Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Rolando McClain

Voice
Ez csak nálunk nem akart focizni?Peter
Sajnos lehet -_- , jelenleg az egyik legjobban teljesítő LB...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Na itt fejeztem be életem első fórumozását.még a csapatom szurkolóival is más nyelvet beszélünk úgy tűnik.csapatom érdekét az szolgálta volna haa bengals kikap,ennyi.egyébként majd én eldöntöm,hogy nekem mi esik rosszúl és arra hogyan reagálok oké?leszarom,hogy neked fárasztó vagy nem.

GO RAVENS!
Sziasztok!Peter
A főrum eltérő véleményekről szól, mea culpa, ha megbántottalak, nem ez volt a cél. Remélem maradsz azért.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Na itt fejeztem be életem első fórumozását.még a csapatom szurkolóival is más nyelvet beszélünk úgy tűnik.csapatom érdekét az szolgálta volna haa bengals kikap,ennyi.egyébként majd én eldöntöm,hogy nekem mi esik rosszúl és arra hogyan reagálok oké?leszarom,hogy neked fárasztó vagy nem.

GO RAVENS!
Sziasztok!

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem mondom, hogy berger jol tette, amit tett, de meg ket het mulva is rajta elezni a nyelvunket nekem kicsit faraszto... raadasul a "Te csapatod hulladek" hozzallas meg nem vezetett nagyjabol sehova... plane ugy, hogy meg nem is jatszottunk veluk... JegesMatyas pont ugy lehet jo, mint rossz ellenunk, van ertelme elore porogni a dolgon? Varjuk ki a veget.

De nekem vegulis mind1... ha igy jobb a Ravens fanoknak, ki vagyok en, hogy ellenalljak...
| ja hogy a forum hangulata egeszsegesebb lenne... ugyanmar, NO OFFENSE |

edit: btw, Peter, Teged jobban ismerlek mint bergert, nem hinnem, hogy kulonosebben a vedencem lenne, plane, h szerintem nem is nagyon tart ilyenre igenyt. Nekem az itteni hangulat lenne fontos, azert vagyok itt, mert szemben mas topic-okkal eddig itt nyugodt es barati legkor van/volt/remelem lesz. (a tovabbi velemenyeket inkabb privatban ha nem baj, nem offolnek ide tobbet.)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Csatlakoznék Peterhez. Szerintem ez most nem aggresszív csak azért is írjuk oda dolog volt, csak egy finom fricska. Mellesleg még ráfaraghatunk mi is az atlanta ellen, annyi pozitíum van, hogy ellenünk azt hiszem otthon játszunk.. tehát nyitott stadionban. És hogy még egyszer leszögezzem én az Atlantának szurkoltam.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Vajon berger látta a mai falcons mecset?malkav
Remélem igen és kardjába döltPeter
Azért nem biztos, hogy a cicák tollaival kell ékeskednünk... a madárinfluenza meg hatra van, utána meglátjuk melyik szárnyas a jobb... addig sztem hanyagoljuk a felesleges fa szmericskelest... mindenkinek jobb lesz úgy. No offense... mondta idén mar pár csapatCollapo
Miért ékeskednék más tollával?mi is kikaptunk a Bengalstól.
Háromszor jött ide kötözközködni a védenced egyébként.egy még elnézhető,talán.
"Faszméricskélés"WTF????

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vajon berger látta a mai falcons mecset?malkav
Remélem igen és kardjába döltPeter
Azért nem biztos, hogy a cicák tollaival kell ékeskednünk... a madárinfluenza meg hatra van, utána meglátjuk melyik szárnyas a jobb... addig sztem hanyagoljuk a felesleges fa szmericskelest... mindenkinek jobb lesz úgy. No offense... mondta idén mar pár csapat

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha spoileresnek tűnök nyugodtan ugassatok le és abbahagyom.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ilyen ez az nfl. Múlt héten még azt hittem az atlanta milyen jó formában van, hogy behúzta a saints ellen a Steelerstől meg milyen gáz hogy majdnem kikapott a barnáktól. Most meg izgulok mi lesz jövőhéten ....
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mondjuk jobban örültem volna ha a falcons nyer de ennek is tudok örülni..malkav
Az igazat megvalva Én is a falconsnak szurkoltam dehát minden rosszban van valami jó

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mondjuk jobban örültem volna ha a falcons nyer de ennek is tudok örülni..
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Vajon berger látta a mai falcons mecset?malkav
Remélem igen és kardjába dölt

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Rolando McClain

Voice
Ez csak nálunk nem akart focizni?

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Vajon berger látta a mai falcons mecset?
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Rolando McClain



The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Újra működik a fanspeak draft,immàr tradekkel.a draft classt minden héten frissítik,egész jó.nekem ez jött ki a folyamatos letrade-ek után.komp pikkek értelemszerűen még nincsenek.

 fanspeak.com/ontheclock/premium/draft.php?d=icxeoyPeter
Kicsit untam magam így kora délután, én is ledraftoltam a jövő évet, ahol nálam a prioritás lenne:

CB, WR, RB - aztán BPA falak

 fanspeak.com/ontheclock/premium/draft.php?d=ywqzyw

15 - R1P15
CB P.J. WILLIAMS
FLORIDA STATE
41 - R2P9
WR DORIAL GREEN-BECKHAM
MISSOURI
52 - R2P20
RB MELVIN GORDON
WISCONSIN
73 - R3P9
G CONNOR HANRATTY
NOTRE DAME
84 - R3P20
OT SEAN HICKEY
SYRACUSE
114 - R4P18
DT ARIK ARMSTEAD
OREGON
116 - R4P20
DE CHARLES TAPPER
OKLAHOMA
148 - R5P20
CB CAM THOMAS
WESTERN KENTUCKY
165 - R6P5
S JERMAINE WHITEHEAD
AUBURN
180 - R6P20
OLB DYSHAWN DAVIS
SYRACUSE
210 - R7P18
P SPENCER ROTH
BAYLOR
Sikerült hátracserélnem párszor, így az egyik legjobb CB mellett a 2. körben még egy első körre taksált WR-t is berántottam, majd a 2. legtöbbre tartott RB-t.

Majd elkezdtem a falat tatarozni:
1.kör CB
2.kör WR és RB
3. kör G és OT
4.kör DT és DE
5.kör CB
6. kör S és OLB
7. kör P

7.körben behúztam a legjobb puntert, ezzel kész a keret.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Viszont Piercenél komolyabb RB kellene első számú futónak, 2015 FA: Darren McFadden , Ryan Mathews, Mark Ingram, Knowshon MorenoVoice
Jövőre vagy minusz 11-12 millával indulunk a sapiban.inkább draftPeter
Jövőre húzhatnánk elől egy WR - CB párost, a 3. körben pedig az egyik legjobb futót.

Későbbi körökben pedig a fal rotációjához húzhatnánk még játékosokat OL&DL.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: No carries yet for Ravens rookie running back Lorenzo Taliaferro: 'All I can control is what I do when my number is called in that moment.'

Én behoztam volna Taliaferot minimum a goalline szituációknál mindkét meccsen.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Na nem csak nálunk van botrány..
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000393519/article/vikings-adrian-peterson-indicted-in-child-injury-casemalkav
A vikings FO is kivár.ugyanazt a hibát követik el mint mi?nagy úr a deadmoney

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Gratulálok no2 csapaton nyert legalább.. 😀 Itt mindenki a futókat boncolgatja én inkább a védelmet emlegetném. Nem engedtek TD-t és szereztek 3 lasztit. Pass rush is viszonylag jó volt. Az ujonc Mosley játéka is tetszik...Így továbbTomcsik
Mivel a legjobb futónk elvesztettük, így egyértelmű, hogy az volt a legfontosabb, hogy a megmaradt játékosok, hogy teljesítenek, de eddig nincs gond velük.

A védelem tényleg jó volt, bár ez itt alap elvárás, C.Brown mint kezdő CB tényleg nem vallott szégyent, de azt is hozzá kell tenni, hogy ez a Stealers elég gyenge elkapókkal szerepel, nincs ilyen AJ Green kaliber náluk.

Sztem jövőhéten a BROWNS ellen sem lesz gond, ellenben utána a Panthers&Colts ellen már jobban fog izzadni a védelmünk gyenge pontja a secondary .

Egyébként nekem ez a Pitta&Daniels TE páros elég levédhetetlennek tűnt amikor a pálya közepén kellett keresztülvágni és még S.Smith-t is gyakran megtalálta Flacco rövid passzokkal. Tetszett az O# teljesítmény.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na nem csak nálunk van botrány..
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qsfjcmaqjoxxzdmvtoh7
Vikings' Adrian Peterson indicted in child injury case
Minnesota Vikings running back Adrian Peterson was indicted on a charge of reckless or negligent injury to a child. Early Saturday, Peterson was taken into custody in Montgomery County, Texas, before being released.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Gratulálok no2 csapaton nyert legalább.. 😀 Itt mindenki a futókat boncolgatja én inkább a védelmet emlegetném. Nem engedtek TD-t és szereztek 3 lasztit. Pass rush is viszonylag jó volt. Az ujonc Mosley játéka is tetszik...Így tovább

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Joe Falcco:
Gondoltam összeállítok egy kis elemzést a franchise irányítókról ahogy én látom a játékát, erősségeit és gyengeségeit. Nyugodtan lehet velem nem egyetérteni és kijavítani ez az én véleményem és nem feltétlenül igaz.

Fizikai tulajdonságok: Flacco testalkata hasonló PM-éhez 198 cm kb. 100-110 kiló. (Manning 196 cm 100-105 kg)
Karereje kiváló jobb mint Manningé valaha volt volt atletikussága viszont közepes vagy az alatti. Emiatt tipikus pocket passernek titulálják és ez rendben is van. Azonban Manning számait sosem sikerült eddig beérnie. Mi lehet ennek az oka...

Mentális adottságok: Na ez már érdekesebb dolog. Flacco abszolút nem egy vezető alkat. tisztában van a képességeivel de nincs benne akkora maximalizmus mint Manningben, ha nem sikerül egy play akkor úgy tűnik túllép rajta és csak ritkán látni rajta azt ha frusztrált vagy ha felszabadult. Ez nem azt jelenti hogy abszolút túllép a problémákon inkább azt hogy ezeket elfojtja magában. Nyilatkozatai során is azt érezni hogy gyakran magát vádolja minden egyes hibáért és a csapattársairól próbálja a felelősséget levenni mondván ő meg tud birkózni ezzel (abszolút ellentéte Bradynek aki már drive közben kiosztja az elkapóját ha esetleg nem sikerült egy passzt összekaparni).
Szóval nekem egy zárkózott személyiségnek tűnik aki a csapat hibáit is sajátjaként könyveli el, és ezek az elfojtott sikertelenségek gyakran hátráltatják a jó teljesítésben. Szerintem emiatt akar gyakran többet csinálni mint amire lehetősége van és ekkor jönnek a túlerőltetett játékai és hibái.

Kiszolgálószemélyzet:
A Fal: Na itt látom azt ami Flacco játékában a legkritikusabb. Neki szüksége van arra hogy kényelmesen tudjon dobni. Ha ezt megadják neki akkor ő lehetne a liga legjobb irányítója. ilyenkor pontosan és megfontoltan tud passzolni (lásd 2012 PO). Abban az esetben amikor kicsit is kényelmetlenül érzi magát a zsebben vagy nem tud tökéletesen beleállni a dobásaiba rendre célt téveszt (2012. PO-n kivűl az összes többi idény).NEKI SZÜKSÉGE VAN EGY JÓ FALRA!
A célpontok: Nehéz ezt összefoglalni. Ha Jó a fal akkor bárkinek odadobja a lasztit (Másra megint nem tudok hivatkozni mint a SB runra ahol olyan labdákat adott JJ-nek hogy beszartam) Ha nem,akkor egy biztos kezű elkapóra vagy egy olyan célpontra van szüksége akivel megvan a kémia(Pitta vagy Boldin), és a pontatlanabb labdáit is összetudja halászni.

A Lényeg: Az ő erőssége hogy megfelelő védelem mellett rohadt jól passzol mélységi célpontoknak.. persze ez azt jelenti hogy míg a többiek 10-ből 4 szer tudják ezeket a paszokat megdobni addig Flacco 10ből 5-6szor amire azért nem lehet O-t építeni. Ezért vagy egy kiváló falat kell köré építeni vagy egy olyan elkapógárdát, ahol vannak gyorsléptű elkapók(Ezzel lehet kompenzálni kicsit a rosszabb passprotectiont, és kihasználni az ő erősségét) és olyan célpontok akinek bármikor odatüsszentheti a labdát.

Idén nekem úgy tűnik, hogy mindene adott ahhoz hogy jó évet fusson (mélységbe JJ és Torrey, biztosnak Pitta vagy Smithy és a fal sem tűnt eddig rossznak) és remélem a teljesítménye engem igazol majd.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én Forsettben nem láttom az elsőszámú futót, neki vagy összejön 10+ yardos futás vagy -1es, erre pedig nem lehet alapozni. Pierce inkább hozza a standard 3-4 yardokat, de tény hogy nem egy minden snapnél fent lehet futó. Jövőre ezt drafton mondjuk harmadik körben lehet orvosolni. Torrey sosem lesz NO.1 elkapó de még mindig fejlődhet. Campanaro remélem beváltja a reményeket és képes lesz olyan elkapó lenni mint Welker vagy Edelman. Ha elkapót kell draftolni akkor inkább egy magas elsőszámút kell majd jövőre húzni szerintem. Aminek én speciel örülök hogy Elem kezd felnőni a feladathoz a Vasasok ellen nekem a biztos szerelő benyomását keltette és ha jól emlékszem volt elütött passza is szóval ő lesz a kemény ember a secben hozzá kellene egy Ballhawk safety, aki pedig playmaker képességeket villant, bízom benne hogy Brooks vagy Hill tudja majd ezt hozni. Amin teljesen meglepődtem, hogy Csiki Brownie-vel nem volt semmi probléma és megoldotta az No.2-es CB posztot. Az Offense szerintem a két meccs alapján az eddigi legjobb amit Ravensnél láttam, ha a def is összeáll akkor nem lesz probléma a PO-val. Onnantól meg bármi lehet bár nem mi leszünk az esélyesek.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Viszont Piercenél komolyabb RB kellene első számú futónak, 2015 FA: Darren McFadden , Ryan Mathews, Mark Ingram, Knowshon MorenoVoice
Jövőre vagy minusz 11-12 millával indulunk a sapiban.inkább draft