
Én örülnék neki. Az az ember egy valamit bánhatott meg, hogy lebukott. És most megint szét keresi magát. De nem offolom szét a topicot. Rice kiütött egy nőt? Igen. Egy Taco Bellben fog 5 éven belül dolgozni? Igen. Jó helyen lesz ott? Igen. A liga tele van ilyen hülyékkel? Igen. Az NFL képmutató? Igen