Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Számolgattam egy kicsit. Most kb. 22 millióval vagyunk a sapi alatt.

RFAk: Doss nem kapott tendert, McClellan 2 éves szerződést kötött = legyen durván 1M.
ERFA népség: Omar, D.J. Bryant, Bynes, Hamilton, Levine, Trawick = kb. 3M.
Draftolt emberkék = durván 2M.

Tehát kb. 16 milliót el lehet költeni szabadügynökökre. Ha Monroe aláírna, akkor is maradna kb. 10-11 millió. Nem állunk rosszul 😊
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Mandró szerintem kivár, Derülről meg még nem volt hír se... de jó lenne, ha legalább egyikük előbb aláírna.Collapo
Monroe nem nagyon tud szerintem hova kivárni, mert ami eddig óceánnak tűnt most max egy kis tavacska. Miami kiesett, Arizona sanszosan kiesett, Oakland (most komolyan... hiába van sapihelyük, sajátjaikat Veldheer/Houston nem fogják tudni megtartani), Bucs szerintem olcsóbb T-t keres oda pass rusher kell inkább. Atlanta talán, bár nem hiszem, hogy tudnának többet ajánlani mint mi. Más csapat így hirtelen nem jut eszembe (talán a Carolina, de ott se annyi cap space se WR nincs a rosteren kb).
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mandró szerintem kivár, Derülről meg még nem volt hír se... de jó lenne, ha legalább egyikük előbb aláírna.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Arra kíváncsi leszek,aláír e piacnyitás előtt Daryl és Monroe vagy kivárnak.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
The Ravens have an offer on the table to wide receiver Jacoby Jones, per NFL Media’s Ian Rapoport. It’s unknown what the offer looks like, but The Sun’s Jeff Zrebiec believes that Jones and Daryl Smith are the most realistic Ravens free agents to return …
Ha a Monroe, Pitta, D. Smith, JJ négyest vissza tudnák hozni, akkor én már több mint boldog lennék 😊 Rágyúrúnk még a WR/O-line témakörre drafton és akkor kezdhetünk reménykedni, hogy nem a tavalyi rémálmot látjuk viszontFlacco5
JJ kb sansztalan és őszintén szólva én nem is rúgkapálnék érte. WR-ként kb semmii, RS meg nem ér annyit, mint amennyit Ő szeretne.
Blaise
Ravens Made Offer To J. Jones
Wide receiver Jacoby Jones is set to hit the open market, but the Ravens have made him a contract offer, according to Wilson. The veteran receiver and returner may not get signed in the first wave of free agency, as Wilson reported that there is “nothing imminent” for him. Jeff Zrebiec of The Sun reported that Jones has a “realistic” chance of returning next season.

Akár összejöhet J.J.,a piac csökkenti az árát,nem ő.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
The Ravens have an offer on the table to wide receiver Jacoby Jones, per NFL Media’s Ian Rapoport. It’s unknown what the offer looks like, but The Sun’s Jeff Zrebiec believes that Jones and Daryl Smith are the most realistic Ravens free agents to return …
Ha a Monroe, Pitta, D. Smith, JJ négyest vissza tudnák hozni, akkor én már több mint boldog lennék 😊 Rágyúrúnk még a WR/O-line témakörre drafton és akkor kezdhetünk reménykedni, hogy nem a tavalyi rémálmot látjuk viszontFlacco5
JJ kb sansztalan és őszintén szólva én nem is rúgkapálnék érte. WR-ként kb semmii, RS meg nem ér annyit, mint amennyit Ő szeretne.

Én most inkább Chris Clemonsra költeném azt a pénzt amit JJ kér(het). Delmas leigazolása plusz Byrdre való rámozdulás (Brownst is rebesgetik nála ami nem lenne örömteli) előrevetíti, hogy nem marad Floridában. Drafton Dion Bailey (USC) a favoritom mint FS de egy rookie másodéves S duó azért nem lenne életbiztosítás
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
The Ravens have an offer on the table to wide receiver Jacoby Jones, per NFL Media’s Ian Rapoport. It’s unknown what the offer looks like, but The Sun’s Jeff Zrebiec believes that Jones and Daryl Smith are the most realistic Ravens free agents to return …
Ha a Monroe, Pitta, D. Smith, JJ négyest vissza tudnák hozni, akkor én már több mint boldog lennék 😊 Rágyúrúnk még a WR/O-line témakörre drafton és akkor kezdhetünk reménykedni, hogy nem a tavalyi rémálmot látjuk viszont
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Aaron Wilson ‏@RavensInsider 3 ó
Source says nothing imminent as far as a Rolando McClain comeback, called it "premature." Can always change later
:-/ már edzenie kellene,ha idén vissza szeretne térni


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Az Atlanta sem biztos hogy nem szeretne OT-t talán.. de ez itt offJanek
A 8,5-9 milliót megadnánk neki,a 10M /évet nem ,azt pedig a Falcons sem hiszem hogy megadná,főleg így,ha tényleg a lista szerint árazza be a piac az LT-ket.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Az Atlanta sem biztos hogy nem szeretne OT-t talán.. de ez itt off

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kicsit optimistábbra lehet venni a formát (és nem McClellan miatt 😀 bár depthnek tökéletes), mert a pletykák szerint így néz ki most az OT piac.
Albert--->Phins - szinte tutira veszik
Veldheer---> Cards (?) Brutál, hogy az Okland ennyi sapihellyel sem tudja talán a legfontosabb játékosukat megtartani
Saffold--->Oak
Collins---> Bucs(?)
Monroe--->Baltimore

Reid meg egy roster helynél nagyobb űrt nem hagy maga után...Blaise
mert az oaklandi 10 milliós fizetés helyett rábólint az arizonai 7,5-re. 10-t, meg annál többet nem ér, nemes egyszerűséggel.Amadeus91
7,5 millió 😮 wow ez zene lenne minden Ravens drukker fülének. Egyébként ez itt off topic, de pont erre gondoltam, hogy mennyire nem vonzó a Raiders... mondjuk engem sem vonzana a 13% os adókulcs ha mehetek olyan helyre ahol 4,5% (Arizona)
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem egy Mandró-KO-Jenő/Sípli/Grabowski-Yanda-Wagner fal bár nem a legmeggyőzőbb, de már koránt sem rossz... viszont újabb pikket kell majd áldozni az OL-re... még ha későbbit is elég...

Ehhez persze kell a Mandró szerződés... Reid elég tohonya volt, de az kellett... viszont így valóban nem túl szar a helyzet... talán.

A további szerződések még kellenének... DerültKovi, talán Liszt... Arti és JJ el fog menni, az nem kérdés, de azt még talán meg tudjuk oldani, bár Artit sajnálom...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Kicsit optimistábbra lehet venni a formát (és nem McClellan miatt 😀 bár depthnek tökéletes), mert a pletykák szerint így néz ki most az OT piac.
Albert--->Phins - szinte tutira veszik
Veldheer---> Cards (?) Brutál, hogy az Okland ennyi sapihellyel sem tudja talán a legfontosabb játékosukat megtartani
Saffold--->Oak
Collins---> Bucs(?)
Monroe--->Baltimore

Reid meg egy roster helynél nagyobb űrt nem hagy maga után...Blaise
mert az oaklandi 10 milliós fizetés helyett rábólint az arizonai 7,5-re. 10-t, meg annál többet nem ér, nemes egyszerűséggel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kicsit optimistábbra lehet venni a formát (és nem McClellan miatt 😀 bár depthnek tökéletes), mert a pletykák szerint így néz ki most az OT piac.
Albert--->Phins - szinte tutira veszik
Veldheer---> Cards (?) Brutál, hogy az Okland ennyi sapihellyel sem tudja talán a legfontosabb játékosukat megtartani
Saffold--->Oak
Collins---> Bucs(?)
Monroe--->Baltimore

Reid meg egy roster helynél nagyobb űrt nem hagy maga után...
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ott van Jensen, Shipley, Wagner 😊puffin
Vágner kérdőjel, Shipli beljebb jó, Jensen kérdőjel... és a kezdő se állt még össze... van még ott kérdés, bár bízom bennük...

McClellan 2 évre aláírt. Pontos számok nincsenek

Én örülök, jó spec. teamer és bárhol eljátszik LB sorban.puffin
Ez valóban nem rossz hír... legalább Ő ad depthet...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
McClellan 2 évre aláírt. Pontos számok nincsenek csak egy tipp:

@RavensSalaryCap Albert McClellan's 2-year deal likely similar to deal Ravens gave LS Morgan Cox last yr. Minimum base salaries for both yrs, w/ small bonus
@RavensSalaryCap McClellan's new deal will likely reduce his Cap number by $600-650K over what would have been a $1.431M RFA tender

Én örülök, jó spec. teamer és bárhol eljátszik LB sorban.
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Az OL újabb kérdésekkel néz szembe:
Jah Reid, aki tavaly 10 meccsen játszott, de kezdőbe sose tudta verekedni magát, Floridában le lett tartóztatva... így, szépen, magyarul 😊Collapo
Nincs itt kérdés, az esettől függetlenül is cut, és még a kassza is csilingelni fog 😀puffin
Ez stimmel, a baj, az újabb üresedés....Collapo
Ott van Jensen, Shipley, Wagner 😊
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az OL újabb kérdésekkel néz szembe:
Jah Reid, aki tavaly 10 meccsen játszott, de kezdőbe sose tudta verekedni magát, Floridában le lett tartóztatva... így, szépen, magyarul 😊Collapo
Nincs itt kérdés, az esettől függetlenül is cut, és még a kassza is csilingelni fog 😀puffin
Ez stimmel, a baj, az újabb üresedés....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Az OL újabb kérdésekkel néz szembe:
Jah Reid, aki tavaly 10 meccsen játszott, de kezdőbe sose tudta verekedni magát, Floridában le lett tartóztatva... így, szépen, magyarul 😊Collapo
Nincs itt kérdés, az esettől függetlenül is cut, és még a kassza is csilingelni fog 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az OL újabb kérdésekkel néz szembe:
Jah Reid, aki tavaly 10 meccsen játszott, de kezdőbe sose tudta verekedni magát, Floridában le lett tartóztatva... így, szépen, magyarul 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Elúszni látszik a 2 pick 😕

@mzenitz Per sources, Eugene Monroe is unlikely to return to the Ravens. Contract talks between Monroe and the Ravens have reached a standstill
@mzenitz Per a source, Monroe wants a long-term deal that averages around $10M annually. The Ravens want him for closer to $8M or $9M per yearpuffin
Én a stabilitásra és kiszámíthatóságra szavazok,szal én nem siratom Monroe-t.Neki is nagy esélye most pénzt keresni.Szerencsés helyzetben van,cap emelkedés és legjobb LT a piacon.Így megy ez.
Akkor szúrom tökön magam,ha Ohert visszaigazoljuk nagy vagy relatív nagy pénzért.kátrány
Én viszont ezzel nem értek egyet. 10 millió sok pénz, de ne az egyik legfontosabb poszton zsidóskodjunk már, főleg ha 1 millió dollár körüli a difi (persze könnyen beszélek nem nekem kell kifizetni)... Sapka alatt lenne helyünk is rá ebben biztos vagyok.
Jelenleg a stabilitás úgy néz ki, hogy stabilan vízszintesben lesz Flacco. Nincs T-ünk, KO kérdéses milyen állapotban tér vissza és ne szépítsük a liga legszarabb kezdő centere is nálunk fut ki a gyepre. Ez pont az az Oline ami minden QB álma.

Oherra pedig nincs olyan kevés pénz amit ha kiadunk érte ne szúrnám tökön magam...Blaise
Nem mondom,hogy nincs igazad.
LT és mindjárt több ideje lesz Joe-nak.
Van 21M körüli cap.A draftolt gyerekek pénzére 7M körüli összeget szoktak számolni.
Kell Daryl-re és talán Corey Grahem-re pénz,lehet Rolando McClain visszatér,bár már talán pletykálnának a verebek,hogy edz ,mint aki visszatérne.
Egy FS,aki Omarnál jobb opció és egy slot WR.

A komplett OL sincs megoldva.Kérdés KO visszatérése milyen lesz ,ki kell e húzódnia szélre stb.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A jó az egész monroe ügyben az az,hogy ha lesz valaki aki megfizeti Őt akkor jövőre jár nekünk egy 3-as vagy egy 4-es comp pick.ha nem akkor pedig marad jobb áron nálunk.ami rossz az az,hogy ha megy lesz még egy need- ünk amiből már van elég.Peter
Sajnos a comp pick egyáltalán nem biztos utána. Nem ismerem 100%-ban a szabályt, de a kinti fórumon is ezen ment a tépelődés és inkább voltak azon az állásponton, hogy nem fog járni.
több mint 10 éve
lucio 324
Monroe árát számunkra az emelheti, hogy nyilvánvaló, hogy per pillanat nincs helyette más. Értsd: nem csak a tehetsége vonz, a szükség is szorít. Namost szerintem itt nehéz reálisnak maradni, mert persze hogy need, de ha minden needet nagyon megfizetünk, versenyezve a rengeteg cap space-s klubokkal, egy európai focimeccsre való játékosunk sem lesz a cap alatt. Jövőre Torrey-t és Tucker-t kell megfizetni és sosincs vége. Ha Monroe valóban annyira jó, hogy ér 10 miót, adjuk oda neki. De azért ne, mert jajmilesz ha nem lesz. Én inkább úgy nézném, a csapaton belül mennyi pénz jut egy jó O line-ra. Valaki már írta, szar a center, Oher kérdőjel, KO szintén, van egy Yanda és ennyi...Nem csak Monroe a kérdés, hanem mennyiért lehet egy ütőképes falat összerakni, hiába van Monroe, ha a fal egyéb helyeken lyukas. Nem egyszerű de eddig is megoldottuk valahogy.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A jó az egész monroe ügyben az az,hogy ha lesz valaki aki megfizeti Őt akkor jövőre jár nekünk egy 3-as vagy egy 4-es comp pick.ha nem akkor pedig marad jobb áron nálunk.ami rossz az az,hogy ha megy lesz még egy need- ünk amiből már van elég.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Elúszni látszik a 2 pick 😕

@mzenitz Per sources, Eugene Monroe is unlikely to return to the Ravens. Contract talks between Monroe and the Ravens have reached a standstill
@mzenitz Per a source, Monroe wants a long-term deal that averages around $10M annually. The Ravens want him for closer to $8M or $9M per yearpuffin
Én a stabilitásra és kiszámíthatóságra szavazok,szal én nem siratom Monroe-t.Neki is nagy esélye most pénzt keresni.Szerencsés helyzetben van,cap emelkedés és legjobb LT a piacon.Így megy ez.
Akkor szúrom tökön magam,ha Ohert visszaigazoljuk nagy vagy relatív nagy pénzért.kátrány
Én viszont ezzel nem értek egyet. 10 millió sok pénz, de ne az egyik legfontosabb poszton zsidóskodjunk már, főleg ha 1 millió dollár körüli a difi (persze könnyen beszélek nem nekem kell kifizetni)... Sapka alatt lenne helyünk is rá ebben biztos vagyok.
Jelenleg a stabilitás úgy néz ki, hogy stabilan vízszintesben lesz Flacco. Nincs T-ünk, KO kérdéses milyen állapotban tér vissza és ne szépítsük a liga legszarabb kezdő centere is nálunk fut ki a gyepre. Ez pont az az Oline ami minden QB álma.

Oherra pedig nincs olyan kevés pénz amit ha kiadunk érte ne szúrnám tökön magam...