Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Peter használd a
és a [ / quote ] tag-eket, vagy a hszek alatt a vissza nyilat, egyszerűbb azzal idézni szvsz

Róólandó úgy gondolja, hogy edz, mintha jönne a szezonra... s OZ is azt hiszi lehet akár még bármi is...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Daniels jó helyre került. Egy éves kontraktus. Biztos nem lehet több az összeg 1,5 milliónál.

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ha valaki megtalálja Owen fizuját és hogy mennyi pénz maradt az ne tartsa magában 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Blaise

"HaHA-t nem szeretném,"

miért? + érdekel honnan a Bama utálat?

"Urban viszont meehh"

miért?


"Én ILB-t nem húznék, de Bullough egy körrel hátrébb okés lenne."

pedig egy jó run stopper LB nagyon kéne.Smith és Brown is inkább coverage.Bynes is gyenge futás ellen.

az Owen igazolással eldőlt az is,hogy Ebron sem jön szerintem.szerintem. Evans pedig már nem lesz bent.

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
The Ravens have reached a 1-year deal with former Houston tight end Owen Daniels.Voice
akkor Dickson már nem hiszem,hogy maradna.

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
The Ravens have reached a 1-year deal with former Houston tight end Owen Daniels.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
egy egész jó mock draft:
 bleacherreport.com/articles/2013254-complete-ravens-7-round-mock-draft-for-2014

bár Én a guard helyett cornert húznék de nem rossz szerintem.Peter
Korrekt mock, mert betömködi a needeket, csak nem biztos, hogy a legjobb emberekkel. HaHA-t nem szeretném, remélem kiviszi valaki előttünk, mert tényleg sanszos, hogy Oz behúzza. Bitoniot kedvelem mint prospekt bár nem vagyok meggyőződve róla, hogy RT-t tud-e majd játszani

Landry egészen gyönyörű lenne 3. körben, Urban viszont meehh és Watt sem éppen egy sexy pick a 4. körben. Én ILB-t nem húznék, de Bullough egy körrel hátrébb okés lenne. White sem az a tank akire nekünk szerintem szükségünk lenne.

De ne húzzunk első körben safety-t úgyhogy ez tárgytalan is. BaltimoreDefense
Számolgatva egy kicsit nem tudom ki marad bent nekünk 17-re aki szimpi lenne. Tudom a draft napján lesz majd felfordulás (és sajnos még nagyon odébb is van) meg olyanok is ki lesznek választva akire most nem is gondolunk, de most kb így nézhet ki a helyzet: a 3+1 QB 3 LT Clowney/Mack/Barr (bár őt láttam már mockokon megcsúszni, tudom semmit sem jelent de akkor is) Watkins és sajnos Evans az 11 v 12 ember aki sanszosan kimegy előttünk

Akiket erre a 15-20 környékére lőttek be: Ebron/Lee/HaHa/Pryor/Mosley/Odell/Nix/(Cooks) Donald/(Ealy) Martin/Gilbert/Denard

Az első kalap a nope Donald külön kalapba kerül mert nem fitt 3-4-be sajnos 😕 3. kalap akiket én húznék ha nincs Evans és sajna mind a 3an kimehetnek Evanssal karöltve előttünk...
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Jelenlegi helyzetünkben Byrd nagyon drága lett volna, drafton továbbra is úgy gondolom, hogy HaHA és Pryor is képes FS-t játszani és Dix alabamai mivolta Blaise-t lehet hogy elrettenti de Oz-t nem fogja 😊 De ne húzzunk első körben safety-t úgyhogy ez tárgytalan is. Free agency-ről még Decoud-t tudnám itt elképzelni igaz tavaly tré szezonja volt, de Trufant-on kívűl kinek nem a tavalyi Falconsból 😊
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
egy egész jó mock draft:
 bleacherreport.com/articles/2013254-complete-ravens-7-round-mock-draft-for-2014

bár Én a guard helyett cornert húznék de nem rossz szerintem.

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Akkor ez

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
szúrópróbaszerűen THC-ra teszteljük(a Steelers nem),pozitívnál paycut.Ő pedig szereti a "vicces cigit"......Peter
hehhe... én hülye... Peter irta... XD

Peter: ezt jó lenne valami egyéb forrásból is látni, van valahol erről írva, vagy honnan az infó?Collapo
Russelstreetreport.com

Cikk:ravens rumormill London stb
Nem tudom most belinkelni

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Az a füves dolog nekem is kétes, Holmes után, nem hiszem, hogy bármi szippantóst be lehetett volna dumálni a Stírölzbe,
ez után meg FŰLEG:
 www.steelersdepot.com/2014/02/art-rooney-ii-responds-to-ryan-clark-comments-on-marijuana-use-in-the-league/

A Bird dologba, meg aki lemaratt róla, az nagyon sajnálhattya, de szerintem van valami mocsári-kötődése a gyereknek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
szúrópróbaszerűen THC-ra teszteljük(a Steelers nem),pozitívnál paycut.Ő pedig szereti a "vicces cigit"......Peter
hehhe... én hülye... Peter irta... XD

Peter: ezt jó lenne valami egyéb forrásból is látni, van valahol erről írva, vagy honnan az infó?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Blount füves dolgáról nem tudok, de ha igaz akkor Ő is a kösz nem kalapban landolt.Blaise
Keresem, hogy hol olvastam, de nem találom... úgy emlékszem a rozsdások írták, de ezek szerint nem... lehet csak dezinformáció... próbálom igazolni...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Eegen, FS draft azonnali megoldást nem hoz majd szerintem se... de nem is látom ki férne be a helyre most FA-ról, vagy trade apropóján... 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Byrd olcsón is drága lett volna, gondolom a Szencségitnél több zsetta volt... Jennings... hm... Draft. Blount azért nem minket választott állítólag, mert néharutinszúrópróba ellenőrzésben lett volna része s állítólag nem veti meg a... szivárványt.

Blaise: Koch gondod értem, el is fogadom, ettől még másképp gondolom 😊

editke: ööö nálunk marad, de hogy jelenlegi fizetéssel?? én eddig csak azt olvastam, hogy dolgoznak rajta Haribóék, hogy ne legyen kepkezsültiCollapo
Én úgy értelmeztem, hogy nem lesz cap kezsülti és marad ez a fizu. Ha csökkentik akkor okés a dolog. Majd meglássuk.

Flancos Madárral egyet értek veled abszolút. A FS draft má macerásabb, nem igazán gyere be a safety felhozatal. Dix alabama védő abból kösz nem kérek. Pryor SS Ward nem játszott FS-t csak SS. Joynert kedvelem de kicsi és nickelnek előbb elviszik. Baileyt szintén kedvelem, csak Ő meg alig játszott S-t. Marad kb Brooks.
Meg pár atléta akik szerintem nem jelentenének rövid távon előre lépést.

Blount füves dolgáról nem tudok, de ha igaz akkor Ő is a kösz nem kalapban landolt.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hehhe... na igen, ez jó kérdés... DickFia olcsóbb lenne, mert szar szezonja volt, OD meg jobb, de sérüléses és drágább... hm-hm...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
OwenD várható? vagy marad az Edkisön?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Közben arról szólnak a pletykák, hogy Byrdnél próbálkoztunk, sőt ha minden igaz épp úton volt hozzánk amikor beütött a Saints offer. Aztán lemaradtunk Jenkinsről is.Sőt van még Blount esete aki úgy lett vasnyalós, hogy nincs egy petákjuk sem a sapka alatt és egyébként hozzánk akart jönni. Mondjuk én Byrdnek nem adtam volna annyit amennyit kapott, Blountnak meg volt két jó meccse kb a Patsben szóval nem kell a kardunkba dőlni, hogy nem hozzánk került, de azért mégiscsak...Blaise
ez pont ellentmond az eddigi FO menedzselésnek, nagyon zsír volt , ha ez igaz - , jó playák, jó meggyőzés, totál siker, fordul a kocka?sutianap
Kicsit ellent fogok mondani magamnak, mert a totál sikert nem kérdőjelezném meg, max a csillag lekerült az ötösről. 😀 Kocka fordulás semmiképpen nem történt.
Byrd szerintem nem fért volna bele, ezzel a 9 milli per éves igényével. Én sokallom neki ezt a pénzt. Nagyon jó játékos, de ennyi pénzünk nem lett volna rá szerintem. Lehet nem Jenkinsról hanem Harperről maradtunk le erre már nem emlékszem, az tuti, hogy valamelyik ex Saints safety volt. Egyikőjük sem az a kaliber már akiről való lemaradás főbenjáró bűn lenne már. Blount is csak azért zavar, mert akár egy 4-5. körös picket kiválthattunk volna vele és főleg azért mert hozzátok került 😀 Egyébként nem hullajtok könnyeket amiatt, hogy nem került ide, bár ha hozzánk akart jönni akkor lehet alkudhattunk volna az igényeiből. Végül is már lényegtelen. Az tuti, hogy Monroe/Pitta/Smith megtartása szerintem bármelyiküknél fontosabb (Byrdnél mondjuk csak az igényei miatt)
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Byrd olcsón is drága lett volna, gondolom a Szencségitnél több zsetta volt... Jennings... hm... Draft. Blount azért nem minket választott állítólag, mert néharutinszúrópróba ellenőrzésben lett volna része s állítólag nem veti meg a... szivárványt.

Blaise: Koch gondod értem, el is fogadom, ettől még másképp gondolom 😊

editke: ööö nálunk marad, de hogy jelenlegi fizetéssel?? én eddig csak azt olvastam, hogy dolgoznak rajta Haribóék, hogy ne legyen kepkezsülti

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Közben arról szólnak a pletykák, hogy Byrdnél próbálkoztunk, sőt ha minden igaz épp úton volt hozzánk amikor beütött a Saints offer. Aztán lemaradtunk Jenkinsről is.Sőt van még Blount esete aki úgy lett vasnyalós, hogy nincs egy petákjuk sem a sapka alatt és egyébként hozzánk akart jönni. Mondjuk én Byrdnek nem adtam volna annyit amennyit kapott, Blountnak meg volt két jó meccse kb a Patsben szóval nem kell a kardunkba dőlni, hogy nem hozzánk került, de azért mégiscsak...Blaise
ez pont ellentmond az eddigi FO menedzselésnek, nagyon zsír volt , ha ez igaz - , jó playák, jó meggyőzés, totál siker, fordul a kocka?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Közben arról szólnak a pletykák, hogy Byrdnél próbálkoztunk, sőt ha minden igaz épp úton volt hozzánk amikor beütött a Saints offer. Aztán lemaradtunk Jenkinsről is.Sőt van még Blount esete aki úgy lett vasnyalós, hogy nincs egy petákjuk sem a sapka alatt és egyébként hozzánk akart jönni. Mondjuk én Byrdnek nem adtam volna annyit amennyit kapott, Blountnak meg volt két jó meccse kb a Patsben szóval nem kell a kardunkba dőlni, hogy nem hozzánk került, de azért mégiscsak...

Kochra pedig visszatérve még egy gondolat erejére 😀. Az elmúlt években egy tök átlagos teljesítményt hozó punter, akinek tavaly kimondottan tré éve volt szerintem. Ilyet találunk egy ügyesebb rookieban, miközben a cap hitjuk között lesz több mint két millió különbség. Ezért nem ötülök, hogy a jelenlegi fizetésével nálunk marad.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A kedvenc kérdésben igazat adok, sőt még abban is, hogy nem a legolcsóbb ember és nem a legjobb szezonja volt a tavalyi, de ami statot én találtam:

G GS Punts Yds Net Yds Lng Avg Net Avg Blk OOB Dn IN 20 TB FC Ret RetY TD
16 0 90 4,138 3,539 69 46.0 38.9 1 12 9 27 9 14 46 419 0
16 0 83 3,911 3,388 60 47.1 40.8 0 8 6 28 7 13 49 383 0
16 0 73 3,393 2,821 63 46.5 38.6 0 11 9 21 9 11 33 392 2
16 0 81 3,530 3,175 60 43.6 39.2 0 11 10 39 4 22 34 275 0
16 0 73 3,188 2,801 60 43.7 37.9 1 8 10 26 5 12 38 287 1
16 0 84 3,777 3,352 74 45.0 39.9 0 12 13 34 9 12 38 245 0
16 0 78 3,397 2,842 64 43.6 36.0 1 8 7 20 9 16 38 375 0
16 0 86 3,695 3,231 61 43.0 37.6 0 7 16 30 3 16 44 404 0
648 29,029 25,149 74 44.8 38.8 3 77 80 225 55 116 320 2,780 3 total...

itt 2013-ban az avg 46.0 net AVG 38.9, Inside20 27, TB 9 és ugyan OOB 12, de kérdés, hogy hol ment ki...
a statisztika érdekes egy dolog, nem mutat semmit kontextus nélkül.

Ugyanakkor azt egy stat se jelzi ezek közül, hogy hány olyan puntja volt, ahol nem a hossz, hanem a helyezés, vagy a hangtime volt kritikus... összetett ez...

Koch drága? Igen! Kb. 1,6 milliót tudnánk vele megspórolni, csakhogy ami érdekes, hogy Koch más téren is fenyegetés, még ha nem is sűrűn élünk vele:  www.baltimoreravens.com/videos/videos/NFL-Network-Koch-Scores-First-TD-On-Fake-FG/b5bb4b4c-f650-4482-89b3-b5ff416a06ec vagy  www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d822228cb/K-Koch-2-point-conversion-run

És e mellé jön, hogy a liga talán legjobb holdere... bár önmagában ezért talán nem kellene tartani, de Tucker statjaiba mindenképpen beleszámít ez is...

Végezetül már csak egy kérdés... 31 éves punter még bőven elfér a csapatban, úgy kb 5-6 évig.. biztos, hogy az első helyzetben cut kell? Nem kérdezzük meg inkább a paycut-ról? Úgy kecske is megmarad és a káposzta is jól lakhat...

De igazából ez kettőnk között egy meddő vita, 1) mert nem vitázom ezen, csak véleményt ütköztetek 2) mert a csapat dönt, pont úgy, mint #20 kapcsán.

edit: bár most esik le, hogy liga-helyezést írsz a punterek között... úgy nem üti egymást a kettő... viszont nem is ultrafos... (Y)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
AVG punt 13. Net yard 22. Visszahordott yardokban 5. (itt az igazsághoz hozzá tartozik, hogy átlagban 16).

Most hirtelen ezeket a statokat halásztam elő. 2,8 millió dollár egy gyenge közepes évet lehozó punterért nagyon sok, legyen akármilyen jó holder. A holder dolog is csak azért értékelődHETNE fel, mert totál impotens volt az offenzünk tavaly és csak Tucker lábában bízhattunk, egy rendes offenz mellett ami képes eljuttatni a bőrt az end zoneba a kutyát nem érdekel, hogy csak simán jó a holder teljesítménye. Maga a pozíció sem ér ennyit, nem hogy egy ilyen teljesítmény amit tavaly produkált Koch. De mindegy, marad, majd megbékélek vele még ha nagyon nem örülök neki.

Emóciók meg: Ed hányónknak (volt) kedvence 😛
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Koch a liga egyik, ha nem a legjobb holdere, és lehet, hogy már nem rúg akkorát, de érdekelne az is, hogy honnan kell rúgnia... mennyi helye van, ha az endzoneja mögül rúg, vagy mennyire a félpályáról kell, ahol az inside20 lenne a lényeg.

Amúgy meg bárki ellen megvédem Koch-ot, személyes kedvencem 😛 XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!