Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Bélienk nem az eredeti posztja, 80313 évet játszott cb-ben, DeCoud viszont FS... én vele próbálkoznék...Collapo
Diggz nemsokára alá is ír Detroitba. DeCoudnak tavaly előtt jó éve volt, tavaly pedig szimplán rettenetes. A baj az, hogy a magasan jegyzett S prospektek inkább a boxba valók. Egy FA FS igazolás most már egyre nagyobb need. Legyen akár DeCoud akár Clemons.

Egyébként Steve Smith szabad ügynök lett. Én nagyon örülnék neki, ha Ő nem nálunk köt ki akkor Edelmanra fogunk rárepülni. Bármelyikőjük is kerül hozzánk annyit mindenképpen elértünk, hogy a WR nem lesz ordító need, nem lesz nyilvánvaló a korai körös pick célpont(ok).
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Bélienk nem az eredeti posztja, 80313 évet játszott cb-ben, DeCoud viszont FS... én vele próbálkoznék... és különben is, Homár, Tarkopasz és LeBor is a rösztlin van.. ST ász Mérföldes meg Elemmel SS... ennyi XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Úgy néz ki Diggz úton van Detroitba úgyhogy most már tényleg kiváncsi vagyok,hogy mi a terv FS ügyben.eddig ellene voltam,hogy Champet idehozzuk,de ha draftolnunk kell egy safetit akkor mentornak,teamleadernek ideális.ha nem kér sokat lehet meg kéne próbálni.

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sziasztok, Daryl Smith szerződtetéséről van valami híretek?
Állítólag a Broncos is erősen érdeklődik iránta, de nem találtam csak tegnapi infót róla 😊Általános Doktor
Az utolsó hír, hogy még 'disconnect' státusz van...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sziasztok, Daryl Smith szerződtetéséről van valami híretek?
Állítólag a Broncos is erősen érdeklődik iránta, de nem találtam csak tegnapi infót róla 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Graham számla lett 4 év 16 ha minden igaz.

JJ meg háááát. Nem tudom, nekem ez a szerződés nem igazán gyere be. 30 éves only RS szerintem nem ér ennyit. Playmaker meg minden, de komoly fenntartásaim vannak.Blaise
A SB évben nagyon jó volt Grahem,idén nam az a szint volt,hogy megtartsuk.

JJ,good deal ,relatív kis pénzért van returner,2/3.WR,X faktor lehet,mint a döntőben vagy emlékezz,ha "a séf"nem billenti ki az egyensúlyából a Steelers ellen is TD.
Jó ez,főleg,hogy Kubiak arra használja,amit tud.kátrány
JJ-vel majd megbékélek, Grahamat viszont én sajnálom. Az egyetlen labdára is veszélyes tagja volt a secondarynknek. Tény, hogy év elején nagyon rossz volt, de folyamatosan javult a játéka. Nem lepne meg egy korai CB draft. 17-en akár már value pick is lehet. Jimmy kontrakt yearbe lép plusz egy jó CB meg mindig jó választás.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
Graham számla lett 4 év 16 ha minden igaz.

JJ meg háááát. Nem tudom, nekem ez a szerződés nem igazán gyere be. 30 éves only RS szerintem nem ér ennyit. Playmaker meg minden, de komoly fenntartásaim vannak.Blaise
Kb ugyanezt gondolom, 3.5 sok már érte, 2 millió környéke lett volna az ideális, ennek kevésbé örülök..Voice
ebből csak 4,5 milla garantálét és további 2 millió az elkapások számához van kötve, nem rossz ez
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Graham számla lett 4 év 16 ha minden igaz.

JJ meg háááát. Nem tudom, nekem ez a szerződés nem igazán gyere be. 30 éves only RS szerintem nem ér ennyit. Playmaker meg minden, de komoly fenntartásaim vannak.Blaise
Kb ugyanezt gondolom, 3.5 sok már érte, 2 millió környéke lett volna az ideális, ennek kevésbé örülök..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Graham számla lett 4 év 16 ha minden igaz.

JJ meg háááát. Nem tudom, nekem ez a szerződés nem igazán gyere be. 30 éves only RS szerintem nem ér ennyit. Playmaker meg minden, de komoly fenntartásaim vannak.Blaise
 espn.go.com/blog/baltimore-ravens/post/_/id/7400/why-keeping-jacoby-jones-was-so-criticalBaltimoreDefense
Most olvasom,Hensley nagyszerűen összefoglalta,miért jó J.J.megtartása.(Y)


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Graham számla lett 4 év 16 ha minden igaz.

JJ meg háááát. Nem tudom, nekem ez a szerződés nem igazán gyere be. 30 éves only RS szerintem nem ér ennyit. Playmaker meg minden, de komoly fenntartásaim vannak.Blaise
A SB évben nagyon jó volt Grahem,idén nam az a szint volt,hogy megtartsuk.

JJ,good deal ,relatív kis pénzért van returner,2/3.WR,X faktor lehet,mint a döntőben vagy emlékezz,ha "a séf"nem billenti ki az egyensúlyából a Steelers ellen is TD.
Jó ez,főleg,hogy Kubiak arra használja,amit tud.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hogy állunk most a cap-el?13mill kb?

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
Graham számla lett 4 év 16 ha minden igaz.

JJ meg háááát. Nem tudom, nekem ez a szerződés nem igazán gyere be. 30 éves only RS szerintem nem ér ennyit. Playmaker meg minden, de komoly fenntartásaim vannak.Blaise
 espn.go.com/blog/baltimore-ravens/post/_/id/7400/why-keeping-jacoby-jones-was-so-critical
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Graham számla lett 4 év 16 ha minden igaz.

JJ meg háááát. Nem tudom, nekem ez a szerződés nem igazán gyere be. 30 éves only RS szerintem nem ér ennyit. Playmaker meg minden, de komoly fenntartásaim vannak.
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Következő lépés?Collapo
Kipipálni a "Re-sign Daryl Smith" rublikát
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Közben
Jacoby Jones' four-year deal has a maximum value of $14 million, according to a source. He gets $4.5 million guaranteed Aaron Wilson ‏@RavensInsider 2m
Jó eséllyel alacsony így... 3,5 / év... gondolom végsúlyos... talán holnapra kiderül

OZ idei todo listája:

lol
Következő lépés?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ez a JJ deal csak akkor jó, ha jók a számok... reméljük alacsonyan maradnak...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
Ravens reach four-year deal with Jacoby Jones.vassadi
Ravens struck deal with Jacoby Jones while he was visiting Giants. Lucky for him, it's just a short train ride to Baltimore. 😀
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Ravens reach four-year deal with Jacoby Jones.
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Úgy vagyok vele, hogy nem idén kell csúcsformában lenni. Broncos úthengerrel nagy valószínűség szerint AFC-s csapat még 1-2 évig nem fog tudni mit kezdeni. Építsük fel a csapatot addigra, és a Flacco-érában jussunk be még egy SB-ba 😊Flacco5
Ez itt off, de abban a Denverben 1 év van szerintem, a következő, és olyan játékosokra vertek el hatalmas pénzeket akik az elmúlt években folyamatosan kidőltek az idény valamely pontján. Se Warere se Talibra nem jellemző, hogy egészséges tudna maradni. Plusz 2015-ben Thomas 2x valamint Welker és Miller is FA lesz. Most nagyon pofás igazolásnak tűnnek, de csúnya nagy égés is lehet ebből és bármi ami nem SB W égésnek számít.Blaise
Szerintem bőven elfér, hiszen az egyik legnagyobb ellenfelünkről van szó - függünk tőlük, hogy meddig jutunk el egy-egy évben. Vagyis a leírtak alapján lehet, hogy csak "egy évben". Ez a 2015-ös FA lista durva... Tényleg benne van, hogy már csak egy évük van hátra és kártyavár..
Addigra összeáll a védelemünk és a támadósorunk is és versenyben leszünk 😊
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Akiket szívesen látnék:

Maurice Jones-Drew RB, Hakeem Nicks WR / E. Decker WR, Rodgers-Cromartie CB,Voice
MJD tankja szerintem kiszáradt, egy középső körös RB egy jó fal mögött hoz 1K yardot csont nélkül újonc évében...Nicks elmúlt két éves teljesítménye kb a nullát sem érte el. Deckert valaki túl fogja fizetni és azok nem mi leszünk hál' égnek.
Úgy vagyok vele, hogy nem idén kell csúcsformában lenni. Broncos úthengerrel nagy valószínűség szerint AFC-s csapat még 1-2 évig nem fog tudni mit kezdeni. Építsük fel a csapatot addigra, és a Flacco-érában jussunk be még egy SB-ba 😊Flacco5
Ez itt off, de abban a Denverben 1 év van szerintem, a következő, és olyan játékosokra vertek el hatalmas pénzeket akik az elmúlt években folyamatosan kidőltek az idény valamely pontján. Se Warere se Talibra nem jellemző, hogy egészséges tudna maradni. Plusz 2015-ben Thomas 2x valamint Welker és Miller is FA lesz. Most nagyon pofás igazolásnak tűnnek, de csúnya nagy égés is lehet ebből és bármi ami nem SB W égésnek számít.
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Akiket szívesen látnék:

Maurice Jones-Drew RB, Hakeem Nicks WR / E. Decker WR, Rodgers-Cromartie CB,Voice
Ekkora neveket én nem biztos, hogy szívesen látnék - elkövetkező évek cap helyzete miatt. Vegyük pl. Deckert. 10 millió/év alatt tuti nem lehet megúszni, idén még csak csak beférne, mert nem állunk szarul, de később magas fizuja miatt lehetséges, hogy fájdalmas cutok/tradek következnének be.
Én azon az állásponton vagyok jelenleg, hogy több nap, mint kolbász. Legégetőbb needek (Pitta, Monroe) megvannak, a cseresznyét a tortára még pár FA-nk visszaigazolásával, és pár veterán kukázásával rá lehetne tenni. Skill post needeket meg oldjuk meg draftról.
Úgy vagyok vele, hogy nem idén kell csúcsformában lenni. Broncos úthengerrel nagy valószínűség szerint AFC-s csapat még 1-2 évig nem fog tudni mit kezdeni. Építsük fel a csapatot addigra, és a Flacco-érában jussunk be még egy SB-ba 😊
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Akiket szívesen látnék:

Maurice Jones-Drew RB, Hakeem Nicks WR / E. Decker WR, Rodgers-Cromartie CB,


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hát a FS kérdést kiváncsi vagyok hogyan oldják meg.a jobbak már aláírtak.közben Daryl a broncoshoz látogat,Graham a redskinshez,JJ a giantshez

több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
azért a jövőre is gondolni kell... mi a helyzet CB szinten, mert Smithnek jövőre jár le a rookie szerződése azt hiszem, és nem tudom a fiatalok mit tudnak? oda sem ártana fiatalokat hozni. Ezenkívűl nincs FS a csapatban, a DL-be is kell fiatal, valamint pass rusher szintem sem érzem annyira biztosnak a dolgot. Tudom ez az év az O-ról fog szólni de vannak kérdések a védelemben is.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hogy elküldték, mert annak a falnak a leggyengébb láncszeme... ettől nem feltétlen szar, csak valószínű, hogy van jobb opciójuk... nálunk mint veterán és mint rég óta kezdő akár jó is lehetne, de nem tudom... 30 éves, csak rövidtávon megoldás Ő is.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!