Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Van igazság abban amit mondasz, de szerintem továbbra is inkább hosszútávú megoldást kellene találni, mert JJ és SS nem marad túl soká... bár előbbi talán tovább

edit: és továbbra is tartom, hogy HA Evans benn van, akkor legyen WR az első kör...Collapo
te most asszem elkaptál egy egyre súlyosabbá váló Megatronitist, ezér terápiaként előírok neked napi háromszor félóra AdrianPetersont!sutianap
Na, a drága doktor úr ezt már felírhatta volna tegnap is! Mindenkinek jobb lett volna.
A kedves beteg már S. Smith-t vizionál slotba! Emeljük az adagot!tomi-tomi
még egy Kovács, minek?
én ezt szokom ajánlani ilyen Major esetekbe


viszont differenciál diagnózis szükséges merha EVANS-víziói vannak, az lehet a Manziel-elvonás-tünete is!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Írok én már mindent, mert nem az jött akit akartam 😀 XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Van igazság abban amit mondasz, de szerintem továbbra is inkább hosszútávú megoldást kellene találni, mert JJ és SS nem marad túl soká... bár előbbi talán tovább

edit: és továbbra is tartom, hogy HA Evans benn van, akkor legyen WR az első kör...Collapo
te most asszem elkaptál egy egyre súlyosabbá váló Megatronitist, ezér terápiaként előírok neked napi háromszor félóra AdrianPetersont!sutianap
Na, a drága doktor úr ezt már felírhatta volna tegnap is! Mindenkinek jobb lett volna.
A kedves beteg már S. Smith-t vizionál slotba! Emeljük az adagot!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
WR-t, WR-t mindenhova... XD 😀 XD
(sajnos kezd sunshine átlátni rajtam... mindenhova WR-t írok, hogy az kell, hogy maraggyon akit akarok 😊)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
só se róla, futást akarok, de ha és lehet akkor ja... #smashmouth

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Van igazság abban amit mondasz, de szerintem továbbra is inkább hosszútávú megoldást kellene találni, mert JJ és SS nem marad túl soká... bár előbbi talán tovább

edit: és továbbra is tartom, hogy HA Evans benn van, akkor legyen WR az első kör...Collapo
te most asszem elkaptál egy egyre súlyosabbá váló Megatronitist, ezér terápiaként előírok neked napi háromszor félóra AdrianPetersont!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
WR mindenképpen kell.több célpont kell Joenak,jók a prospectek és Torrey szerződése is lejár.Peter
Egyébként most nézem, hogy jövőre Jimmy S. és Torrey S. jár csak le az úgymond fontos játékosok közül és lesz rájuk cirka 23 milla cap space, szóval nem kell félni 😀

(Még ha el is költjük idén azt a 9 millát ami van hosszú távra akkor is marad kb 14 Millió 😛 vagy ha kiveszem a kb 9 újonc szerződését jövőre is ami az ideiekkel együtt kb 18 új játékost jelent, akkor is jut kettejükre 10 milla.)


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Van igazság abban amit mondasz, de szerintem továbbra is inkább hosszútávú megoldást kellene találni, mert JJ és SS nem marad túl soká... bár előbbi talán tovább

edit: és továbbra is tartom, hogy HA Evans benn van, akkor legyen WR az első kör...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Amúgy kicsit gondolkodtam ezen a WR kérdésen....

Tehát jelenleg rosteren van:

WR:
Aiken, Kamar 6-2, 215 -> camp body, nem hinném, hogy annál tovább jut.
Brown, Marlon 6-5, 205 -> tavaly beállította Tóri rúki rekordját, erős, brusztolós, magas elkapó
Mellette, Aaron 6-2, 217 -> remélem, hogy Ő is Marlon szerű lesz, bízom benne, nekem tetszett a játéka collegeben, de sérülésből jön vissza, kérdéses
Sheppard, Gerrard 6-2, 211 -> egy ideje kerülgeti a rostert, de semmi extra, PS kb.
Smith, Sr., Steve 5-9, 185 -> rutinos róka, jó is, de nem fiatal
Smith, Torrey 6-0, 205 -> jelenleg a no1. WR, korábban már írtam, hogy viszont szerintem nem ő a no1 prototípus, és nem is kéne erőltetni vele ezt.
Thompson, Deonte 6-0, 200 -> változó képességet mutat, néha jó, sokszor eltűnik.
Jones, Jacoby WR/RS 6-2, 212 -> returner és nem több, néha egy-egy szituációban jól használható, de nem világmegváltó, még akkor sem, ha az SB-t félig neki köszönhetjük... mármint, hogy egyáltalán oda jutottunk és hogy ott voltunk.
Stokley, Brandon WR 6-0, 194 -> vissza fog vonulni

TE:
Furstenburg, Matt 6-5, 244 -> eddig csak PS, remélem tovább is tud menni, de kérdéses
Overbay, Nathan 6-5, 270 -> brutál méretek, egyenlőre nem több
Pitta, Dennis 6-4, 245 ->jolly joker, WR, stabilitás profizmus
Dickson, Ed 6-4, 255 -> nem azt hozta mint vártuk, lehet el is szerződik.

Ezek alapján akkor jön az, hogy:

Felállás, depth
WR1: Tory Smith, Aaron Mellette, Deonte Thompson
WR2: Marlon Brown/Jacoby Jones, Jacoby Jones/Marlon Brown
Slot: Steve Smith,
TE: Dennis Pitta, Matt Furstenburg, Nathan Overbay

OUT: Brandon Stokley, Ed Dickson, Kamar Aiken, Gerrard Sheppard - szerintem

Ez pedig azt jelenti, hogy van 2, 2+21/2, de nem 3 kezdő WR-ünk és 1 kezdő TE-nk, van kb. 1 csere WR (lehet az is inkább két fél) és nincs csere TE.... szerintem azért ne adjuk fel azt a magas körös WR húzást... és persze lenne hely CB-re, FS-re meg minden, de ha benn van 1/17-en Evans, akkor Ő kell... Ha nincs, akkor támogatom a CB/FS/OL (inkább belső) húzást...

Feleim azért még messze van a kánaán...Collapo
Azért 3 WR-rel ritkán állunk fel...

Általában 2 WR + TE és csókolom...ha meg netán shutgun és 3 wr kell, akkor J.J. és Torrey meghúzza hosszúra, Pitta és Steve Smith meg a slotra. Mögöttük meg elég tartaléknak Marlon-Mellette plusz ugye 4-5. körben idén is húzhatunk felőlem 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Centert érdemes draftról hozni? vagy oda érdemesebb tapasztalt játékost igazolni FA-ről?Voice
Fene tudja, Punci bejött a rozsdásoknak, Konc nem... ööö... nem is tudom kinek 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Amúgy kicsit gondolkodtam ezen a WR kérdésen....

Tehát jelenleg rosteren van:

WR:
Aiken, Kamar 6-2, 215 -> camp body, nem hinném, hogy annál tovább jut.
Brown, Marlon 6-5, 205 -> tavaly beállította Tóri rúki rekordját, erős, brusztolós, magas elkapó
Mellette, Aaron 6-2, 217 -> remélem, hogy Ő is Marlon szerű lesz, bízom benne, nekem tetszett a játéka collegeben, de sérülésből jön vissza, kérdéses
Sheppard, Gerrard 6-2, 211 -> egy ideje kerülgeti a rostert, de semmi extra, PS kb.
Smith, Sr., Steve 5-9, 185 -> rutinos róka, jó is, de nem fiatal
Smith, Torrey 6-0, 205 -> jelenleg a no1. WR, korábban már írtam, hogy viszont szerintem nem ő a no1 prototípus, és nem is kéne erőltetni vele ezt.
Thompson, Deonte 6-0, 200 -> változó képességet mutat, néha jó, sokszor eltűnik.
Jones, Jacoby WR/RS 6-2, 212 -> returner és nem több, néha egy-egy szituációban jól használható, de nem világmegváltó, még akkor sem, ha az SB-t félig neki köszönhetjük... mármint, hogy egyáltalán oda jutottunk és hogy ott voltunk.
Stokley, Brandon WR 6-0, 194 -> vissza fog vonulni

TE:
Furstenburg, Matt 6-5, 244 -> eddig csak PS, remélem tovább is tud menni, de kérdéses
Overbay, Nathan 6-5, 270 -> brutál méretek, egyenlőre nem több
Pitta, Dennis 6-4, 245 ->jolly joker, WR, stabilitás profizmus
Dickson, Ed 6-4, 255 -> nem azt hozta mint vártuk, lehet el is szerződik.

Ezek alapján akkor jön az, hogy:

Felállás, depth
WR1: Tory Smith, Aaron Mellette, Deonte Thompson
WR2: Marlon Brown/Jacoby Jones, Jacoby Jones/Marlon Brown
Slot: Steve Smith,
TE: Dennis Pitta, Matt Furstenburg, Nathan Overbay

OUT: Brandon Stokley, Ed Dickson, Kamar Aiken, Gerrard Sheppard - szerintem

Ez pedig azt jelenti, hogy van 2, 2+21/2, de nem 3 kezdő WR-ünk és 1 kezdő TE-nk, van kb. 1 csere WR (lehet az is inkább két fél) és nincs csere TE.... szerintem azért ne adjuk fel azt a magas körös WR húzást... és persze lenne hely CB-re, FS-re meg minden, de ha benn van 1/17-en Evans, akkor Ő kell... Ha nincs, akkor támogatom a CB/FS/OL (inkább belső) húzást...

Feleim azért még messze van a kánaán...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Newsome doesn’t like to go into the draft with holes, which allows him to stick to his best player available philosophy.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nem ismerem az ncaa játékosokat, így a draft prospecteket sem, de nálunk valami ilyesmi need van a jelenlegi állomány alapján.

El hiszem, hogy ez az év mocsok jó WR-kben, de elég sok lyuk van még a kezdőben...
WR van elég a keretben..: Torrey S., S.Smith, J.Jones, Marlon Brown (majd hozunk jövőre WR-t..)

1. DT vagy OT
2. ami marad OT vagy DT
3. FS esetleg itt lehetne hozni egy WR-t, ha még marad valami értelmes és akkor FS posztra igazolni FA-ről egy kezdő szintű játékost (Chris Clemons, Steve Gregory, Thomas DeCoud)
6. WR / CB / FS
7. ami marad WR / CB / FS

Lesz még valamilyen pickünk ezeken kívül?

Ha sikerülne az első 2 (3) körben a kezdőbe húzni játékost, akkor csak C-t (és FS-t) kellene hozni az FA piacról. Esetleg még egy olcsóbb TE és NT rotálni.Voice
Saját 1-2-3-6 van meg erre jön a a delfinek 7 köröse és még 4 kompenzációs pick minden emberi számítás szerint kettő a 4. kettő az 5. körben
Arra, hogy DLinet húzzunk első körben csak egy elég extrém scenáriót tudok elképzelni: ha Aaron Donaldot 3-4 kompatibilisnek gondoljuk és még bent lesz 17-re (szerintem nem lesz bent és Ő 43-as DT,). Minden más sansztalan és erre is nagyon nagyon kicsi az esély. Vannak fiataljaink a posztra, egy projekt játékos jöhet, de magas pick nem lesz áldozva DT-re, mert nem lenne upgrade B-Willhez vagy Tysonhoz.

OT szerintem jönni fog a kérdés, hogyan ítéljük meg Wagnert. Ha kezdőnek gondoljuk akkor ráérünk 2.-3. körben húzni neki vetélytársat. Vagy Wagnert csak vetélytársnak gondoljuk és akkor első körös pick lesz.. Zack Martin most a favoritom, reálisan bent is lehet még 17-nél.

S is jönni fog, de a többségük boxban büntető safety akiket korai körösnek prognosztizálnak, nekünk pedig FS kell. Ezt a posztot jó lenne megoldani FA-ról

WR-ben nem értünk egyet. Smith nem hosszú távú megoldás, Jonest én nem tudom elképzelni, hogy komoly snapszámot kapjon mint WR. Ha 17-re bent van Evans gondolkodás nélkül húznám, de második körben akár Jordan Matthews akár Allen Robinson v Jarvis Landry (3. körben de csodaszép lenne 😀 ) vagy harmadikban Moncrief esetleg Adams. Esetleg Cooksal vagy Odellal is megbarátkoznék, de inkább valami nagyobb méretű receiver jöjjön. Nálam első három körben 1 pick elmegy WR.

Nem mondom, hogy nagyon valószínű, de egy magas CB picket sem tartanék ördögtől valónak (és magas alatt nem a méretre, hanem a választás helyére gondoltam 😀 )Blaise
A comp pickeket nem tudtam, akkor annyi változik nálam, hogy a 3. vagy 4. körös pickel húznék WR-t, a többi marad 😀

Nálam a fal fontosabb mindkét játékrészben, mint egy fiatal sokadik számú elkapó, mert hogy ebben az évben Torrey S. és Steve S. is előtte lesz, bárki is érkezzen, az tuti.

Az hogy Steve Smith nem hosszú távú megoldás nem gond, hisz jövőre húzhatunk WR-t, de idén feleslegesnek érzem annyira elől.

A 9 pick 7 kör alatt egész jó.

Centert érdemes draftról hozni? vagy oda érdemesebb tapasztalt játékost igazolni FA-ről?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
ráadészk 7/19ünk még benne sincs 😛Collapo
nem beszélve arról, hogy a Hattyúlovag nem éri meg a negyedik karikát :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ráadészk 7/19ünk még benne sincs 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Játszunk :
Round 1 Pick 18 (NYJ): Louis Nix, DT, Notre Dame (A-) - 17-ről jött a csere ajánlat 😊
Round 2 Pick 16: Troy Niklas, TE, Notre Dame (A-)
Round 3 Pick 15: Louchiez Purifoy, CB, Florida (B+)
Round 3 Pick 16 (NYJ): Ka'Deem Carey, RB, Arizona (A)
Round 4 Pick 15 (NYJ): Travis Swanson, C, Arkansas (A)
Round 6 Pick 18: Dri Archer, WR, Kent State (B)

Lett plusz pickem, de nem tudtam OL-be erősíteni, így azt FA-ról kellene megoldanom...Collapo
Az a baj ezzel a játékkal, hogy a rengeteg trade elrontja a realitását. Funolni azért jó 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Blaise: Túlnyomó többségében egyetértünk, ha bennvan Gilbert, vagy Dennard, én húznám, Evans detto, TE ráér, OL 2. kör. DL amúgy megvan (amit én játszottam ott bpa volt mert annyira nem volt benn akit akartam 😊)
Amúgy Landry nálam is jöhet-jöhet ember hátrébb... FS-t nem húznék, de én belebuzultam Omarba aki ugyan SS, de sztem meg tudná oldani az FS-t is, mer belebuzultam 😀 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem ismerem az ncaa játékosokat, így a draft prospecteket sem, de nálunk valami ilyesmi need van a jelenlegi állomány alapján.

El hiszem, hogy ez az év mocsok jó WR-kben, de elég sok lyuk van még a kezdőben...
WR van elég a keretben..: Torrey S., S.Smith, J.Jones, Marlon Brown (majd hozunk jövőre WR-t..)

1.16, DT vagy OT
2.16, ami marad OT vagy DT
3.15, FS esetleg itt lehetne hozni egy WR-t, ha még marad valami értelmes és akkor FS posztra igazolni FA-ről egy kezdő szintű játékost (Chris Clemons, Steve Gregory, Thomas DeCoud)
6.18, WR / CB / FS
7.19 ami marad WR / CB / FS

Lesz még valamilyen pickünk ezeken kívül?

Ha sikerülne az első 2 (3) körben a kezdőbe húzni játékost, akkor csak C-t (és FS-t) kellene hozni az FA piacról. Esetleg még egy olcsóbb TE és NT rotálni.Voice
Saját 1-2-3-6 van meg erre jön a a delfinek 7 köröse és még 4 kompenzációs pick minden emberi számítás szerint kettő a 4. kettő az 5. körben
Arra, hogy DLinet húzzunk első körben csak egy elég extrém scenáriót tudok elképzelni: ha Aaron Donaldot 3-4 kompatibilisnek gondoljuk és még bent lesz 17-re (szerintem nem lesz bent és Ő 43-as DT,). Minden más sansztalan és erre is nagyon nagyon kicsi az esély. Vannak fiataljaink a posztra, egy projekt játékos jöhet, de magas pick nem lesz áldozva DT-re, mert nem lenne upgrade B-Willhez vagy Tysonhoz.

OT szerintem jönni fog a kérdés, hogyan ítéljük meg Wagnert. Ha kezdőnek gondoljuk akkor ráérünk 2.-3. körben húzni neki vetélytársat. Vagy Wagnert csak vetélytársnak gondoljuk és akkor első körös pick lesz.. Zack Martin most a favoritom, reálisan bent is lehet még 17-nél.

S is jönni fog, de a többségük boxban büntető safety akiket korai körösnek prognosztizálnak, nekünk pedig FS kell. Ezt a posztot jó lenne megoldani FA-ról

WR-ben nem értünk egyet. Smith nem hosszú távú megoldás, Jonest én nem tudom elképzelni, hogy komoly snapszámot kapjon mint WR. Ha 17-re bent van Evans gondolkodás nélkül húznám, de második körben akár Jordan Matthews akár Allen Robinson v Jarvis Landry (3. körben de csodaszép lenne 😀 ) vagy harmadikban Moncrief esetleg Adams. Esetleg Cooksal vagy Odellal is megbarátkoznék, de inkább valami nagyobb méretű receiver jöjjön. Nálam első három körben 1 pick elmegy WR.

Nem mondom, hogy nagyon valószínű, de egy magas CB picket sem tartanék ördögtől valónak (és magas alatt nem a méretre, hanem a választás helyére gondoltam 😀 )
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Játszunk :
Round 1 Pick 18 (NYJ): Louis Nix, DT, Notre Dame (A-) - 17-ről jött a csere ajánlat 😊
Round 2 Pick 16: Troy Niklas, TE, Notre Dame (A-)
Round 3 Pick 15: Louchiez Purifoy, CB, Florida (B+)
Round 3 Pick 16 (NYJ): Ka'Deem Carey, RB, Arizona (A)
Round 4 Pick 15 (NYJ): Travis Swanson, C, Arkansas (A)
Round 6 Pick 18: Dri Archer, WR, Kent State (B)

Lett plusz pickem, de nem tudtam OL-be erősíteni, így azt FA-ról kellene megoldanom...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
WR mind?Peter
Ha kap egy fasza OT-t Flacco maga elé meg még egy centert(=jobb blockok, jobb QB védelem) plusz Pitta idén már egészséges S.Smith és Torrey lazán hozhat 700-1000 yardot plusz még J.J. is itt van, akkor az miért nem egy fasza offense?Voice
Annak ellenére,hogy az általad említett úriembereket kedvelem ez nem az amire gondoltam.Átlagosnak mondanám,ha pedig Torrey vagy Pitta lesérül megint megyünk a levesbe.

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
WR mindenképpen kell.több célpont kell Joenak,jók a prospectek és Torrey szerződése is lejár.

Sok scenario van draft szempontból.amit Én szeretnék az az,hogy hamár Boller,Grbac meg a többi fos után végre van egy jó irányitónk akkor végre építsünk egy fasza offense-t.

Ami meglepő,hogy a FS még mindíg nincs megoldva.aztán lehet Omar vagy Miles lesz a kezdő?Peter
Ha kap egy fasza OT-t Flacco maga elé meg még egy centert(=jobb blockok, jobb QB védelem) plusz Pitta idén már egészséges S.Smith és Torrey lazán hozhat 700-1000 yardot plusz még J.J. is itt van, akkor az miért nem egy fasza offense?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
OT/G
Center!
TE

a Varázsdada szépen visszatáncol a srimmige line-ra, jah ha Rizsapót elmeszelik kölleni köll futrinka es


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
WR mindenképpen kell.több célpont kell Joenak,jók a prospectek és Torrey szerződése is lejár.

Sok scenario van draft szempontból.amit Én szeretnék az az,hogy hamár Boller,Grbac meg a többi fos után végre van egy jó irányitónk akkor végre építsünk egy fasza offense-t.

Ami meglepő,hogy a FS még mindíg nincs megoldva.aztán lehet Omar vagy Miles lesz a kezdő?

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nem ismerem az ncaa játékosokat, így a draft prospecteket sem, de nálunk valami ilyesmi need van a jelenlegi állomány alapján.

El hiszem, hogy ez az év mocsok jó WR-kben, de elég sok lyuk van még a kezdőben...
WR van elég a keretben..: Torrey S., S.Smith, J.Jones, Marlon Brown (majd hozunk jövőre WR-t..)

1. DT vagy OT
2. ami marad OT vagy DT
3. FS esetleg itt lehetne hozni egy WR-t, ha még marad valami értelmes és akkor FS posztra igazolni FA-ről egy kezdő szintű játékost (Chris Clemons, Steve Gregory, Thomas DeCoud)
6. WR / CB / FS
7. ami marad WR / CB / FS

Lesz még valamilyen pickünk ezeken kívül?

Ha sikerülne az első 2 (3) körben a kezdőbe húzni játékost, akkor csak C-t (és FS-t) kellene hozni az FA piacról. Esetleg még egy olcsóbb TE és NT rotálni.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
North Carolina tight end Eric Ebron has been on the Ravens’ radar since the draft process began. Ebron told Pro Football Talk Live on Wednesday that the Ravens were one of the teams he had arranged to visit in the near future.
Voice
Ebron karöltve Leevel az első körös "bárhova csak hozzánk ne" játékosaim. 10% drop rate, blokkolni nem tud, és nem, hogy Vernon Davises atletikussága nincs, de még extrának sem mondanám. Kb Ed Dickson kombájnszámait hozta egy az egyben. Nem egy American Express.Blaise
go ASJ vagy Fiedorowitz