Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
a zebrák szabálytalannak gondolták. ez van.Blaise
ruling on the field stands

Torrey.Blaise
Nem, nem elsoszamu, s iden o es MarlonBrowndo is hasonloan alulteljesit... nem nagyon van separation, ami baj. Azert ugy velem, hogy nagyobb figyelmet kap majd Senyor, ha igy megy, akkor Kalyha is es akkor Ok is jobban megelnek majd.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Forsett eddig 19 próbálkozásból futott 126 yardot 2 meccs alatt, az 6.6-s átlag, eléggé rendben van 😀

Upshaw sackjét miért fújták le ?Voice
helmettel csapodott bele Benbe... aztat nem szabad ma mar.... (it is in my sig)Collapo
szerintem teljesen szabályos és a kinti kommentátorok szerint is az volt. Nem belehajolva a sisak "csúcsával" verte telibe a qb-t hanem felemelt fejjel, a rács ért oda először. ilyen tempónál nehéz minden szerelést tankönyvi pontossággal végrehajtani. a zebrák szabálytalannak gondolták. ez van.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Forsettről mikor idekerült azt mondtuk camp body, ahhoz képest bőven az elvárások felett teljesít. Ami engem kicsit aggaszt, hogy Piercet akárhányszor szerelik mindig bennem van, hogy csak ne maradjon lent. Már a szerelések utáni feltápászkodásai is olyanok mintha minden csontja fájna. Nem tudom Taliaferroból mi sül ki év közben, de jelen állás szerint egy igazi all down back és egy fiatal Smitty klón kell ebbe az offenzbe, hogy Ravens szinten (de kicsit merészen, ligaszinten) bitang jó #O legyen. A potenciál megvan. Lehet kicsit korai, de további javulást várok az osztagtól az idény előrehaladtával.
Aki kicsit aggaszt az Torrey. Valahogy nem illik a rendszerbe. Sajnos úgy tűnik a rövid routokon továbbra is használhatatlan. Így nem lesz első számú receiver és to go guy soha 😕 ez pedig meghatározhatja a számait a hosszabbítás során. Nyakatekerten azt írtam, hogy szerintem nem ér első számú receiver pénzt.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Tegnapi játék alapján nincs értelme futót nézegetni. Pierce nekem jobbnak tűnt mert bár nem produkált olyan jó számokat a negatív futásait a fal hozta össze. Ezzel szemben Forsetnél többször láttam olyat, hogy külső futást választott a belső helyet és belerongyonlt kb. 0-án egy LB-be. De javítsatok ki ha nincs igazam. Ráadásul a hosszú futás is a végefele jött össze, amikor a Steelers védők már a segglyukukon vették a levegőt.
Azt egy kicsit elszomorított hogy volt olyan játék ahol nem tudtuk kb. 2 yardról begyötörni 3 playból, annak be kellett volna mennie
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Mondjuk azért Forsett futásai a Steelers ellen nem annyira megnyerőek összképben:

1 yard, 13 yard, 2 yard, -2 yard, 0 yard, 1 yard, 41 yard, 0 yard, vagyis 8 futásból 6 nagyjából kuka, 1 jó és egy big gain. Ez az igazi drive-gyilkos RB, nem is véletlen talán, hogy a két TD-drive során egyetlen futása sem volt.somoskovig
Jó, de ezt így megnézve a futók felénél, így van, ellenben nincs 6.6-os átlaguk.Voice
Ha ez így lenne a futók felénél, akkor kb. senki nem hívna futójátékot az NFL-ben. A futásainak 75%-a olyan, ahonnan egyértelmű eredmény a 3rd and long szituáció, amit nem annyira szeretnek az edzők... Plusz ilyen futóra nem tudsz biztonsággal hívni 3rd és rövid szitunál sem, meccs végi time managementre is használhatatlan, mert nem tud életben tartani futással egy drive-ot. Nem véletlen, hogy csak 8 futást kapott, míg Pierce 22-t, pedig ő ugye doghouse-ban landolt az első meccsen.

1, 6, 2, 0, 4, 2, 8, 0, 10, 3, 3, 1, 0, 5, 10, 2, -1, 14, 4, 3, 17 - ezek Pierce futásai, több, mint a fele legalább 3 yard, ami még mindig nem fényes egyébként, de egy fokkal elfogadhatóbb.somoskovig
Akkor Forsett nem lesz jó labdacipő vagy első számú futó, viszont 2. számúnak tökéletes, aki képes nagy játékra.

Rövid jardokra meg 3&1-re ott lesz Taliaferro.

Viszont Piercenél komolyabb RB kellene első számú futónak, 2015 FA: Darren McFadden , Ryan Mathews, Mark Ingram, Knowshon Moreno


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Forsett eddig 19 próbálkozásból futott 126 yardot 2 meccs alatt, az 6.6-s átlag, eléggé rendben van 😀

Upshaw sackjét miért fújták le ?Voice
helmettel csapodott bele Benbe... aztat nem szabad ma mar.... (it is in my sig)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Mondjuk azért Forsett futásai a Steelers ellen nem annyira megnyerőek összképben:

1 yard, 13 yard, 2 yard, -2 yard, 0 yard, 1 yard, 41 yard, 0 yard, vagyis 8 futásból 6 nagyjából kuka, 1 jó és egy big gain. Ez az igazi drive-gyilkos RB, nem is véletlen talán, hogy a két TD-drive során egyetlen futása sem volt.somoskovig
Jó, de ezt így megnézve a futók felénél, így van, ellenben nincs 6.6-os átlaguk.Voice
Ha ez így lenne a futók felénél, akkor kb. senki nem hívna futójátékot az NFL-ben. A futásainak 75%-a olyan, ahonnan egyértelmű eredmény a 3rd and long szituáció, amit nem annyira szeretnek az edzők... Plusz ilyen futóra nem tudsz biztonsággal hívni 3rd és rövid szitunál sem, meccs végi time managementre is használhatatlan, mert nem tud életben tartani futással egy drive-ot. Nem véletlen, hogy csak 8 futást kapott, míg Pierce 22-t, pedig ő ugye doghouse-ban landolt az első meccsen.

1, 6, 2, 0, 4, 2, 8, 0, 10, 3, 3, 1, 0, 5, 10, 2, -1, 14, 4, 3, 17 - ezek Pierce futásai, több, mint a fele legalább 3 yard, ami még mindig nem fényes egyébként, de egy fokkal elfogadhatóbb.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Jön a Browns, remélem megagyaljuk őket 😀 2-1 tetszene

Ja és úgy néz ki az első számú elkapónk Steve lesz és nem Torrey. Ezen meglepődtem.

Suggs elég gyengén kezdte az évet.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Mondjuk azért Forsett futásai a Steelers ellen nem annyira megnyerőek összképben:

1 yard, 13 yard, 2 yard, -2 yard, 0 yard, 1 yard, 41 yard, 0 yard, vagyis 8 futásból 6 nagyjából kuka, 1 jó és egy big gain. Ez az igazi drive-gyilkos RB, nem is véletlen talán, hogy a két TD-drive során egyetlen futása sem volt.somoskovig
Jó, de ezt így megnézve a futók felénél, így van, ellenben nincs 6.6-os átlaguk.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Mondjuk azért Forsett futásai a Steelers ellen nem annyira megnyerőek összképben:

1 yard, 13 yard, 2 yard, -2 yard, 0 yard, 1 yard, 41 yard, 0 yard, vagyis 8 futásból 6 nagyjából kuka, 1 jó és egy big gain. Ez az igazi drive-gyilkos RB, nem is véletlen talán, hogy a két TD-drive során egyetlen futása sem volt.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Forsett eddig 19 próbálkozásból futott 126 yardot 2 meccs alatt, az 6.6-s átlag, eléggé rendben van 😀

Upshaw sackjét miért fújták le ?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
O. Daniels két TD elkapás, C. Mosley újabb labdaszerzése, nem szar 😀

Win 1-1


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
egy kis kedvcsináló


több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
HÁBORÚ!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A barátnőm tavaly csináltatott nekem egy ravenses polót és egy takarót..
Póló rajtam,
Takaróba bújtam,
Labda a kézbe,
Ravenst az élre.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Újra működik a fanspeak draft,immàr tradekkel.a draft classt minden héten frissítik,egész jó.nekem ez jött ki a folyamatos letrade-ek után.komp pikkek értelemszerűen még nincsenek.

 fanspeak.com/ontheclock/premium/draft.php?d=icxeoyPeter
Szerintem kicsit korai még a draftról beszélgetni, ráértek az esti meccs után elkezdeni 😛Shilkor
A várható győzelmünk nem befolyásolta a döntéseimet. 😊

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Újra működik a fanspeak draft,immàr tradekkel.a draft classt minden héten frissítik,egész jó.nekem ez jött ki a folyamatos letrade-ek után.komp pikkek értelemszerűen még nincsenek.

 fanspeak.com/ontheclock/premium/draft.php?d=icxeoyPeter
Szerintem kicsit korai még a draftról beszélgetni, ráértek az esti meccs után elkezdeni 😛
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Újra működik a fanspeak draft,immàr tradekkel.a draft classt minden héten frissítik,egész jó.nekem ez jött ki a folyamatos letrade-ek után.komp pikkek értelemszerűen még nincsenek.

 fanspeak.com/ontheclock/premium/draft.php?d=icxeoy

több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Itt 0-0-ról kezdünk, kérdés, hogy megtaláljuk e azt a csapatot, aki az első félidőben volt a pályán!Klaci79
Szerintem meg az a kérdés, hogy a Ravens hagyja-e, hogy megtaláljuk...

Viszont a "legjobb": én úton leszek Germániába busszal, ergo végig fent leszek, mivel esélytelen az alvás, és nem látom a meccseeet.. GRr.rrr...r.rrrrrr

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nem tudom, hogy ki ez az 52-es abban a kis sapkában, de úgy tűnik tudott motiválni 😀Klaci79
Hiányzik is! 😊

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Nem tudom, hogy ki ez az 52-es abban a kis sapkában, de úgy tűnik tudott motiválni 😀
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
What time is it?

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Háló edz, de továbbra is questionable... Yada-yada pedig probable
a vasalósoknál pedig Archer és Moore out, valamint a fél csapat szimulál és probable...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Legutóbb nyertünk Boltimórban és sajnos elég ritkán van olyan, hogy ez kétszer egymás után sikerüljön.Klaci79
Akkor emiatt nem kell aggódnod, tavaly a pittsburghi meccset nyertük meg, a másodikon, az M&T Bank Stadiumban kikaptunk.vassadi
Igazad van (természetesen), csak most néztem vissza a Charlie féle győztes meccset és ezért kevertem a tavalyival, ahol Sanders az utolsó pillanatban ejtette el a labdát