Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
már írtam korábban, hogy megbékéltem SS-el, de amúgy tartom, hogy SS és JJ helyett jöhetett volna a sajtosJJ és LaFell olcsóbbak és tovább megoldások, mondjuk a hangja miatt SS oké...Collapo
Sajtos JJ szerintem nem lesz annyira olcsó, ha jól emlékszem tavaly előtt valami tizen x TD-t kapkodott el. Idén sem lett volna sokkal rosszabb, ha Elam v Diggz, már nem tudom ki ki nem üti.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
már írtam korábban, hogy megbékéltem SS-el, de amúgy tartom, hogy SS és JJ helyett jöhetett volna a sajtosJJ és LaFell olcsóbbak és tovább megoldások, mondjuk a hangja miatt SS oké...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért amikor JJ szerződésről beszélünk, tegyük hozzá hogy pro bowler visszahordó és egy közepes szintű elkapó egyben. Persze nem egy no. 1. vagy no 2. WR de lehet rá playeket írni. Tavaly előtt sokat hozott a konyhára WR-ként is. Ráadásul idén az OC az lessz aki az elejétől kezdve tutujgatta. Edelman nekem nem színpatikus, ahogy Decker sem. Aki Bradytől vagy Mannningtól kapja a labdát az nekem mindig büdös.Én nem hozta, volna ide.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Eddig jól nyomjátok, szokás szerint. Amiről még nem volt szó, hogy a Ravens-nél megszokott kompenzációs pick-generátor működésben maradt, UFA igazolás nincs, de a Jones-Oher-Graham hármasért egy 4-5-5 kinéz majd jövőre. (Oher szerződése mekkora lol)
Ami nem tetszik, Blaise-zel egyetértve, a Jacoby újraigazolás. Egyrészt drága, másrészt rossz és ilyen stílusú elkapó amúgy is van rosteren Mellette és Torrey személyében. Az ő gázsijánál épphogy többért ment a Tampába a center Dietrich-Smith, nem lett volna jobb? Még egyébként Will Montgomery és De La Puente lehet célpont a centereknél.
Stevie megszerzése nem rossz, igazi leader, nagyszájú paraszt (ez persze pozitívum 😀 ), nem lesznek tőle unalmasabbak a North rangadók. De azért kötözködnék kicsit. Nem lett volna Edelman jobb megoldás? Fiatalabb, ugyanilyen Ravens személyiségű, remek slot WR, pont amilyenre az O-nak szüksége lett volna. És nem egy-két évre lett volna megoldás, hanem négyre. Kicsit talán a WR posztot elszúrták a center vagy a RT poszt kárára. Penn is jöhetett volna talán RT-nek a Jacoby-Smith páros pénzének egy részén, mindjárt lett volna futásblokk a jobb oldalon.
Stevie azért remélem jó lesz, egészségesen még mindig komolyan hozzá tud tenni az O-hoz.Robilluma
Ha választhattam volna, akkor Edelman-t, hozom S.Smith helyett.

Edelman tökéletesen kiegészítette volna T.Smith-t, az egyik jó hosszú célpontnak, Edelman pedig slotba plusz még ugye Pitta és kész egy közel tökéletes O#..

J.J. remek visszahordó, de elkapónak nem nagy szám vagy ő vagy S.Smith, de mindkettő nem kellett volna, sőt J.J játéka eléggé üti Torrey-ét, szóval itt lett volna az ideje elengedni, sőt ha választhatok nem hoztam volna ennyiért WR-t FA-ről..

Tökéletesen egyetértek veled WR posztot majd draftról erősítettem volna ha van még az első körben elite újonc, pénzből pedig C és RT kellett volna Dietrich-Smith & Penn páros jobb lett volna a Jacoby-Smith párosnál.

Big like.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Eddig jól nyomjátok, szokás szerint. Amiről még nem volt szó, hogy a Ravens-nél megszokott kompenzációs pick-generátor működésben maradt, UFA igazolás nincs, de a Jones-Oher-Graham hármasért egy 4-5-5 kinéz majd jövőre. (Oher szerződése mekkora lol)
Ami nem tetszik, Blaise-zel egyetértve, a Jacoby újraigazolás. Egyrészt drága, másrészt rossz és ilyen stílusú elkapó amúgy is van rosteren Mellette és Torrey személyében. Az ő gázsijánál épphogy többért ment a Tampába a center Dietrich-Smith, nem lett volna jobb? Még egyébként Will Montgomery és De La Puente lehet célpont a centereknél.
Stevie megszerzése nem rossz, igazi leader, nagyszájú paraszt (ez persze pozitívum 😀 ), nem lesznek tőle unalmasabbak a North rangadók. De azért kötözködnék kicsit. Nem lett volna Edelman jobb megoldás? Fiatalabb, ugyanilyen Ravens személyiségű, remek slot WR, pont amilyenre az O-nak szüksége lett volna. És nem egy-két évre lett volna megoldás, hanem négyre. Kicsit talán a WR posztot elszúrták a center vagy a RT poszt kárára. Penn is jöhetett volna talán RT-nek a Jacoby-Smith páros pénzének egy részén, mindjárt lett volna futásblokk a jobb oldalon.
Stevie azért remélem jó lesz, egészségesen még mindig komolyan hozzá tud tenni az O-hoz.Robilluma
Edelman nem illik bele a "right player-right price" mottóba.

Mivel elvesztettünk az ismert okok miatt jópár team-leaderünket (52,20,81) a Smith igazolás duplán jó mivel még finoman szólva is képes produktív játékra.

JJ egy igazi playmaker.lehet vitatkozni a számain $ ,nem lesz belőle kettes számú wr meg minden de örülök,hogy itt van kevesebb pénzért mint a Giantsnél kapott volna.egyébként Én sem számítottam rá

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Eddig jól nyomjátok, szokás szerint. Amiről még nem volt szó, hogy a Ravens-nél megszokott kompenzációs pick-generátor működésben maradt, UFA igazolás nincs, de a Jones-Oher-Graham hármasért egy 4-5-5 kinéz majd jövőre. (Oher szerződése mekkora lol)
Ami nem tetszik, Blaise-zel egyetértve, a Jacoby újraigazolás. Egyrészt drága, másrészt rossz és ilyen stílusú elkapó amúgy is van rosteren Mellette és Torrey személyében. Az ő gázsijánál épphogy többért ment a Tampába a center Dietrich-Smith, nem lett volna jobb? Még egyébként Will Montgomery és De La Puente lehet célpont a centereknél.
Stevie megszerzése nem rossz, igazi leader, nagyszájú paraszt (ez persze pozitívum 😀 ), nem lesznek tőle unalmasabbak a North rangadók. De azért kötözködnék kicsit. Nem lett volna Edelman jobb megoldás? Fiatalabb, ugyanilyen Ravens személyiségű, remek slot WR, pont amilyenre az O-nak szüksége lett volna. És nem egy-két évre lett volna megoldás, hanem négyre. Kicsit talán a WR posztot elszúrták a center vagy a RT poszt kárára. Penn is jöhetett volna talán RT-nek a Jacoby-Smith páros pénzének egy részén, mindjárt lett volna futásblokk a jobb oldalon.
Stevie azért remélem jó lesz, egészségesen még mindig komolyan hozzá tud tenni az O-hoz.Robilluma
DS-t én is sajnálom. Nem nagyon néztem utána a GB sapihelyzetének, de eddig teljesen abban a hitben voltam, hogy jó wiszkonzini módon visszahozzák és nem reális az Ő csapat váltása. Sajna ez már így alakult. De La Puente egész szentes karrirerje alatt Pro Bowler gárdok között nyomta ez azért nagyban segítette a munkáját. Montgomery viszont tényleg jó lenne, van rutinja zone blockban és elég jó volt a rézbőrüeknél,. Majd meglátjuk.
Penn kivágása tegnapi történet, ha jól emlékszem addigra Jonesnak már megszáradt rég a tinta a szerződésén. Plusz ha jól tudom már úton volt a Giantshez meetingre, ezért ha mindenképpen meg akartuk tartani akkor lépni kellett. Úgy tűnik megakartuk. Mondjuk az érdekes, hogy Penn eljött a Raiderstől szerződés nélkül. Ma talán Washingtonban vizitál.
Steve nagy kedvenc, lehet Edelman jobb megoldás lenne, de egy pillanatig sem bánom 😀 Talán Edelmannal veszélybe kerülhetett volna a korai WR draft, amit szerintem hiba lenne kihagyni a klassz nívója miatt. Így Smithel azért jobban belefér.
Már csak egy FS kellene még a draft előtt és tényleg minden happy lenne.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Eddig jól nyomjátok, szokás szerint. Amiről még nem volt szó, hogy a Ravens-nél megszokott kompenzációs pick-generátor működésben maradt, UFA igazolás nincs, de a Jones-Oher-Graham hármasért egy 4-5-5 kinéz majd jövőre. (Oher szerződése mekkora lol)
Ami nem tetszik, Blaise-zel egyetértve, a Jacoby újraigazolás. Egyrészt drága, másrészt rossz és ilyen stílusú elkapó amúgy is van rosteren Mellette és Torrey személyében. Az ő gázsijánál épphogy többért ment a Tampába a center Dietrich-Smith, nem lett volna jobb? Még egyébként Will Montgomery és De La Puente lehet célpont a centereknél.
Stevie megszerzése nem rossz, igazi leader, nagyszájú paraszt (ez persze pozitívum 😀 ), nem lesznek tőle unalmasabbak a North rangadók. De azért kötözködnék kicsit. Nem lett volna Edelman jobb megoldás? Fiatalabb, ugyanilyen Ravens személyiségű, remek slot WR, pont amilyenre az O-nak szüksége lett volna. És nem egy-két évre lett volna megoldás, hanem négyre. Kicsit talán a WR posztot elszúrták a center vagy a RT poszt kárára. Penn is jöhetett volna talán RT-nek a Jacoby-Smith páros pénzének egy részén, mindjárt lett volna futásblokk a jobb oldalon.
Stevie azért remélem jó lesz, egészségesen még mindig komolyan hozzá tud tenni az O-hoz.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 742 — Sa da tay!
nem is tudom smith 34 és ez a 3 éves szerződés nekem kicsit soknak tűnik(sztem bőven elég lehetett volna 1v2 éves is),meg a másik amit daryl smith szerződéséről 4 évet kapjon amikor nagyon sérülékeny játékosról van szó és már ugye ő is benne van a korban!
nem lett volna más jobb opció lb posztra
pl. Brandon Spikes, LB
1 év, $3,25M-ért ment a bills-be
v Wesley Woodyard , LB
4 év, 16M$-ér ment a titans-be
de ezek csak találgatások,kíváncsi vagyok a ti véleményetekre azért 😊petr
Daryl Smith nagyon sérülékeny??? Ezt honnan? A Jags-ben az utolsó szezonját szinte teljesen kihagyta csak két meccsen játszott utána igazoltuk le, nekem nem tűnt úgy mintha nem épélt volna fel. 😊 10 éves NFL pályafutás alatt ezt a szezont leszámítva 4 mérkőzést hagyott ki...Sztem abszolút jó deal.

Smith szerződése kicsit részletesebben:
Idén 9,5 milliót keresehet, ebből 5 milliót a Pantherstől kap(3 millió garantált+2millió bónuszok), tőlünk 4,5 milliót kap ebből 3,5M aláírási bónusz(ez 3 évre oszlik el a sapka alatt) és 1 millió base salary. A sapkából idén 2,166M-t foglal ami a következő két évre 3-3 millió. Plusz van egy kitétel a szerződésében, hogy a következő 3 év alatt bármikor az offensive playek 60%-ában a pályán van jár neki további 1 millió. Én szerintem pont egy ilyen játékos kellett ennek az offense-nek a pályán és azon kívül is és bőven van még benne 2-3 jó év. Vagy ahogy Ozzie mondaná: 'We've added one of the top competitors in the NFL to the Ravens. He adds toughness, big-play ability and leadership.'


Mennyi pénzünk maradt még kb FA-re?

Mert ha még van akkor lehetne hozni egy CB-t.

FA CBs left: 1. Rodgers-Cromartie 2. Walt Thurmond 4. Antonio Cromartie 7. Corey GrahamVoice
Daryl Smith számai nélkül 11,451,973$.
Graham már a Bills játékosa. DRC, amilyen szerződést visszautasított nem hiszem, hogy hozzánk beférne.

Más, Canty-nek kifizettünk 500.000$ roster bónuszt.
több mint 10 éve
petr 12
nem is tudom smith 34 és ez a 3 éves szerződés nekem kicsit soknak tűnik(sztem bőven elég lehetett volna 1v2 éves is),meg a másik amit daryl smith szerződéséről 4 évet kapjon amikor nagyon sérülékeny játékosról van szó és már ugye ő is benne van a korban!
nem lett volna más jobb opció lb posztra
pl. Brandon Spikes, LB
1 év, $3,25M-ért ment a bills-be
v Wesley Woodyard , LB
4 év, 16M$-ér ment a titans-be
de ezek csak találgatások,kíváncsi vagyok a ti véleményetekre azért 😊
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Mennyi pénzünk maradt még kb FA-re?

Mert ha még van akkor lehetne hozni egy CB-t.

FA CBs left: 1. Rodgers-Cromartie 2. Walt Thurmond 4. Antonio Cromartie 7. Corey Graham


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
jelenleg nekem úgy tűnik nincs olyan prodpect akit 1/17 lehetne húzni és feltétlen kellene. Szerintem eltradeljük az első körünket. CB-t én már korábban is emlegettem, de arra sem biztos. Vagy BPA alapon WR/OT esetleg Te húzás lesz vagy trade. OG vagy FS-t lejebb is lehet találni.
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Waaa el se hiszem 😍 Steve Smith!! Eddig álomszerűen alakul a FA.

Közben pedig a távozóktól néhány gondolat:
Michael Oher ‏@MichaelOher 19m
Wanna thank the Ravens organization and their great fans!

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ozzie nagyobb belső falembereket/falembert ígért.ez jelentheti azt, hogy új centerünk lesz vagy KO lesz a RT és LG-ot draftolunk.

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 742 — Sa da tay!
Közben Oher Titán lett
Titans sign Michael Oher to four-year, $20 million contract, $9.5 million guaranteed, according to a league source.
Állítólag mi 1 éves szerződéssel kínáltuk meg, eléggé túlfizették
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 742 — Sa da tay!
Nagyon úgy tűnik,vonzó perspektíva a Ravensben játszani vagy akár edzősködni.😊
Torrey,Marlon,Pista,JJ,Mellette,Thompson és most hozzájuk egy tapasztalt harcos,Steve Smith.Ez egy tehetséges társaság,egy Smith szerű karizma kellett ide.Q hiánya tavaly nem csak el nem kapott yardokban volt mérhető.A személyisége nagyobb veszteség volt.
Nálam érik a CB,FS vagy OL-man draft.
WR esetleg,ismerve a magas erős "WR típus fétisét" a FO-nak ,ha csúszik 17-ig Evans.kátrány
Ezt nem tartom valószínűnek és nagy luxusnak is érezném, ha WR jönne első körben. Ha Pryor vagy HaHa bent lesz, akkor a safety posztot évekre rendbe rakhatjuk, de ez egy eléggé "elértéktelenedett" poszt manapság ezért Én OL vagy DL embert várok első körben. Azt sem tartom kizártnak, hogy OL fronton hozunk valamelyik későbbi körben egy guardot és KO megy RT-be, ahol PFF statok alapján jobb teljesítményt nyújtot, mint guardban. De meglátjuk Ozzie knows 😊BaltimoreDefense
Ha Evans bent lesz szerintem nem kérdés. DL: Clowney és Donald mögött elég nagy a szakadék, a többi srác nem ér nálam 17-t, vannak fiataljaink és nem akkora égető need, hogy bereacheljünk valakit. HaHa de főleg Pryor SS-nek tűnik, nekünk meg már van olyanunk. Nem mondanám, hogy örülnék nekik. OL-ba Zack Martin okés lenne 17-re, RT-ben szerintem megállná a helyét, és ha nem akkor még mindig ki lehet cserélni KO-val, mert guardban még jobbnak gondolják. (minden esetre én KO-t továbbra is LG-nak tartom). CB-t egyre inkább reális opciónak tűnik. Jövőre Jimmy FA egy jó szezon után az idei CB szerződéseket és igényeket látva... Plusz ha beválna a rookie Webb mehetne slotba ami jobban fekszik neki.Blaise
Ha bent van oké, de mint írtam nem valószínű másra meg felesleges lenne ellőn. A két említett S simán megállná a helyt FS poszton, de én sem húznék S-t első körben. A fal erősítrés tűnik logikus döntésnek vagy a CB poszt. A top 3 tackle közül, ha esetleg lecsúszna mondjuk Lewan az lenne a legjobb scenario, de Martin-t is szívesen látnám. KO RT-be való mozgatása, akkor lenne lehetőség, ha nagyon nem találunk senkit RT-be. DL-be Nixet vagy Jernigant simán el tudnám képzelni, oda nem lehet elég embered, de inkább Ofalat erősítsünk.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nagyon úgy tűnik,vonzó perspektíva a Ravensben játszani vagy akár edzősködni.😊
Torrey,Marlon,Pista,JJ,Mellette,Thompson és most hozzájuk egy tapasztalt harcos,Steve Smith.Ez egy tehetséges társaság,egy Smith szerű karizma kellett ide.Q hiánya tavaly nem csak el nem kapott yardokban volt mérhető.A személyisége nagyobb veszteség volt.
Nálam érik a CB,FS vagy OL-man draft.
WR esetleg,ismerve a magas erős "WR típus fétisét" a FO-nak ,ha csúszik 17-ig Evans.kátrány
Ezt nem tartom valószínűnek és nagy luxusnak is érezném, ha WR jönne első körben. Ha Pryor vagy HaHa bent lesz, akkor a safety posztot évekre rendbe rakhatjuk, de ez egy eléggé "elértéktelenedett" poszt manapság ezért Én OL vagy DL embert várok első körben. Azt sem tartom kizártnak, hogy OL fronton hozunk valamelyik későbbi körben egy guardot és KO megy RT-be, ahol PFF statok alapján jobb teljesítményt nyújtot, mint guardban. De meglátjuk Ozzie knows 😊BaltimoreDefense
Ha Evans bent lesz szerintem nem kérdés. DL: Clowney és Donald mögött elég nagy a szakadék, a többi srác nem ér nálam 17-t, vannak fiataljaink és nem akkora égető need, hogy bereacheljünk valakit. HaHa de főleg Pryor SS-nek tűnik, nekünk meg már van olyanunk. Nem mondanám, hogy örülnék nekik. OL-ba Zack Martin okés lenne 17-re, RT-ben szerintem megállná a helyét, és ha nem akkor még mindig ki lehet cserélni KO-val, mert guardban még jobbnak gondolják. (minden esetre én KO-t továbbra is LG-nak tartom). CB-t egyre inkább reális opciónak tűnik. Jövőre Jimmy FA egy jó szezon után az idei CB szerződéseket és igényeket látva... Plusz ha beválna a rookie Webb mehetne slotba ami jobban fekszik neki.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nagyon úgy tűnik,vonzó perspektíva a Ravensben játszani vagy akár edzősködni.😊
Torrey,Marlon,Pista,JJ,Mellette,Thompson és most hozzájuk egy tapasztalt harcos,Steve Smith.Ez egy tehetséges társaság,egy Smith szerű karizma kellett ide.Q hiánya tavaly nem csak el nem kapott yardokban volt mérhető.A személyisége nagyobb veszteség volt.
Nálam érik a CB,FS vagy OL-man draft.
WR esetleg,ismerve a magas erős "WR típus fétisét" a FO-nak ,ha csúszik 17-ig Evans.kátrány
Hát igen, Torrey S., Steve S., J.J. egész pofás WR sor egy Pitta-val kiegészülve.

Így már én sem húznék elől WR-t.

Inkább CB és S kellene aztán meg a falakat erősíteni.Voice
Azért se Smith nem hosszú távú megoldás, se JJ nem annyira WR mint amennyire szeretnénk és erre jön, hogy ez a klassz tele van tehetséggel. Szinte vétek lenne ha nem húznánk egyet ki közülük. Evans ha lecsúszik akkor szerintem nem kérdés, de ha nem akkor ráérünk a második (Robinson, Landry) vagy a harmadik (Adams, Matthews, Moncrief) kalapból húzni WR-t.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 742 — Sa da tay!
Nagyon úgy tűnik,vonzó perspektíva a Ravensben játszani vagy akár edzősködni.😊
Torrey,Marlon,Pista,JJ,Mellette,Thompson és most hozzájuk egy tapasztalt harcos,Steve Smith.Ez egy tehetséges társaság,egy Smith szerű karizma kellett ide.Q hiánya tavaly nem csak el nem kapott yardokban volt mérhető.A személyisége nagyobb veszteség volt.
Nálam érik a CB,FS vagy OL-man draft.
WR esetleg,ismerve a magas erős "WR típus fétisét" a FO-nak ,ha csúszik 17-ig Evans.kátrány
Ezt nem tartom valószínűnek és nagy luxusnak is érezném, ha WR jönne első körben. Ha Pryor vagy HaHa bent lesz, akkor a safety posztot évekre rendbe rakhatjuk, de ez egy eléggé "elértéktelenedett" poszt manapság ezért Én OL vagy DL embert várok első körben. Azt sem tartom kizártnak, hogy OL fronton hozunk valamelyik későbbi körben egy guardot és KO megy RT-be, ahol PFF statok alapján jobb teljesítményt nyújtot, mint guardban. De meglátjuk Ozzie knows 😊
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nagyon úgy tűnik,vonzó perspektíva a Ravensben játszani vagy akár edzősködni.😊
Torrey,Marlon,Pista,JJ,Mellette,Thompson és most hozzájuk egy tapasztalt harcos,Steve Smith.Ez egy tehetséges társaság,egy Smith szerű karizma kellett ide.Q hiánya tavaly nem csak el nem kapott yardokban volt mérhető.A személyisége nagyobb veszteség volt.
Nálam érik a CB,FS vagy OL-man draft.
WR esetleg,ismerve a magas erős "WR típus fétisét" a FO-nak ,ha csúszik 17-ig Evans.kátrány
Hát igen, Torrey S., Steve S., J.J. egész pofás WR sor egy Pitta-val kiegészülve.

Így már én sem húznék elől WR-t.

Inkább CB és S kellene aztán meg a falakat erősíteni.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nagyon úgy tűnik,vonzó perspektíva a Ravensben játszani vagy akár edzősködni.😊
Torrey,Marlon,Pista,JJ,Mellette,Thompson és most hozzájuk egy tapasztalt harcos,Steve Smith.Ez egy tehetséges társaság,egy Smith szerű karizma kellett ide.Q hiánya tavaly nem csak el nem kapott yardokban volt mérhető.A személyisége nagyobb veszteség volt.
Nálam érik a CB,FS vagy OL-man draft.
WR esetleg,ismerve a magas erős "WR típus fétisét" a FO-nak ,ha csúszik 17-ig Evans.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 742 — Sa da tay!
Graham számla lett 4 év 16 ha minden igaz.

JJ meg háááát. Nem tudom, nekem ez a szerződés nem igazán gyere be. 30 éves only RS szerintem nem ér ennyit. Playmaker meg minden, de komoly fenntartásaim vannak.Blaise
Kb ugyanezt gondolom, 3.5 sok már érte, 2 millió környéke lett volna az ideális, ennek kevésbé örülök..Voice
ebből csak 4,5 milla garantálét és további 2 millió az elkapások számához van kötve, nem rossz ezBaltimoreDefense
Közben kiderült, hogy 3,5 millió az aláírási pénz a szerződésében és mindössze ez a garantált összeg benne
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 742 — Sa da tay!
Aaron Wilson ‏@RavensInsider 7 p
Steve Smith is a Raven, according to a league sourcekátrány
The Ravens have agreed to a 3-year contract with former Panthers WR Steve Smith.Voice
Bónuszokkal együtt 11 milliós szerződés, 3,5 millió aláírási pénz. Eddig kiválóan alakulnak a dolgok.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
According to Jason LaCanfora the deal is for 3 years, $10.5M and includes a $3.5M signing bonus.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Aaron Wilson ‏@RavensInsider 7 p
Steve Smith is a Raven, according to a league sourcekátrány
The Ravens have agreed to a 3-year contract with former Panthers WR Steve Smith.

Mekkora összeg lett? Nem sok a 3 év?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
#IceUpSon 😀

There will be blood (and guts).