Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ilyen fasza Monroe deal után reális esély van D. Smith és JJ visszaigazolására ^^
További tervek? Kukázzunk még egy veterán Centert, draftról oldjuk meg az O maradék problémáit
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
TE kérdésben végül is igazad van, DL szerintem is megoldott, talán ha Cody megy lenne jó egy tohonya középen, ebben puffin is jól beszél. WR draft, de mögöttesnek LaFell is tetszene... Ő ráadásul visszahordónak is jó. A többit kiveséztük 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Collapo
Ha draft és TE: szerintem már nem akkora need, (max ha Pittával elsősorban slot WR-t akarnak játszatni) ha need egyáltalán, de Seferian Jenkinsnek vagy akár Niklasnak (basszus az a srác egy hegy méretével rendelkezik) örülnék, de ha hátsó körben húzunk akkor sem elsősorban blokkolót, mert azt találhatunk UDFA-k között is. Projekt Te-nk meg van már.

Monroe deal meg ajándék főleg ha megnézzük mi áron mentek el játékosok... Saffold pl, de amin leesett az állam az Byrd 9 milla egy safetynek...
Monroeé top 1-2 deal jelenleg, max TJ Wardé előzi meg, de ő meg "csak" box S szóval a pozíció miatt szerintem a Monroe deal a legjobb eddig amit kötöttek a piacnyitás után.

Edelman szerintem sem nálunk köt ki, ha nagy zs-t akar. De én Nicksen is passzolnék. Decker meg pénzt akar és ha lenne sem költenék rá. Steve Smitht igazán kivághatná "hozzánk" a Panthers. (de csak akkor vágják ki ha hozzánk jön, mert kedvelem a Pantherst 😀 )

Mekfi helyét tényleg jó lenne már megtalálni, de szerintem Arti helyét vagy B-Will vagy DAT veszi át. és a királyi légitársaságunkban is bízhatunk talán.

Egy 100as Rolandó... f*szányos lenne. Vele ILB corps meg is lenne kb. és ha tényleg 100as akkor lehet Smith elvesztése sem lenne fájó. Dansby meg Jackson mamut szerződése szépen felverhette az igényeit... :/

Chris Clemons még mindig jöhetne, főleg mert a vasalósokkal hozták hírbe... JAh és Grahamat tartsuk, meg 😊
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
na ennek tudatában mi a tipp draft első körre?malkav
DL

Azért egy Owen Daniels - Pitta TE páros ütős lennePeter
Nos, a Kubik kapcsolat miatt még reális is lenne, ráadásul az edzője is nálunk van, de blokkolni nem maradna senki, ezt pedig a tavalyi fallal nem lehet megjátszani. Én egy SpatulaOfVasas típusú blokkolót szeretnék, de még inkább draftról hozzunk valakit, aki erre alkalmas (Ebron sztem nem az, így talán Amaro, vagy Sefarian-Jenkins lehet célpont, de nem első körben, aztán meg kérdés, hogy maradnak-e) 😊 Collapo
Pitta azt ígérte rágyúr a blokkolásra 😊

You’ve got that great ability on offense to catch the football, but what about the blocking? Do you concentrate more on that with training camp coming up? (Ted Patterson)

(PITTA) “Yeah, absolutely. It’s something that I continue to work on. It starts in the weight room, just getting stronger, and it comes down to technique. It’s something that I’ll continue to work on through training camp and through the season.”
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azért egy Owen Daniels - Pitta TE páros ütős lennePeter
Nos, a Kubik kapcsolat miatt még reális is lenne, ráadásul az edzője is nálunk van, de blokkolni nem maradna senki, ezt pedig a tavalyi fallal nem lehet megjátszani. Én egy SpatulaOfVasas típusú blokkolót szeretnék, de még inkább draftról hozzunk valakit, aki erre alkalmas (Ebron sztem nem az, így talán Amaro, vagy Sefarian-Jenkins lehet célpont, de nem első körben, aztán meg kérdés, hogy maradnak-e) 😊

Jeff Zrebiec retweetelte
Rand Getlin ‏@Rand_Getlin 59 mp
OT Eugene Monroe's deal with #Ravens is for five years, $37.5M.Blaise
Tegnap írtam a rozsdásoknak, hogy Ike hozzáállását irigylem (4+ millióról mondott le, hogy onnan vonulhasson vissza)... nos, ez nem visszavonulós, de szóval az van, hogy ez így szintén nem egyszerű... maxilájk 😊

Edelman vajon mi pénzben reménykedik?psychocska
Minél többen, lehet hogy a Patriarkák rendszere hozta ki belőle ezt a szezont, de ez a szezon számára a nagy pénzt hozhatja, most kell meglovagolnia. És szerintem ezért nem jön hozzánk.

na ennek tudatában mi a tipp draft első körre?malkav
WR / BPA, de nem TE és nem S

mi hír Ronaldoról ? nem lenne rossz ha ő visszajönne (ha jól emlékszem egy misi/ év alatt kapot volna lét).malkav
Szeretne megint játszani (állítólag edzésben van)
a játékjogait birtokoljuk.kicsit kétkedve fogadom ezeket az oaklandi srácokat ,de egy próbát megér.550-ért bizonyítson ST-ben és meglátjukPeter
McClain sztem qrva jó lesz.
"Kivettük" a lefelé tartó spirálból,amire rálépett.Ha marad a mókuskerékben a legenyhébb,ami történik vele ,hogy Goodell elmeszeli egy fél szezonra,a rosszabb scenario a rendőrség irányába tendált. Nagyon tehetséges franchise ILB-ről van szó,aki a Ravens rendszerét játszotta 'Bama-ban .
Art Brown-nal évekig fix pontjai lennének a védelemnek.kátrány
Ha ki tudja nőni a hülyeségét, tényleg meglátja, hogy mekkora esélyt kapott itt, akkor - és kihasználva, hogy esetleg Derült meg tudjuk tartani - pusztító védelem lehet. Róóland jó játékos, csak egy barom, Barnartúró most már jó lesz, szagolt puskaport, ügyes játékos és Derült tapasztalt... hozzátesszük, hogy a DL is jó - még ha gyengül is Arti miatt, de Mekfi szerintem tudhat annyit mint Arti.... jöhet vissza Kapor, szóval egy fasza kis egység lesz itt... a secondarynek kellene Liszt és minden fasza... tehát röviden, ha Derült és Liszt marad, Róóland visszajön, akkor reszkess világ 😊

Artit meg sajnáliom, és most van rá egy rekesz söröm, hogy hatalmas bust lesz Coltséknál (Baltimore D playerek végzete) - de végül is meg lehet érteni.. jönne még ő majd sírva vissza hozzánk 😛 😕Igor
Ahogy kátrány írta, Pagano rendszere segítheti, de valószínű, hogy Redding-szerű ember lesz ott... kezdő nem pusztító... azért sok sikert neki. 6 milliót nekünk nem ér... van állomány olcsóbbért is, a pénzt meg tudjuk hova költeni

Nicks, Decker?Voice
Szerintem egyikük se opció... a kettő közül még inkább a kártyás, mint a Kosaras, de neem... szerintem nem.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Eddig minden remek, bár ahogy olvasom, így lett volna pénz A. Jones-ra, a helyére ki érkezhet FA piacról? Szerintem WR érkezik a draftról elől, bár jöhetne egy jobb FA is oda, most van pénz rá.

Nicks, Decker?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Monroe ennyiért nem is rossz... nem olcsó, de sanszos hogy lett volna csapat aki 40 körülit hozzávág FA-ként,, én 3 jó/nagyon jó évet kérek csak... ez a minimum, ezzel már elégedett lennék.

Artit meg sajnáliom, és most van rá egy rekesz söröm, hogy hatalmas bust lesz Coltséknál (Baltimore D playerek végzete) - de végül is meg lehet érteni.. jönne még ő majd sírva vissza hozzánk 😛 😕Igor
Arti azért nem biztos,mert Pagano-hoz megy,aki azt játszatja vele,amit tanult nálunk,mióta kibújt az Syracuse biztos bölcsőjéből a zord NFL-be.Bár kérdés lesz,Ngata mennyit javított a teljesítményén.
A helyére remélem visszamozgatjuk McPheet,belső passrusherként játszott a legjobban rookie idényében.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Monroe ennyiért nem is rossz... nem olcsó, de sanszos hogy lett volna csapat aki 40 körülit hozzávág FA-ként,, én 3 jó/nagyon jó évet kérek csak... ez a minimum, ezzel már elégedett lennék.

Artit meg sajnáliom, és most van rá egy rekesz söröm, hogy hatalmas bust lesz Coltséknál (Baltimore D playerek végzete) - de végül is meg lehet érteni.. jönne még ő majd sírva vissza hozzánk 😛 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Úgy legyen!
A tehetségét senki sem vitatja !

több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
mi hír Ronaldoról ? nem lenne rossz ha ő visszajönne (ha jól emlékszem egy misi/ év alatt kapot volna lét).malkav
Szeretne megint játszani (állítólag edzésben van)
a játékjogait birtokoljuk.kicsit kétkedve fogadom ezeket az oaklandi srácokat ,de egy próbát megér.550-ért bizonyítson ST-ben és meglátjukPeter
McClain sztem qrva jó lesz.
"Kivettük" a lefelé tartó spirálból,amire rálépett.Ha marad a mókuskerékben a legenyhébb,ami történik vele ,hogy Goodell elmeszeli egy fél szezonra,a rosszabb scenario a rendőrség irányába tendált. Nagyon tehetséges franchise ILB-ről van szó,aki a Ravens rendszerét játszotta 'Bama-ban .
Art Brown-nal évekig fix pontjai lennének a védelemnek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szinte hihetetlen,hogy ennyiért sikerült.
Szerencsénk van,hogy ennyi használható LT volt egy időben a piacon és ez leverte az árakat.Mikor Albert számait megláttam,azt hittem kb.annyi lesz...de ez hihetetlen.😊 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 742 — Sa da tay!
Eugene Monroe base salaries: $1 million, $5.5 million, $6.5 million, $6.75 million, $6.75 million. Fully guaranteed salaries in '14, '15
több mint 10 éve
lucio 324
Monroe: jó játékos jó áron 😀 11 miós Franchise tag? badarság😀
A. Jones szerintem olcsón kelt el...ennyiért nekünk nem érte volna meg?
Optikailag a cap space elég lehet D. Smithre, J. Jonesra és még egy F.A. wr-re is, meg visszaigazolhatjuk Leachet.😀 Bár szerintem az OL felépítése a legfontosabb, ott most van 2 jó ember + Osemele (milyen állapotban van?), gyerünk tovább...
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
mi hír Ronaldoról ? nem lenne rossz ha ő visszajönne (ha jól emlékszem egy misi/ év alatt kapot volna lét).malkav
Szeretne megint játszani (állítólag edzésben van)
a játékjogait birtokoljuk.kicsit kétkedve fogadom ezeket az oaklandi srácokat ,de egy próbát megér.550-ért bizonyítson ST-ben és meglátjuk

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
na ennek tudatában mi a tipp draft első körre?[/quote
na ennek tudatában mi a tipp draft első körre?malkav
Best player available,de szerintem TE vagy WRmalkav

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Edelman vajon mi pénzben reménykedik?psychocska
Ez inkább a piacon fog múlni, de a jelek szerint rajta van a radaron Edelman Mondjuk szerintem inkább a Pats rendszere hozta ki belőle a tavalyi számait, mint saját képességei. Túl fizetni nem fogjuk ha hozzánk jön az szinte tuti.
több mint 10 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
Edelman vajon mi pénzben reménykedik?
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
na ennek tudatában mi a tipp draft első körre?
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
11M a signing bonus, akkor valószínű 3,2M lesz Monroe idei cap hitjepuffin
Matek nem erősségem, de ha ez igaz akkor maradt kb 16 millió helyünk a sapka alatt. WOW és még egyszer WOW 😀Blaise
Inkább olyan 13M (Ha levonjuk az RFA/ERFA/Rookiek pénzét), de ez is nagyon jó még 😊 Most még jöhetne a falba egy veterán center, biztos ami biztos alapon 😀
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
11M a signing bonus, akkor valószínű 3,2M lesz Monroe idei cap hitjepuffin
Matek nem erősségem, de ha ez igaz akkor maradt kb 16 millió helyünk a sapka alatt. WOW és még egyszer WOW 😀
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
11M a signing bonus, akkor valószínű 3,2M lesz Monroe idei cap hitje
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
mi hír Ronaldoról ? nem lenne rossz ha ő visszajönne (ha jól emlékszem egy misi/ év alatt kapot volna lét).
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezzel együtt sem tűnik hivatalosnak 😀?

The #Ravens and OT Eugene Monroe’s deal is officially done, per source. Five year, $37.5M.

Ian Rapoport
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jeff Zrebiec retweetelte
Rand Getlin ‏@Rand_Getlin 59 mp
OT Eugene Monroe's deal with #Ravens is for five years, $37.5M.Blaise
Ingyen volt 😀puffin
Várjuk meg míg hivatalos lesz, de ez nagyon nagyon barátinak tűnik 😀
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
10 misi/ év helyett 7 nem is rossz