Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Jeff Zrebiec retweetelte
Rand Getlin ‏@Rand_Getlin 59 mp
OT Eugene Monroe's deal with #Ravens is for five years, $37.5M.Blaise
Ingyen volt 😀
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
5 évre írt alá Monroe
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jeff Zrebiec retweetelte
Rand Getlin ‏@Rand_Getlin 59 mp
OT Eugene Monroe's deal with #Ravens is for five years, $37.5M.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ian Rapoport ‏@RapSheet 4 min

RT @AKinkhabwala From inside Ravens HQ: The Ravens and LT Eugene Monroe have officially agreed on a new deal.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 742 — Sa da tay!
Azért egy Owen Daniels - Pitta TE páros ütős lennePeter
Kubiak kapcsolat plusz cutolt játékos, nem lenne meglepő, ha nálunk kötne ki, de ez nagyban függ az ártól. Steve Smith az akinek mos nagyon tudnék örülni. Egy év vetminért egészen frankó lenne. Edelmant is olvasgattam mint lehetőség, meg Sanders, bár utóbbiakat a Brownshoz is írják, nekik pedig több pénzük van amit elpocsékolhatnak.Blaise
Sanders-t a Jetshez prognosztizálják, Smith pletykák nagyon felerősödtek, de ha kiteszik nem hiszem, hogy vetminért bárhova is aláírna. Daniels és a másik Texans TE Graham is szóba került bár nem hiszem, hogy alkáírna 2. számú TE-nek hozzánk.BaltimoreDefense
Én annyira azért nem lepődnék meg. Ismerik Kubiakot, felméri Ozzie mit kér és a fű alatt occsóért megszerezzük 😀

Közben Arti Kócos lett, jobb lett volna ha az NFC-ben köt ki, dehát evvan. Sok szerencsét Indianapolisban.Blaise
Én Graham-re gondoltam 😊 Daniels simán benne van a pakliban. Arti 6 milla körül fog kapni, sok sikert neki az egyik kedvencem volt
😀

Monroe-t is nemsokára bejelentik
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@RavensInsider Eugene Monroe contract with Ravens will be done soon, according to a source
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azért egy Owen Daniels - Pitta TE páros ütős lennePeter
Kubiak kapcsolat plusz cutolt játékos, nem lenne meglepő, ha nálunk kötne ki, de ez nagyban függ az ártól. Steve Smith az akinek mos nagyon tudnék örülni. Egy év vetminért egészen frankó lenne. Edelmant is olvasgattam mint lehetőség, meg Sanders, bár utóbbiakat a Brownshoz is írják, nekik pedig több pénzük van amit elpocsékolhatnak.Blaise
Sanders-t a Jetshez prognosztizálják, Smith pletykák nagyon felerősödtek, de ha kiteszik nem hiszem, hogy vetminért bárhova is aláírna. Daniels és a másik Texans TE Graham is szóba került bár nem hiszem, hogy alkáírna 2. számú TE-nek hozzánk.BaltimoreDefense
Én annyira azért nem lepődnék meg. Ismerik Kubiakot, felméri Ozzie mit kér és a fű alatt occsóért megszerezzük 😀

Közben Arti Kócos lett, jobb lett volna ha az NFC-ben köt ki, dehát evvan. Sok szerencsét Indianapolisban.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 742 — Sa da tay!
Azért egy Owen Daniels - Pitta TE páros ütős lennePeter
Kubiak kapcsolat plusz cutolt játékos, nem lenne meglepő, ha nálunk kötne ki, de ez nagyban függ az ártól. Steve Smith az akinek mos nagyon tudnék örülni. Egy év vetminért egészen frankó lenne. Edelmant is olvasgattam mint lehetőség, meg Sanders, bár utóbbiakat a Brownshoz is írják, nekik pedig több pénzük van amit elpocsékolhatnak.Blaise
Sanders-t a Jetshez prognosztizálják, Smith pletykák nagyon felerősödtek, de ha kiteszik nem hiszem, hogy vetminért bárhova is aláírna. Daniels és a másik Texans TE Graham is szóba került bár nem hiszem, hogy alkáírna 2. számú TE-nek hozzánk.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azért egy Owen Daniels - Pitta TE páros ütős lennePeter
Kubiak kapcsolat plusz cutolt játékos, nem lenne meglepő, ha nálunk kötne ki, de ez nagyban függ az ártól. Steve Smith az akinek mos nagyon tudnék örülni. Egy év vetminért egészen frankó lenne. Edelmant is olvasgattam mint lehetőség, meg Sanders, bár utóbbiakat a Brownshoz is írják, nekik pedig több pénzük van amit elpocsékolhatnak.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Azért egy Owen Daniels - Pitta TE páros ütős lenne

több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Számolgattam egy kicsit. Most kb. 22 millióval vagyunk a sapi alatt.)puffin
Jól számoltál...
Collapo
Azt nem kellett számolni, az adott volt 😀 Én csak azt számolgattam, hogy ebből a 22 millióból mennyit lehet szabadügynökökre fordítani.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Számolgattam egy kicsit. Most kb. 22 millióval vagyunk a sapi alatt.)puffin
Jól számoltál...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mandró számaitól nagyban függ, de most úgy fest, hogy lesz rá pénz... szerintem is...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@RavensInsider Sources predicting Eugene Monroe, Ravens will hammer out new contract today, barring any unforeseen snags, according to sourcespuffin
Jól jártok vele. Daryl is marad itt?iktriad
Szerintem marad.
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Draftolt emberkék = durván 2M.puffin
Nem kevés az a szám?Collapo
Nem 😊
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
@RavensInsider Sources predicting Eugene Monroe, Ravens will hammer out new contract today, barring any unforeseen snags, according to sourcespuffin
Jól jártok vele. Daryl is marad itt?iktriad
merem remélni... még nem dőlt el, de Ő sztem prioritás nekünk...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
@RavensInsider Sources predicting Eugene Monroe, Ravens will hammer out new contract today, barring any unforeseen snags, according to sourcespuffin
Jól jártok vele. Daryl is marad itt?
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sources predict Arthur Jones will sign with the Indianapolis Colts as soon as today. Expected between $6 million and $7 million per yearAaron Wilson ‏@RavensInsider 2m
Sajnos várható volt... Ő simán megér ennyit

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Draftolt emberkék = durván 2M.puffin
Nem kevés az a szám?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@RavensInsider Sources predicting Eugene Monroe, Ravens will hammer out new contract today, barring any unforeseen snags, according to sources
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1 min
Should get done today before 4 RT @AKinkhabwala: Buzz from inside Ravens HQ: team and LT Eugene Monroe are very close on a new deal.
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Számolgattam egy kicsit. Most kb. 22 millióval vagyunk a sapi alatt.

RFAk: Doss nem kapott tendert, McClellan 2 éves szerződést kötött = legyen durván 1M.
ERFA népség: Omar, D.J. Bryant, Bynes, Hamilton, Levine, Trawick = kb. 3M.
Draftolt emberkék = durván 2M.

Tehát kb. 16 milliót el lehet költeni szabadügynökökre. Ha Monroe aláírna, akkor is maradna kb. 10-11 millió. Nem állunk rosszul 😊
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Mandró szerintem kivár, Derülről meg még nem volt hír se... de jó lenne, ha legalább egyikük előbb aláírna.Collapo
Monroe nem nagyon tud szerintem hova kivárni, mert ami eddig óceánnak tűnt most max egy kis tavacska. Miami kiesett, Arizona sanszosan kiesett, Oakland (most komolyan... hiába van sapihelyük, sajátjaikat Veldheer/Houston nem fogják tudni megtartani), Bucs szerintem olcsóbb T-t keres oda pass rusher kell inkább. Atlanta talán, bár nem hiszem, hogy tudnának többet ajánlani mint mi. Más csapat így hirtelen nem jut eszembe (talán a Carolina, de ott se annyi cap space se WR nincs a rosteren kb).
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mandró szerintem kivár, Derülről meg még nem volt hír se... de jó lenne, ha legalább egyikük előbb aláírna.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Arra kíváncsi leszek,aláír e piacnyitás előtt Daryl és Monroe vagy kivárnak.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related