Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Ha Lewan lecsúszik és Martin is bent van még (szerintem a kettő kizárja egymást, de most csak elméleti síkon) akkor kit húznátok?Blaise
Szerintem ez abszolút nem nehéz kérdés,Lewan egyértelműen. De szinte kizártnak tartom, hogy elérhető lesz 17nél.

Ez a draftszimulálósdi meg jó móka csak kb 3 hónappal ezelőtti rankingok alapján dolgozik...
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ha Lewan lecsúszik és Martin is bent van még (szerintem a kettő kizárja egymást, de most csak elméleti síkon) akkor kit húznátok?Blaise
Lewant,azonnal bevethető RT-ként vagy ha Monroe lesérül LT-ként is ami a legfontosabb poszt a falban.Martin is nagyon jó de szinte biztos,hogy guard lesz belőle.nehéz kérdés,de ha választanom kell akkor Lewan.

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Húúú, ez nagyon nem fair kérdés.... Martin több posztos, Lewan T-ben prototípus játékos... mindkettő senior, tapasztalat is van... hát jelenleg Lewant, de hosszabb távon szerintem - ha Wagner tudja amit várunk tőle - Martin jobb megoldás... Yanda/KO mögé vagy KO T-be mozgásával....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ha Lewan lecsúszik és Martin is bent van még (szerintem a kettő kizárja egymást, de most csak elméleti síkon) akkor kit húznátok?
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azért ez erősen meglepne, ha összejönne... mármint a draftod... Amaro 48-on és Hyde 79 nem lesz bent.

Értem az érveid, de megnyugodva a múltkori agymeséből inkább 1. kör BPA, D#-t húznék másodikra, RB-t harmadikra, Metti még jó is lehet, Huff helyett CB, Ellis talán jó lehet és a végén S. Azért most hoztuk a Memóriát is safetynek... Ő nem kap esélyt?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Első mock draftom 😊
17 OT TAYLOR LEWAN (MICHIGAN)
48 TE JACE AMARO (TEXAS TECH)
79 RB CARLOS HYDE (OHIO STATE)
99 QB ZACH METTENBERGER (LSU)
134 S MARQUESTON HUFF (WYOMING)
138 CB PHILLIP GAINES (RICE)
175 DT JUSTIN ELLIS (LOUISIANA TECH)
194 WR JALEN SAUNDERS (OKLAHOMA)
Flacco5
Szerintem rossz helyre draftolsz és nem a megfelelő személyeket, de ez csak egy vélemény.Voice
Igen azt sejtettem, hogy a #D orientáltaknak nem fog tetszeni. Ha jól emlékszek te pont a D falat erősítenéd. Ezt az #O orientált draftomat viszont több szempontból is meg tudom védeni:

- Legelőször is, hogy miért NEM kell a korai D draft
#D falunk nem gyenge: Ngata, Canty, Cody, Tyson, valamint B. Williamsben is óriási potenciál van, nem is beszélve Lewis-Mooreról akit még be se tudtunk vetni.
Linebacker sorról nem is érdemes beszélni, sok sok csapat megirigyelhetné. (Tavalyi pick John Simon még szóhoz se jutott!)
Secondary ugyan nem a legerősebb alakulat, de azért a Webb, J.Smith, C.Brown/Asa Jackson trió nem rossz, FA/késői körös pick sokadikszámú CB-nek elég lenne. Végül pedig a S poszt... Elam oké, és könyörgöm legyen már lehetősége végre valahára baby-Ed Reednek, tehát sokunk titkos kedvencének Omar Brownnak!!!

- O oldalon viszont meg kell védeni a befektetésünket
Kiválóan mutatta a tavalyi év, hogy önmagában a 120 milliós irányítónk még édeskevés. Megfelelő védelem és játszótársak nélkül ez nem fog működni. Első két pickem ennek szólt: OT - jelen pillanatban utolsó hiányposztnak tűnik és végre valahára összeállhat egy brutál fal. TE - inkább az utánpótlásnak szólt, T.Smith-S.Smith-JJ-M.Brown ill. Pitta-O.Daniels mellett nem igazán juthat szóhoz egy rookie, de ha bármilyen sérülés lenne, akkor legyen tehetséges pótló személyzet, valamint 1-2 éven belül stabil kezdő lehet.
Hyde talán nuffsaid, bármi történhet Rizsával. Óriási tehetség, Pierce-szel megfelelő tandem lennének. (SF évek óta korai körös RB-ket draftol, úgy hogy HoF back dolgozik náluk.... Talán egyszer nekünk is belefér, hogy amikor ott lóg a kard a kezdőnk felett, akkor hozzunk egy RB-t)
Backup QB meg talán a befektetés védelem legékesebb példája. Én imádom TT-t, de már csak 1 éve van hátra nálunk, ez pedig egy nagyon nagyon tehetséges draft class. Ha bármi történne Flaccoval, akkor szeretném ha legalább az esélye meglenne, hogy nem esünk össze totálisan. Bármennyire is bírom TT-t, preseasonben bármennyire is csillog, láttuk őt már regular seasonben égni....
Természetesen várom az ellenvéleményeket 😊
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Első mock draftom 😊
17 OT TAYLOR LEWAN (MICHIGAN)
48 TE JACE AMARO (TEXAS TECH)
79 RB CARLOS HYDE (OHIO STATE)
99 QB ZACH METTENBERGER (LSU)
134 S MARQUESTON HUFF (WYOMING)
138 CB PHILLIP GAINES (RICE)
175 DT JUSTIN ELLIS (LOUISIANA TECH)
194 WR JALEN SAUNDERS (OKLAHOMA)
Flacco5
Szerintem rossz helyre draftolsz és nem a megfelelő személyeket, de ez csak egy vélemény.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Első mock draftom 😊
17 OT TAYLOR LEWAN (MICHIGAN)
48 TE JACE AMARO (TEXAS TECH)
79 RB CARLOS HYDE (OHIO STATE)
99 QB ZACH METTENBERGER (LSU)
134 S MARQUESTON HUFF (WYOMING)
138 CB PHILLIP GAINES (RICE)
175 DT JUSTIN ELLIS (LOUISIANA TECH)
194 WR JALEN SAUNDERS (OKLAHOMA)
Flacco5
Nekem tetszik,főleg az első 3.utolsóra nem elkapót húztam volna,de összeségében ez egy jó kis draft.

több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Első mock draftom 😊
17 OT TAYLOR LEWAN (MICHIGAN)
48 TE JACE AMARO (TEXAS TECH)
79 RB CARLOS HYDE (OHIO STATE)
99 QB ZACH METTENBERGER (LSU)
134 S MARQUESTON HUFF (WYOMING)
138 CB PHILLIP GAINES (RICE)
175 DT JUSTIN ELLIS (LOUISIANA TECH)
194 WR JALEN SAUNDERS (OKLAHOMA)
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Késői byenak általában örülni szoktak a csapatok. Back to back cica majd vasalós kétszer is. Otthon kezdünk és otthon zárunk, kivételesen nem a cicákkal. Tavalyi eredményekből nem nagyon lehet kiindulni, de 6x játszunk tavaly PO-ba jutott csapattal. Így első ránézésre abszolút nem vészes, de lehet pont azok a csapatok támadnak fel akik nekünk jutottak. Fene tudja, Goodellnek meg megcsuklatom a kedves női felmenőit, hogy ennyire kitolta a draftot és itt ülünk a posványba mert nem történik semmi
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Idei menetrend(3 AFC North derbivel kezdünk):
Week 1: Sunday, Sept. 7 – vs. Bengals, 1 p.m.
Week 2: Thursday, Sept. 11 – vs. Steelers, 8:25 (CBS)
Week 3: Sunday, Sept. 21 – at Browns, 1 p.m.
Week 4: Sunday, Sept. 28 – vs. Panthers, 1 p.m.
Week 5: Sunday, Oct. 5 – at Colts, 1 p.m.
Week 6: Sunday, Oct. 12 – at Buccaneers, 1 p.m.
Week 7: Sunday, Oct. 19 – vs. Falcons, 1 p.m.
Week 8: Sunday, Oct. 26 – at Bengals, 1 p.m.
Week 9: Sunday, Nov. 2 – at Steelers, 8:30 p.m. (NBC)
Week 10: Sunday, Nov. 9 – vs. Titans, 1 p.m.
Week 11: Sunday, Nov. 16 – BYE
Week 12: Monday, Nov. 24 – at Saints, 8:30 p.m. (ESPN)
Week 13: Sunday, Nov. 30 – vs. Chargers, 1 p.m.
Week 14: Sunday, Dec. 7 – at Dolphins, 1 p.m.
Week 15: Sunday, Dec. 14 – vs. Jaguars, 1 p.m.
Week 16: Sunday, Dec. 21 – at Texans, 1 p.m.
Week 17: Sunday, Dec. 28 – vs. Browns, 1 p.m.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Másik topicba már szaba betette, de ide is befér.  twitter.com/nflnetwork/status/456246035359072257
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Ma leplezték Harbaugh szobrát a Miami Egyetemen(Ohio).
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ravens Exercise CB Jimmy Smith’s Fifth-Year Option


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ravens LB D.J. Bryant Signs Exclusive Rights Tender


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Upd:
Jah és Rolando kb elkefélte az utolsó utáni lehetőségét. Késett és a workoutja is katasztrófa volt. Ennyit erről.Blaise
=
The conditioning test free agent ILB Rolando McClain failed for the Ravens Tuesday was an interval sprint.
The Ravens ask players to run 25 yards up and back three times, for a total of 150 yards. They're asked to do this sprint six times and hit target durations, with a one minute break in between intervals. McClain simply couldn't get through it -- and also showed up late for his workout.

😀Stez
de igen, Róóland nem jön ide... 😒

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
The conditioning test free agent ILB Rolando McClain failed for the Ravens Tuesday was an interval sprint.
The Ravens ask players to run 25 yards up and back three times, for a total of 150 yards. They're asked to do this sprint six times and hit target durations, with a one minute break in between intervals. McClain simply couldn't get through it -- and also showed up late for his workout.

😀

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Érdekel valakit egy zsír új Ngata mez?most hozták az usa-ból,48-as méret és lila.rám kicsi sajnos.Peter
48, az ing szerint, tehát nyakméret?
DCollapo
Igen gondolom.ez van beleírva.csepelen vagy óbudán felpróbálható ha pesti vagy.Peter
Profilom:
Collapo
एक काला कौआ की तरह खेलते हैं
Csapat: Baltimore Ravens
Lakhely: Budapest, Csepel
Post: 2 235

😀

pm-ben dobj egy linket, h milyen mez... nincs kizárva, hogy érdekel... jah, meg ár is jöhet 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Érdekel valakit egy zsír új Ngata mez?most hozták az usa-ból,48-as méret és lila.rám kicsi sajnos.Peter
48, az ing szerint, tehát nyakméret?
DCollapo
Igen gondolom.ez van beleírva.csepelen vagy óbudán felpróbálható ha pesti vagy.

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jogos, de pont az ilyen okok miatt nem megy bele Ngata a cut/struct-ba... idén tuti, talán jövőre... és akkor se 8,5 misiről fog lemondani...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
@Blaise: Ngata sztem kitölti a kontraktust, aztán tárgyal, hülye lenne, már annyiszor átvariálták (minimum egy, ha jól emlékszem) és alapember itt... nélküle DL sincs... én se mennék bele, csak mint szurkoló XDCollapo
Lehet, hogy alapember, de hagyománya van annak, hogy meghozzuk a fájó de szükséges döntéseket. Ngata lesz szerintem a következő, mert 16 millió a sapkából az nagyon sok.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
korrigálok, nem volt neki struki...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Érdekel valakit egy zsír új Ngata mez?most hozták az usa-ból,48-as méret és lila.rám kicsi sajnos.Peter
48, az ing szerint, tehát nyakméret?

@Blaise: Ngata sztem kitölti a kontraktust, aztán tárgyal, hülye lenne, már annyiszor átvariálták (minimum egy, ha jól emlékszem) és alapember itt... nélküle DL sincs... én se mennék bele, csak mint szurkoló XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem tudom volt-e itt szó, róla, mert ugyan csak most szellőztették meg, de nem friss hír, hogy Ngata-val nem sikerült hosszabbítani. Idénre neki van a legnagyobb cap száma és ki sem vághatjuk. Jövőre is fájna a dolog cap szempontjából, igaz jóval kevésbé.
A csapat eléggé komolytalan ajánlatot tett le Ngata elé, gondolom próbálták a cap számait redukálni, de nem fogadta el. Minden bizonnyal idén fogjuk utoljára Ravens mezben pályán látni, mert vagy visszavonul, vagy kivágjuk jövőre, ha nem megy bele egy Suggséhoz hasonló hosszabbításba (és ha idén nem ment bele miért menne bele jövőre?)

Upd:
Jah és Rolando kb elkefélte az utolsó utáni lehetőségét. Késett és a workoutja is katasztrófa volt. Ennyit erről.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Érdekel valakit egy zsír új Ngata mez?most hozták az usa-ból,48-as méret és lila.rám kicsi sajnos.