NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Egy 3., 2db 4. és egy 5. körös komp.picket kaptunk.BaltimoreDefense
Nem is rossz 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Egy 3., 2db 4. és egy 5. körös komp.picket kaptunk.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ravens Signed HC John Harbaugh To A One-Year Extension


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ravens owner Steve Bisciotti told reporters on Monday that there is “no circumstance” where RB Ray Rice won’t be back in Baltimore next season, per Jeff Zrebiec.
“He’s going to be here,” Bisciotti said of Rice.
Rice was involved in a domestic incident with his fiancée back in February. A video surfaced shortly after the news broke and showed Rice dragging his unconscious fiancée out of an elevator.
Robert Klemko of MMQB.com later reported that police are in possession of a yet-to-be-released video that shows Rice knocking his fiancée unconscious.
Baltimore would actually take a $5.5 million cap hit by releasing him because of pro-rated bonuses, so this doesn’t make a lot of financial sense as of now. However, designating him as a June-1 release would free up $4 million in cap space, according to OverTheCap.com.
Rice, 27, is coming off of a very poor season for the Ravens, although their offensive line was clearly a weak spot last year. He ran for 660 yards on 214 carries (3.1 YPC) and contributed 58 receptions for 321 yards receiving to go along with four touchdowns.
Pro Football Focus had him rated as the worst qualifying running back in league last year.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Neked légy mondta, úgy légyen ha mégsem hát én nem... szóval a Vugylibicska nyílt ki nálad... értem... értem... a lényeg, hogy Kanada közel van 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Temmeg színt es divizilót váltottál? Rája jöttél, hogy a vas meghajlik, a bika meg szar vas? Vagyménem vagy Őszentsége Őszinte Híve mán?Collapo
A hit örök, a felekezetek meg vitatkozzanak, Őszentsége halotti en Gatya kinyilatkoztatása szerint: Ha nincs az orrnak súlya, a teljesítmény nulla. Én mint őszinte hívő az örök igazság tudatában nem adhatom a nevem többé olyan kísérletekhez melyek ellentétesek ezzel a megközelítéssel. Másodrészen Vugyli-próféta vesszőfutása indított eme cselekedetre. Az egy az egy, a kettő meg kettő, Dáreus KáVillel, oztbevisz a mentő, ahogy az írás mongya. De ugyan vajon feleim, tán nem ismertek-e meg mikoron száras gatyába vagyok, vagy mikoron a csinos kis fecskét veszem magamra? Mer az igaz ember megismerszik, arról hogy igaza van, s mikoron rájön a szükség bizony meghugyozza a sövényt.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Temmeg színt es divizilót váltottál? Rája jöttél, hogy a vas meghajlik, a bika meg szar vas? Vagyménem vagy Őszentsége Őszinte Híve mán?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
ez nagyon szép levezetés vót, de hibás a megfejtés, a jó megfejtés AndreBrown lett vóna, de nem baj vesztettünk mán többet is, a KO nevű rövidítés a Kelecsi pályaudvart hivatott jelölni? Adtam időt a topicsnak hogy átlábadozzátok a Megatroninitiszt, láttam Igor is bekapta, de nagyon figyejjetek nem szabad ráfertőződni, csak mondogassátok nemkőrece-nemkőfice, amikő teremaza negyedikkör, velünk van Brandó mellette a... Nagyonszép hétvót, mostgyühet a Délány, igazamvan?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
És akkor a futók:

Ray Rice: (BAL)
27 éves, statjai: 214 futás, 660yard, 3.1 átlaggal, 4TD, 15
Ki ellen futott legrosszabbul? CLE, CIN, NYJ
Ki ellen futott lejobban? CHI, DET, MIN

LaGarrette Blount: (NE)
27 éves, statjai: 153 futás, 772yard, 3,5 átlaggal, 7TD, 7 meccs,
Ki ellen futott legrosszabbul? NO, BUF, NYJ
Ki ellen futott legjobban? PIT, BUF, ATL

Maurice Jones-Drew: (JAC)
29 éves, statjai: 234 futás, 803yard, 3,4 átlaggal, 5TD, 15 meccs
Ki ellen futott legrosszabbul? ARI, IND, TEN
Ki ellen futott legjobban? HOU, SD, STL

Andre Brown: (NYG)
27 éves, statjai: 139 futás, 492yard, 3,5 átlaggal, 3TD, 8 meccs
Ki ellen futott a legrosszabbul? WSH, SEA, DET
Ki ellen futott a legjobban? DAL, SD, OAK

Knowshon Moreno: (DEN)
26 éves, statjai: 241 futás, 1038yard, 4,3 átlaggal, 10TD, 16 meccs
Ki ellen futott a lerosszabbul? KC, SD, IND
Ki ellen futott a legjobban? NYG, HOU, PHI

És hogy ezek a statisztikák mire jók? Semmire.

Azonos korú futók lényegében azonos számokat hoztak. Moreno talán kilóg felfelé, azonban nézzük tovább...

Falak, engedett sackjei emelkedő sorrendben: DEN (20), NE (40), NYG (40), BAL (48), JAC (50)
Falak által segített megtett yard / mérkőzés: DEN (457,3), NE (384,5), NYG (307,5), BAL (307,4), JAC (293,8)

Ez már mutat valamit? Még mindig nem, de már közelít.

A többi csapatra most nem nézem meg, de: PFF szerint idén a BAL fala Rice támogatásánál -66,2, vagyis a hatodik legrosszabb, míg az azt megelőző három évben 10. és 11. legjobbak... itt már jelentős a különbség... szerintem.

Ami ki akartam hozni ebből a történetből, hogy azonos képességű futók, ilyen romló falteljesítmény mellett aligha hoznak több yardot... ráadásul korban és így nagyjából kopásban is hasonlót tudnak, így az is csak közepesen lehet faktor... Moreno a számait pedig sokkal inkább köszönheti a falnak, ami őt segíti és Manninget védi, mert így van idő, hely, lehetőség és tér is neki...

Na ez nem volt nekünk tavaly... idő, hely, tér és lehetőség... Ha javul az OL, akkor javulni fog az is... ezért fontos Zuttah, ezért kérdés, hogy hogy áll majd KO, ezért volt kulcs, hogy megmarad-e a csapatnál Monroe és ezért fontos, hogy Yanda ne két irányba kelljen, hogy figyeljen a saját emberén kívül...

Így most sokkal jobban érzem magam... így indokoltam is a tegnapi kinyilatkoztatást 😊 Talán jól, talán nem, döntsön mindenki belátása szerint

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Lehet már valamit tudni Zuttah új fizujáról? Mennyi marad még idén FA-kre?

Mert lehetne hozni RT-t, talán DT, CB, (FS)

Kb ez a need a drafton is és mélyíteni a keretet NT,TE,WR,LB posztokon


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
És teljesen jogosan, kérdés azonnal beválik-e, mondjuk úgy mint Mills a medvegyev bandánál, vagy szintén ottani példaként Carimi lesz-e... (előbbi valami 4-5 körös, utóbbi 1. körös volt), jobban örülnék én is, ha KO LG lenne, de egy kezdőttől nem várhatunk azonnal NFL szintet, vagy csak igen kivételes esetben...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A falnál én inkább azt mondom, hogy KO megy ki tackle-be, kivéve, ha Wagner annyira király, amennyire nem hiszem...Collapo
KO-t én továbbra is LG-nak tartom... Amikor egészséges volt akkor dominált, RT-ben meg (tény, hogy újoncként) max átlagos.Blaise
Persze, hogy későn módosítok... amúgy kO tényleg király LG, de Ő eredetileg T és előbb-utóbb fel is kellene nőnie a feladathoz, lévén ritka az, hogy újoncot T-ben használnánk, posztjától függetlenül...Collapo
Ezt értem, csak szerintem ha egy poszton domináns játékot tud bemutatni egy játékos akkor azt nem rakom át egy másikra. Ilyen meggondolásból hoznám Martint és akkor adott esetben cserélhetne KO-val, ha nem válna be mint RT, mert én annak húznák és nem LG-nak.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A falnál én inkább azt mondom, hogy KO megy ki tackle-be, kivéve, ha Wagner annyira király, amennyire nem hiszem...Collapo
KO-t én továbbra is LG-nak tartom... Amikor egészséges volt akkor dominált, RT-ben meg (tény, hogy újoncként) max átlagos.Blaise
Persze, hogy későn módosítok... amúgy kO tényleg király LG, de Ő eredetileg T és előbb-utóbb fel is kellene nőnie a feladathoz, lévén ritka az, hogy újoncot T-ben használnánk, posztjától függetlenül...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A falnál én inkább azt mondom, hogy KO megy ki tackle-be, kivéve, ha Wagner annyira király, amennyire nem hiszem...Collapo
KO-t én továbbra is LG-nak tartom... Amikor egészséges volt akkor dominált, RT-ben meg (tény, hogy újoncként) max átlagos.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A falnál én inkább azt mondom, hogy KO megy ki tackle-be, kivéve, ha Wagner annyira király, amennyire nem hiszem...
ez esetben pedig Shipley, Gradkowski, Wagner, Mims, sőt ha még a csapatnál van, vagy marad Reid is lehet guard... nomeg persze draft 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kezd (papíron) összeállni a fal. Még egy RT kellene...+ mélység. Ha így folytatja Ozzie, akkor úgy jön el a draft, hogy tényleg minden körben az elérhető legjobb játékost draftolhatja, nem kell annyira a needek szorítására figyelnie.
Valaki okos megválaszolhatná egy dilemmámat: idén jól alakulnak a dolgok, de ez részben a váratlanul nagy cap space miatt van így, amit a liga bevételeiből származtatnak. Ezek nőttek, kb 10 misivel több helyet adva minden csapatnak a cap-ben a 2013-ashoz képest. Most emiatt mindenki virgonc. Ha viszont ezt elköltjük, és jövőre netán csökken a cap, (netán visszamegy a 2013-as szintre) akkor az nagy baj...hiszen valószínűleg hosszú távú szerződésekkel költöttük el, azaz vagy cutolni kell több játékost, és/vagy a lejárókat nulla eséllyel tudnánk visszaigazolni. Gondolom erre is van taktika, meg a cap általában nő, de most ez egy kiugró növekedés volt, ami engem elgondolkodtatott...lucio
Jövőre és utána még nagyobb cap növekedést prognosztizálnak. Két év alatt akár 150 millióra is felkúszhat a pletykák szerint.
Oline most Monroe.Osemele-Zuttah-Yanda.Wagner/? egy Zack Martin pickel meglenne a variációs lehetőség, mert tud G és T-is játszani utóbbit inkább csak jobb oldalon
több mint 10 éve
lucio 323
Kezd (papíron) összeállni a fal. Még egy RT kellene...+ mélység. Ha így folytatja Ozzie, akkor úgy jön el a draft, hogy tényleg minden körben az elérhető legjobb játékost draftolhatja, nem kell annyira a needek szorítására figyelnie.
Valaki okos megválaszolhatná egy dilemmámat: idén jól alakulnak a dolgok, de ez részben a váratlanul nagy cap space miatt van így, amit a liga bevételeiből származtatnak. Ezek nőttek, kb 10 misivel több helyet adva minden csapatnak a cap-ben a 2013-ashoz képest. Most emiatt mindenki virgonc. Ha viszont ezt elköltjük, és jövőre netán csökken a cap, (netán visszamegy a 2013-as szintre) akkor az nagy baj...hiszen valószínűleg hosszú távú szerződésekkel költöttük el, azaz vagy cutolni kell több játékost, és/vagy a lejárókat nulla eséllyel tudnánk visszaigazolni. Gondolom erre is van taktika, meg a cap általában nő, de most ez egy kiugró növekedés volt, ami engem elgondolkodtatott...
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A Zuttah trade pedig még egy ponton fontos lehet, Jensen és GG is tud tanulni tőle, mert 6 év nfl-ben azért az 6 év az nfl-ben... 5. körrel pedig tényleg jó bolt lett... OL javul, de még nincs kész, WR így átgondolva a dolgot nem rossz, ha most kérdeztek OT/SEC/DL, vagy BPA lesz a draft első köre... én utóbbit favorizálnám, de ha megfelelő érték van, akkor mehet tőlem az OL (Martin is jó, de meglátjuk csúszik-e valaki többet) vagy Dennard/Gilbert, vagy végső soron akár Pryor is... utóbbi azért kevésbé favorit... viszont továbbra se zavarna a TE húzás, bár az második körben csak...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Örülök Zuttahnak. Ozzie látta mi a gond és orvosolta (y) Nem egy top tier center, de Ginohoz képest nagy upgrade lesz. Monroeval spanok, Riceal pedig egyetemen játszottak együtt. Atletikus zone block fit, már csak a hosszútávúval kell megbabrálni a fizuját és minden happy. A trade pedig nem rontja a jövő évi comp pick esélyeinket, ami szintén fontos.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Jövő évi 5. körös picket ad a csapat Zuttah-ért, és új szerződést is aláíratnak vele.vassadi
Akkor egy újabb virtuális kézrázás Ozzienak 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Jövő évi 5. körös picket ad a csapat Zuttah-ért, és új szerződést is aláíratnak vele.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Én Jimmy Smith -el sem voltam túl elégedett tavaly...Voice
miért nem?Peter
Elég gyakran dobtak rá eredményesen, én nem vagyok olyan pozitív vele kapcsolatban..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Én Jimmy Smith -el sem voltam túl elégedett tavaly...Voice
miért nem?

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Zuttah guardot is tud játszani, de szerintem egyértelműen kezdő centernek hoztátok. NFL-viszonylatban átlagos szint, de már ez is számottevő upgrade-et jelent Gradkowskihoz képest, és ami még fontos, hogy kimondottan atletikus falemberről van szó, tehát ZBS fit. 4,5 millió az idei base salary-je, de itt várható némi módosítás. [/u]Ez megint jó húzás volt Ozzie-tól, főleg, ha adott esetben kiderül, hogy az a "2015 mid-round draft pick" inkább late-rounder (4/5. körre tippelek).vassadi
Itt arra utalsz, hogy át lesz konstruálva hosszabb távúra?Voice
Idén 4.5, jövőre 4.25 milliós base salary-vel terheli a capet, úgyhogy a fizetéscsökkentést tartom valószínűbbnek.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A fizuja azért első blikkre picit magas nekem.. de Ginohoz képest mindenképp upgrade, bár ő sem az a mauler tipusú center sajna 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)