Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Őszintén remélem, hogy gyorsan letelik a várakozás és túl leszünk már az egészen. Nem tett jót a közösségünknek. Nagyon nem.Flacco5
Nem kell ezt túllihegni, volt egy kis nézetkülönbség, én még mindig logikátlannak látom a véleményeteket 😀 de nem kell ezen fennakadni .Voice
Ugyanakkor az sem baj, ha kedvenc csapatunk fóruma olyan hely marad, ahová szívesen jövünk leírni a véleményünket, mert nem kell attól tartani, hogy a "gyűlölködjünk" topicban találjuk magunkat. (és igen, szándékosan túloztam.)

Egy bölcs yeti-gnome-idaho-dakota-dakar-elda-hindi közmondás úgy tartja, a vélemény olyan mint a segglyuk, mert mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.... nos én nem vagyok yeti-gnome-idaho-dakota-dakar-elda-hindi, mert engem érdekel mások véleménye, egészen addig a pontig, amíg azt a köz-jóléti-nép-erkölcsi-buddiszlám-ork stílusban teszi. A segglyuk az más, az nem érdekel. Tényleg. M'kay?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Őszintén remélem, hogy gyorsan letelik a várakozás és túl leszünk már az egészen. Nem tett jót a közösségünknek. Nagyon nem.Flacco5
Nem kell ezt túllihegni, volt egy kis nézetkülönbség, én még mindig logikátlannak látom a véleményeteket 😀 de nem kell ezen fennakadni .


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Őszintén remélem, hogy gyorsan letelik a várakozás és túl leszünk már az egészen. Nem tett jót a közösségünknek. Nagyon nem.Flacco5
T - 01:09:24:20

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Flacco5
Nem kell hosszútávú WR megoldás, ha most rendbe rakod a lyukakat és kihúzod az évet a veteránokkal, akkor jövőre alig kell hosszabbítnod valakivel, azt hiszem 2 fontos játékos jár le, akkor húzhatsz elkapót elsőben is mert nem lesz komoly need sehol sem.Voice
Ja egy pass-heavy ligában minek nem igaz?tudod ez a franchise aminek ti szurkoltok én pedíg nem mint tudjuk ez úgy működik,hogy lukak nélkül érkezünk a draftra és a BPA elv szerint választunk.ha 4 Calvin Johnsonunk van a keretben akkor is behuzzuk Evanst ha Ő a BPA.ki mondta,hogy csak O draftot várok?csk tudod Én még emlékszem Kyle Boller-ra meg a többi fosra akik miatt szezonok úsztak el és hamár van egy jó irányítonk akkor adjunk neki célpontokat.szerinted ha behúzzuk a safetyt fogod Őt látni jövőre?szinte biztos,hogy nem max HaHa-t (bocs Blaise NFL-readyk a Bamasok ezt nem lehet tőlük elvenni),emlékezz Elamre akit Huff miatt és Marlonra akit Pitta miatt játszott tavaLY.nem kell,hogy egyezzen a véleményünk de azt ne ilyen stílusba fejtsétek ki ha lehet,főleg ne egy olyan ügyben amit a FO szezonzárás óta kommunikál.Peter
Ennyi. Egyszerűen bűnnek tűnik Pass-heavy ligában nem megadni a lehetőséget, hogy évekre korrekten lezárjuk a WR kérdést az utóbbi évek legmélyebb classából. O-only vagy D-only draft meg akárki mondja vagy akárki mondja hogy a másik mondta - merő képzelgés. Még a tavalyi D-heavy drafton is jöttek O játékosok.

Abban mindenki egyetért, mindkét oldalra jönni fognak játékosok - sőt mindkét oldalra fognak jönni magas körben (max. 3-4. kör). Az sem kizárt, hogy 1. pick S/CB és onnan többségében O. Az sem kizárt, hogy O ember az első pár pick és onnantól többségében D pick. Az sem kizárt, hogy nekünk tök randomnak tűnőt fog húzni Ozzie (ki húz manapság magasan FB-t?!). De talán érdemes lenne lezárnunk a témát, hiszen egyik oldal sem fogja már tudni meggyőzni a másikat az igazáról, mindkét oldal kialakította a meggyőződését az elmúlt időszakban, amire mi fórumozók nem tudjuk megmondani a tutit, úgyis pár napon belül Ozzie helyre rakja a dolgokat.

Viszont utóbbi napokban nagyon nem jó irányban mozdult el a topik. Talán ez az elhúzódó draftra várakozásnak is köszönhető, hogy volt időnk már minden témáról ezerszer lerágni a csontot. Viszont a topik stílusának elalpáriasodása nem tűnik elfogadhatónak.
Hónapokig, évekig nem ez volt a standard. Mikor láttunk itt egyáltalán káromkodást (leszámítva egy egy fájó vereséget leszámítva - bár azt hiszem az akkor szokásjogilag elfogadható)?! Mikor írogattunk másokat alázó stílusban?! Mikor volt szokás ennyire ráerőltetni a másikra a saját akaratot, és ebből nem engedni?

Őszintén remélem, hogy gyorsan letelik a várakozás és túl leszünk már az egészen. Nem tett jót a közösségünknek. Nagyon nem.
több mint 10 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
h lennének játszopajtásai ha ö egyedül eviszi az öszes zsét? nálam egy középszintü QB semmi több. (szakértök szerint is) és most sirva kérlek beneteket ne gyertek az MVP titulussal mert falba verem a fejem! tavaj megdolgozhatott volna a lovéjáért de ugye látuk mit tudott. int recordot. 120ér én is dobtam volna enyit. volt 5 éve mikor lewis fitalabb volt (és még gyors is) beton védelem meg minden de mindig elbénaztak valamit! kivéve pats ellen ugye faxfaj cundiff! de most h utolsó utáni pill sikerült behuzni camp. ö a megváltó, nem kellett volna mohojojonak lenni és lenének pajtások! ez enyi. boldin marad meg hasonlok. de mindegy. ez már történelem. csak gondoltam az O# szerelmeseinek leirom h miért estünk a ló tulodalára enyire nagyot. még jó h nem találtam rá erre a nagyon faxa kis oldalra a flacco szerzötetésekor, 1 koment után kibaxtatok volna!!!! lehet igy is 😛Ravens best defense
kicsit szemellenzősen nézed ezt a kérdést...
- 120 millát nem egy évben kapja meg, a szerződés első éveiben ez még nem olyan magas összeg
- középszintű QB - a playoffban még mindig úgy emlékszem pontosan Evans kezébe dobta a game winning passzt, nem Flacco ejtette ki. JJ se tud csodát tenni ha Denverben egy középszintű QB nem teszi oda a labdát az utolsó másodpercekben... a tavalyi teljesítményt egyedül neki felróni elég felszínes lenne - kb végig a hátán feküdt amikor meg passzolt akkor meg minden második drop volt...

Mondom mindezt úgy hogy három 52es és egy 20as mez pihen a szekrényben, offensből semmi, tehát elmondhatom hogy én is a régi oldschool Ravens defens rajongója vagyok amikor a Steelers ellen vér folyt a pályán...
Azért ennyire nem kéne elvakultnak lenni. (az már csak a saját véleményem hogy az NFL a folyamatos biztonsági intézkedéseivel egyre nehezebbé teszi a Ravens féle védelem munkáját ami sajnos logikusan az offens szerepét egyre fontosabbá teszi)
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Flacco5
Nem kell hosszútávú WR megoldás, ha most rendbe rakod a lyukakat és kihúzod az évet a veteránokkal, akkor jövőre alig kell hosszabbítnod valakivel, azt hiszem 2 fontos játékos jár le, akkor húzhatsz elkapót elsőben is mert nem lesz komoly need sehol sem.Voice
Ja egy pass-heavy ligában minek nem igaz?tudod ez a franchise aminek ti szurkoltok én pedíg nem mint tudjuk ez úgy működik,hogy lukak nélkül érkezünk a draftra és a BPA elv szerint választunk.ha 4 Calvin Johnsonunk van a keretben akkor is behuzzuk Evanst ha Ő a BPA.ki mondta,hogy csak O draftot várok?csk tudod Én még emlékszem Kyle Boller-ra meg a többi fosra akik miatt szezonok úsztak el és hamár van egy jó irányítonk akkor adjunk neki célpontokat.szerinted ha behúzzuk a safetyt fogod Őt látni jövőre?szinte biztos,hogy nem max HaHa-t (bocs Blaise NFL-readyk a Bamasok ezt nem lehet tőlük elvenni),emlékezz Elamre akit Huff miatt és Marlonra akit Pitta miatt játszott tavaLY.nem kell,hogy egyezzen a véleményünk de azt ne ilyen stílusba fejtsétek ki ha lehet,főleg ne egy olyan ügyben amit a FO szezonzárás óta kommunikál.

több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
nem vágom hány csapatnál van WR hiány de ha olyan vastag a választék akk nem feltétlen kell az elsö körökbe választani. vagy nem? tök mindegy collapo megirta a frankot 1 év alatt nem lehet helyre rakni mindent. mongy pont lefogunk csuszni azokról a D# emberkékröl akik kelenének. (ugyan ez forditva) lennék már 2nappal öregebb
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Not a surprise, but Ravens are not among the NFL teams allowing camera access to NFL Network during the draft
Aaron Wilson ‏@RavensInsider 12h
Tudom naív kérdés lesz, de van, aki engedi??

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem kell hosszútávú WR megoldás, ha most rendbe rakod a lyukakat és kihúzod az évet a veteránokkal, akkor jövőre alig kell hosszabbítnod valakivel, azt hiszem 2 fontos játékos jár le, akkor húzhatsz elkapót elsőben is mert nem lesz komoly need sehol sem.Voice
Aztán már csak az ne legyen baj, hogy esetleg jövőre negyedennyi tehetséges elkapó nem jön ki... persze biztos van egy-két jó minden évben, de tuti hozzánk jön, vagy elviszik... most nagyon vastag a wr class...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Flacco5
Nem kell hosszútávú WR megoldás, ha most rendbe rakod a lyukakat és kihúzod az évet a veteránokkal, akkor jövőre alig kell hosszabbítnod valakivel, azt hiszem 2 fontos játékos jár le, akkor húzhatsz elkapót elsőben is mert nem lesz komoly need sehol sem.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Evansz elvtàrssal mi van? Hàt Evansz elvtàrs màr nemkő senkinek? Màr kise akarjàk húzni? Hàt Evansz elvtàrs màr levegő, egy semmi?sutianap
😕)
Abszolút ez a véleményem.
Ha Evans bent van,berántjuk,a Ravens fétis kvintesszenciája ő,nagy,erős,mentálisan rendben,ésszerű feltrédet sem tartok kizártnak,mint pl,Joe esetében.
Ha kimegy,akkor DT, CB vagy ILB .Halotinak jövőre lesz szerződése utolsó éve és kell egy fizikai és mentális vezetés a DL-be.
Az új WR és RB coachunk aktív college edző volt évekig,ilyenkor jönnek a sleeper játékosok,az OL-be,RB-nek ,WR-ek.
2008 óta nem választottunk a top20-ban,sztem kihasználjuk,hogy egy vezéregyéniséget szerezzünk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
szurkoltam nagyon az öregnek, de ezen nincs mit vitatni MVP!!! élete legjobb 4 mecse volt. rem megismétli! akár többször is 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nem vitatom h a ravens franchise irányitója. Ravens best defense
Nemhiába na, báró joe flacco az olasz csődör, elit irányító, ez nem is vitás. 😕)
Mondjuk bennem, ha más nem is, de egy passza igen élénken él... 😀Általános Doktor
Jól sejtem, hogy az sem miatta ennyire élénk?! 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
nem vitatom h a ravens franchise irányitója. Ravens best defense
Nemhiába na, báró joe flacco az olasz csődör, elit irányító, ez nem is vitás. 😕)
Mondjuk bennem, ha más nem is, de egy passza igen élénken él... 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
nem vitatom h a ravens franchise irányitója. nem cinizmus irtam playoff nyujtott teljesitményét 13 td zéró int montana record meg minden. ezt senki nem veheti el töle. vágom h nem egyoldalu draft lesz. tölem lehetne csak O# draft az öszes pick de ne mongyátok majd nekem h én megmondtam. 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Ja pèldàul Birkamann iszonyat segíccsèggg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Teljesen egyetértek, hogy a Ravens filozófiája a védekezés, és ezt nem szabad feladni, de ami tavaly volt O részről, az vállalhatatlan, ilyen fallal és célpontokkal pénzkidobás egy 120 miós QB.
lucio
Pontosan, Flacco fizetése megköveteli, hogy legyenek játszópajtásai. Daniels sérülékeny Smith pedig már nem fiatal (Daniels sem). Bármelyikőjükben benne van az, hogy jó évük lesz, de nincs rá garancia, kell az utánpótlás és a mostani WR classból könnyebb mazsolázni, mint az elkövetkezőkből, mert ilyen klassz nem mostanában volt és lesz.Blaise
Na ezek a kiváló meglátások! Lehet itt jönni azzal, hogy +1WR+1TE+1C... De Owens több mint kétséges, hogy végig bírja-e a szezont, továbbá 1 éves a szerződése, így semmi biztosíték, hogy maradni is fog utána. S.Smitht szeretnénk, ha legitim n.1 elkapó lenne, rövid távon még rendben is lehet, de hosszú távon a kora miatt nem megoldás. A Centert meg életbiztosításra venni több, mint abszurd. Zuttah elsőre jó fogásnak tűnik, de fogtunk már mellé C tradedel, úgyhogy csak óvastosan a biztos kijelentésekkel.
Ja és akkor hol is vagyunk?! Ideiglenes fájdalomcsillapítás pipa, ami hosszú távon nem volt megoldás.
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
ez kijelentés volt nem neki cimeztem, mongy elolvastam és tényleg ugy irtam so sorry, de ps3rol irok és igy nem egyszerü. még egyszer bocsesz. egy kicsit leirtad jacobot ez azért fájt. én néztem panters 49ers mecset playoffba idén és nagyon öreg (jelemezük igy) steve smith bohocot csin 49ers sec. akk ki az öreg? ja és félig sérülten. pitta játéka elég para lesz idén, de ha netán nem sérül meg daniels csak duplaTE lesz bent blockolni csak nem felejtett el. törött kézel is jobb mint dallas clark. igy van ne huzzuk egymás buksiját 3 nap. defense f kicsit erösre sikerült de hát mit csin? büszkén válalom. még 1x bocsesz
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem hinném, hogy van olyan Ravens fan aki nem a beton D vagy annak valamelyik tagja miatt lett Ravens fan. Csak látni kell azt, hogy pusztán a jó D nem elég. Kell mellé a támadósor és ha van egy 120 milliós irányítód akkor azt ki kell szolgálni, mert úszik a beruházás. Meg kell védeni és kell neki elkapó. Ez nem filozófia, vagy legacy kérdése. Ez puszta racionalitás.
Senki nem beszél only #O draftról és az itteni Ravens fanok között sincs O szerelmes. De jelenleg a csapat sikere azon múlik, hogy jövőre működő támadósor legyen. Ennek pedig az a feltétele, ha érkezik oda további erősítés. Még egyszer leírom, hogy egy nem kizárólagos O draftot jelent. Fog jönni ember a védelembe is, az sem elképzelhetetlen, hogy korai körökben (1-3) több is.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
h lennének játszopajtásai ha ö egyedül eviszi az öszes zsét?
Ravens best defense
Akkor gondold azt, hogy Joe papírja 3 éves... utána úgyis újra kell (!) tárgyalni.

nálam egy középszintü QB semmi több. (szakértök szerint is) és most sirva kérlek beneteket ne gyertek az MVP titulussal mert falba verem a fejem!
Ravens best defense
Cinizmus on: mert az a rájátszásbeli teljesítménye meg sem történt... Cinizmus off

tavaj megdolgozhatott volna a lovéjáért de ugye látuk mit tudott. int recordot. 120ér én is dobtam volna enyit.
Ravens best defense
Csapatsport... RB-k szaladgáltak? Nem mindig. WR-ek üresen voltak? Nem mindíg. Fal tartott? Nem mindíg... összetett kérdés egy O# működőképessége.

volt 5 éve mikor lewis fitalabb volt (és még gyors is) beton védelem meg minden de mindig elbénaztak valamit! kivéve pats ellen ugye faxfaj cundiff! de most h utolsó utáni pill sikerült behuzni camp. ö a megváltó,
Ravens best defense
SB győztes QB adott évben mindenhol megváltó... ezt felróni Joe-nak, vagy a médiának igen érdekes elképzelés.

nem kellett volna mohojojonak lenni és lenének pajtások!
Ravens best defense
SB győztes év után tudsz pénzt szerezni. Nézd meg azokat a QB-kat, akik SB után kaptak papírt... ott mindig sok pénz van. Premier poszt, ha tetszik, ha nem. És ennek fényében fizetik meg. Amúgy pedig Joe a Ravens franchise QB-ja... vagy vitatjuk?

boldin marad meg hasonlok. de mindegy. ez már történelem.
Ravens best defense
Összehasonlításként azért Q sem írt alá szotyiért... azért (is) kellett mennie

csak gondoltam az O# szerelmeseinek leirom h miért estünk a ló tulodalára enyire nagyot.
Ravens best defense
Véleményt írsz, a fórumnak ez a lényege.

még jó h nem találtam rá erre a nagyon faxa kis oldalra a flacco szerzötetésekor, 1 koment után kibaxtatok volna!!!! lehet igy is 😛Ravens best defense
Miért tenné bárki is ezt? Sérted a fórum szabályzatát? Amíg nem, nincs félnivalód. Írd csak bátran a véleményed, ettől lesz a fórum az, ami 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
egy vicc bazmeg torry smith, steve smith, marlon brown, jacoby jones, aron mellett, pitta, daniels, hány célpont kell flacconak 30?
Ravens best defense
Kérek mindenkit, hogy tartsunk baráti hangnemet itt, ahogy azt korábban is tettük.

mert akit itt felsoroltam az minöségi elkapó meg TE.
Ravens best defense
Pitta kimozdult csípőből jön vissza, koránt sem biztos, hogy ugyanazt a szintet fogja hozni jövőre is, ráadásul kukkantsunk rá, mennyire volt kezdő eddig. Daniels az 2009 óta nem játszott végig szezont, igaz volt kettő, amit csak kevesen múlt. Amúgy előbbi 28, utóbbi 31 éves, biztos, hogy TE poszton elég fiatalok vagyunk és az mind megkérdőjelezhetetlen minőség?!

A minőségi elkapókkal is csínján. Tóri valóban az, remek no1.5, mert ezt tartom továbbra is, nem megkérdőjelezhetetlen első számú célpont. Maze, Q neve inkább azt jelentette... SS nos ő nem kicsit öreg, persze lehet mondani, hogy de még van benne kraft, csakhogy rendszert és qb-t kell szoknia és tartom, hogy ide slotba jön. JJ remek kiegészítő ember és kb. jó 3. számú célpont, ezt remekül láthattuk tavaly, amikor ha TS nem vitte a csapatot, JJ is jóval kevesebbet villogott. MarlonBrowndó remek lehetőség, impozáns rookie stattal és évvel, lesz e vajon sophoremore slump (igen, qb-nál mondják ezt, de a lényeg világos lesz), vagy konstans fejlődik majd?! Ez a következő év zenéje. Mellette viszont egész éves IR-ből jön vissza és 7. körös húzás, nem instant upgrade, ráadásul rá is igaz az, mint a védelemben KLM-re: vajon tudja azt, amit látnak benne?!. És azért a fentiek mellett azt mondani hogy minőségi célpontok vannak épp annyira felelőtlen, mint azt mondani, hogy a WR corp egy kalap levendula... Viszont ha egy olyan osztály van, mint most, talán nem kéne kihagyni a kínálkozó lehetőséget, ha az ajtón dörömböl.

de az fel sem merült benetek h graham meg ihedigbo távozásával 2 kezdö játékos esett ki ... cornert meg safety kell mindenképp. ILB is kéne mert szerintem 1-2 csapat szétfutott minket tavaj, és a ravens fanok nem ehez szoktak!!!
Ravens best defense
ööö, az hogy a sírásó itt kezdő volt, nos az is mutat valamit... bár tény, hogy javult a játéka az itt töltött két év alatt, azért nem egy instant HoF. Ez igaz Lisztre is, bár szerintem kettőjük közül még ő volt a jobb.összességében. Igen, kell FS és CB, de biztos, hogy ezt csak a legelején tudjuk megtenni? Nézzük meg kicsit a mélységet. FS poszton már többen írtuk, hogy ki lehetne itt jó szerintünk. Hát nem a first-rounderekre esett a választás...
a 120 millára meg nem irok semmit mert elvileg egy csapatnak szurkolunk......Ravens best defense
pedig jobban tennéd, ha ezt komoly faktornak vennéd... pontok nélkül nincs győzelem, a pontokat meg a qb is szokta hozni. Megkapta a pénzt, annyi garival, hogy még... ez komoly tényező OZ-nál a mágiában... nem fogja hagyni, hogy Cutleri hempergést, vagy Staffordingot játszanak vele egy olyan csoportban, ahol 4-ből négy védelem betonkemény...

Látom sokan tényként kezelik, hogy az öregedő Smith másodvirágzását éli majd, a sérülésből visszatért Danielshez hasonlóan, és amellett, hogy ők jól játszanak, még nem sérül meg 1-2 Pittahoz hasonló kulcsember. Legyen így, de sose ilyen egyszerű...
lucio
Magam se írhatnám szebben... ez a jövő zenéje, csakhogy a nem túl hosszú jövőről beszélünk SS kora miatt. Megalájk.
Én egyébként azt is kíváncsian várom, hogy oldjuk meg (nem feltétlenül a drafton) a csere QB kérdését. Taylor pár perces ügyködése alapján katasztrófa lenne, ha Flacco megsérül, más csapatok (pl. Packers, Bears) egész jól managelték ezt a helyzetet.lucio
Ez érdekes intrika. TT-t remekül lehetne úgy használni, mint a Röpcsik elleni meccsen, csak ahhoz picit nagyobb színészi alakítás kellene Joe-tól. (lásd ugyanott) 😀 Szerintem amúgy draftról jön a competition, valahol hátul.

Daniels sérülékeny Smith pedig már nem fiatal (Daniels sem). Bármelyikőjükben benne van az, hogy jó évük lesz, de nincs rá garancia, kell az utánpótlás és a mostani WR classból könnyebb mazsolázni, mint az elkövetkezőkből, mert ilyen klassz nem mostanában volt és lesz.Blaise
A mai második megalájk. Kár lenne hagyni a lehetőséget, csak mert D# fétisünk van. (Jelzem megint, nekem is az van...)

Jövőbeli sérülésre nem alapozhatsz draftot, be kell tömnöd a legfontosabb lyukakat és mélységet kell adnod a keretnek, hogy ha beüt a sz*r, akkor se legyen nagy gond.
Voice
Dehogynem alapozhatsz, sőt számolnod kell vele, ha nem teszed, akkor a SB győztes évben sem találsz a második sorban olyan védőt, aki megoldja a dolgát, amikor Sugar, vagy Szagkapitány kidől... mindig kell, hogy legyen B terv.

Ellenben a D-ben kell kezdő S és CB posztra mélység, aztán ha ez megvan akkor szerintem ILB-re is kell illetve egy DT sem ártana hátrább.
Voice
Stimmel kell, ez mind, de ezt egy évben nem oldod meg egyszerre instant upgrade módon, sokkal inkább találsz ugyanakkor prospect CB-t, DE-t, OLB, sőt ILB-t, mint WR-t. A WR keze sokkal nehezebben javítható, mint a LB sorban a lyuk keresése. (A CB-t talán érdemes lenne ennél az okfejtésnél kivennem, ott kb nincs olyan hogy instant kezdő... vagy hát nagyon-nagyon ritka, azt a posztot végig kell szenvedni vagy két évig, mire jó leszel... általában.)

Végül, de nem utolsó sorban, nagyon nem kell leharapni egymás fejét, úgyse mi döntünk, ráadásul úgyse mi látjuk azt, ami miatt a csapat így, vagy úgy dönt.

Jellemzően van két tábor, ahogy most áll a dolog és vannak szédelgők és ez így jó... "Szeressük egymást gyerekek".

Már csak három nap!

PS: Napsütemény komám. Kátrány admirális úr úgy fest megint kevéssé ér rá itt, így az Ő véleménye majd később ér ide, vélhetőleg - nálam sokkal okosabban - nem tépi kétnaponta ellentétes mondandóval a száját, hanem a végin értékkel értékel. 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
h lennének játszopajtásai ha ö egyedül eviszi az öszes zsét? nálam egy középszintü QB semmi több. (szakértök szerint is) és most sirva kérlek beneteket ne gyertek az MVP titulussal mert falba verem a fejem! tavaj megdolgozhatott volna a lovéjáért de ugye látuk mit tudott. int recordot. 120ér én is dobtam volna enyit. volt 5 éve mikor lewis fitalabb volt (és még gyors is) beton védelem meg minden de mindig elbénaztak valamit! kivéve pats ellen ugye faxfaj cundiff! de most h utolsó utáni pill sikerült behuzni camp. ö a megváltó, nem kellett volna mohojojonak lenni és lenének pajtások! ez enyi. boldin marad meg hasonlok. de mindegy. ez már történelem. csak gondoltam az O# szerelmeseinek leirom h miért estünk a ló tulodalára enyire nagyot. még jó h nem találtam rá erre a nagyon faxa kis oldalra a flacco szerzötetésekor, 1 koment után kibaxtatok volna!!!! lehet igy is 😛
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Látom sokan tényként kezelik, hogy az öregedő Smith másodvirágzását éli majd, a sérülésből visszatért Danielshez hasonlóan, és amellett, hogy ők jól játszanak, még nem sérül meg 1-2 Pittahoz hasonló kulcsember. Legyen így, de sose ilyen egyszerű...
Én nem tudom eldönteni, mi lenne a jó, de a vezetőség eddig összességében jól működik, dilemmázhatunk itt OT drafton, de lehet, ők azt látják, Wagner qrva jól fejlődik, így lehet, fel sem merül. Ugyanígy lehet, hogy Smith nem hosszú távú megoldás, de ha Marlon Brown-ban akkora potenciál van, mint ami a rookie idénye után laikusként előttem felsejlik, akkor a korai körös WR draft is okafogyott. Az biztos, hogy két olyan poszt van, ahol jelenleg nincs olyan játékosunk, aki korábban stabil kezdő volt valahol: RT és FS.
Teljesen egyetértek, hogy a Ravens filozófiája a védekezés, és ezt nem szabad feladni, de ami tavaly volt O részről, az vállalhatatlan, ilyen fallal és célpontokkal pénzkidobás egy 120 miós QB.
Én egyébként azt is kíváncsian várom, hogy oldjuk meg (nem feltétlenül a drafton) a csere QB kérdését. Taylor pár perces ügyködése alapján katasztrófa lenne, ha Flacco megsérül, más csapatok (pl. Packers, Bears) egész jól managelték ezt a helyzetet.lucio
Jövőbeli sérülésre nem alapozhatsz draftot, be kell tömnöd a legfontosabb lyukakat és mélységet kell adnod a keretnek, hogy ha beüt a sz*r, akkor se legyen nagy gond.

Az O# fejlődött illetve OT draftolása után fejlődne, ebből jöhet kettő, egy kezdő RT és egy rotációs játékos 4-6. körben. C és G poszton is van mélység a keretben.

Ellenben a D-ben kell kezdő S és CB posztra mélység, aztán ha ez megvan akkor szerintem ILB-re is kell illetve egy DT sem ártana hátrább.

Draft után, miután teljesen felmérték kivel-mennyire lehet számolni, kell még cserélni esetleg a gyengébb posztokra.

Én annak a híve vagyok, hogy mindkét egységet kell fejleszteni, tavaly nem az elkapósor gyengesége miatt volt főleg gyenge az O#(de ebben is előrébb léptünk, mert Daniels jobb mint Dickson és Smith jobb mint J.J. sőt J.J. még maradt is nálunk), hanem a fal gyengesége miatt, ami meglátszódott a futásokon és a pass protban is, ahol főleg C poszton volt deficitünk.
Ezt megoldotta Ozzzz, Oher távozása miatt kell egy kezdő RT, Wagnerrel számolhatsz, de ha kezdőként számítasz rá akkor sincs csere egyik szél mögé se, szóval szerintem OT biztosan érkezik, az lehet hogy nem kettő, mint én szeretném, hanem csak egy és egy másik FA-ről, ezért is jó hogy van helyünk még.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Teljesen egyetértek, hogy a Ravens filozófiája a védekezés, és ezt nem szabad feladni, de ami tavaly volt O részről, az vállalhatatlan, ilyen fallal és célpontokkal pénzkidobás egy 120 miós QB.
lucio
Pontosan, Flacco fizetése megköveteli, hogy legyenek játszópajtásai. Daniels sérülékeny Smith pedig már nem fiatal (Daniels sem). Bármelyikőjükben benne van az, hogy jó évük lesz, de nincs rá garancia, kell az utánpótlás és a mostani WR classból könnyebb mazsolázni, mint az elkövetkezőkből, mert ilyen klassz nem mostanában volt és lesz.
több mint 10 éve
lucio 324
Látom sokan tényként kezelik, hogy az öregedő Smith másodvirágzását éli majd, a sérülésből visszatért Danielshez hasonlóan, és amellett, hogy ők jól játszanak, még nem sérül meg 1-2 Pittahoz hasonló kulcsember. Legyen így, de sose ilyen egyszerű...
Én nem tudom eldönteni, mi lenne a jó, de a vezetőség eddig összességében jól működik, dilemmázhatunk itt OT drafton, de lehet, ők azt látják, Wagner qrva jól fejlődik, így lehet, fel sem merül. Ugyanígy lehet, hogy Smith nem hosszú távú megoldás, de ha Marlon Brown-ban akkora potenciál van, mint ami a rookie idénye után laikusként előttem felsejlik, akkor a korai körös WR draft is okafogyott. Az biztos, hogy két olyan poszt van, ahol jelenleg nincs olyan játékosunk, aki korábban stabil kezdő volt valahol: RT és FS.
Teljesen egyetértek, hogy a Ravens filozófiája a védekezés, és ezt nem szabad feladni, de ami tavaly volt O részről, az vállalhatatlan, ilyen fallal és célpontokkal pénzkidobás egy 120 miós QB.
Én egyébként azt is kíváncsian várom, hogy oldjuk meg (nem feltétlenül a drafton) a csere QB kérdését. Taylor pár perces ügyködése alapján katasztrófa lenne, ha Flacco megsérül, más csapatok (pl. Packers, Bears) egész jól managelték ezt a helyzetet.