Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Evansz elvtàrssal mi van? Hàt Evansz elvtàrs màr nemkő senkinek? Màr kise akarjàk húzni? Hàt Evansz elvtàrs màr levegő, egy semmi?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
1. körben OT (Lewan, Martin) / D#BPA (leginkább CB), de no brainerként hoznám Mosley-t, Evans-t is nem számolva a miracle steal kategóriákkal...
Collapo
Mosley nálam no brainer "kössz nem" 😀 ILB nem akkora impact, hiába jó játékos, de alabama védő és nála meg még ott van a térd problémája. Nálam Ő egyértelműen a Nope kategória. Első kör OT/CB az (Y) Letrade nagyon frankó lenne, de a két OT v legjobb elérhető CB is tetszene.
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
minden kedves Ravens drukkert üdvözlök, 98óta nézem nflt azota ravens fan vagyok. miért kell erölteni ezt az O-line erösitést amikor mindig is Ray Luról meg a beton defensröl volt hires baltimore, tudom hogy Oher távozott meg még valaki most nem ugrik be a neve, de vegyük szépen sorba: bajnokok lettünk ray viszavonult, ellerby florida, pollard tennessee, reed jetsbe ment, tavaj drafton elam, a. brown, j simon, és holtidénybe canty, elvis Dummervil, D smith, érkezett lehuztunk egy 8-8 szezont cory graham, j ihedigbo távozott. és nézem drafton h mit akrnak. egy vicc. s ilb cb posztot miért nem irnak? ilyen jó a védelmünk?
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Jóaza Ríli mondomèn, az èlő szövet fèmvàza.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
1. körben OT (Lewan, Martin) / D#BPA (leginkább CB), de no brainerként hoznám Mosley-t, Evans-t is nem számolva a miracle steal kategóriákkal...
2. körben, ha aze elsőben nincs CB, akkor cb-t, egyébként OL, leginkább takli, de itt ugye feltettem, hogy akkor OL, ha elsőben CB-t hoznánk, esetleg Sefarian-Jenkins
3. körben Niklas, ha korábban nem volt SJ, Elakpűt, egyébként Hill (RB), ami lehet, hogy magas, de itt Rice ügye nem ér időben véget,
3. körben Mettenbergert, mert nem hiszek a különböző stíulsú QB-k sikerességében, Reilly-t, esetleg DT-t, mert Codynál évek óta rezeg a léc és kell a falba ember
4. körben Hill-t, ha bennvan, amúgy futót
Utána BPA.

Se Savage, se Logan se Boyd ne jöjön, akkor inkább ne húzzunk QB-t 😀

amúgy meg egyre sanszosabb, hogy trade lesz az első körben. Oz is említette, meg azért bőven van tehetség idén... és jű ha sok pick alapján húzhatunk...

ja és a véleényem naponta változik, ami jó, de jelzi, hogy megtippelhetetlen a dolog...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egy középső körös csere QB-ért én nem nagyon vagyok oda... Ha lesérül Flacco, nem egy Aaron Murray (csak a példa kedvéért) fogja megmenteni a szezonunkat. Logan Thomaw 4. körben hozzánk kerül elsírom magam... Az NFL.com-os mock tényleg nem nyerő. Lattimer emelkedik a boardokon, de volt még bent jobb WR (Allen Robinson). A center kb. érthetetlen. Reillyt nem kommentálom mert én is húztam 😀...
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Végignéztem pár 2012-es playoff és 2013-as preseaseon meccset és a véleményem az,hogy Chykie elég gyenge.egy korai CB pick megnyugtató lenne.

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A draft needekről találtok itt infót, ahogy olvastam, jól láttam a dolgokat:

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/04/28/draft-needs-baltimore-ravens/Voice
Azért ez nem ennyire fekete és fehér, hogy ha találunk egy random draft elemzést, akkor egyből helyes a meglátásunk 😀

Pl. tessék itt egy friss és ropogós elemzés és mock draft:  www.nfl.com/news/story/0ap2000000346014/article/mock-draft-60-teambyteam-projections
Baltimore Ravens
Round 1 (17): Taylor Lewan, OT, Michigan
Round 2 (48): Cody Latimer, WR, Indiana
Round 3 (79): Weston Richburg, C, Colorado State
Round 3 (99): Trevor Reilly, OLB, Utah
Round 4 (134): Logan Thomas, QB, Virginia Tech
Round 4 (138): Antone Exum, CB, Virginia Tech
Akkor most az #O-t erősíteni akaró tábornak egyértelműen jó a meglátása és a #D-t erősíteni akarónak egyértelműen rossz? Bárhol is van az igazság, én továbbra is tartom magam OT első, TE/WR második, és lehetőleg egy 3-4. körös backup QB ötletéhez. Nem mellesleg ez a közepe táján QB húzás napról napra szimpatikusabb ötletnek tűnikFlacco5
Ja csak van amelyiknek van értelme és van amelyiknek nincs 😀

Azt mond már meg hogy C igazolás után, úgy hogy itt van még Gino is, mi értelme van a 3. körben C-t húzni (C poston bevethető játékosok jelenleg: Zuttah, Jeremy - Gradkowski, Gino - Shipley, AQ - Jensen, Ryan ... ), 3. körben OLB-t úgy hogy Upshaw talán a legerősebb csere emberünk J.J. mellett?

Szerintem szörnyű ez a mock, de ízlések és ízléstelenségek 😀

Lehet tévedek ezzel kapcsolatban, mindenesetre nemsokára választ kapunk.

Izgalommal várom, melyik oldalnak lesz igaza.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
A draft needekről találtok itt infót, ahogy olvastam, jól láttam a dolgokat:

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/04/28/draft-needs-baltimore-ravens/Voice
Azért ez nem ennyire fekete és fehér, hogy ha találunk egy random draft elemzést, akkor egyből helyes a meglátásunk 😀

Pl. tessék itt egy friss és ropogós elemzés és mock draft:  www.nfl.com/news/story/0ap2000000346014/article/mock-draft-60-teambyteam-projections
Baltimore Ravens
Round 1 (17): Taylor Lewan, OT, Michigan
Round 2 (48): Cody Latimer, WR, Indiana
Round 3 (79): Weston Richburg, C, Colorado State
Round 3 (99): Trevor Reilly, OLB, Utah
Round 4 (134): Logan Thomas, QB, Virginia Tech
Round 4 (138): Antone Exum, CB, Virginia Tech
Akkor most az #O-t erősíteni akaró tábornak egyértelműen jó a meglátása és a #D-t erősíteni akarónak egyértelműen rossz? Bárhol is van az igazság, én továbbra is tartom magam OT első, TE/WR második, és lehetőleg egy 3-4. körös backup QB ötletéhez. Nem mellesleg ez a közepe táján QB húzás napról napra szimpatikusabb ötletnek tűnik
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Michael McCrary mondja be a 2. körös választásunkat egy hét múlva.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Rice:

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Ray-Rice-Pleads-Not-Guilty-On-Assault-Charges/c136564d-7562-4764-95e8-eff898344ef4?mobile-id=822442&media-type=N


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A draft needekről találtok itt infót, ahogy olvastam, jól láttam a dolgokat:

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/04/28/draft-needs-baltimore-ravens/


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ravens Have Discussed Trading The No. 17 Overall Pick With Interested Teams

Ravens GM Ozzie Newsome told reporters on Wednesday that they have spoken to interested teams regarding their No. 17 overall pick.
Ian Rapoport points out that their selection is a “big time value spot” seeing as a team with interest in one of the receivers could trade up ahead of the Jets for the best available player.
According to Rapoport, teams are “convinced” that the Ravens will trade out of the current slot.
Rapoport mentions that the 49ers could be someone to keep an eye on given that previous reports have mentioned them as a team to watch in regards to trading up.
San Francisco and Baltimore have worked trades in recent years (Anquan Boldin), so this seems like a possibility. The 49ers have has much draft capital as any team, but that could also lead them to move up even further in the draft than No. 17 overall.
We have the Ravens selecting Notre Dame OL Zack Martin in the first round of our most recent 2014 NFL Mock Draft.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
sajnos lemaradtam, rice mit csinált?peach
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/04/09/ravens-have-25-million-reasons-to-support-ray-rice/


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nos, a vád súlyos testi sértés, valamint az Atlantic City Ügyészség szerint:
"attempting to cause significant bodily injury, and/or purposely or knowing causing such injury, and/or recklessly causing such injury under extreme indifference to the value of human life"

tehát felmerül ugye a szándékosság és az előre megfontoltság ugyanúgy, ahogy a felelőtlen magatartás (indulat).. 3-5 év, ha elítélik.... elítélésnél biztos, hogy hosszú távon meszelik el GODDAM-ék a ligánál, függetlenül attól, hogy kell-e ülnie Rice-nak... és ha elítélik akkor bizony szerintem az egy szezon lesz... miküzben ugye Rice most 27 éves, szóóóval...

Egyenlőre a csapat és a szurkolók is úgy olvasom, hogy Rice pártján állnak, illetve ítéletig támogatják, azonban se a liga, se a csapat nem engedheti meg magának, hogy (és ezt most ne értsük félre) "asszonyverőket" foglalkoztassanak... ez, akárhogy is nézem, sajnos súlyosabb, mint Fred Davis (TE) ügye, aki "csak" füvezik, meg ilyesmi és ott is indefinite az eltiltás...

Fingers crossed, de ez nagyon nem egyértelmű eset... egyenlőreCollapo
Akárhogy is, Rice és az asszony már próbál házasságot kötni, de csak a per után lehet hivatalos... és ettől függetlenül lehet hogy lesz eltiltás.

Tárgyalás mostanában.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
sajnos lemaradtam, rice mit csinált?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nehéz a draftot ennyire lekockásítani. Sok tényezős játék, a posztok impact értékétől kezdve az adott poszt mélységétől át, a FA lehetőségekig és a jövő évi FA-k ig mindent számba kell venni. Rengeteg pick mellett lehet találni pro és kontra érvet.
Ha Martin és Lewan kimegy és nem tudunk letradelni akkor CB pick lenne nálam kérdés nélkül, mert annak van a legnagyobb impact értéke, ráadásul egy fasza CB sor megkönnyíti a S-k dolgát is ami jelenlegi helyzetünkben aranyat érhet. A probléma az, hogy a CB posztra beleszokni a legnehezebb a rookikenak tehát semmi garancia nincs rá, hogy már idén megbízható teljesítményt fog nyújtani akit esetleg húzunk. Pass rusher mindig jól jön, de nincs olyan játékos aki 17-re érték lenne. Barr esetleg, de ő nem gondolnám, hogy bent lesz. FS a legnagyobb need, de nekem az első körös játékosok nem szimpatikusak. A posztot lehet nem fogjuk tudni maradéktalanul megoldani a drafton, de csak azért, hogy húzzunk valakit oda Oz szerintem nem fog bereachelni senkit. Középső körben egy csiszolatlan tehetség jöhet, vagy akiben lát a vezetőség fantáziát. Második need a RT, de itt elég mély azért a klassz, ha lecsúszunk a fenti két úriemberről (pont ma olvastam, hogy Lewant most van már aki Matthews elé rakja... komolyat hullámvasutazik a srác megítélése) akkor hátrébb még találhatunk játékost a posztra.
Dline a legtöbb korai körös Dlineman idén inkább 43-ba való. Nekem Tuitt a favoritom, de ő sem 1/17. Második körben már boldogan, de ennél a posztnál egy mély rotáció azért kicsit elrejtheti a minőségi hiányosságokat. Vannak fiataljaink akik előbb utóbb be fognak Arti mintájára szerintem érni, ezért oda nem húznék 1-2 körben (kivéve Tuitt ha úgy alakul).
TE-t sem zárnám ki. Kubiaknál szinte alap a két TE, és Danielsnek pedig igen rossz szokása, hogy évről évre ledobja a láncot és ugye ott van Pista tavalyi sérülése. Seferian Jenkinsnek tudnék örülni leginkább esetleg kicsit hátrébb Fiedorowitznak is. Nem zárnám ki a TE picket. WR is hoznék ha lehetőség adódik rá, de itt egyértelműen a Watkins Evans duó utáni elég nagy kosárból valakit. Hátrébb sajnos nem sok értelme van ahhoz azért most elég jól meg vagyunk mennyiségben a két Smithel Marlonnal esetleg Jákob és Mellette. A RB dolgot viszont nem fújnám fel. A futójáték alapja a fal, a tavalyi fal mögött APmax1K lett volna, egy jó fal és futóséma mögött meg kiugrik 1500+ yard Alfred Morrisnak újoncként... Kubiak meg Fosterből aki UDFA volt csinált ligaelit futót. Piercet egyáltalán nem írnám le, igaz sajnos nem nagyon tud 100%osan egészséges maradni,. minden esetre Rice esetleges elmeszelésétől függetlenül sem hoznék futót az első 3 körben. Egyszerűen leértékelődtek. Rendbe kell tenni a falat és rendes futósémát kell felépíteni. Erre most megvan az edzői gárda, reméljük a fal is meglesz és akkor egy "noname" futó is szépet homoríthat ha arra kerül a sor.Blaise
Nagyjából leírtál mindent jól.

Az O falba legalább 2 picket várok, mert nincs csere LT illetve kell egy kezdő RT.
Várok egy picket elől S posztra, és egy középső körös CB-t, DT-t, illetve ILB-t.

Ricetól függ szerintem az RB pick. Róla mikor hirdetnek ítéletet?
WR picket csak a fórumozók nyomására írtam, ha nincs elérhetően valami iszonyat tehetség a középső körben, akkor én nem is húznék, inkább 2 CB-t.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igen én a D#-be pickelnék az elején, remélem a csapat is odafog 😊

A D fall nem gyenge, de nem is erős. B-Willről semmit sem tudok, hogy megfelel-e az majd kiderül, de nem is a falat kell erősíteni, hanem a secundary-t, de gondolom nem kell sokadjára is leírni, ellenben te hozol elől TE tök fölöslegesen, arra alapozva hogy majd ha kiesik előtte 2 ember akkor jó lesz ő..
RB pick majd kiderül hogy kell-e, ha Rizsa játszhat jövőre akkor az is felesleges, illetve hozol 4-re QB-t ami megint csak felesleges.

Ellenben nincs a csapatnál tisztességes FS, CB poszt vékony, ahogy az ILB is. azokat hanyagolod, illetve a végére hagyod, én nem látok ebben logikát, de biztos van olyan aki igen.

Itt az enyém arra az esetre ha eltiltják Rizsát:  fanspeak.com/ontheclock/draft.php?d=hjlkzoVoice
Nehéz a draftot ennyire lekockásítani. Sok tényezős játék, a posztok impact értékétől kezdve az adott poszt mélységétől át, a FA lehetőségekig és a jövő évi FA-k ig mindent számba kell venni. Rengeteg pick mellett lehet találni pro és kontra érvet.
Ha Martin és Lewan kimegy és nem tudunk letradelni akkor CB pick lenne nálam kérdés nélkül, mert annak van a legnagyobb impact értéke, ráadásul egy fasza CB sor megkönnyíti a S-k dolgát is ami jelenlegi helyzetünkben aranyat érhet. A probléma az, hogy a CB posztra beleszokni a legnehezebb a rookikenak tehát semmi garancia nincs rá, hogy már idén megbízható teljesítményt fog nyújtani akit esetleg húzunk. Pass rusher mindig jól jön, de nincs olyan játékos aki 17-re érték lenne. Barr esetleg, de ő nem gondolnám, hogy bent lesz. FS a legnagyobb need, de nekem az első körös játékosok nem szimpatikusak. A posztot lehet nem fogjuk tudni maradéktalanul megoldani a drafton, de csak azért, hogy húzzunk valakit oda Oz szerintem nem fog bereachelni senkit. Középső körben egy csiszolatlan tehetség jöhet, vagy akiben lát a vezetőség fantáziát. Második need a RT, de itt elég mély azért a klassz, ha lecsúszunk a fenti két úriemberről (pont ma olvastam, hogy Lewant most van már aki Matthews elé rakja... komolyat hullámvasutazik a srác megítélése) akkor hátrébb még találhatunk játékost a posztra.
Dline a legtöbb korai körös Dlineman idén inkább 43-ba való. Nekem Tuitt a favoritom, de ő sem 1/17. Második körben már boldogan, de ennél a posztnál egy mély rotáció azért kicsit elrejtheti a minőségi hiányosságokat. Vannak fiataljaink akik előbb utóbb be fognak Arti mintájára szerintem érni, ezért oda nem húznék 1-2 körben (kivéve Tuitt ha úgy alakul).
TE-t sem zárnám ki. Kubiaknál szinte alap a két TE, és Danielsnek pedig igen rossz szokása, hogy évről évre ledobja a láncot és ugye ott van Pista tavalyi sérülése. Seferian Jenkinsnek tudnék örülni leginkább esetleg kicsit hátrébb Fiedorowitznak is. Nem zárnám ki a TE picket. WR is hoznék ha lehetőség adódik rá, de itt egyértelműen a Watkins Evans duó utáni elég nagy kosárból valakit. Hátrébb sajnos nem sok értelme van ahhoz azért most elég jól meg vagyunk mennyiségben a két Smithel Marlonnal esetleg Jákob és Mellette. A RB dolgot viszont nem fújnám fel. A futójáték alapja a fal, a tavalyi fal mögött APmax1K lett volna, egy jó fal és futóséma mögött meg kiugrik 1500+ yard Alfred Morrisnak újoncként... Kubiak meg Fosterből aki UDFA volt csinált ligaelit futót. Piercet egyáltalán nem írnám le, igaz sajnos nem nagyon tud 100%osan egészséges maradni,. minden esetre Rice esetleges elmeszelésétől függetlenül sem hoznék futót az első 3 körben. Egyszerűen leértékelődtek. Rendbe kell tenni a falat és rendes futósémát kell felépíteni. Erre most megvan az edzői gárda, reméljük a fal is meglesz és akkor egy "noname" futó is szépet homoríthat ha arra kerül a sor.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Az egész draftosztályban nincs tisztességes FS.olyan meg pláne aki beleillik Oz által felvázolt képbe.

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Első mock draftom 😊
17 OT TAYLOR LEWAN (MICHIGAN)
48 TE JACE AMARO (TEXAS TECH)
79 RB CARLOS HYDE (OHIO STATE)
99 QB ZACH METTENBERGER (LSU)
134 S MARQUESTON HUFF (WYOMING)
138 CB PHILLIP GAINES (RICE)
175 DT JUSTIN ELLIS (LOUISIANA TECH)
194 WR JALEN SAUNDERS (OKLAHOMA)
Flacco5
Szerintem rossz helyre draftolsz és nem a megfelelő személyeket, de ez csak egy vélemény.Voice
Igen azt sejtettem, hogy a #D orientáltaknak nem fog tetszeni. Ha jól emlékszek te pont a D falat erősítenéd. Ezt az #O orientált draftomat viszont több szempontból is meg tudom védeni:

- Legelőször is, hogy miért NEM kell a korai D draft
#D falunk nem gyenge: Ngata, Canty, Cody, Tyson, valamint B. Williamsben is óriási potenciál van, nem is beszélve Lewis-Mooreról akit még be se tudtunk vetni.
Linebacker sorról nem is érdemes beszélni, sok sok csapat megirigyelhetné. (Tavalyi pick John Simon még szóhoz se jutott!)
Secondary ugyan nem a legerősebb alakulat, de azért a Webb, J.Smith, C.Brown/Asa Jackson trió nem rossz, FA/késői körös pick sokadikszámú CB-nek elég lenne. Végül pedig a S poszt... Elam oké, és könyörgöm legyen már lehetősége végre valahára baby-Ed Reednek, tehát sokunk titkos kedvencének Omar Brownnak!!!

- O oldalon viszont meg kell védeni a befektetésünket
Kiválóan mutatta a tavalyi év, hogy önmagában a 120 milliós irányítónk még édeskevés. Megfelelő védelem és játszótársak nélkül ez nem fog működni. Első két pickem ennek szólt: OT - jelen pillanatban utolsó hiányposztnak tűnik és végre valahára összeállhat egy brutál fal. TE - inkább az utánpótlásnak szólt, T.Smith-S.Smith-JJ-M.Brown ill. Pitta-O.Daniels mellett nem igazán juthat szóhoz egy rookie, de ha bármilyen sérülés lenne, akkor legyen tehetséges pótló személyzet, valamint 1-2 éven belül stabil kezdő lehet.
Hyde talán nuffsaid, bármi történhet Rizsával. Óriási tehetség, Pierce-szel megfelelő tandem lennének. (SF évek óta korai körös RB-ket draftol, úgy hogy HoF back dolgozik náluk.... Talán egyszer nekünk is belefér, hogy amikor ott lóg a kard a kezdőnk felett, akkor hozzunk egy RB-t)
Backup QB meg talán a befektetés védelem legékesebb példája. Én imádom TT-t, de már csak 1 éve van hátra nálunk, ez pedig egy nagyon nagyon tehetséges draft class. Ha bármi történne Flaccoval, akkor szeretném ha legalább az esélye meglenne, hogy nem esünk össze totálisan. Bármennyire is bírom TT-t, preseasonben bármennyire is csillog, láttuk őt már regular seasonben égni....
Természetesen várom az ellenvéleményeket 😊Flacco5
Igen én a D#-be pickelnék az elején, remélem a csapat is odafog 😊

A D fall nem gyenge, de nem is erős. B-Willről semmit sem tudok, hogy megfelel-e az majd kiderül, de nem is a falat kell erősíteni, hanem a secundary-t, de gondolom nem kell sokadjára is leírni, ellenben te hozol elől TE tök fölöslegesen, arra alapozva hogy majd ha kiesik előtte 2 ember akkor jó lesz ő..
RB pick majd kiderül hogy kell-e, ha Rizsa játszhat jövőre akkor az is felesleges, illetve hozol 4-re QB-t ami megint csak felesleges.

Ellenben nincs a csapatnál tisztességes FS, CB poszt vékony, ahogy az ILB is. azokat hanyagolod, illetve a végére hagyod, én nem látok ebben logikát, de biztos van olyan aki igen.

Itt az enyém arra az esetre ha eltiltják Rizsát:  fanspeak.com/ontheclock/draft.php?d=hjlkzo


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Én mindenesetre hamár vagy 6 éve nem választottunk ennyire elől mindenképpen egy azonnal bevethető játékost várok.lehet Blaise-nek lesz igaza és a CB lesz a befutó.a FS elég nehéz ügy Ward 17-et nem ér,48-ra meg nem lesz bent.feltradehez meg nincs muníció.lehet egy olyan CB-el kéne ezt megoldani aki játszott már FS-t egyetemen,van ilyen egy pár.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Persze red flag-eit mindenki ismeri, de ezek nem olyan horderejűek, hogy el kellene riasztania tőle bárkit is. Martin kézmérete nem riaszt el többen is játszanak hasonló adottságokkal egyszerűen jobb játékosnak tartom Lewan-t, de Martin is szépen evickél felfelé a boardokon, úgyhogy azt sem vehetjük biztosra, hogy ő bent lesz, amikor választunk. Abban igazad van mondjuk, hogy talán Martin jobb fit a rendszerünkbe és szerintem simán RT lenne. Na de majd meglátjuk Oz hogy dönt (és a legnagyobb örömünkre behúzza HaHa-t 😀 )BaltimoreDefense
Nah igen sajnos nincs rá garancia, hogy bent lesznek a választásunknál, szerencsére azért van alternatíva 2-3. körben, de náluk azért már felvetődne a kérdés, hogy előrelépést jelentenének-e a Wagnerhez. Viszont ha nem akkor nem is tudom kinek örülnék. CB lenne a legjobb egy ilyen scenario esetén. HaHa meg... Sajnos reális az esélye, hogy ha bent van Raven lesz. Nagyon nem örülnék neki, de érthető lenne mert egyértelmű need a FS. Reménykedjünk a Ramsbe, hogy kiviszi előttünk, legtöbbször hozzájuk írják. Mondjuk ez esetben még Pryor személyében becsaphat a ménkü', neki megint csak nem örülnék.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Ha Lewan lecsúszik és Martin is bent van még (szerintem a kettő kizárja egymást, de most csak elméleti síkon) akkor kit húznátok?Blaise
Szerintem ez abszolút nem nehéz kérdés,Lewan egyértelműen. De szinte kizártnak tartom, hogy elérhető lesz 17nél.BaltimoreDefense
Azért Lewannál szép számmal akadnak piros zászlócskák és lehetett már arról olvasni, hogy Martin beelőzte néhány csapat boardján.
Lewan mellett szól a prototípus méret, a f*sza kombájn, de a felvételei azért nem annyira nagyon meggyőzőek, bár mintha elég furcsán használták volna (egy ilyen college T mellé minek raktak szinte állandóan TE-t?) és ugye ott vannak a pályán kívüli ügyei. Nem tudom kell-e nekünk első körben egy zászlókkal ennyire teletűzdelt játékos. Főleg, hogy már Birk sincs a falba akinek a lídersípje hathatna rá.

Martin csak azért nem top 10 játékos, mert rövidek a karjai, de azért van példa arra, hogy rövid karokkal sikeres nfl T legyen valaki. College szinten fasza LT volt, a technikája és a lábmunkája elsőrangú ami fontos ZB-ba. G is lehet, de szerintem RT-ként is nagyon jó lesz. Nincs karakter issue. Nálam nem annyira egyértelmű a dolog, de lehet csak elfogult vagyok Martin felé.

Mindegy igazából csak kíváncsi voltam a véleményekre. Ha mindkettő bent van akkor bízok Oz döntésében, de ha rajtam múlna a dolog, én Martint vinném.Blaise
Persze red flag-eit mindenki ismeri, de ezek nem olyan horderejűek, hogy el kellene riasztania tőle bárkit is. Martin kézmérete nem riaszt el többen is játszanak hasonló adottságokkal egyszerűen jobb játékosnak tartom Lewan-t, de Martin is szépen evickél felfelé a boardokon, úgyhogy azt sem vehetjük biztosra, hogy ő bent lesz, amikor választunk. Abban igazad van mondjuk, hogy talán Martin jobb fit a rendszerünkbe és szerintem simán RT lenne. Na de majd meglátjuk Oz hogy dönt (és a legnagyobb örömünkre behúzza HaHa-t 😀 )
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ez a draftszimulálósdi meg jó móka csak kb 3 hónappal ezelőtti rankingok alapján dolgozik...BaltimoreDefense
Na igen, ez egy apróbb probléma 😀 Csodálkoztam is, hogy Clowneyt csak 1/6-ra vinnék... Nem lenne rossz frissebb adatokkal játszani
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ha Lewan lecsúszik és Martin is bent van még (szerintem a kettő kizárja egymást, de most csak elméleti síkon) akkor kit húznátok?Blaise
Szerintem ez abszolút nem nehéz kérdés,Lewan egyértelműen. De szinte kizártnak tartom, hogy elérhető lesz 17nél.BaltimoreDefense
Azért Lewannál szép számmal akadnak piros zászlócskák és lehetett már arról olvasni, hogy Martin beelőzte néhány csapat boardján.
Lewan mellett szól a prototípus méret, a f*sza kombájn, de a felvételei azért nem annyira nagyon meggyőzőek, bár mintha elég furcsán használták volna (egy ilyen college T mellé minek raktak szinte állandóan TE-t?) és ugye ott vannak a pályán kívüli ügyei. Nem tudom kell-e nekünk első körben egy zászlókkal ennyire teletűzdelt játékos. Főleg, hogy már Birk sincs a falba akinek a lídersípje hathatna rá.

Martin csak azért nem top 10 játékos, mert rövidek a karjai, de azért van példa arra, hogy rövid karokkal sikeres nfl T legyen valaki. College szinten fasza LT volt, a technikája és a lábmunkája elsőrangú ami fontos ZB-ba. G is lehet, de szerintem RT-ként is nagyon jó lesz. Nincs karakter issue. Nálam nem annyira egyértelmű a dolog, de lehet csak elfogult vagyok Martin felé.

Mindegy igazából csak kíváncsi voltam a véleményekre. Ha mindkettő bent van akkor bízok Oz döntésében, de ha rajtam múlna a dolog, én Martint vinném.