Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Aaron Wilson ‏@RavensInsider 7 p
Steve Smith is a Raven, according to a league sourcekátrány
The Ravens have agreed to a 3-year contract with former Panthers WR Steve Smith.Voice
Bónuszokkal együtt 11 milliós szerződés, 3,5 millió aláírási pénz. Eddig kiválóan alakulnak a dolgok.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
According to Jason LaCanfora the deal is for 3 years, $10.5M and includes a $3.5M signing bonus.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Aaron Wilson ‏@RavensInsider 7 p
Steve Smith is a Raven, according to a league sourcekátrány
The Ravens have agreed to a 3-year contract with former Panthers WR Steve Smith.

Mekkora összeg lett? Nem sok a 3 év?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
#IceUpSon 😀

There will be blood (and guts).
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Aaron Wilson ‏@RavensInsider 7 p
Steve Smith is a Raven, according to a league source


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nekem az tenné fel at i-re a pontot, ha Reed visszajönne 1-2 évre minimumért, hogy aztán hollóként vonuljon vissza, szerintetetk van erre minimális esély?malkav
Imádom de inkább csak egy egynapos szerződést adnék neki nállunk

több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nekem az tenné fel at i-re a pontot, ha Reed visszajönne 1-2 évre minimumért, hogy aztán hollóként vonuljon vissza, szerintetetk van erre minimális esély?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 4 p Fordítás megtekintése
Ravens and LB Daryl Smith reached agreement on a four-year, $16.1 million deal, per sources.
Megnyitás

(y)Blaise
Wow. Örülök, hogy Monroe és Daryl is itt maradt nálatok.
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 4 p Fordítás megtekintése
Ravens and LB Daryl Smith reached agreement on a four-year, $16.1 million deal, per sources.
Megnyitás

(y)Blaise
HELLYEAAH Nagyon boldog vagyok, kár hogy egy postot nem lehet egynél többször lájkolni 😀
Csak egy régebbi hozzászolásomat tudom idézni:
Ha a Monroe, Pitta, D. Smith, JJ négyest vissza tudnák hozni, akkor én már több mint boldog lennék 😊 Rágyúrúnk még a WR/O-line témakörre drafton és akkor kezdhetünk reménykedni, hogy nem a tavalyi rémálmot látjuk viszontFlacco5
WR/TE témakörben már így sem állunk rosszul (T. Smith, JJ, Brown, Pitta), erre még egy korai körös picket rá is szánhatunk - had tanuljon alapon, plusz ha még olcsóért ide tudjuk hozni 1-2 évre S. Smitht, akkor az már csak hab a tortán.
Monroe, KO, Yanda fal már egy erős alap. Ide egy korai körös OT draft és egy esetleges veterán FA Center és akár még egész szép menetelésünk is lehet idén. Nagyon nagyon nagyon jól alakul eddig ez a free agency... 😊
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 4 p Fordítás megtekintése
Ravens and LB Daryl Smith reached agreement on a four-year, $16.1 million deal, per sources.
Megnyitás

(y)Blaise
kíváncsi vagyok,mennyi lesz a garantált pénz 😐petr
Colts signed ILB D'Qwell Jackson to a four-year, $22 million contract.
The deal includes $11 million guaranteed.

Dansby: CONTRACT:4 yr(s) / $24,000,000 SIGNING BONUS $6,000,000 AVERAGE SALARY $6,000,000

Sok függ a struktúrától de 4 évre 16 a fenti két úriember szerződéséhez képest nagyon jónak tűnikBlaise
Na mondjuk azért ne is kapjon ugyanannyit, mint Dansby 😊
Van valami hír Barna Artúrról?Wyatt
Kétségtelen Dansbynak nagyon jó éve (egy igen jó védelemben) volt, de egy jó ILB-nél szerintem nem ér 2 millióval többet évente
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 4 p Fordítás megtekintése
Ravens and LB Daryl Smith reached agreement on a four-year, $16.1 million deal, per sources.
Megnyitás

(y)Blaise
kíváncsi vagyok,mennyi lesz a garantált pénz 😐petr
Colts signed ILB D'Qwell Jackson to a four-year, $22 million contract.
The deal includes $11 million guaranteed.

Dansby: CONTRACT:4 yr(s) / $24,000,000 SIGNING BONUS $6,000,000 AVERAGE SALARY $6,000,000

Sok függ a struktúrától de 4 évre 16 a fenti két úriember szerződéséhez képest nagyon jónak tűnikBlaise
Na mondjuk azért ne is kapjon ugyanannyit, mint Dansby 😊
Van valami hír Barna Artúrról?

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 4 p Fordítás megtekintése
Ravens and LB Daryl Smith reached agreement on a four-year, $16.1 million deal, per sources.
Megnyitás

(y)Blaise
kíváncsi vagyok,mennyi lesz a garantált pénz 😐petr
Ez jó deal, nézd meg mondjuk mit kapott D'Qwell Jackson(4év/22milla). Eddig sikeresen visszaigazoltuk akiket kell, nagyon jó!
Steve Smith tegnap Harbaugh-val és Kubiak-kal vacsorázott ma folytatódnak a megbeszélések, de több csapat is érdeklődik iránta és a családjával együtt mérlegel mi lenne számukra a megfelelő új otthon.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 4 p Fordítás megtekintése
Ravens and LB Daryl Smith reached agreement on a four-year, $16.1 million deal, per sources.
Megnyitás

(y)Blaise
kíváncsi vagyok,mennyi lesz a garantált pénz 😐petr
Colts signed ILB D'Qwell Jackson to a four-year, $22 million contract.
The deal includes $11 million guaranteed.

Dansby: CONTRACT:4 yr(s) / $24,000,000 SIGNING BONUS $6,000,000 AVERAGE SALARY $6,000,000

Sok függ a struktúrától de 4 évre 16 a fenti két úriember szerződéséhez képest nagyon jónak tűnik
több mint 10 éve
petr 12
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 4 p Fordítás megtekintése
Ravens and LB Daryl Smith reached agreement on a four-year, $16.1 million deal, per sources.
Megnyitás

(y)Blaise
kíváncsi vagyok,mennyi lesz a garantált pénz 😐
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 4 p Fordítás megtekintése
Ravens and LB Daryl Smith reached agreement on a four-year, $16.1 million deal, per sources.
Megnyitás

(y)
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Holnap jön is vizitre Smith.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
cb-t csak draft-ról szándékozunk hozni v fa igazolásról is van némi hír?petr
Említésre méltó CB-k:

"1. Rodgers-Cromartie 2. Walt Thurmond 3. Peanut Tillman 4. Antonio Cromartie 5. Tarell Brown 6. Capt Munnerlyn "


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
most friss, hogy Corey Graham a billsbe ment... így kell keresni CB-t, de a draft is szóba jöhet, egyenlőre nem hallottunk róla, hogy keresnénk cb-t, Smith értéke megtippelhetetlen... de nem adnék érte túl sokat a vetmin felett... öreg

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
petr 12
cb-t csak draft-ról szándékozunk hozni v fa igazolásról is van némi hír?
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mérföldes további 1 évre gazdagítja az ST-t és a secondary-t... nem baj, kell a depth és Őt legalább bírom a cicáktól 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Steve Smith mibe/mennyibe kerülne kb?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
hali új tag vagyok 😊
remélem rendesen fogtok velem bánni,ha véletlenül hülyeségeket írok majd 😀,mert előfordulhat azért nem vagy akkora szakértő mint itt egyesek 😀
durván 5 éve vagyok ravens fan(+ eagles ez a 2 csapat van ami a szívemhez közelebb áll)
1. kérdés rögtön
ugye itt van WR posztra rögtön JJ,Smith,de mi a helyzet a tavalyi évben berobbanó Marlon Brown gyerekkel? ő még itt van van ufa/udfa nem tudom mik vannak pontosan 😀petr
üdv köztünk 😊
Brown és JJ jók lesznek 3.-4. számú opciónak, kell még valaki Torrey mellé. Én nagyon remélem, hogy Steve Smith nálunk fog kikötni tökéletes lenne ebbe a csoportba, igaz nem fiatal, de bőven van még benne néhány év, ha olcsón jön sokat nyerhetünk vele.
több mint 10 éve
petr 12
újonc szerződését tölti, még kb 3 évig tuti itt van, nyomja is, de kell azért a veterán, néha voltak meccsei tavaly, amikor még levették a pályáról... na akkor kell más, megbízható célpont Joe-nak, hogy magabiztos lehessen... rögtön egy igen jó kérdéssel indítottál 😀

jah, és üdv köztünk 😊Collapo
próbáltam kicsit megvillantani azért azt a minimális nfl tudásom 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
újonc szerződését tölti, még kb 3 évig tuti itt van, nyomja is, de kell azért a veterán, néha voltak meccsei tavaly, amikor még levették a pályáról... na akkor kell más, megbízható célpont Joe-nak, hogy magabiztos lehessen... rögtön egy igen jó kérdéssel indítottál 😀

jah, és üdv köztünk 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
petr 12
hali új tag vagyok 😊
remélem rendesen fogtok velem bánni,ha véletlenül hülyeségeket írok majd 😀,mert előfordulhat azért nem vagy akkora szakértő mint itt egyesek 😀
durván 5 éve vagyok ravens fan(+ eagles ez a 2 csapat van ami a szívemhez közelebb áll)
1. kérdés rögtön
ugye itt van WR posztra rögtön JJ,Smith,de mi a helyzet a tavalyi évben berobbanó Marlon Brown gyerekkel? ő még itt van van ufa/udfa nem tudom mik vannak pontosan 😀