Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A fizuja azért első blikkre picit magas nekem.. de Ginohoz képest mindenképp upgrade, bár ő sem az a mauler tipusú center sajna 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Egyébként ezzel a lépéssel betömtük a C-t mint hiányposztot, maradt az RT - DT (ahol azért van 5. és 3. körös fiatal) és FS ahova érkezett Darian Stewart, de ő sem egy Ed Reed...szóval oda is lehetne még valaki. Én Jimmy Smith -el sem voltam túl elégedett tavaly...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Zuttah guardot is tud játszani, de szerintem egyértelműen kezdő centernek hoztátok. NFL-viszonylatban átlagos szint, de már ez is számottevő upgrade-et jelent Gradkowskihoz képest, és ami még fontos, hogy kimondottan atletikus falemberről van szó, tehát ZBS fit. 4,5 millió az idei base salary-je, de itt várható némi módosítás. [/u]Ez megint jó húzás volt Ozzie-tól, főleg, ha adott esetben kiderül, hogy az a "2015 mid-round draft pick" inkább late-rounder (4/5. körre tippelek).vassadi
Itt arra utalsz, hogy át lesz konstruálva hosszabb távúra?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Zuttah guardot is tud játszani, de szerintem egyértelműen kezdő centernek hoztátok. NFL-viszonylatban átlagos szint, de már ez is számottevő upgrade-et jelent Gradkowskihoz képest, és ami még fontos, hogy kimondottan atletikus falemberről van szó, tehát ZBS fit. 4,5 millió az idei base salary-je, de itt várható némi módosítás. Ez megint jó húzás volt Ozzie-tól, főleg, ha adott esetben kiderül, hogy az a "2015 mid-round draft pick" inkább late-rounder (4/5. körre tippelek).
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A szerződése nem vékony, bár nem tudom mennyire jó játékos ő, mindenesetre egy '15-s 3-4. pick nem vészes.

Ozzie varázsolj tovább 😛

Ahogy nézem, nem C ő hanem G.Voice
C is OG is. nem is rossz. jobb mint az itt lévők (Yanda pesze kivétel)braxa88
Köszi ! Közben megtaláltam ezt:



Ez alapján átlag kezdő, Gino meg az átlagtól gyengébb, szóval erősítés mindenképp.



The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A szerződése nem vékony, bár nem tudom mennyire jó játékos ő, mindenesetre egy '15-s 3-4. pick nem vészes.

Ozzie varázsolj tovább 😛

Ahogy nézem, nem C ő hanem G.Voice
C is OG is. nem is rossz. jobb mint az itt lévők (Yanda pesze kivétel)
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A szerződése nem vékony, bár nem tudom mennyire jó játékos ő, mindenesetre egy '15-s 3-4. pick nem vészes.

Ozzie varázsolj tovább 😛

Ahogy nézem, nem C ő hanem G.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
https://static.www.nfl.com/image/private/f_auto/league/ew8qbdsmxvcepmbz74vf
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
egyébként... nos akkor jön 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
P. Schrager ‏@PSchrags 13 p
We have 1st trade of NFL meetings. Reporting Bucs trade OL Jeremy Zuttah to Ravens for a 2015 mid-round draft pick. @NFLonFOX @FOXSportsLive
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
tampa 3 éves kezdője... tampa engedett sack-számait kellene kikotorni, hogy tudjuk ez mit jelent... a tampa azért nem a betonlábú, egyhelybenálló QB-t keresi... ettől még lehet jó itt.. .ha Ő jön...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Report: Ravens Working On Trade With Buccaneers For C Jeremy Zuttah (bár valahol G-nak írják)

Jason La Canfora first reported that the Buccaneers were fielding trade offers for Zuttah a week ago after they signed C Evan Dietrich-Smith.
Zuttah, 27, is entering the third year of his four-year, $16.3 million contract that included $8.05 million guaranteed. He has base salaries of $4.5 million and $4.25 million coming his way over the next two years.
OverTheCap.com has his cap figure at $4.5 million next season.
The Buccaneers used a third-round pick on Zuttah out of Rutgers back in 2008. Pro Football Focus has Zuttah rated as the No. 22 center in the league last year out of 35 qualifying players.

Abszolúte nem ismerem, milyen szintet képvisel?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pocket Hercules - NO
LaGarret Blount - NO
Andre Brown - NO
NoShow Moreno - NO

OL... OL... OL... YEEEEESSSSS!!!!

Edit: ma már elég volt a málnaszörp, így inkább holnap fejtem ki 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A Ravens érdeklődik LeGarrette Blount iránt.

Lehet jó igazolás lenne olcsón, Pierce helyett, kell egy ilyen nagyobb darab/testesebb erőfutó.

Bár piacon van még Maurice Jones-Drew, Knowshon Moreno és Andre Brown is.Voice
Ha jön is nem Pierce helyett, hanem mellé. Rice esetéről nem vagyok teljesen naprakész, de kétlem, hogy megúszná eltiltás nélkül a dolgot... MJD felejtős, az elmúlt éve rettenetes volt, szerintem ott lefőtt a kávé, Moreno meg inkább a Manning vezette passheavyből élt, mert ott inkább a légitámadásra kellett figyelni, így nagyobb tere volt futni. Mondjuk én inkább egy rookiet hoznék mint Blountot.Blaise
MJD jobb szezon futott, mint nálunk bármelyik futó, úgy hogy Ő egy tragikusan szar csapatban játszott, míg mi borderline playoff csapat voltunk.

Ha ezt vesszük, akkor nem kis előrelépés lenne.

Én is sejtem hogy Rizsa miatt érdekel minket Blount, de ha megússza és maradna Rizsa, akkor én Pierce-t kivágnám és hoznám MJD-t.

Rizsa lehetne fent azoknál a playeknél, ahol RB mint elkapó funkcionálna vagy kihúzódva screenekhez, MJD meg törne előre.

Persze szinte luxusnak tűnik, hogy legyen 2 ilyen remek futónk, mig egy csomó poszton meg normális kezdőnk sincs..

Szerezzünk inkább RT-t meg C-t Flacco elé, hogy legyen tisztességes offense 😀

Aztán RB előtt prioritás mégegy CB, NT, S(még ha érkezett is Darian Stewart ketten elemmel nem túl tapasztaltak..) aztán jöhet bármi más 😊


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A Ravens érdeklődik LeGarrette Blount iránt.

Lehet jó igazolás lenne olcsón, Pierce helyett, kell egy ilyen nagyobb darab/testesebb erőfutó.

Bár piacon van még Maurice Jones-Drew, Knowshon Moreno és Andre Brown is.Voice
Ha jön is nem Pierce helyett, hanem mellé. Rice esetéről nem vagyok teljesen naprakész, de kétlem, hogy megúszná eltiltás nélkül a dolgot... MJD felejtős, az elmúlt éve rettenetes volt, szerintem ott lefőtt a kávé, Moreno meg inkább a Manning vezette passheavyből élt, mert ott inkább a légitámadásra kellett figyelni, így nagyobb tere volt futni. Mondjuk én inkább egy rookiet hoznék mint Blountot.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A Ravens érdeklődik LeGarrette Blount iránt.

Lehet jó igazolás lenne olcsón, Pierce helyett, kell egy ilyen nagyobb darab/testesebb erőfutó.

Bár piacon van még Maurice Jones-Drew, Knowshon Moreno és Andre Brown is.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Van igazság abban amit mondasz, de szerintem továbbra is inkább hosszútávú megoldást kellene találni, mert JJ és SS nem marad túl soká... bár előbbi talán tovább

edit: és továbbra is tartom, hogy HA Evans benn van, akkor legyen WR az első kör...Collapo
te most asszem elkaptál egy egyre súlyosabbá váló Megatronitist, ezér terápiaként előírok neked napi háromszor félóra AdrianPetersont!sutianap
Na, a drága doktor úr ezt már felírhatta volna tegnap is! Mindenkinek jobb lett volna.
A kedves beteg már S. Smith-t vizionál slotba! Emeljük az adagot!tomi-tomi
Én is azt vizionálok, mert a drága doktor urak nem látták legsúlyosabb tünetet tavaly (trágya OL)

Az első körös WR-ek közül én csak Evans-et szeretném igazán, de egy jó kis falembernek jobban örülnék a többi eseteben - szóval talán rajtam a kór még nem hatalmasodott el... ugye van még esélyem doktor úr?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az! De ettől még drága 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Allen drága... és nem is illik ide... mert utálom XDCollapo
Én meg kedvelem 😛 akkor most így egál? 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Allen drága... és nem is illik ide... mert utálom XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Jared Allen nem lett volna nekünk jó?petr
Látom nagyon lelkesen hoznád ide az összes jobb játékost 😀 ezért gyorsan leírom, hogy egy csapat sem tudja megszerezni az összes jót. Van aki a pénz igénye miatt nem jön, valaki mentalistása nem illik ide vagy problémás, stb, nem véletlen, hogy nem jön az adott játékos, a GM felméri ki illik ide és ki nem, lehet hogy tárgyalnak az ügynökével de elakad, ezért-azért, szóval felesleges minden igazolásnál leírni, hogy "nekünk nem lett volna jó?" 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
petr 12
Jared Allen nem lett volna nekünk jó?
több mint 10 éve
petr 12
szvsz az ide FA tevékenykedésekkel nem nagyon értek egyet 😕
1. 2 cb van a keretbe akik jók ide( és ugye Smith szerződése lejár a következő év végén) kellett volna hozni vkit
pl. Brandon Browner, CB
3 év, $17M, $1M garantált ilyen szerződéssel ajándék lett volna sztem
2.elkapó posztra ide hozni S.Smith aki már lassan 35 éves lesz és 3 éves szerződést adni neki,főleg amikor ilyen erős sokak szerint az idei WR draft class
JJ megtartása( elég sok pénzért) aki WR-ként igen csak kevés snap számot fog kapni idén( jó igen ST-be nagyon nagy playmaker ezt nem tagadom,de ő is már lassan benne lesz a korban és lassulni fog+sérülékenyebb is lesz emiatt )
ide sztem simán hozható lett volna Brandon LaFell, WR
3év, 9M$ (3M$ garantált) fizikálisabb elkapó,pont mint Q volt 2 évvel ezelőtt ez ugye idén is hiányzott a sok elkapás középen( jó persze Pitta hiányát is megéreztük)
3.én még mindig nem vagyok kibékülve a Daryl Smith szerződésével ő is lassan 33 éves lesz,sokkal jobb opció lett volna Brandon Spikes, LB
1 év, 3,25M$
v Wesley Woodyard, LB
4 év, 16M$
4. most ide jött FS posztra Darian Stewart,amikor még mindig FA Decoud nem is értem 😕
Sokkal jobban is be lehetett volna foltozni a lyukakat 😕
persze nem vagyok egy GM,ez csak az én személyes véleményem
jöhet a lebaszás érte 😀petr
Browner korrekt cb de semmi több, ráadásul eltiltás után tér vissza plusz nálunk nincs egy Thomas a FS poszton aki azért nem kicsi segítség.(ahogy a pats pass rush sincs egy szinten a seattleivel ami azért Browner életét nagyban megkönnyítette a nyugati parton). Smithre a mentalitása miatt van nagy szükség, mert egyszerűen lelketlen puding volt tavaly az offenz. Nagyon kell egy vezér és Smith az lehet egy rookie semmiképpen. LaFell azért nem az a szint aki miatt sírni kell, hogy lemaradtunk róla. Spikes me semmiképpen sem jobb opció mint Smith. Smith tavaly (is) bizonyította, hogy playmaker aki az egyik legalul-értékeltebb lb-je a ligának. Spikes meg egy egyszerű thumper, ráadásul nem is egy észlény (büntetések a cipőjének színe miatt, csapat meetingek kihagyása, ráadásul a kondijával is gondok voltak). Woodyard egyáltalán nem jobb mint Smith. Stewart nem valami nagy igazolás ez tény, de Decoud tavalyi éve totál katasztrófa volt. Én mondjuk Chris Clemonst szerettem volna, de ez van.Blaise
korrekt válasz kösz 😊
na jah clemons is jó lett volna
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
szvsz az ide FA tevékenykedésekkel nem nagyon értek egyet 😕
1. 2 cb van a keretbe akik jók ide( és ugye Smith szerződése lejár a következő év végén) kellett volna hozni vkit
pl. Brandon Browner, CB
3 év, $17M, $1M garantált ilyen szerződéssel ajándék lett volna sztem
2.elkapó posztra ide hozni S.Smith aki már lassan 35 éves lesz és 3 éves szerződést adni neki,főleg amikor ilyen erős sokak szerint az idei WR draft class
JJ megtartása( elég sok pénzért) aki WR-ként igen csak kevés snap számot fog kapni idén( jó igen ST-be nagyon nagy playmaker ezt nem tagadom,de ő is már lassan benne lesz a korban és lassulni fog+sérülékenyebb is lesz emiatt )
ide sztem simán hozható lett volna Brandon LaFell, WR
3év, 9M$ (3M$ garantált) fizikálisabb elkapó,pont mint Q volt 2 évvel ezelőtt ez ugye idén is hiányzott a sok elkapás középen( jó persze Pitta hiányát is megéreztük)
3.én még mindig nem vagyok kibékülve a Daryl Smith szerződésével ő is lassan 33 éves lesz,sokkal jobb opció lett volna Brandon Spikes, LB
1 év, 3,25M$
v Wesley Woodyard, LB
4 év, 16M$
4. most ide jött FS posztra Darian Stewart,amikor még mindig FA Decoud nem is értem 😕
Sokkal jobban is be lehetett volna foltozni a lyukakat 😕
persze nem vagyok egy GM,ez csak az én személyes véleményem
jöhet a lebaszás érte 😀petr
Browner korrekt cb de semmi több, ráadásul eltiltás után tér vissza plusz nálunk nincs egy Thomas a FS poszton aki azért nem kicsi segítség.(ahogy a pats pass rush sincs egy szinten a seattleivel ami azért Browner életét nagyban megkönnyítette a nyugati parton). Smithre a mentalitása miatt van nagy szükség, mert egyszerűen lelketlen puding volt tavaly az offenz. Nagyon kell egy vezér és Smith az lehet egy rookie semmiképpen. LaFell azért nem az a szint aki miatt sírni kell, hogy lemaradtunk róla. Spikes me semmiképpen sem jobb opció mint Smith. Smith tavaly (is) bizonyította, hogy playmaker aki az egyik legalul-értékeltebb lb-je a ligának. Spikes meg egy egyszerű thumper, ráadásul nem is egy észlény (büntetések a cipőjének színe miatt, csapat meetingek kihagyása, ráadásul a kondijával is gondok voltak). Woodyard egyáltalán nem jobb mint Smith. Stewart nem valami nagy igazolás ez tény, de Decoud tavalyi éve totál katasztrófa volt. Én mondjuk Chris Clemonst szerettem volna, de ez van.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
BREAKING NEWS: The Ravens have reached a 1-year agreement with former Rams safety Darian Stewartpetr
Ravens agreed to terms with S Darian Stewart, formerly of the Rams.
Stewart, 24, appeared in 13 games with St. Louis last season, making six starts and recording 36 tackles with five pass breakups. He was a favorite of old Rams coach Steve Spagnuolo, who is now Baltimore's secondary coach. Stewart has experience at both strong and free safety. The Ravens are searching for a free safety to book end Matt Elam, who they prefer to use in the box.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
petr 12
szvsz az ide FA tevékenykedésekkel nem nagyon értek egyet 😕
1. 2 cb van a keretbe akik jók ide( és ugye Smith szerződése lejár a következő év végén) kellett volna hozni vkit
pl. Brandon Browner, CB
3 év, $17M, $1M garantált ilyen szerződéssel ajándék lett volna sztem
2.elkapó posztra ide hozni S.Smith aki már lassan 35 éves lesz és 3 éves szerződést adni neki,főleg amikor ilyen erős sokak szerint az idei WR draft class
JJ megtartása( elég sok pénzért) aki WR-ként igen csak kevés snap számot fog kapni idén( jó igen ST-be nagyon nagy playmaker ezt nem tagadom,de ő is már lassan benne lesz a korban és lassulni fog+sérülékenyebb is lesz emiatt )
ide sztem simán hozható lett volna Brandon LaFell, WR
3év, 9M$ (3M$ garantált) fizikálisabb elkapó,pont mint Q volt 2 évvel ezelőtt ez ugye idén is hiányzott a sok elkapás középen( jó persze Pitta hiányát is megéreztük)
3.én még mindig nem vagyok kibékülve a Daryl Smith szerződésével ő is lassan 33 éves lesz,sokkal jobb opció lett volna Brandon Spikes, LB
1 év, 3,25M$
v Wesley Woodyard, LB
4 év, 16M$
4. most ide jött FS posztra Darian Stewart,amikor még mindig FA Decoud nem is értem 😕
Sokkal jobban is be lehetett volna foltozni a lyukakat 😕
persze nem vagyok egy GM,ez csak az én személyes véleményem
jöhet a lebaszás érte 😀